PDA

View Full Version : Etapa 8: UTA – Steaua



Pages : [1] 2

delaparis
17th September 2007, 00:06
Sâmbătă, 22 septembrie:
UTA – Steaua
(Kanal D), ora 17,00

discutii inainte si dupa meci aici

Rossi
17th September 2007, 01:33
1X2
UTA nu a jucat rau nici cu Poli Tm , nici la Craiova ... daca arbitrul o sa-si vada de treaba lui , orice rezultat e posibil

White Shadow
17th September 2007, 01:35
castigam clar , 3-0...daca nici cu astia atunci cu cine...

sa nu uitam ca vor fi obositi dupa meciul din Champions League....

Rossi
17th September 2007, 01:36
castigam clar , 3-0...daca nici cu astia atunci cu cine...

doar daca Baltoi invata sa traga la poarta:happy

Sasuke Uchiha
17th September 2007, 01:42
sper sa-si revina steaua, are mare nevoie de o victorie

Rossi
17th September 2007, 01:44
Daca Steaua pierde la Praga si in deplasare la Arad ... Hagi e demis

delaparis
17th September 2007, 01:50
meci de 2 ... daca nu stiti de ce, o sa explic mai tarziu :D

paul30
17th September 2007, 08:42
A doua infrangere consecutiva pe teren propriu. 2

Ammadeus
17th September 2007, 08:49
hopa, hopa, hopa, 1-0, marsh afar' din ioropa!

micutzu
17th September 2007, 08:57
Aoooleeuuuu, foarte greu !!! :D (sa fac si rime).
Pronostic 1 : daca isi da drumul Baltoi la goluri ca ocazii am avut si cu Craiova; daca Hagi face echipa cum vrea el (asta numai antrenor nu e, de altfel se poate lua de mana cu Lacatus); daca o sa avem un arbitraj macar ca si cel cu Craiova.
Pronostic X : cred ca e mai aproape de adevar.
Pronostic 2 : daca jucam ca si anul trecut acasa (vorbesc de meciul cu Steaua)
Meci de 1X2 fiindca Steaua mai joaca inca cu ce a invatat de la Olaroiu. "Rezultatele" muncii lui Hagi se vor vedea in viitor.

Leo
17th September 2007, 12:23
cred ca X
Steaua va fi cam obosita si Uta o sa profite

Van Halen
17th September 2007, 18:51
Bate UTA
e clar ca lumina zilei
pentru stelisti (si eu sunt) nu va mai aventurati cu scorul de 0 la 3 si alte alea
hagi e zero ca antrenor voi nu vedeti
si fica mea stie face echipa mai bine
ce trasee? asta nu stie, nu are metode de antrenor, rabdare, capacitate sa invete pe cineva, si asa cum au spus jucatorii ii trateaza ca pe animale
uneori nici jucatorii nu joaca ca sa plece naibii antrenorul/vezi rednic/
sper ca ciobanul sa il dea afara cat de repede si sa aduca un antrenor ....ma rog....zenga e suflat.................... altul oricare si POpa de la Iasi e mai bun de 100 ori, si HIZO e mai bun...................
penibilitatea asta e hagi care inafara sa dea in minge nu stie altceva...
ne face dracului zile fripte suporterilor........................
12 puncte pe draku in CL
fugi domle

2stupiddogs
17th September 2007, 18:59
Desi pare cel putin dubios,este una din putinele partide in care vreau sa bata UTA!Daca nu joaca in acelasi mod ca si anul trecut (vecinii stiu ce spun!) atunci UTA are sanse sa castige,cred ca si poate!Deci HAI......(nu pot sa spun asa ceva!) stiti voi cine.....

six
17th September 2007, 19:01
castigam clar , 3-0...daca nici cu astia atunci cu cine...

aici ai dreptate,daca nici cu astia.....:ok:


hopa, hopa, hopa, 1-0, marsh afar' din ioropa!:ras-plans::ras-plans::ras-plans:




sper ca ciobanul sa il dea afara cat de repede si sa aduca un antrenor .................... altul oricare si POpa de la Iasi e mai bun de 100 ori, si HIZO e mai bun...................
:bere::no1 popa ar fi chiar potrivit pe post de majordomn la echipa :D

danpuric78
17th September 2007, 19:04
Lacatus e suficient de contestat in arad ca sa nu-i treaca prin cap nici un fel de prostie. dincolo de asta, nu cred ca e deosebit de apropiat de cioban pentru a-i face cadouri. desi totusi la steaua se afla prietenii sai hagi si Adi ilie. Insa nu cred ca se pune problema vreunui aranjament.

deci steaua va avea viata grea la arad, mai ales ca vine dupa meciul cu slavia.

2stupiddogs
17th September 2007, 19:07
castigam clar , 3-0...daca nici cu astia atunci cu cine...

sa nu uitam ca vor fi obositi dupa meciul din Champions League....

"Solishteanu" sau nu?

rhadoo
17th September 2007, 19:23
bate steaua ,uta nu isi permite sa se pise contra vantului,stiti voi de ce

SORENSEN
17th September 2007, 19:50
Steaua ---meci greu..daca nici aici nu se castiga...pa Hagi

Dennis
17th September 2007, 19:55
2 Solist.

Daca ni se anulaza goluri la fel ca in sezonul trecut atunci e meci de x2.

dede
17th September 2007, 20:24
castiga Steaua, dar deocamdata e mai important meciul cu Slavia...

Ferdininho
17th September 2007, 22:01
Mda, ambele echipe sunt simpatiile mele :evil:
Sper sa se termine egal.

dannyreddog
17th September 2007, 22:32
Meci de x,Uta se va apara iar Steaua nu va avea fortza sa castige fiind obosita dupa meciul cu Slavia Praga...

Ioca10
17th September 2007, 22:39
Trebuie sa castigam
Forza Steaua!!!

delaparis
17th September 2007, 22:56
Trebuie sa castigam

Gigi sa nu-l dai afara pe Hagi in caz ca ... :D

Sezione
17th September 2007, 22:59
Am votat x.... Uta e instare sa faca asta la cum joaca steaua acum..

YoYoyOi
17th September 2007, 23:01
mama ce-o mai luam.... Doamne ce as vrea sa se termine campionatul maine, ca grea viata o sa ducem in ritmul asta pana la final :headbang:

grande
17th September 2007, 23:07
Sluga aia de Laca are el grija de acest meci ,deci x solist !

YoYoyOi
17th September 2007, 23:14
geeeee ce jenanto-penibili este unii :sleep:

YoNuTzz
18th September 2007, 08:41
steaua o sa vina obosita de la praga, poate nu cu un moral bun...
pronostic X

Elphax
18th September 2007, 09:49
steaua e varza, moral prost, bate uta :D

Vladek
18th September 2007, 09:56
Sluga aia de Laca are el grija de acest meci ,deci x solist !

Nesimtit si ... tipic ghiulestean, adica obsedat. Auzi la el, "sluga de Laca". Mister neica-nimeni, sezonul trecut Laca a scos un 0-0 la mare lupta si nu s-a dat niciodata batut. Dar ce sa stii tu ? Tu esti doar un papagal de sub pod ce-si repeta poezioara lui.

Hai sictir, ca nu meriti mai multa atentie. Lacatus a facut pentru fotbalul romanesc mai mult decat tot clubul Rapid in cei 121414 de "istorie". Dar la ce sa te astepti de la suporterul roman ? Altii l-au scuipat pe Dorinel Munteanu, asta il "scuipa" pe Lacatus.

Nico21
18th September 2007, 10:03
Nesimtit si ... tipic ghiulestean, adica obsedat. Auzi la el, "sluga de Laca". Mister neica-nimeni, sezonul trecut Laca a scos un 0-0 la mare lupta si nu s-a dat niciodata batut. Dar ce sa stii tu ? Tu esti doar un papagal de sub pod ce-si repeta poezioara lui.

Hai sictir, ca nu meriti mai multa atentie. Lacatus a facut pentru fotbalul romanesc mai mult decat tot clubul Rapid in cei 121414 de "istorie". Dar la ce sa te astepti de la suporterul roman ? Altii l-au scuipat pe Dorinel Munteanu, asta il "scuipa" pe Lacatus.


De acord...toti medicii ortopezi ii multumesc din suflet,ca le-a dat o paine de mancat...:):):)

SORENSEN
18th September 2007, 10:46
Sluga aia de Laca are el grija de acest meci ,deci x solist !

Sluga? daca era asa era demult antrenorul Stelei...sau presedinte...etc...stiu ca va face orice sa castige...

Nico21
18th September 2007, 10:50
Pai si nu a fost presedinte sau ce?...am ras cu lacrimi la declaratiile lui Becali,dupa ce taietorul de lemne si autorul a patru crime(crima se poate numi faptul ca a pus capat vietii sportive pentru patru fotbalisti),a plecat din functia de presedinte al clubului de la campie...oierul a zis ceva la genul"nu orice papagal poate sa fie presedintele Stelei"...:D:D:D

grande
18th September 2007, 11:09
Nesimtit si ... tipic ghiulestean, adica obsedat. Auzi la el, "sluga de Laca". Mister neica-nimeni, sezonul trecut Laca a scos un 0-0 la mare lupta si nu s-a dat niciodata batut. Dar ce sa stii tu ? Tu esti doar un papagal de sub pod ce-si repeta poezioara lui.

Hai sictir, ca nu meriti mai multa atentie. Lacatus a facut pentru fotbalul romanesc mai mult decat tot clubul Rapid in cei 121414 de "istorie". Dar la ce sa te astepti de la suporterul roman ? Altii l-au scuipat pe Dorinel Munteanu, asta il "scuipa" pe Lacatus.

Un adevarat jargon de auroloac ,alteceva nu mai ai in vocabular ?:headbang:

La dezontixare cu tine si grabaste-te pana nu-i prea tarziu !:happy

Tyler Durden
18th September 2007, 13:30
Steaua o sa aiba un meci la fel de ,,usor" ca la Constanta sau Urziceni.

Dani3l
18th September 2007, 13:46
Un meci impotriva echipei din Salonta in care Steaua va castiga.1-0 Badea.

CrAzY92
18th September 2007, 14:57
Nustiu ... da merg pe un X2

Universal
18th September 2007, 15:31
Batem :ok:

dardar_3
18th September 2007, 15:34
Daca vor juca la fel ca si cu Urziceniu... fara vlaga.... Steaua risca sa piarda meciul... Statistica spune ca Steaua dupa un meci de Champions League(grupe) nu a reusit sa castige in campionat...:mda:


Sper din tot sufletul sa ma insel:ok:

micutzu
18th September 2007, 15:50
Un meci impotriva echipei din Salonta in care Steaua va castiga.1-0 Badea.

Daaaaa? Cand aveti meci cu Olimpia? Ati cazut cu ei in cupa? Nu stiam ca au ajuns pana in faza asta.

Dani3l
18th September 2007, 16:16
micutu,du-te in pace:D din divizia C,ati ajuns in prima liga datorita lui ala de la liberty salonta.Adevarata UTA e undeva in C,voi,sprijiniti venita de la Salonta.:D
Nu mai aveti pic de identitate...macar cei de la craiova au acceptat sa joace la matineu,voi,din liga a 3 a ,direct in prima liga :happy Poti sa ma contrazici?:D Fa-o.

White Shadow
18th September 2007, 18:20
Un meci impotriva echipei din Salonta in care Steaua va castiga.1-0 Badea.

cat de mare e gradina Domnului si cate specimene sunt in ea :(

KappA 2006
18th September 2007, 18:33
micutu,du-te in pace:D din divizia C,ati ajuns in prima liga datorita lui ala de la liberty salonta.Adevarata UTA e undeva in C,voi,sprijiniti venita de la Salonta.:D
Nu mai aveti pic de identitate...macar cei de la craiova au acceptat sa joace la matineu,voi,din liga a 3 a ,direct in prima liga :happy Poti sa ma contrazici?:D Fa-o.

Tu suporterul carei echipe zici ca esti? steaua? si vorbesti de noi?tu n-ai rusine omule...noi am cumparat locul in Liga 1 (la aceea data se putea lucrul asta), voi ati cumparat meciuri si campionate, dupa spusele lui Becali (asta fara sa socotim ce se intampla inainte de 89),asa ca inca o data spun, in locul tau mi-ar fi rusine...
Sper din tot sufletul ca o sa castigam, mi-ar mai trece din amarul meciului pierdut cu vecinii de la sud...

