PDA

View Full Version : Edit message



dj_jaxxx
9th January 2004, 23:32
Gasesc ca limita de editare a mesajelor e prea scurta. Se poate sa fie marita la o ora sau 2?

Mersi

Vadim
9th January 2004, 23:50
O ora? E cam mult. In timpul asta se poate raspunde la el, iar daca tu il modifici nu se mai intelege nimic. O sa pun eventual 30 min.

ady_azzuro
10th January 2004, 20:56
Lasati mah fratilor asa cum este, de ce sa schimbati?
Cateodata lumea scrie in graba si nu sesizeaza eventualele erori gramaticale....

Dorin
11th January 2004, 00:13
Si eu sint pentru prelungirea timpului de edit. Chiar timp nelimitat. Modificarile sint de obicei putina garmatica , consoane duble , nume corect in engleza . daca s-a raspuns prea mult se poate intelege ca nu mai trebuie editat. :yeah: Dorin

dj_jaxxx
12th January 2004, 19:14
Ma rog, eu vorbeam din punctul meu de vedere. Inainte era mai bine ca puteam sa modific regulamentul concursului de NHL dar e ok ma descurc si asa.

Vadim
12th January 2004, 21:45
Roaga-l pe moderator sa schimbe. Intr-adevar este un inconvenient, insa este pentru ca userii sa nu stearga/editeze mesaje dupa doua zile, cand deja s-a raspuns la ele.

dj_jaxxx
13th January 2004, 21:16
ok o sa-i spun lui Gabriel cand vreau sa schimb ceva.

Gabriel
13th January 2004, 22:46
votez pt. timp de editare al mesajelor de minim 1 ora ! asa ar fi corect ! poate vreau sa mai adaug ceva , sau sa fac o corectura...dupa cum au spus si predecesorii mei.

1 ora ar fi perfect !

dj_jaxxx
14th January 2004, 00:16
Ah si inca ceva. Pe unele forumuri se raspunde la fiecare 2 minute dar pe altele poate o data pe zi. Se poate ca timpul de modificare sa fie diferit pentru forumuri diferite? (adica fotbal 15 min, sporturi de iarna o ora)

Vadim
21st January 2004, 02:53
Nu se poate.

Peste tot editarea a fost marita la 45 de minute, iar daca un post se editeaza mai tarziu de 5 minute va aparea o nota care sa arate treaba asta, la finalul postului, cu litere italice.

SIMA SORIN
8th April 2004, 14:41
felicitarii Prntruu Cuplul De Comentatori De Snooker.foarte Buna Ideea De A Aduce Un Profesionist Al Jocului Ca Dl.sandy.extraordinar Cum Poate Anticipa Miscarile. Este Intradevar Un Adevarat Profesionist.ma Bucur Ca Avem Si Noi Asemenea Jucatori.