PDA

View Full Version : FRF avantajeaza din nou Dinamo!



Luis Garcia10
13th September 2007, 16:57
Este inimaginabil ce se intampla la noi! Dinamo este iertata in urma evenimentelor de la Buzau, iar Rapid si Craiova vor juca cate o etapa fara suporterii pentru niste fleacuri in comparatie cu ce a fost la Buzau! :angry:

http://www.prosport.ro/index.php?section=articole&screen=index&id=58490

delaparis
13th September 2007, 17:23
De unde reiese ca FRF vrea titlul la Dinamo ? :groggy:

Luis Garcia10
13th September 2007, 17:25
Dinamo e ajutata de FRF Delaparis ;) Asta e clar! Scopul ..care poate fi? (!)

delaparis
13th September 2007, 17:27
E clar pentru cine ? :D ... hai sa intrebam forumistii sa vedem ...pui poll acolo ?

SAMM
13th September 2007, 17:27
ba ai dreaq mafioti

frate nu pot sa cred, da chiar nu mai e loc in puscariile astea

e pur si simplu scandalos

sunt speechless

Travis Daye
13th September 2007, 17:33
daca avantajeaza asa de tare dinamo cum de e pe locul 5-6 pe cat dracu o fi? :)

SAMM
13th September 2007, 17:36
daca avantajeaza asa de tare dinamo cum de e pe locul 5-6 pe cat dracu o fi? :)

pai tocmai de aia s-au alarmat ********ii, dak era pe primul loc se judecau corect cazurile, asa ... au zis sa dea si ei o mana de ajutor

sper sa se faca un scandal monstru pe tema asta, si membrii comisiilor sa ajunga dupa gratii acolo unde le e locul, acuzati de primire de foloase necuvenite, ca m-am saturat de comunisti


la puscarie, comisii la puscarie

Rossi
13th September 2007, 17:38
Schimbati titlu topicului ca nu are legatura cu Dinamo


Astia de la FRF si LPF sunt niste cretini . Trebuie sa inceteze cu suspendarea terenurilor .
Trebuiesc amendate cluburile , sa le sara fulgii ... trebuiesc identificati huliganii si amendati la sange .

Suspendarea terenurilor este cea mai mare idiotenie din fotbalul romanesc ! :rosu::rosu::rosu:

Vladek
13th September 2007, 17:45
Haide Garcia, nu crezi ca exagerezi ?
Ce mare branza e si asta ? Doua echipe au fost sanctionate, conform regulamentului. Bun, prost, de-aia e regulament, ca sa fie respectat.

Se bate prea tare apa in piua cu terenurile astea suspendate, dupa parerea mea. Si daca-i suspendau si pe baietii lu' butelie & secu, crezi ca-i supara foarte tare pe ei asta ? Au pierdut si cu spectatori, asa cum in alte dati au invins fara. Unicul lucru care i-ar convinge sa-i mai calmeze pe baietii cu bete si putina minte de prin galerii ar fi niste amenzi. Dar amenzi zdravene, de la 100.000 de $ in sus, nu glumite gen 3000 de RON.

delaparis
13th September 2007, 17:45
Oricum pe Dinamo ii persecuta astia de la UEFA ... ii obliga sa joace pe National :happy

Jus7M3
13th September 2007, 17:51
o decizie penibila a comisiilor respective .. adica pt incidentele de la Buzau dinamovistii scapa nevinovati dar pt ce s-a intamplat in giulesti ambele cluburi sunt sanctionate cu cate o etapa de suspendare !! ce ar trebui sa intelegem ca exista 2 regulamente si se aplica in functie de cine trebuie judecat ?! :headbang: :headbang:

YoYoyOi
13th September 2007, 18:12
mare magarie :(

aici nu se aplica regulamentul de la 0??? :mda:

georg40
13th September 2007, 18:20
Poate pune cineva in comparatie problemele lui Dinamo, Craiova si Rapid pentru a se vedea clar despre ce este vorba. Cu calm si obiectivitate.

hamsterutz
13th September 2007, 18:59
nu-i ajuta mah...cu suporteri sau fara tot aia e la ei...ca or sa vina 500 si nu 0 e acelasi lucru

Lover
13th September 2007, 19:03
la puscarie cu voi ! frf s.u.c.k.s

incredibil, ce au facut dinamovistii la buzau, si ce au facut Rapid&Craiova ... sper sa isi primeasca dinamo rasplata in uefa pt asta !

Rossi
13th September 2007, 21:36
Cand jucatorii stelei au fost scutiti de cartonase rosii , FRF nu mai dorea ca Steaua sa castige campionatul ?

Cand Steaua a castigat chiar si in acest inceput de sezon puncte datorita arbitrajelor pro , FRF nu mai dorea ca Steaua sa castige campionatul ?

Sper ca nu aveti nimic impotriva daca deschid un thread cu titlul "FRF vrea titlul in ghencea"

Rossi
13th September 2007, 21:41
@LuisGarcia10
Threadul care dezvaluia ca Balint este un homosexual , ca ii place cretul mai mult ca ciocolata , l-ai sters ... ai zis ca e thread infect ...

Fara suparare , dar mai infect e Balint , pt ca e HOMOSEXUAL ...

Adica ala era thread infect ? dar asta ca ataci Dinamo aiurea cum e ?