Dani3l
18th September 2007, 18:49
shadow & kappa:ofticati-va!N-aveti decat sa o faceti.Adevarul e doar unul ,ati fuzionat altfel UTA era in C.Restu sunt texte pe web...atat voi cat si cei din timisoara,v-ati vandut la dracu ca sa treceti podul.:D
Suporteri cu identitate la Arad?Nea...:D
ps daca aveati sange in romstal ,ziceati "ba,echipa asta nu ma reprezinta...nu e UTA...nu ma duc sa vad o echipa venita de la Salonta"...eh,vise....ati semnat cu dracu,numa sa fiti si voi printre cele 16 echipe din liga 1.:D

KappA 2006
18th September 2007, 19:00
shadow & kappa:ofticati-va!N-aveti decat sa o faceti.Adevarul e doar unul ,ati fuzionat altfel UTA era in C.Restu sunt texte pe web...atat voi cat si cei din timisoara,v-ati vandut la dracu ca sa treceti podul.:D
Suporteri cu identitate la Arad?Nea...:D
ps daca aveati sange in romstal ,ziceati "ba,echipa asta nu ma reprezinta...nu e UTA...nu ma duc sa vad o echipa venita de la Salonta"...eh,vise....ati semnat cu dracu,numa sa fiti si voi printre cele 16 echipe din liga 1.:D
EDIT(n-are rost)...noi sa fim sanatosi

Dani3l
18th September 2007, 19:03
Mersi.Sanatate si tie.:D
Nu e vina mea ca tu nu vezi realitatea...vezi cele 6 campionate castigate de UTA,dar nu vezi ca a fuzionat cu salonta,cand trebuia sa joace in C...vezi ce-ti convine...eh,ce ti-e si cu mandria asta...:D

Lordul
18th September 2007, 19:13
Micutzu : n-am nimic nici cu tine nici cu UTA din contra spre ca UTA sa se salveze ca-i din provincie.Problema e ca nu e tocmai legal sa cumparati locul si din C sa ajungeti in A ,au mai fost cazuri din B in A da(Bacaul a retrogradat acum 5-6 ani si a cumparat locul la Baia Mare) dar totusi din C in A ?

KappA 2006
18th September 2007, 20:07
Micutzu : n-am nimic nici cu tine nici cu UTA din contra spre ca UTA sa se salveze ca-i din provincie.Problema e ca nu e tocmai legal sa cumparati locul si din C sa ajungeti in A ,au mai fost cazuri din B in A da(Bacaul a retrogradat acum 5-6 ani si a cumparat locul la Baia Mare) dar totusi din C in A ?
Tocmai ca la noi orice se poate, era legal, de aia s-a si putut cumpara locul si oricum probabil stii si tu ca orice am fi facut noi suporterii tot la acelasi rezultat se ajungea, stai linistit ca nici noua nu ne-a convenit cumpararea locului si pentru asta sper sa raspunda la alegeri cel care a facut jmecheria asta...

White Shadow
18th September 2007, 20:09
multi nu au fost de acord cu ce s-a intamplat la Arad dar pur si simplu s-a intamplat , asta e , trecutul e istorie , viitorul conteaza......

Zax
18th September 2007, 20:57
shadow & kappa:ofticati-va!N-aveti decat sa o faceti.Adevarul e doar unul ,ati fuzionat altfel UTA era in C.Restu sunt texte pe web...atat voi cat si cei din timisoara,v-ati vandut la dracu ca sa treceti podul.:D
Suporteri cu identitate la Arad?Nea...:D
ps daca aveati sange in romstal ,ziceati "ba,echipa asta nu ma reprezinta...nu e UTA...nu ma duc sa vad o echipa venita de la Salonta"...eh,vise....ati semnat cu dracu,numa sa fiti si voi printre cele 16 echipe din liga 1.:D

retardatule tocmai de UTA te-ai gasit sa te iei, nu-ti ajung cate hibride si specimene sunt ? te-ai gasit sa te iei de o echipa frumoasa de traditie pe deasupra antrenata si de simbolul Stelei, M Lacatus !

Daca nu erau preluati de Bara Uta risca sa se desfiinteze pt ca retrogradasera in C sau D...

ESTI UN CRETIN.PUNCT!

Dani3l
18th September 2007, 21:04
zax,iar ai mancat de la animale?!Ce treaba are Lacatus cu ceea ce au facut aia de la UTA?:D

Zax
18th September 2007, 21:10
ce-au facu aia de la UTA? au luat locul lui Salonta, mare branza .....stii ca si in Spania s-a procedat la fel?

daca nu faceau ce-au facut riscau sa se desfiinteze si fotbalul romanesc era mai sarac cu o echipa de traditie si mai bogat cu echipe de 2 lei gen FC Vaslui, Dacia Mioveni, Gloria Buzau si alte specimene fara traditie .

Nico21
18th September 2007, 22:13
Bai,chiar voi stelistii vorbiti de echipe artificiale?...voi care ati jucat de la infiintare in prima liga,si ati venit literalmente pe tancul sovietic ?...Sunt tot mai convins ca vine sfarsitul Lumii...

Sezione
18th September 2007, 22:19
Bai,chiar voi stelistii vorbiti de echipe artificiale?...voi care ati jucat de la infiintare in prima liga,si ati venit literalmente pe tancul sovietic ?...Sunt tot mai convins ca vine sfarsitul Lumii...

LA ei nu se pune...ca doar a fost vointza divina la mijloc..a Anei Pauker ))))))):happy

Dani3l
18th September 2007, 22:37
ce-au facu aia de la UTA? au luat locul lui Salonta, mare branza .....stii ca si in Spania s-a procedat la fel?

daca nu faceau ce-au facut riscau sa se desfiinteze si fotbalul romanesc era mai sarac cu o echipa de traditie si mai bogat cu echipe de 2 lei gen FC Vaslui, Dacia Mioveni, Gloria Buzau si alte specimene fara traditie .

Si daca au facut la fel in Spania,crezi ca nu e la fel de gresit?!:happy sa porti fular cu UTA la meciul cu Steaua,doar Lacatus antreneaza pe UTA..:happy
Traditia nu iti aduce glorie...banii,valoarea sportiva iti aduce gloria sportiva.
Stii care-i cea mai veche echipa din Spania?Verifica pe google :happy cand o sa aflii,am sa intreb cate trofee a castigat.:D deh,echipa veche,traditie,alea,alea :happy

Zax
18th September 2007, 22:40
Bai,chiar voi stelistii vorbiti de echipe artificiale?...voi care ati jucat de la infiintare in prima liga,si ati venit literalmente pe tancul sovietic ?...Sunt tot mai convins ca vine sfarsitul Lumii...

iar ti-e foame? iar vrei sa-ti aduc aminte ca ati fost infintati de spioni bolsevici?



Si daca au facut la fel in Spania,crezi ca nu e la fel de gresit?!:happy sa porti fular cu UTA la meciul cu Steaua,doar Lacatus antreneaza pe UTA..:happy

nu e vorba ca o sa sustin Uta dar putina decenta din partea ta n-ar strica..e cumva UTA rivala de-a Stelei si nu stiu eu? ce-ti veni sa ataci aceasta echipa?

danpuric78
18th September 2007, 23:10
ce-au facu aia de la UTA? au luat locul lui Salonta, mare branza .....stii ca si in Spania s-a procedat la fel?

daca nu faceau ce-au facut riscau sa se desfiinteze si fotbalul romanesc era mai sarac cu o echipa de traditie si mai bogat cu echipe de 2 lei gen FC Vaslui, Dacia Mioveni, Gloria Buzau si alte specimene fara traditie .

Las-o bre ZAX, ca astia macar au fuzionat ca sa fie in A. Pe cand steaua a fost infiintata pur si simplu de cioban si pusa in prima liga.:D

In rest meci greu pentru steaua. blaturi nu prea se mai fac, lacatus nu-l iubeste pe becali, si desi e fost coleg cu hagi si adi ilie n-o sa se bage la combinatii. Are si el ceva de demonstrat, iar in plus e si asa suficient de contestat la arad.

Cam 2 variante vor exista dupa aceasta saptamana. daca nu schimba antrenorul, atunci va trebui ca scalvul mitica sa puna un articol la regulament ca pentru steaua sa se puna si auturile drept goluri.

Zax
18th September 2007, 23:13
Dane tu ai vazut ce-am zis eu? mai citeste-mi odata mesajele....

Si daca Steaua era infintata de cioban nu putea juca in prima liga, trebuia sa joace ca toate echipele noi infiintate din liga a 3-a sau a 4-a , ai si tu o placa si numai pe asta o pui ;)

danpuric78
18th September 2007, 23:34
Dane tu ai vazut ce-am zis eu? mai citeste-mi odata mesajele....

Si daca Steaua era infintata de cioban nu putea juca in prima liga, trebuia sa joace ca toate echipele noi infiintate din liga a 3-a sau a 4-a , ai si tu o placa si numai pe asta o pui ;)

lasaa ca romania e tara exceptiilor, si stii ca am dreptate..
Yeah, am vazut ce-ai zis. Nu e chiar morala fuziunea celor de la uta, insa e legala si regulamentara. ca si retrogradarea sportului, mentinerea ceahlaului, etc.

Dani3l
18th September 2007, 23:35
danpuric,ce haioasa esti...du-te la grupul vacanta mare,cica ei te platesc in whiskas.
Nu am atacat UTA.

Zax
18th September 2007, 23:38
lasaa ca romania e tara exceptiilor, si stii ca am dreptate..
Yeah, am vazut ce-ai zis. Nu e chiar morala fuziunea celor de la uta, insa e legala si regulamentara. ca si retrogradarea sportului, mentinerea ceahlaului, etc.

eu am zis altceva? eu eram ala care aparam Uta in caz ca n-ai observat :cool: ,


Iar cu Steaua si cionbanu.... iar vrei sa o luam de la inceput? :D vrei sa-ti arat ca si dinamo si rapid sunt noi infiintate daca ne luam dupa logica ta?;)

danpuric78
18th September 2007, 23:53
eu am zis altceva? eu eram ala care aparam Uta in caz ca n-ai observat :cool: ,


Iar cu Steaua si cionbanu.... iar vrei sa o luam de la inceput? :D vrei sa-ti arat ca si dinamo si rapid sunt noi infiintate daca ne luam dupa logica ta?;)

:happy:happyt nu chiar. n-au fost desfiintate.

uta e o echipa de traditie, insa nici alea care le-ai zis tu nu sunt de doi lei. adica nu putem pune criteriul traditiei drept absolut. nottingham forest au luat cce si cine dreaq mai stie unde sunt acum.

unele echipe sunt permanent in top, altele au fost in trecut, altii sunt pe val acum. dar daca supravietuiesc prin mijloace regulamentare atunci n-avem ce zice.

Zax
18th September 2007, 23:57
cum n-au fost desfiintate? mai exista cumva UFC RAPID sau CS DINAMO mai are vre-o legatura cu noua societate FC DINAMO 1948?

THE HUN
19th September 2007, 01:06
meci greu atat pt.UTA cat si pt.Steaua,premiul cel mare este pastrarea scaunului de antrenor(valabil pt. ambii antrenori),pronostic1X

Vladek
19th September 2007, 01:12
cum n-au fost desfiintate? mai exista cumva UFC RAPID sau CS DINAMO mai are vre-o legatura cu noua societate FC DINAMO 1948?

Dinamo si UFC Rapid exista acum intr-un univers paralel.

Nu-l deranja pe danpuric, pe mine ma amuza cu teoriile astea .. originale ...ale lui ca echipa Steaua nu mai e tot aia care a jucat din 74 pe stadionul Ghencea, ca a infiintat-o Becali, etc. O echipa este ceea ce considera suporterii ei ca este. Poli Timisoara s-a rebotezat Poli 1921 - nu-mai-stiu-ce, fara ca cineva sa aiba bruste revelatii ca "asta nu mai e Poli Timisoara".

