PDA

View Full Version : 3 jigniri interpretate de sergio_d si elphax



SAMM
17th September 2007, 10:35
1.
SAMM "sergio pt tine esti infect si esti gay - o consideri jignire ? "
elphax o considera jignire si sanctioneaza

2.
Rossi "Fara suparare , dar mai infect e Balint , pt ca e HOMOSEXUAL ... "
sergio_d si niciun alt moderator n-o considera jignire

3.
SAMM "ba puscarie, Balint a facut pt fotbalul romanesc mai mult decat tot clubul dinamo"
sergio_d o considera jignire



pai cum vine astea, mi se pare lipsa acuta de ratiune ca sa nu mai dezvolt,

astept opinii sa vedem de ce "Balint homosexual nu e jignire" dar "sergio_d e homosexual e jignire"

Elphax
17th September 2007, 10:44
mai baiatule, vrei o pauza de linistire, asa 2-3 saptamani?

stai cuminte si nu mai fa threaduri aiurea pls

multumesc

SAMM
17th September 2007, 10:50
vreau sa nu mai imi dea aiurea sergio_d sanctiuni si sa nu mai isi apere prietenii dinamovisti care ar trebui sanctionati

Lover
17th September 2007, 11:38
unde scrie ca n`ai voie sa jignesti o anumita persoana, fara importanta in lumea asta ? ( aici ma refer la balint )

nu vad pe cineva aici pe care sa`l cheme " ba puscarie" :mda:

SAMM
17th September 2007, 11:52
unde scrie, unde scrie

codul asta al bunelor maniere e nescris

PS Chiar crezi ce ai scris ?

Sergio_D
17th September 2007, 12:27
SAMM, nu cred ca Balint are user pe forum ca sa ii pot lua apararea. La fel cum el a fost numit homosexual si multi altii au adus injurii mult mai grave la adresa lui Dragomir sau Mircea Sandu. Ar trebui sa sanctionez si pe aceia ? Acord sanctiuni pentru atacuri doar asupra persoanelor de pe forum.

Eu chiar nu inteleg de ce unii dintre voi concepeti ca as fi impotriva userilor... eu doar fac o treaba voluntara si incerc sa moderez iesirile instigatoare la scandal de pe forum. Referitor la prietenii dinamovisti... ce sa zic... astea sunt pure speculatii... daca s-a intamplat sa am "dispute" cu mai multi useri stelisti de pe forum, asta poate pentru ca stelistii sunt majoritari aici. :)

Pe ce thread am fost numit "gay" ? :D Asta n-am vazut-o pana acum...

Edit: Am vazut si jignirea cu pricina. :D Nu este asa deranjant, deoarece vine mai mult cu o tenta "ipotetica" si cel mai probabil, pe fond nervos. Vreau sa subliniez inca o data faptul ca orice neregula se poate rezolva pe calea dialogului civilizat. Cu o vorba buna nu se face primavara, dar cu siguranta nu strica. :D

Lover
17th September 2007, 13:27
unde scrie, unde scrie

codul asta al bunelor maniere e nescris

PS Chiar crezi ce ai scris ?

da... tu care jignesti pe toata lumea iti permiti sa vorbesti despre codul bunelor maniere... de acolo ai invatat expresii din astea, de gen " ba puscarie" " ***** **-*** " ?

SAMM
17th September 2007, 13:54
am inteles punctul tau de vedere dar nu sunt de acord cu el

nu putem compara pe Balint cu mitica sau nasu, de mitica si nasu stie toata lumea, si un copil de gradinita cu ce se ocupa ei si ca DNA-ul ar trebui sa ii inhate, dar de Balint .... cum isi poate permite cineva sa emita astfel de jigniri,

a facut Balint ceva rau fotbalului, sau persoanei care l-a jignit, nu cred, si atunci de ce sa fie facut homosexual, mi se pare o chestie deplasata si moderatorii ar trebui sa opreasca mascarda asta

plus ca eu acum ceva timp am luat sanctiune pt "porcea" asta cum ti se pare

@lover
am jignit dupa ce am fost la randul meu jignit, doar atat

Sergio_D
17th September 2007, 14:01
SAMM, nu conteaza ca Balint a facut una iar Mitica alta... Ceea ce te deranjeaza pe tine este ca Balint este stelist si de aceea ii iei apararea. Din moment ce ei nu sunt inregistrati pe acest forum, nu am de ce sa sanctionez pe cei care aduc injurii (meritate sau nemeritate) acestor persoane publice.

Daca te va face sa te simti mai bine, sa stii ca este OK sa iti exprimi nemultumirea fata de vreun oficial dinamovist sau fata de cine vrei tu, atata timp cat o faci in limitele decentei si daca persoana respectiva nu este inregistrata pe forum.

Daca ar fi sa sanctionez acel mesaj referitor la Balint, ce ar trebui sa fac, sa sanctionez si mesajele tale anti-Becali sau mesajele tuturor celor care au nemultumiri justificate sau nu la adresa vreunui conducator de club?

Edit: mi-am facut timp si am cautat in cele 7 pagini de sanctiuni primite de tine. In niciuna nu ai fost sanctionat/avertizat pentru folosirea cuvantului "porcea". Poate am omis eu, daca e asa, te rog sa imi arati mesajul cu pricina.

SAMM
17th September 2007, 14:08
una e sa fii nemultumit de cineva, sa fii antibecali sau sa zici porcea si alta e sa il faci pe unul homosexual, adik e o diferenta, plus ca Balint nu e genul de persoana care sa merite astfel de jigniri

am inteles punctul tau de vedere, nu sunt de acord cu el, mergem inainte, cred ca userul trebuia sanctionat

Nightwish
17th September 2007, 21:58
Ok, si daca Balint ar fi gay, care e problema, de ce ar fi asta considerata jignire? E problema lui cum si-o trage :D

Lordul
18th September 2007, 16:29
pai tre sa demonstram ca Balint e gay cu probe...si atunci se rezolva problema lui SAMM

Elphax
18th September 2007, 16:45
pai tre sa demonstram ca Balint e gay cu probe...si atunci se rezolva problema lui SAMM

mda, eu zic sa facem o actiune comuna si sa-l ajutam pe SAMM :mda:


:happy:happy:happy:happy