Intr-adevar, daca am aplica aceasta logica, si Dinamo si Rapid si dracu mai stie cine sunt echipe extrem de recent infiintate. Cauza e aceeasi la absolut toti : fentarea fiscului prin infiintarea de noi societati, care preiau doar activele, nu si datoriile, de la cea veche.

deep purple
19th September 2007, 05:51
shadow & kappa:ofticati-va!N-aveti decat sa o faceti.Adevarul e doar unul ,ati fuzionat altfel UTA era in C.Restu sunt texte pe web...atat voi cat si cei din timisoara,v-ati vandut la dracu ca sa treceti podul.:D

Bine, asa poate oricine sa spuna ca tu tii cu Spartak Bucuresti din mila lui Carmen. Macar Poli si UTA au scos bani din buzunar sa intre in A in locul unor echipe care oricum nu primeau liceenta. Voi ce-ati scos ca sa va dea Carmen locul? Pulemiota?
:confused:

Rossi
19th September 2007, 06:22
JJ : "HAGI RAMINE LA STEAUA, CHIAR DACA PIERDEM LA PRAGA. DACA NU BATEM LA ARAD, SE SCHIMBA TREABA!"

De meciul asta depinde cariera lui Hagi la steaua :shocked:

YoYoyOi
19th September 2007, 07:54
Daca Laca tine la Steaua ar trebui sa-i serveasca antrenorului Hagi o lectie de fotbal si sa-l bata... poate asa ne scapam de-o "grija" :rolleyes:

Rossi
19th September 2007, 08:04
mai devreme sau mai tarziu ... peste 1 etapa sau 5 , Hagi oricum o sa fie demis ...
dar , cine vine ?????

micutzu
19th September 2007, 11:01
Si daca au facut la fel in Spania,crezi ca nu e la fel de gresit?!:happy sa porti fular cu UTA la meciul cu Steaua,doar Lacatus antreneaza pe UTA..:happy
Traditia nu iti aduce glorie...banii,valoarea sportiva iti aduce gloria sportiva.
Stii care-i cea mai veche echipa din Spania?Verifica pe google :happy cand o sa aflii,am sa intreb cate trofee a castigat.:D deh,echipa veche,traditie,alea,alea :happy


Cea mai mare greseala. Da, ai dreptate ca am ajuns in liga prin metode neortodoxe (mai exact am cumparat locul de la Liberty Oradea care joaca pe terenul de fotbal de la Salonta, asta ca sa inteleaga toti ca saraca Salonta chiar nu are nici o legatura cu "promovarea noastra". Vizer e oradean, a infiintat echipa la Oradea, iar cum primaria nu ia lasat sa joace pe Municipal s-au dus la Salonta, exact cum a jucat si CFR Cluj o perioada la Dej.)

Vai si amar de capul tau! Rau ii cand vorbesti fara sa gandesti. Pam pam.

lucian_iasi
19th September 2007, 11:03
Meci de X.

Dani3l
19th September 2007, 12:21
micutzu:vai de suporteri ca tine ,care n-au pic de identitate si mandrie...ca sa vezi liga 1 la Arad faci pact cu diavolul...mda...chiar nu mai sunt suporteri in romania,doar simpatizanti...fuziunea cu salonta atarna ca un bolovan de gatul vostrul:D asa,oftica-te!Numai in Romania se poate ca o echipa care e retrogradat in C,sa joace cu aceeasi denumire in prima liga...:happy

gheorghe
19th September 2007, 12:51
Sa bata uta in meciul asta...!Dixit!:ok: Dar adevarul este ca nici una dintre ele nu practica un fotbal de foarte mare calitate. Cred ca este pentru prima data in ultimii 30 de ani cand ambele echipe pleaca cu sanse egale intr-o disputa uta vs. steaua.:confused:

clausisme
19th September 2007, 13:46
E timpul ca Uta sa arate ca poate ..dupa ce au pierdut nemeritat cu Poli

micutzu
19th September 2007, 14:38
micutzu:vai de suporteri ca tine ,care n-au pic de identitate si mandrie...ca sa vezi liga 1 la Arad faci pact cu diavolul...mda...chiar nu mai sunt suporteri in romania,doar simpatizanti...fuziunea cu salonta atarna ca un bolovan de gatul vostrul:D asa,oftica-te!Numai in Romania se poate ca o echipa care e retrogradat in C,sa joace cu aceeasi denumire in prima liga...:happy

Vai de tine. Voi ce identitate aveti (infiintati direct in divizia A, de comunisti, prin desfiintarea altei echipe)?



Cea mai mare greseala. Da, ai dreptate ca am ajuns in liga prin metode neortodoxe (mai exact am cumparat locul de la Liberty Oradea care joaca pe terenul de fotbal de la Salonta, asta ca sa inteleaga toti ca saraca Salonta chiar nu are nici o legatura cu "promovarea noastra". Vizer e oradean, a infiintat echipa la Oradea, iar cum primaria nu ia lasat sa joace pe Municipal s-au dus la Salonta, exact cum a jucat si CFR Cluj o perioada la Dej.)

six
19th September 2007, 18:42
E timpul ca Uta sa arate ca poate ..dupa ce au pierdut nemeritat cu Poli ei lasa ca acum se face dreptate :D uta-steaua 4-1....FORZA UTA ;)

SORENSEN
19th September 2007, 19:01
CCA Bucuresti avea patroni comuni cu ASA Campulung sau ASA Tg Mures...deci e cum s-ar desfiinta Steaua 2 :ok:..acum ce cautau 2 echipe patronate de aceasi entitate in liga 1 e altceva...


Va rog sa terminati cu off-topicul...

Vladek
19th September 2007, 20:12
Rezista, stai linistit. Atata bucurie sa aiba si el .. :D :D In rest, sa fim noi sanatosi si sa jucam prin CL si cupa UEFA in vreme ce altii isi tocesc tastele tot dand copy/paste si pumnii, din cauza numeroaselor lovituri aplicate in propriul cap. Sunt lucruri mai bune de facut decat sa te certi cu toate panaramele si toti obsedatii care-si revarsa pe net frustrarile acumulate in penibila lor existenta.

eventHorizon
19th September 2007, 20:31
Rezista, stai linistit. Atata bucurie sa aiba si el .. :D :D In rest, sa fim noi sanatosi si sa jucam prin CL si cupa UEFA in vreme ce altii isi tocesc tastele tot dand copy/paste si pumnii, din cauza numeroaselor lovituri aplicate in propriul cap. Sunt lucruri mai bune de facut decat sa te certi cu toate panaramele si toti obsedatii care-si revarsa pe net frustrarile acumulate in penibila lor existenta.

Nimic mai adevarat! :ok:

On topic: Daca scoatem un rezultat propice cu Slavia baietii or sa aiba un moral bun, deci ar exista toate premisele sa putem lua 3 puncte la Arad :D

Rossi
20th September 2007, 07:39
CFR - Steaua 0-0
Urziceni - Steaua 1-0
Steaua - Rapid 0-0
Slavia - Steaua 2-1

Steaua de 4 meciuri nu a mai cunoscut victoria ...
UTA !!! Daca nu acum , atunci cand ?!?!

redneck
20th September 2007, 08:09
Multa vorbarie...miticii se cred deja invingatori...vedem noi simbata ! :D

Ammadeus
20th September 2007, 08:15
3-1, uta evident, si ciobansky bitch se bucura ca-l da jos pe hagi; anu asta nu prindetzi nici uefa

SORENSEN
20th September 2007, 10:30
Dupa acest mesaj ..off-topicul va fi sanctionat !

cuzmy
20th September 2007, 10:46
Sper foarte mult ca Uta sa le scoata fotbalul din cap la inganfatzi de la stana. Sa ma vada si miticii cum e prin vestul tzarii, sa o mai ia in freza. La cum joaca steaua, daca nu ar fi oieru sa dea cu cashul, s-ar lupta pentru evitarea retrogradarii.
Cred ca un 2-0 ar fi bun.

tataleone
20th September 2007, 11:20
ei lasa ca acum se face dreptate :D uta-steaua 4-1....FORZA UTA ;)

Interesant...au ajuns si timisorenii sa tina cu UTA :D In meciul asta toata tara tine cu UTA :cool: Dar ne multumim si cu mai putin de 4-1...

alin_cv
20th September 2007, 12:07
Astept o victorie a echipei UTA in acest meci.PROVINCIA UNITA-impotriva capitalei mafiote.FORZA PROVINCIA:yeah:

SORENSEN
20th September 2007, 12:09
Meciul va fi castigat de echipa mai buna ..de Steaua...

Tot vorbesc unii de mafioti de chestii dastea...dar cum poti avea tupeu sa comentezi cand ai patron pe Mititelu sau pe iancu...:lol: ...desi e de ras..e mai mult de plans..cu dastia ...se duce tara de rapa

Tyler Durden
20th September 2007, 12:17
da, Steaua e mai buna si o sa castige...la fel spuneai si la meciul cu Rapid.:D

ciprinick
20th September 2007, 12:40
le multumesc tuturor timisorenilor care vor sa castige UTA in meciu cu steaua:* desi nush cat de adevarate sunt aceste declaratii...dar eu cu mana pe inima spun k ar trebui sa ne batem cu miticii si altii nu cu poli care is la 50km de noi...nush dc ii aceasta rivalitate dar si eu m-am nascut cu ea, k sa nu fiu nesimtit sper sa bateti si voi.. sau macar sa ne batem numa in meciurile directe. UTA PANA LA MOARTE

deep purple
20th September 2007, 15:15
Adica, ce te face sa crezi ca as vrea sa castige Steaua? E normal sa tin cu o echipa ce nu si-a batut joc de fotbal, n-a mituit arbitrii, n-a desfiintat echipe si nu a luat jucatorii cu japca. Inca n-am auzit vreun jucator sa fie amenintat cu munca de jos la uzinele textile daca nu semneaza cu UTA. Rivalitatea dintre Poli si UTA e una, iar bataia de joc si abuzul intra la cu totul alt capitol.

dede
20th September 2007, 16:14
dupa tot scandalul din zilele astea, urmeaza victoria Stelei :D

2stupiddogs
20th September 2007, 16:15
Meciul va fi castigat de echipa mai buna ..de Steaua...

Tot vorbesc unii de mafioti de chestii dastea...dar cum poti avea tupeu sa comentezi cand ai patron pe Mititelu sau pe iancu...:lol: ...desi e de ras..e mai mult de plans..cu dastia ...se duce tara de rapa

Daca cei doi,pomeniti de tine,sunt mafioti atunci stau si ma intreb cum poate fi catalogat/indosariat/diagnosticat patronul vostru,Gigi ?! Exista vreun termen decent si in acelasi timp corespunzator personajului,care sa poata fi folosit?(asta ca sa nu fim sanctionati....) Daca ne luam dupa decenta patronilor atunci steaua trebuie sa fie surclasata de mai tot campionatul romanesc,inclusiv de Uta!Deci urmand aceasta logica pronosticul corect este 1 solist!

six
20th September 2007, 19:07
Interesant...au ajuns si timisorenii sa tina cu UTA :D In meciul asta toata tara tine cu UTA :cool: Dar ne multumim si cu mai putin de 4-1... :yeah::yeah::yeah: Cand sunt in zona merinosii tinem si cu.......vecinele noastre :D :ok:


le multumesc tuturor timisorenilor care vor sa castige UTA in meciu cu steaua:* desi nush cat de adevarate sunt aceste declaratii...dar eu cu mana pe inima spun k ar trebui sa ne batem cu miticii si altii nu cu poli care is la 50km de noi...nush dc ii aceasta rivalitate dar si eu m-am nascut cu ea, k sa nu fiu nesimtit sper sa bateti si voi.. sau macar sa ne batem numa in meciurile directe. stai relax,men,este vorba numai despre meciul asta.....FORZA UTA :ok:

luciano_1644
20th September 2007, 20:25
La felul cum joaca Steaua,nu vad cum ar putea sa bata...0 - 0...!

SORENSEN
20th September 2007, 23:49
Plecarea lui hagi poate avea aduce doua lucruri..victorie ..sau victorie lejera...:D

Benny
21st September 2007, 13:59
Mie-mi plac declaratiile lui Lacatus.

Luis Garcia10
21st September 2007, 15:29
Cred ca ne putem impune in acest meci! Mai ales acum dupa ce toti norii negri au fost inlaturati departe de Ghencea! :ok:

KillinG FieldS
21st September 2007, 15:59
o mica clarificare... am tot vazut niste destepti spunand ca UTA a fuzionat cu salonta... FALS... salonta exista si este in div b... uta din pacate a CUMPARAT locul in liga 1.... inteles ? nu avem nici o treaba cu salonta....decat am cumparat locul de la ei.
ar fi bun si un egal..desi imi doresc sa ii prindem pe stelisti acuma ca sunt cam debusolati.

six
21st September 2007, 17:48
... uta din pacate a CUMPARAT locul in liga 1.... inteles ? nu avem nici o treaba cu salonta....decat am cumparat locul de la ei.
ar fi bun si un egal..desi imi doresc sa ii prindem pe stelisti acuma ca sunt cam debusolati....peste cumparaturi trec cu vederea :D....ce egal,frate!!??mancati cu fulgi cu tot...forza uta :ok:

Ulysses
21st September 2007, 18:42
a zis berbecali ca dam 4:P

Ulysses
21st September 2007, 18:43
Plecarea lui hagi poate avea aduce doua lucruri..victorie ..sau victorie lejera...:D

am tricou nike , dar ti-l cumpar si pe ala castigat de la vadim ... cat vrei?

Universal
21st September 2007, 18:57
sper sa invingem odata :(

Van Halen
21st September 2007, 20:30
bate Uta
bekali face echipa
iar cum e el ******* si i s-a spus ca Ovidiu petre e de nationala si fiind influientabil foc e klar
plus Lovin MARE JUCATOR nu am ce zice
Oricum nu am banii lu becali (dar ma pis pe ei) dar sunt dupa ce Craiova a ajuns in semifinala Uefa in 1984, apoi Dinamo si la final Steaua a castigat CCE, am devenit fan steau, am citit toata istoria clubului mai ales cea de dupa CCA, sunt fan nu pot sa renunt la steaua dar ma bate gandul din cauza CRETINULUI ASTUIA GIGIHNO, si mie ciuda ca nu stau in Bucuresti sa incerc sa fac o manifestatie antibehaly, anticultura, antiprostie cu mai multi, SUPORTERII AIA CARE SE BAT INTRE EI sunt penibili, ar trebui s afaca front comun impotriva unui TAMPIT si mascarici care daca are bani crede ca va poate calca cu masina sau si mai rau sa va cumpere...rusine suporterilor stelisti din Bucuresti mai ales care nu fac nimic
ar trebui ca toata tara sa faca un protest antiGIGIHNO si la Dinamo a reusit sa strice cu banii lui murdari castigati pe cai ilicite
Nu mai vorbiti prostii LACATUS a jucat intotdeauna corect si va juca si maine
maine steaua va fi de batut dar asta nu ca a plecat HAGI
Hagi e alt lucru asupra caruia s-ar putea starui dar de la inceput se stia ca e slab ca PROFESOR, ANTRENOR ;i ca om, poate fi el stelist dar nu orice stelist poate fi mare antrenor.
CACIALMAUA asta de BERBECALY a luat STEAUA si-a facut un nume datorita ei si acum ne da cu tifla CA EL FACE CE VREA EL CA EL E PATRON.
MAINE VA BATE UTA asta e clar, nu avem echipa, avem doar jucatori buni in echipa dar nu avem ECHIPA, daca ii luam pe fiecare sunt adunati mai multi si pusi sa joace nu sunt o ECHIPA si asta din cauza LELITEI de BERBECALY care nu vedeti ca e ca o curva....al a spus...ala a barfit..........numai lelitele fac asta pe la poarta casei.............
AM AJUNS SA FIU DEZGUSTAT DE FOTBAL din cauza BEHAITULUI asta
Plus Borcea, MM STOICA MITITELU, IANCU, dar parca niciunul nu e ca MASCARICIUL asta de CACA....n....AR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ziaristii sunt niste mizerii (nu toti) dar ei scriu toata ziua ce face becaly de parca m-ar intersa pe mine ca ROMAN si apoi ca stelist. Se scarpina BECALY gata SCRIE pResa. rade Berbecaly gata scrie presa editoriale. RUSINE ZIARISTI corupti.
VOI i-ati facut pe MANELITI mari voi il faceti MARE pe INCULTUL sef al tarii
Toata ziua numai Becali suntem satui de BACALIZAREA ROMANIEI
Cei cu putere, cu influenta ca ILIE NASTASE incearca sa faca ceva, dar sunt prea putini, DNA -ul nu il ancheteaza cu terenurile pentru ca el are BAni...........
nu se poate
si la Tv spune multe lucruri care l-ar incrimina dar ASTA E ROMANIA nimeni nimic
il lasa pe BUFONUL asta sa ne terfeleasca imaginea TARii, A CLUBURILOR, si ii face pe unii ...tot inculti ...sa il ia de model
nu stiu ma inervez cand scriu acuma
auzi ce tampenii scriu unii pe forum aici ca LACATUS s-ar da la o parte
nu vedeti ce tampenii scrieti, BERBECALY a facut multe prostii mai ales campionatul trecut dara Lacatus e LACATUS! Nu aberati va rog.
MAine bate UTA sau cel putin joaca Corect
Cand scrieti ca steaua bate cu 3/ 0 cum am vazut aici mai REFLECTATI
nu va luati dupa MASCARICIUL SEF
adieu

Van Halen
21st September 2007, 20:35
PS
Oare vom apuca ziua cand ignorarea acestui grotesc personaj se va transforma in arma letala care il va nimici? Eu sper ca da! Si mai sper ca aceasta nenorocire abatuta pe capul suporterilor stelisti numita becali sa fie aruncata definitiv la groapa de gunoi a uitarii. Atunci toti vor avea impresia ca s-au trezit dintr-un cosmar. Si ce frumos va fii!

Universal
21st September 2007, 20:40
Ii batem si gata :cool:

blaga
21st September 2007, 21:28
dupa tot scandalul din zilele astea, urmeaza victoria Stelei :D

"si gata"....ca sa fie asa mai convingator:D

YodaRo
21st September 2007, 22:16
@VanHalen, subscriu ideii tale. ciobanul ne-a furat clubul si isi bate joc de noi si de istoria noastra.
Ar trebui sa ne unim toti suporterii din tara si nu numai ai stelei si sa protestam masiv impotriva nebunului. Isi bate joc de tot ceeace e bun in Romania. Trebuie sa ne unim fortele. Proteste masive. Sa nu mergem la meciurile Stelei. Sa iesim in strada.
Voi cei cei de la UTA sa protestati impotriva nebunului. Injuraturi si bannere. E sensibil la astfel de proteste. Nu vedeti ca incearca sa draga busuiocul dupa ce cineva a zis ceva de el? Inca mai crede in prostia lui ca cineva in tara il iubeste si vrea sa il aleaga presedinte.

Van Halen
21st September 2007, 22:24
@VanHalen, subscriu ideii tale. ciobanul ne-a furat clubul si isi bate joc de noi si de istoria noastra.
Ar trebui sa ne unim toti suporterii din tara si nu numai ai stelei si sa protestam masiv impotriva nebunului. Isi bate joc de tot ceeace e bun in Romania. Trebuie sa ne unim fortele. Proteste masive. Sa nu mergem la meciurile Stelei. Sa iesim in strada.
Voi cei cei de la UTA sa protestati impotriva nebunului. Injuraturi si bannere. E sensibil la astfel de proteste. Nu vedeti ca incearca sa draga busuiocul dupa ce cineva a zis ceva de el? Inca mai crede in prostia lui ca cineva in tara il iubeste si vrea sa il aleaga presedinte.

MULTAM FAIN
ce bine ca macar gandim acelasi lucru desp;re MASCARICIUL NaTIONAL
inainte era VADIM TUDOR acuma a venit altul mai MARE
GIGIHNO
Multumesc pentru randurile scrise
am sa cumpar pentru inceput 100 tricouri pe care o sa le inscriptionam
IMPOTRIVA LUI BEHALY
e un inceput

YodaRo
22nd September 2007, 00:03
Deja face deservicii Romaniei acest nebun. Primul roman cunoscut in lume, e Hagi si e terfelit de acest neghiob. Daca autoritatile nu sunt in stare sa ii faca ceva ciobanului, trebuie ca noi societatea civila sa protestam.
E un afront adus bunului simt. Nu e problema Stelei doar. E o problema nationala.. nebunul aduce deservicii imense imaginii Romaniei in lume imagine si asa terfelita. Nebunul distruge tot ce e reprezentativ pentru romani si culmea, pozand intr-un credincios. Ce blasfemie.
Trebuie sa protestam pe orice cale impotriva nesimitirii acestui nebun.
Prima vinovata e presa romana care a gasit in cioban un subiect de marire a ratingului. Rusine si presei romane.

PE ORICE STADION TREBUIE PROTESTAT IMPOTRIVA LUI JJ. ATAT DE CATRE SUPORTERII STELEI CAT SI AI CELORLALTE ECHIPE.

danpuric78
22nd September 2007, 04:49
Deja face deservicii Romaniei acest nebun. Primul roman cunoscut in lume, e Hagi si e terfelit de acest neghiob. Daca autoritatile nu sunt in stare sa ii faca ceva ciobanului, trebuie ca noi societatea civila sa protestam.
E un afront adus bunului simt. Nu e problema Stelei doar. E o problema nationala.. nebunul aduce deservicii imense imaginii Romaniei in lume imagine si asa terfelita. Nebunul distruge tot ce e reprezentativ pentru romani si culmea, pozand intr-un credincios. Ce blasfemie.
Trebuie sa protestam pe orice cale impotriva nesimitirii acestui nebun.
Prima vinovata e presa romana care a gasit in cioban un subiect de marire a ratingului. Rusine si presei romane.

PE ORICE STADION TREBUIE PROTESTAT IMPOTRIVA LUI JJ. ATAT DE CATRE SUPORTERII STELEI CAT SI AI CELORLALTE ECHIPE.

Nu numai a presei. Erau si multi suporteri care anul trecut pe vremea asta il vedeau drept erou national si viitorul presedinte.
Cand ziceam ca becali e doar un oligofren megaloman care nu intelege nimik din fotbal, imediat sareau cate 10 stelisti cu vesnicele povesti cu valencia si semifinalele uefa.

Ma rog e bine ca si-a revent lumea. Iar meciul cu UTA e o buna ocazie ca lumea sa inceapa campania de ignorare a ciobanului.

Intr-o tara normala, ceea ce becali le-a facut lui zaharia si golanski i-ar fi atras cel putin 2 procese, unul la camera de munca si inca unul pentru discriminare.

Insa in romania, excesele ciobanului nu depasesc stadiul de subiect de presa.

E greu acum sa fii on-topic, meciul deja devine secundar. Oricum eu cred ca va fi egal.

matei_viola
22nd September 2007, 07:29
Un X suna mai bine,ca de la stelisti la stelisti.

redneck
22nd September 2007, 07:46
@VanHalen, subscriu ideii tale. ciobanul ne-a furat clubul si isi bate joc de noi si de istoria noastra.
Ar trebui sa ne unim toti suporterii din tara si nu numai ai stelei si sa protestam masiv impotriva nebunului. Isi bate joc de tot ceeace e bun in Romania. Trebuie sa ne unim fortele. Proteste masive. Sa nu mergem la meciurile Stelei. Sa iesim in strada.
Voi cei cei de la UTA sa protestati impotriva nebunului. Injuraturi si bannere. E sensibil la astfel de proteste. Nu vedeti ca incearca sa draga busuiocul dupa ce cineva a zis ceva de el? Inca mai crede in prostia lui ca cineva in tara il iubeste si vrea sa il aleaga presedinte.

...Noi, cei de la UTA ne vedem de echipa noastra ! Sa-l schimbati pe fecali e treaba voastra !

San Cristobal
22nd September 2007, 07:59
...o disputa echilibrata intre Batrana Doamna si Razboinicul Luminii...sa vedem cine va rade la urma ?!!

BAK
22nd September 2007, 08:06
degeaba vreti sa il scimbati pe jiji, pana moare , el tot la steaua va sta

six
22nd September 2007, 10:23
Uta :pace:- steaua :groggy: 4-1
Ceilalti::great::bere::scsa::dance:

Stelistu Punk
22nd September 2007, 11:40
UTA - STEAUA mult - 0 ... pentru ca astia nu sunt in stare sa dea gol ... in afara de Dica, Goian, Nicolita, Zapata si Badoi ceilalti nu sunt fotbalisti (nu-i includem pe accidentati sau cei care d-abia si-au revenit din accidentari).

P.S. Am votat pe victoria Stelei ...doar asa de dragul statisticii ...:yeah:

KillinG FieldS
22nd September 2007, 12:03
daca Baltoi nu rateaza din nou...avem sanse...

Nexus
22nd September 2007, 13:51
Iar nu dam gol...

Steaua de azi nu are valoare. Este o echipa de locul 10.

M-am saturat de fotbalul romanesc. Sper ca suporterii sa se trezeasca si sa boicoteze masiv meciurile din ghencea.

Ulysses
22nd September 2007, 16:04
degeaba vreti sa il scimbati pe jiji, pana moare , el tot la steaua va sta

:happy:happy:happygrupurile de litere che , chi , ghe , ghi etc , se invatau parca printr-a doua?:headbang::headbang::headbang:
on topic daca nici azi nu batem CLAR inseamna ca .....

Luis Garcia10
22nd September 2007, 16:18
Batem azi! :ok: Hai Steaua! :D

Incubus
22nd September 2007, 16:22
Sper să bată LĂCĂ si ciobanul să facă infarct :D

danpuric78
22nd September 2007, 16:38
Sper să bată LĂCĂ si ciobanul să facă infarct :D

Lasa ca n-o sa se intample chiar asa. Deja Gigi a zis ca Laca e prima optiune pentru postul de antrenor la steaua.
Si asta chiar inainte de meciul cu UTA. Pana unde poate merge tupeul ciobanului, ocortit de artizanul performantelor steliste, mitica?

In mod normal steaua ar trebui sa piarda cu 3-0 meciul. Insa asta nu-i valabil pentru o tara de ciobanizati?

Radu
22nd September 2007, 16:43
Iar nu dam gol...

Steaua de azi nu are valoare. Este o echipa de locul 10.

M-am saturat de fotbalul romanesc. Sper ca suporterii sa se trezeasca si sa boicoteze masiv meciurile din ghencea.
noi o sa ne sustinem echipa tot timpul...noi nu suntem dinamo...pt noi gigi nu inseamna steaua...steaua este o legenda!:ok:

Luis Garcia10
22nd September 2007, 16:47
Lasa ca n-o sa se intample chiar asa. Deja Gigi a zis ca Laca e prima optiune pentru postul de antrenor la steaua.
Si asta chiar inainte de meciul cu UTA. Pana unde poate merge tupeul ciobanului, ocortit de artizanul performantelor steliste, mitica?

In mod normal steaua ar trebui sa piarda cu 3-0 meciul. Insa asta nu-i valabil pentru o tara de ciobanizati?

De ce sa pierdem cu 3-0 ? Ia explica-mi si mie!

danpuric78
22nd September 2007, 16:50
noi o sa ne sustinem echipa tot timpul...noi nu suntem dinamo...pt noi gigi nu inseamna steaua...steaua este o legenda!:ok:

Parca intereseaza pe cineva ce credeti voi, cele cateva sute de ultrasi.

Admirabila atitudinea prietene, insa fara voi ciobanul nu ar fi ajuns niciodata sa se creada stapanul universului.

Iar steaua e 100% a lui becali. El a infiintat-o, el a creat-o pe banii lui a ajuns sa castige 2 titluri si sa joace in CL. Tot ceea ce inseamna steaua e legat de banii lui becali.
trist dar adevarat.

Cat despre dinamo - niciodata dinamovistii nu i-au inchinat ode si nu l-au proslavit spre borcea.

danpuric78
22nd September 2007, 16:52
De ce sa pierdem cu 3-0 ? Ia explica-mi si mie!

Pentru ca declaratia becali poate fi interpretata ca o modalitate de a-l corupe pe laca. si pentru a preintampina astfel de declaratii ciobanesti pe viitor.

Luis Garcia10
22nd September 2007, 16:53
Parca intereseaza pe cineva ce credeti voi, cele cateva sute de ultrasi.

Admirabila atitudinea prietene, insa fara voi ciobanul nu ar fi ajuns niciodata sa se creada stapanul universului.

Iar steaua e 100% a lui becali. El a infiintat-o, el a creat-o pe banii lui a ajuns sa castige 2 titluri si sa joace in CL. Tot ceea ce inseamna steaua e legat de banii lui becali.
trist dar adevarat.

Cat despre dinamo - niciodata dinamovistii nu i-au inchinat ode si nu l-au proslavit spre borcea.

Cand l-au proslavit stelistii pe Becali?!

Luis Garcia10
22nd September 2007, 16:54
Pentru ca declaratia becali poate fi interpretata ca o modalitate de a-l corupe pe laca. si pentru a preintampina astfel de declaratii ciobanesti pe viitor.

:happy :happy Asa vrei tu sa intelegi tu amice :ok: Iar masuri d-astea nu se iau pe nicaieri! :sleep: :ok:

rob_din
22nd September 2007, 17:01
Mie mi-e frica de un blat al lui Becali. sa nu uitam cate a facut la sfarsitul sezonului pt a-l duce pe Olaroiu pe locul 2. Acum are mare nevoie de victorie.

Oricum sper din tot sufletul ca Lacatus sa-i arate lui Becali cine se pricepe mai bine la fotbal

Universal
22nd September 2007, 17:02
unde pot vedea meciul , un,link aveti?

ms frumos

danpuric78
22nd September 2007, 17:07
:happy :happy Asa vrei tu sa intelegi tu amice :ok: Iar masuri d-astea nu se iau pe nicaieri! :sleep: :ok:

Pentru ca astfel de declaratii nu se fac nicaieri. Insa cum am mai zis, cata vreme e mitica in fruntea lpf becali poate face orice.

Ca sa termin cu ciobanul, cam cum vuia ghencea in urma cu un an scandand numele ciobanului, cum ii ridicati vopseaua de pe ghencea la rang de templu al fotbalului iar spalarea de bani la rang de cel mai profesionist club european.

Universal
22nd September 2007, 17:08
stie cineva unde se transimte ? un lick pe internet?

nickconnect
22nd September 2007, 17:09
Salutare baieti.
Mie imi pare rau de voi, dar va castiga Steaua. FORZA STEAUA!!!

nickconnect
22nd September 2007, 17:10
stie cineva unde se transimte ? un lick pe internet?

Se da pe Kanal D.

danpuric78
22nd September 2007, 17:10
stie cineva unde se transimte ? un lick pe internet?

http://www.ligaonline.ro

Universal
22nd September 2007, 17:10
multumesc, boys

Nexus
22nd September 2007, 17:10
stie cineva unde se transimte ? un lick pe internet?
www.supersteaua.net

Nexus
22nd September 2007, 17:12
noi o sa ne sustinem echipa tot timpul...noi nu suntem dinamo...pt noi gigi nu inseamna steaua...steaua este o legenda!:ok:

pot sa fiu si mort si sa fie in divizia C si tot am sa tin la Steaua dar ciobanul asta m-a scos din minti.

Imi pare rau ca efectiv nu mai avem valoare si oricine ne poate calca in picioare. Ne ia puncte oricine joaca mai acatarii. Sunt necajit si rusinat.

danpuric78
22nd September 2007, 17:14
ce ratare dica. si el e varza acum.

Universal
22nd September 2007, 17:31
varza?

Nexus
22nd September 2007, 17:44
Doamne cit de prost pot sa joace....

danpuric78
22nd September 2007, 17:49
Doamne cit de prost pot sa joace....

Asa au jucat dintotdeauna. Numai cva acum s-a saturat ciobanul sa mai cumpere puncte pentru bucuria suporterilor necredinciosi si nerecunsocatori.:D

rob_din
22nd September 2007, 17:49
fetele care joaca la CM din China para de la real madrid pe langa asa zisii jucatori de la steaua

deep purple
22nd September 2007, 17:53
Meciul asta e de prima liga?!:shocked: Nici un sut pe spatiul portii o intrega repriza. Si se mai mira lumea ca Steaua n-a marcat de 3 etape, iar UTA joaca aiurea de tot. Se apara cu 9 din 11 jucatori fara sa aiba vreun motiv. Nu vad nici un pericol din partea Stelei oricum.
Ce plictiseala.

Tyler Durden
22nd September 2007, 17:58
foarte slab meci, cred ca era mai potrivit sa se joace la ora 11.

Nexus
22nd September 2007, 18:02
Asa au jucat dintotdeauna. Numai cva acum s-a saturat ciobanul sa mai cumpere puncte pentru bucuria suporterilor necredinciosi si nerecunsocatori.:D
Toate ca toate dar cred ca ar trebui sa pastrezi macar o umbra de bun simt.

Nu de alta dar chiar daca o sa luam 6 batai in liga suntem singurii care au ajuns acolo. Si nu cred ca are tupeul careva sa spuna ca am cumparat ceva in liga.

Hull
22nd September 2007, 18:02
Cred ca m-am prostit !!!!!!
Eu sunt stelist de cand ma stiu.

Dar vreau sa piarda Steaua. Sa piarda urat de tot. Sa se produca un seim puternic la Steaua. Cred ca numai asta ii va salva.

Nexus
22nd September 2007, 18:03
Cred ca m-am prostit !!!!!!
Eu sunt stelist de cand ma stiu.

Dar vreau sa piarda Steaua. Sa piarda urat de tot. Sa se produca un seim puternic la Steaua. Cred ca numai asta ii va salva.

Asa e. Am un sentiment ciudat de ura si neputinta. ma uit la Steaua ca la o echipa complet straina.

danpuric78
22nd September 2007, 18:05
Toate ca toate dar cred ca ar trebui sa pastrezi macar o umbra de bun simt.

Nu de alta dar chiar daca o sa luam 6 batai in liga suntem singurii care au ajuns acolo. Si nu cred ca are tupeul careva sa spuna ca am cumparat ceva in liga.

Ciobanul e in stare de orice. Nu spun ca a facut ceva, dar totusi echipa asta ar avea probleme serioase in liga a doua.

Universal
22nd September 2007, 18:07
Poate bate ....yo, guys, de ce n-a luat Marin rous?

Nexus
22nd September 2007, 18:11
Ciobanul e in stare de orice. Nu spun ca a facut ceva, dar totusi echipa asta ar avea probleme serioase in liga a doua.

Insinuezi ca a cumparat intrarea in liga ? Hai zi-o si pe asta.

Nu e de liga a doua. Asa cum se prezinta acum Steaua e o echipa solida , de mijlocul clasamentului.

danpuric78
22nd September 2007, 18:17
Insinuezi ca a cumparat intrarea in liga ? Hai zi-o si pe asta.

Nu e de liga a doua. Asa cum se prezinta acum Steaua e o echipa solida , de mijlocul clasamentului.

intrarea in liga - nu cred, dar locul 2 a fost cumparat.
In fine , a dat nicolita gol, iar acum puteti sa elogiati jocul echipei care sfideaza europa.
Sa inceapa aberatiile.

Nexus
22nd September 2007, 18:19
Nu ii va elogia nimeni dar nu te mai baga atita in seama ca esti la fel de penibil ca si meciul asta.

Banel chiar ca trebuie sa isi faca cruce. Ca la pomana.

Cit despre cumparat : fotbalul nu mai e demult un simplu sport. Se practica mizeriile si la case mult mai mari din Europa. Iar in Romania asta e viata. Maninci sau esti mincat. Sa ne amintim si de butoanele lui Borcea sau arbitrii Samsung. Singurul lucru cumparat a fost corectitudinea dinamovista. N-am auzit in viata mea un club sa se plinga ca au jucat corect. Pina la Borcea.

rob_din
22nd September 2007, 18:19
cat l-o costa pe maniac victoria cu uta?

vargen
22nd September 2007, 18:20
Asa e. Am un sentiment ciudat de ura si neputinta. ma uit la Steaua ca la o echipa complet straina.

Daca sint resentimente datorate staff-ului,
nu se cade a le indrepta asupra echipei ai caror componenti,
ar fi aceiasi chiar daca ar fi la alte cluburi :(

Universal
22nd September 2007, 18:21
Bravo Nicolita :cool:

danpuric78
22nd September 2007, 18:21
Nu ii va elogia nimeni dar nu te mai baga atita in seama ca esti la fel de penibil ca si meciul asta.

Banel chiar ca trebuie sa isi faca cruce. Ca la pomana.

Penibili sunt cei care isi inchipuie ca o creatie ciobaneasca se poate numi echipa de fotbal.:D

YodaRo
22nd September 2007, 18:21
@DanPuric, Dinamo are o organizare superioara a actionarilor, nu e dictatura ca la Steaua. Cu toate astea fotbalistic dinamo a fost si este inferioara Stelei. Se vede asta in Europa.

On-Topic ce cauta Iacob la mijloc sa preia mingile? Il mai pun sa si dribleze ca un mijlocas. Locul lui e in careu sa dea cu capatzana... ce antrenor de div c avem.

danpuric78
22nd September 2007, 18:26
@DanPuric, Dinamo are o organizare superioara a actionarilor, nu e dictatura ca la Steaua. Cu toate astea fotbalistic dinamo a fost si este inferioara Stelei. Se vede asta in Europa.

On-Topic ce cauta Iacob la mijloc sa preia mingile? Il mai pun sa si dribleze ca un mijlocas. Locul lui e in careu sa dea cu capatzana... ce entrnor de div c avem.

e o sectiune special cu europa, scrie acolo. Pe mine chiar nu ma intereseaza europa, n-am nimic de castigat din "sfidarile" si "rezultatele senzationale" din europa. o abureala pentru creduli.

ontopic- golul lui nicolita chiar a fost o pomana divina pentru sufletul milostiv al lui becali.:happy:happy

Nexus
22nd September 2007, 18:28
Penibili sunt cei care isi inchipuie ca o creatie ciobaneasca se poate numi echipa de fotbal.:D

Intr-adevar Steaua e sub comanda ciobanului. Probabil ca o echipa de fotbal e aceea care te face de ris cu cele mai dubioase cluburi din mahalalele fotbalului european. macar de-ai fi suporterul Barcelonei...dar asa...frustrari si iar frustari . Doare, nu ?

danpuric78
22nd September 2007, 18:32
Intr-adevar Steaua e sub comanda ciobanului. Probabil ca o echipa de fotbal e aceea care te face de ris cu cele mai dubioase cluburi din mahalalele fotbalului european. macar de-ai fi suporterul Barcelonei...dar asa...frustrari si iar frustari . Doare, nu ?

pai e vorba de steaua, nu?

prost rau iacob asta.

Hull
22nd September 2007, 18:33
in locul lui Golanski as da autogol

Vladek
22nd September 2007, 18:33
Rosu la Iacob. Mama, ce ne ajuta arbitrii.

@danpuric

Mestere eu stiu ca esti suparat dupa ce mega-vedetele dinamoviste au luat bataie de la anonimii de suedezi, dar ia descarca-ti nervii pe cine merita. Nu te mai lua de Steaua. Ca nu stiu daca e mai rusinos sa fii creatia unui cioban sau a unor ex-********i (Borcea, Badea, Netoiu).

danpuric78
22nd September 2007, 18:36
Rosu la Iacob. Mama, ce ne ajuta arbitrii.

@danpuric

Mestere eu stiu ca esti suparat dupa ce mega-vedetele dinamoviste au luat bataie de la anonimii de suedezi, dar ia descarca-ti nervii pe cine merita. Nu te mai lua de Steaua. Ca nu stiu daca e mai rusinos sa fii creatia unui cioban sau a unor ex-********i (Borcea, Badea, Netoiu).

pai ma descarc eu maiine si pe meseriasii aia, stai linistit.

iacob merita rosu, e ******* rau. lasi echipa in 10 asa de pomana? ce-i drept el e printre preferatii lui GG.

Nexus
22nd September 2007, 18:38
Iacob merita o amenda zdravana. Pentru prostie crincena.

m4st3r
22nd September 2007, 18:40
e cam 1-1

danpuric78
22nd September 2007, 18:41
Ov petre pentru cine joaca?

mick3y
22nd September 2007, 18:41
Iacob ca Iacob...dar de Ovidiu Petre ce ziceti?...:D Sa ii zica cineva ca asta nu e meci de baschet:D...=)))

Celso
22nd September 2007, 18:41
Ov.Petre ceas!:D

implica`te nea Jiji ca nu se mai poate.....scoate`ma afara din teren :lol:

Hull
22nd September 2007, 18:42
n-a dat golanski autogol ..................a dat ov petre

sebastianstis
22nd September 2007, 18:42
bravo ..becali ..bravo steaua 2007 ..rusine

sebastianstis
22nd September 2007, 18:44
hai cu 2-1 ,uta...laca e un tampit daca va accepta sa antreneze steaua cu bheecali presedinte...

m4st3r
22nd September 2007, 18:45
asta de la arad tot tarani au ramas, joaca cu steaua si striga impotriva lu` Poli

Hull
22nd September 2007, 18:48
4 min :)

Radu
22nd September 2007, 18:48
nush ce se intampla cu echipa...nu mai inteleg nimik...asta este...ce sa facem akum...:(

sebastianstis
22nd September 2007, 18:49
vine 2-1? sa moara ciobanu....

sebastianstis
22nd September 2007, 18:55
o sa mearga cfr ..direct in liga campionilor ,iar steaua va juca in intertoto..cu marele razboinic ''oaie smechera''.,te vede dumnezeu mai razboinicule ...nu uita ca banii tai nu il pot cumpara...

Hull
22nd September 2007, 18:55
o mizerie....si iar se apropie "Lectia de Engleza"

Rossi
22nd September 2007, 18:59
nulitatea Ovidiu Petre , zis' si cartitza ...face "cadou" un penalty pentru UTA ... 1-1 la final

FELICITARI UTA !!! :ok::ok:

Chriss34
22nd September 2007, 18:59
Marele Becali a facut echipa de RUSINE ,a avut dreptate Hagi cind a zis ca e un OIER si nimic altceva,pacat de jucatori

YoYoyOi
22nd September 2007, 18:59
bravo UTA. As fi vrut pe final sa castige, dar sa castige clar sa ne dea 3-1 5-1 sa se invete minte toti.
Asa nu se mai poate. Asta nu e echipa de fotbal e bataie de joc. 0Petre sa suga... bomboane... de la toata lumea. un gunoi de jucator, ceasul defect al altui defect...
ce oameni:headbang: ce echipa :ciocan:

nickconnect
22nd September 2007, 19:01
nush ce se intampla cu echipa...nu mai inteleg nimik...asta este...ce sa facem akum...:(

Te aprob. Nici eu nu inteleg. Ce naiba, nu mai stim ataca? Ba, nasol. Probabil ca Steaua va pierde si locul 7 pe care il are pt ca trebuie sa recunoastem, echipele romanesti joaca tot mai imprevizibil, sunt putine de care putem zice ca vor castiga clar. Astept opinii!!!

Ov Petre -> :rosu: :headbang:
Chiar imi pare rau de Steaua. Si Becali ar tb sa-si vada de-ale lui si sa-si lase antrenorul sa-si faca treaba si pe jucatori la fel. Duca-se draq Berbecali...Mama lui! :angry:

Si, cu toate astea, FORZA STEAUA!!! /OLE/:bere:

Ioca10
22nd September 2007, 19:02
Am ajuns rau...incet incet toti antrenorii vor ocoli Steaua...
Felicitari Lacatus;)

Rossi
22nd September 2007, 19:04
imi cer scuze pt toate apelativele pe care i le-am adus lui Lacatus ...
a demonstrat ca are caracter si nu e sclavul ciobanului ... sunt convins ca ciobanul i-a propus ceva , dar vad ca a refuzat ... Respect Lacatus !

Sorin Blaj
22nd September 2007, 19:05
Ov.Petre ceas!:D

implica`te nea Jiji ca nu se mai poate.....scoate`ma afara din teren :lol:

Ovidiu Petre? E o vorba: s-a nascut talent, a murit speranta. Din pacate, in cazul lui nu se aplica nici asta, nu s-a nascut nici macar talent.

Cat de idiot poti sa fii? Sa faci un astfel de hent in careu?

Tocmai el, saracutul, plangaciosul care considera ca Hagi nu-l intelege.

Ar merita sa-l puna becali pe lista de indezirabili, ca pe Bostina si Oprita. Cred ca va ajunge imediat la Dinamo.

Hull
22nd September 2007, 19:07
Lacatus !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Stai departe de Steaua !!!!!!!

Locul pierzaniei e acum la Steaua.

delaparis
22nd September 2007, 19:08
Becali o sa distruga echipa asta pana la urma ...

Chiar daca lipsesc jucatori titulari la Steaua , cu ce s-a intamplat in ultimele saptamani la club, cu ce presiune pune Becali pe oameni nu cred ca se poate mai bine decat atat. Cu un individ ca Gigi la carma echipei nu se poate face performanta.

Un sfat pentru stelisti: sa-i cumparati ciobanului Play Station poate astfel lasa echipa adevarata in pace si se ocupa doar de aia de pe DvD :D

CFR1907
22nd September 2007, 19:09
Multumim UTA!:ok:

danpuric78
22nd September 2007, 19:09
imi cer scuze pt toate apelativele pe care i le-am adus lui Lacatus ...
a demonstrat ca are caracter si nu e sclavul ciobanului ... sunt convins ca ciobanul i-a propus ceva , dar vad ca a refuzat ... Respect Lacatus !

lacatus e printre putinii, daca nu singurul stelist adevarat. Printre putinii carora le mai pasa de steaua.
Intr-adevar o atitudine demna, pe care a avut-o mereu. Tot timpul a incurcat steaua, a jucat corect si pentru asta merita respect.

YoYoyOi
22nd September 2007, 19:10
ce mortii si ranitii... a fost in capul defectului? la ce ma-sa s-o fi gandit cand stia ca e vitala o victorie, cand stia ca avem avantaj minim, cand stia ca suntem cu cutitul la os, cand stia, in ma-sa de defect imputit, ca suntem in inferioritate numerica? Asta merita impuscat, taiat cu lama si apoi ars de viu fgm de kkt de jucator :ciocan:

Ioca10
22nd September 2007, 19:11
meci de 2 ... daca nu stiti de ce, o sa explic mai tarziu :D

Sa auzim expilicatiile:rolleyes:

Zax
22nd September 2007, 19:13
Steaua mai poate fi salvata doar daca pleaca fecali...asta sa va fie clar, cat timp acest infect va mai fi patron nici nu mai pot sa tin cu Steaua... astazi mi-am dorit sa bata Uta :(

delaparis
22nd September 2007, 19:16
Sa auzim expilicatiile:rolleyes:

Nu aveam de unde sa stiu ca Lacatus s-a certat cu Becali aseara :D

BAK
22nd September 2007, 19:17
uta a obtinut un egal norocs....nu toata ziua se trezeste cate un adversar sa sara dupa minge ca la baschet in propriul careu...iar iacob, numai dupa minge nu s-a dus, ala de la uta nu avea nici o sansa sa ajunga la minge, de ce a trebuit sa ii dea cu cotul asa de evident? cat mai rezista italianul pe banca?

Ioca10
22nd September 2007, 19:17
@delaparis k...cand mai ai ceva de spus despre Steaua poti ridica mana;)

danpuric78
22nd September 2007, 19:18
Scenariu: Ovidiu petre a facut hentul pentru Oli Echipa pierde puncte cu pedrazzini, iar ciobanul va fi fortat sa schimbe antrenorul. Cum singurul antrenor din lume care ar veni la steaua e oli, atunci becali ar plati arabilor pentru el.
Iar Ov. petre, va petrece o vacanta de vis la Burj el Arab, urmare a tranzactiei cu oli.

rob_din
22nd September 2007, 19:18
Sa auzim expilicatiile:rolleyes:

si eu am zis ca e blat, dar poate ca asta trebuia sa i se explice lui OV Petre:)
Oricum e clra Becali nici putere sa mai faca un mic aranjament nu mai are. Se afunda in groapa incetul cu incetul

rob_din
22nd September 2007, 19:19
Din pacate trage si Steaua in groapa dupa el

Hull
22nd September 2007, 19:23
Declaratii dupa meci ? Unde sunt ?

Universal
22nd September 2007, 19:25
slab meci.

magica_steaua
22nd September 2007, 19:27
nulitatea Ovidiu Petre , zis' si cartitza ...face "cadou" un penalty pentru UTA ... 1-1 la final

FELICITARI UTA !!! :ok::ok:

vedeti-va de treaba voastra voi sunteti mai in ca__t decat noi............

Universal
22nd September 2007, 19:32
nulitatea Ovidiu Petre , zis' si cartitza ...face "cadou" un penalty pentru UTA ... 1-1 la final

FELICITARI UTA !!! :ok::ok:

La propria echipa nu te uiti , asa-i?

mai multa ratiune si simtire.

Ulysses
22nd September 2007, 19:32
parerea mea e ca -i putem ceda la dinamo si pe :o petre,badoi,iacob,surdu, si inca vreo doi pe care-i asteptam sa "confirme":headbang:
asta asa , ca sa va intariti pentru europa :rolleyes:

Lordul
22nd September 2007, 19:36
vedeti-va de treaba voastra voi sunteti mai in ca__t decat noi............

nu noi ci VOI pt ca noi maine batem pe U.Cluj si va depasim in clasament!!

magica_steaua
22nd September 2007, 19:37
nu noi ci VOI pt ca noi maine batem pe U.Cluj si va depasim in clasament!!

asta e singurul vostru ideal??? ne depasiti ca la anul sa pierdeti in primele tururi din cupele europene cu elfsborg,17 nentori sau pescarii aia nu?

delaparis
22nd September 2007, 19:38
@delaparis k...cand mai ai ceva de spus despre Steaua poti ridica mana;)
Ioca cand mai ai ceva de scris on-topic o poti face pe acest thd :D

O sa am multe de spus dupa meciul cu Arsenal cu sau fara mana ;)

YoNuTzz
22nd September 2007, 19:39
un meci de divizia B...
ambele echipe au jucat foarte slab, si rezultatul este echitabil...
un lucru e clar, Steaua este in degringolada, si pana nu va pleca ciobanul, va continua sa cada in prapastie...

Lordul
22nd September 2007, 19:40
Victoras Iacob a fost eliminat la Arad ,Steaua a jucat in nota obisnuita adica slab iar Ovidiu Petre a facut cadou aradenilor un penalty..

magica_steaua:las ca nu pierdem cu toti ruptii din suedia

Leo
22nd September 2007, 19:40
Steaua s-a dovedit a fi de fapt o steluta in cadere libera
pacat , la urma urmei ne reprezinta in CL

Nexus
22nd September 2007, 19:43
anu asta se bat la titlu CFR, Poli, Rapid Vaslui si Urziceni.

Asa-i in tenis...( ca si acolo te-au facut de tot *****ul niste anonimi din Japonia )

Anul asta am incheiat orice pretentii la titlu sau cupe. Nu e de unde si mai ales NU E CU CINE.

Iacob trebuie dat afara din lot pentru porcaria asta.

Ulysses
22nd September 2007, 19:43
Ioca cand mai ai ceva de scris on-topic o poti face pe acest thd :D

O sa am multe de spus dupa meciul cu Arsenal cu sau fara mana ;)

ma , care ai intrat pe calculatorul lui delaparis?mars de acolo instigatorule!:rosu:
ps cum le zice la aia de v-au batut acasa in prezenta a 23 de spectatori?

grasu2
22nd September 2007, 19:44
Nu sunt dinamovist dar un singur lucru n-am sa inteleg eu despre disputa asta intre stelisti si dinamovisit: de ce la fiecare 4-5 secunde stelistii urla ca ei sunt in CL si Dinamo nu? Oare, singurul scop al stelistilor este sa-si vada echipa in CL cum mananca bataie de la echipe de zeci de ori mai slabe? Sau cum si-o iau de la echipe de zeci de ori mai tari in Ghence cu scor de hokey? Nu mi se pare ca prezenta in Champions League a Stelei face mai mult pt. coeficient decat bataia care a luat-o Dinamo de la Lazio.

delaparis
22nd September 2007, 19:50
ma , care ai intrat pe calculatorul lui delaparis?mars de acolo instigatorule!
ce instigator ?

Dupa cum vezi am raspuns acolo la provocari ...

Oricum va las sa sarbatoriti punctul castigat in deplasare deoarece despre meci nu prea am multe de spus ... slab , atat :(

PS. sper sa va reveniti pana la meciul cu englezii altminteri va dau astia de la 5 in sus

danpuric78
22nd September 2007, 19:51
ma , care ai intrat pe calculatorul lui delaparis?mars de acolo instigatorule!:rosu:
ps cum le zice la aia de v-au batut acasa in prezenta a 23 de spectatori?

Mah Ulysses, steaua nu ne-a facut inca de ras tare in europa doar pentru ca au o istorie de vreo 6 anisori.
Decedata steaua, ante-cioban, in schimb are cele mai spectaculoase esecuri prin europa asta care va este draga voua stelistilor (schiori de prin elvetia, florarese de rpin tarile baltice). ca sa nu mai zic de recordurile de goluri primite de la alde PSG, Pana sau superstarurile de la Montpelier.

ca sa nu mai zicem ca daca terenurile din jurul bucurestiului n-ar interesa pe multa lume, probabil ca uefa ar ancheta deja cum au reusit sa bata fantomele ciobanului pe strungarii din belarus.


Deocamdata ati reusit sa va aratai nivelul real, de divizia B. Ati confirmat ca daca becali nu plateste steaua nu castiga. Mai mult nici nu joaca.

moro68
22nd September 2007, 19:52
Cu echipa asta de "descaltati", pastoriti de cioban nu se poate face performanta.
Steaua arata ca o echipa de mijlocul plutonului, deh, jucatorii au fost suparati pe Hagi ca au fost pusi sa traga la antrenamente.

Si la "valoarea" si banii lor (ca doar ce-au incasat primele pentru calificarea in UCL) s-au gandit imreuna cu ciobanul scandalagiu ca antrenorul e exact omul care le strica programul lejer de petrecere a timpului liber.

In liga n-are rost sa mai joace, ca aranjeaza ciobanul sa intre direct in UCL si la anul.

Va spun ca la Steaua si daca vine Lucescu nu rezista mai mult de 2 luni.

Lordul
22nd September 2007, 19:54
anu asta se bat la titlu CFR, Poli, Rapid Vaslui si Urziceni.

Asa-i in tenis...( ca si acolo te-au facut de tot *****ul niste anonimi din Japonia )

Anul asta am incheiat orice pretentii la titlu sau cupe. Nu e de unde si mai ales NU E CU CINE.

Iacob trebuie dat afara din lot pentru porcaria asta.


ai uitat pe Dinamo care se va bate la titlu dupa meciul de maine

YoNuTzz
22nd September 2007, 19:54
dak becali nu va "interveni" k in ultimele 8 etape din sezonul trecut, in ritmul asta, turul il terminam sub locul 8...

Hull
22nd September 2007, 19:58
Va spun ca la Steaua si daca vine Lucescu nu rezista mai mult de 2 luni.[/QUOTE]

Rezista !!! Cu contract cu clauze BETON - care sa-l impiedice pe b sa faca nici cea mai mica miscare. De la 10mil de euro in sus despagubire daca se amesteca.

rob_din
22nd September 2007, 19:59
La jucatorii pe care i-a avut hagi a facut o superperformanta. nu de alta dar e clar ca suntem sub zaglebie si bate. de fapt cred ca suntem si sub dunarea giurgiu.
sa dai un singur sut pe poarta unei echipe ca UTA in 90 min e de un ridicol rar intalnit

San Cristobal
22nd September 2007, 20:00
...hentul produs de Ovidiu Petre este tulburator prin profunzimea si motivatia lui ...gest voluntar , naiv , intentionat , teribilist :confused:...nu pot realiza ce motiv a stat la baza deciziei pe care a luat-o ...trebuie sa recitesc Miorita ...:D

Hull
22nd September 2007, 20:08
nu e scenarita dar cam ciudat tot meciul
uta n-a presat o echipa vizibil data peste cap
2 accidentari in acelasi timp - RAR!!!!
fault de rosu gratuit.
Hent in careu intentionat....

de parca se licita de la distanta, si actorii nu intelegeau exact mesajele
Ciudat, foarte ciudat

Dani3l
22nd September 2007, 20:09
Ov Petre raus!Impreuna cu Lovin si Baciu!!!!

YoYoyOi
22nd September 2007, 20:35
la accidentarea lui Lovin din prima repriza trebuia dat cel putin galben, dar asta n-ar fi rezolvat nimic. Pt ca nu meritam nici macar decizii corecte. Oricat tin eu cu Steaua azi mi-am dorit sa piarda. Dar sa piarda crunt ca sa se invete minte. Sa le intre in cap ca-s praf si pulbere. Echipa de doi bani..si aia ruginiti :( si toate astea pt prea intunecatul s-a bagat la echipa. Anul trecut cand avea treaba cu campaniile electorale mergea Steaua struna... cum s-a bagat el au inceput necazurile. Asta este... Pe astia-i avem, cu astia defilam :headbang:

Oaia Dolly
22nd September 2007, 20:42
Mah Ulysses, steaua nu ne-a facut inca de ras tare in europa doar pentru ca au o istorie de vreo 6 anisori.
Decedata steaua, ante-cioban, in schimb are cele mai spectaculoase esecuri prin europa asta care va este draga voua stelistilor (schiori de prin elvetia, florarese de rpin tarile baltice). ca sa nu mai zic de recordurile de goluri primite de la alde PSG, Pana sau superstarurile de la Montpelier.

ca sa nu mai zicem ca daca terenurile din jurul bucurestiului n-ar interesa pe multa lume, probabil ca uefa ar ancheta deja cum au reusit sa bata fantomele ciobanului pe strungarii din belarus.


Deocamdata ati reusit sa va aratai nivelul real, de divizia B. Ati confirmat ca daca becali nu plateste steaua nu castiga. Mai mult nici nu joaca.

Tu chiar nu te simti deloc, dinamovistule?Vrei sa ti traduc in islandeza albaneza sau suedeza?. Unii si au pierdut cu desavarsire simtul realitatii. Sigur nu esti jiji?

YoNuTzz
22nd September 2007, 20:46
sa stam acum sa acuzam k s-a dat rosu, accidentari etc e ridicol...
adevarul este k nu avem echipa...jucatorii sunt praf...in afara de zapata, goian, si dica (care chiar dak nu-i mai iese nimik, este fotbalist) restul nu sunt de steaua...

Zax
22nd September 2007, 20:49
Mah Ulysses, steaua nu ne-a facut inca de ras tare in europa doar pentru ca au o istorie de vreo 6 anisori.
Decedata steaua, ante-cioban, in schimb are cele mai spectaculoase esecuri prin europa asta care va este draga voua stelistilor (schiori de prin elvetia, florarese de rpin tarile baltice). ca sa nu mai zic de recordurile de goluri primite de la alde PSG, Pana sau superstarurile de la Montpelier.

ca sa nu mai zicem ca daca terenurile din jurul bucurestiului n-ar interesa pe multa lume, probabil ca uefa ar ancheta deja cum au reusit sa bata fantomele ciobanului pe strungarii din belarus.


Deocamdata ati reusit sa va aratai nivelul real, de divizia B. Ati confirmat ca daca becali nu plateste steaua nu castiga. Mai mult nici nu joaca.


dinamo din prezent are vre-o 5 anisori vechime si cu toate astea a reusit sa se faca de ras cu varf si indesat in europa ;)

torn_beton
22nd September 2007, 20:51
Sincere felicitari Stelei pentru victoria categorica de la Arad. :happy:happy

six
22nd September 2007, 20:52
Tre sa recunosc ca am tinut cu .....vecinii in meciul asta :P Uta in nota ei dar Steaua!!!!!????????? Arsenal!!!?????? :happy:happy:happy

Ulysses
22nd September 2007, 20:58
Mah Ulysses, steaua nu ne-a facut inca de ras tare in europa doar pentru ca au o istorie de vreo 6 anisori.
Decedata steaua, ante-cioban, in schimb are cele mai spectaculoase esecuri prin europa asta care va este draga voua stelistilor (schiori de prin elvetia, florarese de rpin tarile baltice). ca sa nu mai zic de recordurile de goluri primite de la alde PSG, Pana sau superstarurile de la Montpelier.

ca sa nu mai zicem ca daca terenurile din jurul bucurestiului n-ar interesa pe multa lume, probabil ca uefa ar ancheta deja cum au reusit sa bata fantomele ciobanului pe strungarii din belarus.


Deocamdata ati reusit sa va aratai nivelul real, de divizia B. Ati confirmat ca daca becali nu plateste steaua nu castiga. Mai mult nici nu joaca.

puric , am crezut ca ti-ai bagat mintile-n cap dar vad ca m-am inselat ... ei bine in scurta noastra istorie recenta , pe care o stii foarte bine intrucat ti-ai aruncat tv-ul pe geam alaturi de alti latratori ,am ajuns in semifinalele uefa , am eliminat valencia , jucam de doi ani in grupele UCL , reprezentam romania FACAND PUNCTE PT COEFICIENT !spre deosebire de altii care se fac de kko cu fiece ocazie cui de-alde nume de bere sau si mai rau ...ps GRAZIE LAZIO!:ok:

dannyreddog
22nd September 2007, 21:21
Uau! da' ce previzibil joaca steaua!!! vai de steaua lor.
S n-ai tu o ocazie de gol tot meciu'! Mare noroc la golul lui Nicolita!

Sorin Blaj
22nd September 2007, 21:26
Uau! da' ce previzibil joaca steaua!!! vai de steaua lor.
S n-ai tu o ocazie de gol tot meciu'! Mare noroc la golul lui Nicolita!

In sfarsit se vede mana lui becali.

Van Halen
22nd September 2007, 21:36
bate Uta
bekali face echipa
iar cum e el ******* si i s-a spus ca Ovidiu petre e de nationala si fiind influientabil foc e klar
plus Lovin MARE JUCATOR nu am ce zice
Oricum nu am banii lu becali (dar ma pis pe ei) dar sunt dupa ce Craiova a ajuns in semifinala Uefa in 1984, apoi Dinamo si la final Steaua a castigat CCE, am devenit fan steau, am citit toata istoria clubului mai ales cea de dupa CCA, sunt fan nu pot sa renunt la steaua dar ma bate gandul din cauza CRETINULUI ASTUIA GIGIHNO, si mie ciuda ca nu stau in Bucuresti sa incerc sa fac o manifestatie antibehaly, anticultura, antiprostie cu mai multi, SUPORTERII AIA CARE SE BAT INTRE EI sunt penibili, ar trebui s afaca front comun impotriva unui TAMPIT si mascarici care daca are bani crede ca va poate calca cu masina sau si mai rau sa va cumpere...rusine suporterilor stelisti din Bucuresti mai ales care nu fac nimic
ar trebui ca toata tara sa faca un protest antiGIGIHNO si la Dinamo a reusit sa strice cu banii lui murdari castigati pe cai ilicite
Nu mai vorbiti prostii LACATUS a jucat intotdeauna corect si va juca si maine
maine steaua va fi de batut dar asta nu ca a plecat HAGI
Hagi e alt lucru asupra caruia s-ar putea starui dar de la inceput se stia ca e slab ca PROFESOR, ANTRENOR ;i ca om, poate fi el stelist dar nu orice stelist poate fi mare antrenor.
CACIALMAUA asta de BERBECALY a luat STEAUA si-a facut un nume datorita ei si acum ne da cu tifla CA EL FACE CE VREA EL CA EL E PATRON.
MAINE VA BATE UTA asta e clar, nu avem echipa, avem doar jucatori buni in echipa dar nu avem ECHIPA, daca ii luam pe fiecare sunt adunati mai multi si pusi sa joace nu sunt o ECHIPA si asta din cauza LELITEI de BERBECALY care nu vedeti ca e ca o curva....al a spus...ala a barfit..........numai lelitele fac asta pe la poarta casei.............
AM AJUNS SA FIU DEZGUSTAT DE FOTBAL din cauza BEHAITULUI asta
Plus Borcea, MM STOICA MITITELU, IANCU, dar parca niciunul nu e ca MASCARICIUL asta de CACA....n....AR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ziaristii sunt niste mizerii (nu toti) dar ei scriu toata ziua ce face becaly de parca m-ar intersa pe mine ca ROMAN si apoi ca stelist. Se scarpina BECALY gata SCRIE pResa. rade Berbecaly gata scrie presa editoriale. RUSINE ZIARISTI corupti.
VOI i-ati facut pe MANELITI mari voi il faceti MARE pe INCULTUL sef al tarii
Toata ziua numai Becali suntem satui de BACALIZAREA ROMANIEI
Cei cu putere, cu influenta ca ILIE NASTASE incearca sa faca ceva, dar sunt prea putini, DNA -ul nu il ancheteaza cu terenurile pentru ca el are BAni...........
nu se poate
si la Tv spune multe lucruri care l-ar incrimina dar ASTA E ROMANIA nimeni nimic
il lasa pe BUFONUL asta sa ne terfeleasca imaginea TARii, A CLUBURILOR, si ii face pe unii ...tot inculti ...sa il ia de model
nu stiu ma inervez cand scriu acuma
auzi ce tampenii scriu unii pe forum aici ca LACATUS s-ar da la o parte
nu vedeti ce tampenii scrieti, BERBECALY a facut multe prostii mai ales campionatul trecut dara Lacatus e LACATUS! Nu aberati va rog.
MAine bate UTA sau cel putin joaca Corect
Cand scrieti ca steaua bate cu 3/ 0 cum am vazut aici mai REFLECTATI
nu va luati dupa MASCARICIUL SEF
adieu

ASTA AM SCRIS ieri
deci de ieri stiam ca suntem varza
si ca OVIDIU Petre e si mai varza
asa cum anticipam
s-a intamplat
aproape :rosu:

Van Halen
22nd September 2007, 21:37
Pissa......
................mas pe berbecali
ii doresc DEATH
adieu

San Cristobal
22nd September 2007, 21:41
pana'n 2009 nu's sperante ca se poate schimba ceva la Steaua...dac'o ajunge presedinte :D e posibil sa lase echipa de fotbal pe mana altcuiva ..

Van Halen
22nd September 2007, 21:43
Am avut un vis, Massimo. Surdu va juca pe stînga, nu Neaga. Batem sigur. Pasă în gaură pentru Iacob și pac, pac, dăm gol! Gaura de la macaroană, Massimo! Hăă, hăăă, hăăăăă, hă-hă-hă!". Cu Steaua pe post de breloc, Gigi Becali a venit la Arad pentru o victorie care să-i legitimeze puciul, dar nu putem compara Oile cu JUCATORII
poate pe Ovidiu Petre, doar
prefaratul lui GIGIGHNO

MOARTE GIGIHNO

delaparis
22nd September 2007, 21:56
Van Halen usor te rog frumos cu limbajul ... nu il apar eu pe Becali dar doar ma gandesc la cei care citesc

KillinG FieldS
22nd September 2007, 21:57
Imi pare rau ca nu am castigat...am fost la meci si astazi... pot spune ca Steaua e cea mai slaba echipa care am vazut in ultimele 10 meciuri la a Arad....(doar clujul a mai jucat asa slabut) PARCA NU E STEAUA si asta datorita CIOBANULUI .... ne-a fost frica sa atacam....era meci de castigat. F SLAB steaua. Am scandat tot stadionul numele lui Hagi... Pacat ca la umilit un NIMENI ca becali... asa e cand ajunge nescolitu la bani multi. Marele tehnician Becali.Praf a jucat steaua. Sa stea dracu in birou... PRAF II BECALI asta....parca tot mai paranoia devine...

danpuric78
22nd September 2007, 22:00
puric , am crezut ca ti-ai bagat mintile-n cap dar vad ca m-am inselat ... ei bine in scurta noastra istorie recenta , pe care o stii foarte bine intrucat ti-ai aruncat tv-ul pe geam alaturi de alti latratori ,am ajuns in semifinalele uefa , am eliminat valencia , jucam de doi ani in grupele UCL , reprezentam romania FACAND PUNCTE PT COEFICIENT !spre deosebire de altii care se fac de kko cu fiece ocazie cui de-alde nume de bere sau si mai rau ...ps GRAZIE LAZIO!:ok:

bre Ulysses, n-am sa-mi pun mintea cu tine, pentru ca esti stelist, si stii mai bine ca mine de ce a ales ciobanul steaua pentru a-si face mendrele: suporteri multi si de calitate slaba, usor de aburit si mani****t.

ti-am mai zis de mai multe ori ca nu ma zgarii cand rivalele fac performante si nici nu arunc tvul pe geam (nu de alta dar costa mai mult decat prima de meci a lui Dica sau niculescu si nu merita).

Insa imi place ca de fiecare data dupa ce va bat toti miovenii si urzicenii incepeti sa puneti placa cu speriatul europei.


valoarea reala a stelei e asta din meciul cu uta. Si asa a fost dintotdeauna, doar ca din cand in cand ocrotitorii au vrut sa dea mai multi bani pentru seducerea maselor steliste.


Daca ai ceva de zis de dinamo, n-ai decat. esti invitatul meu maine pe thread, ca si parasutele alea de fotbalisti merita destule. Dar aici sa ne rezumam la uta si steaua.

San Cristobal
22nd September 2007, 22:05
ma intriga un aspect...voi ,ultrasii Stelei, il faceti ca p'o albie de porci pe Becali , p'acilea pe forum ...si , cand dati ochii cu el pe stadion , va transformati subit in melushei...

m8k
22nd September 2007, 22:12
...si prima pagina iar e plina cu anonimii de pe locul 7!:happy
Atentie: maine joaca liderul!:yeah:

Rossi
22nd September 2007, 22:14
scula de fotbalist Ovidiu Petre asta ...
http://www.youtube.com/watch?v=9fRw950eewc

nervos Victoras asta ...
http://www.youtube.com/watch?v=EbejB5OrAzw

ps: Dica a jucat in meciul asta ?

San Cristobal
22nd September 2007, 22:17
Atentie: maine joaca liderul!:yeah:

" liderul " e manelist ?:confused:...joaca-canta la vo nunta sau botez ?:confused:

YoYoyOi
22nd September 2007, 22:17
ma intriga un aspect...voi ,ultrasii Stelei, il faceti ca p'o albie de porci pe Becali , p'acilea pe forum ...si , cand dati ochii cu el pe stadion , va transformati subit in melushei...

ia da tu, sa zicem, trei exemple de useri de aici de pe forum care fac asa ceva pe stadion :rolleyes:

caine19
22nd September 2007, 22:17
...si prima pagina iar e plina cu anonimii de pe locul 7!:happy
Atentie: maine joaca liderul!:yeah:

:happy:happy:happy

Nu rezistati... ve-ti vedea ;)

Dani3l
22nd September 2007, 22:27
Ve-ti?!:shocked::happy
Un meci de 0-0 care s-a terminat 1-1...:happy

San Cristobal
22nd September 2007, 22:28
ia da tu, sa zicem, trei exemple de useri de aici de pe forum care fac asa ceva pe stadion :rolleyes:

ce ma tu esti pedagogul Marius Chicos Rostogan sa ti se raspunda promt la toate nedumeririle tale ?...eu m-am exprimat la modul general , nu la modul particular...

m8k
22nd September 2007, 22:31
:happy:happy:happy

Nu rezistati... ve-ti vedea ;)

Vom vedea etapa viitoare!
Iar va umpla de bani oierul!:happy

Sorin Blaj
22nd September 2007, 22:33
...si prima pagina iar e plina cu anonimii de pe locul 7!:happy
Atentie: maine joaca liderul!:yeah:

Care lider? Cel care s-a facut de ras cu cipriotii?

Halal asa lider.

Oaia Dolly
22nd September 2007, 22:34
bre Ulysses, n-am sa-mi pun mintea cu tine, pentru ca esti stelist, si stii mai bine ca mine de ce a ales ciobanul steaua pentru a-si face mendrele: suporteri multi si de calitate slaba, usor de aburit si mani****t.

ti-am mai zis de mai multe ori ca nu ma zgarii cand rivalele fac performante si nici nu arunc tvul pe geam (nu de alta dar costa mai mult decat prima de meci a lui Dica sau niculescu si nu merita).

Insa imi place ca de fiecare data dupa ce va bat toti miovenii si urzicenii incepeti sa puneti placa cu speriatul europei.


valoarea reala a stelei e asta din meciul cu uta. Si asa a fost dintotdeauna, doar ca din cand in cand ocrotitorii au vrut sa dea mai multi bani pentru seducerea maselor steliste.


Daca ai ceva de zis de dinamo, n-ai decat. esti invitatul meu maine pe thread, ca si parasutele alea de fotbalisti merita destule. Dar aici sa ne rezumam la uta si steaua.

Auzi superiorul lui mama.... Am observat elitele dinamoviste la meciul cu elfii cand au sarit, ca lasii, 20 pe un sarman stewart. Cat despre calitate umana, aroganta de care dai dovada nu face decat sa reliefeze caracterul tau deosebit.

Un stelist de slaba calitate , sedus de inteligenta mesajului tau:)