Lordul
13th September 2007, 21:42
Rossi chiar deschide-l repede...intr-adevar Steaua a fost favorizata de arbitraje cu Ceahlaul in prima etapa

Luis Garcia10
13th September 2007, 21:51
Sper ca acum e corect!? :rolleyes: :)

delaparis
13th September 2007, 22:28
plecati ma nesimtitilor cu favorizari si nush ce kkt...catelandrii au facut ravagii la buzau si nu au patit nimik...ce au facut asa de grav rapidistii si dinamovistii ca sa fie suspendati???aveti o mentalitate 00000 :mda:


pentru inceput te rog sa revizezi limbajul ... nu vreau sa ne razboim in cartonase sau alte prostii :rolleyes:

apoi vezi ca era vorba de rapidisti si craioveni acolo cred eu :ok:

Radu
13th September 2007, 22:33
eh...frustrarile astea...te inteleg...ti-a dat rossi un pm...sanctioneaza-l pe polar...frustratile astea...hai k nu are rost sa vb q tine tataee...te las in lumea ta...:ok:

danpuric78
13th September 2007, 22:54
Iar se oftica stelistii? Sunt asa de invidiosi, vor sa nu piarda exclusivitatea la suportul FRF.

Stati linistiti stelisti, indiferent de ce se va intampla mitica si nasu raman alaturi de voi. Poate sa faca ciobanmul orice, atia doi n-o sa trimita niciodata steaua in B, unde ii este locul.

Cra10veanu
13th September 2007, 22:58
La ce mai deschideti thread? de parca nu stim toti manierele sekuriste de-a mai salta pisicutele lui borcea in clasament :headbang: de v-ati desfiinta odata...

Charon
13th September 2007, 22:59
sa-mi spuna si mie cineva de ce a fost suspendat RAPIDUL?
ca s-au batut 3-4 craioveni intre ei?:headbang:

Nico21
13th September 2007, 23:05
Mda...o torta aprinsa si 2 fumigene,o etapa de suspendare...incredibil ce se intampla in aceasta tara...Rapidistii chiar nu au facut nimic pe stadion,la acel meci...:(...pai am informatii ca vom aprinde foarte multe torte in Ghencea... daca dupa mintea lui Mitica,o torta aprinsa=o etapa de suspendare,dupa meciul cu Steaua,s-ar putea sa mai jucam pe Giulesti...peste 2-3 ani...:)

delaparis
13th September 2007, 23:18
eh...frustrarile astea...te inteleg...ti-a dat rossi un pm...sanctioneaza-l pe polar...frustratile astea...hai k nu are rost sa vb q tine tataee...te las in lumea ta...:ok:

Ai fost sanctionat ? ... nu cred ...

ti-am vorbit cinstit fara aiureli subiective :rolleyes:

"lumea mea" ... nu stiu la ce te referi sau nu stiu daca stii despre ce vorbesti :rolleyes: ... ca sa precizez , nu am nimic comun cu FRF ba chiar din contra :cool:

Radu
13th September 2007, 23:28
Mda...o torta aprinsa si 2 fumigene,o etapa de suspendare...incredibil ce se intampla in aceasta tara...Rapidistii chiar nu au facut nimic pe stadion,la acel meci...:(...pai am informatii ca vom aprinde foarte multe torte in Ghencea... daca dupa mintea lui Mitica,o torta aprinsa=o etapa de suspendare,dupa meciul cu Steaua,s-ar putea sa mai jucam pe Giulesti...peste 2-3 ani...:)
sunt vrajeli informatiile astea cu tortele...iti garantez...:ok:

YoNuTzz
13th September 2007, 23:30
asta e bataie de joc...la buzau - dinamo au fost incidente mult mai grave...
nush dak FRF poate sa serveasca titlul pe tava cainilor, deoarece si Jiji are putere, dar in mod clar cei de la FRF ar vrea sa ia Dinamo titlul ( favorurile devin din ce in ce mai clare )

Nico21
13th September 2007, 23:51
sunt vrajeli informatiile astea cu tortele...iti garantez...:ok:


Asa ziceau si cainii,inainte de meciul din Supercupa...:):):)

danpuric78
14th September 2007, 00:03
asta e bataie de joc...la buzau - dinamo au fost incidente mult mai grave...
nush dak FRF poate sa serveasca titlul pe tava cainilor, deoarece si Jiji are putere, dar in mod clar cei de la FRF ar vrea sa ia Dinamo titlul ( favorurile devin din ce in ce mai clare )

pai daca FRF vrea asa de tare sa ia dinamo titlul, de ce n-a trimis pe steaua in B?
Ce dreaq chiar toata lumea are minte de oi?Fara sprijinul lui mitica si al frf steaua juca acum de la 11 nu de la 21.45.

De ce dreaq l-a adus pe hagi? ca doar antrenor nu e? A simtit ciobanul ca dragomir pierde din putere si l-a adus pe gica, apropiat al conducerii frf.

Asa ajunge hagi mare antrenor, ciobanul se umple de bani, etc.

Iar voi stelistilor sa va intre bine in cap ca fiecare meci al stelei e dovada favorurilor lpf si frf, cumparate cu terenuri din pipera.

grande
14th September 2007, 00:09
Jigodia asta din avatarul meu ,bagamiash pml de ******** ,ce are de gand sa faca din fotbalul romanesc ?
cat de curand ,nu o sa mai avem voie nici sa repiram ,sa radem ,sa tusim , sau chiar o sa ne impuna si cum sa ne imbracam cand mergem la stadion !!!

mitica ,mitica la parnaie cu tine !!!!!

Radu
14th September 2007, 08:19
Asa ziceau si cainii,inainte de meciul din Supercupa...:):):)
prietene...pun pariu pe ce vrei u...k la meciul asta nu aveti cum sa intrati cu torte...jandarmii nu vor fi la porti...iar cu BGS nu va merge...pe lia au fost numai jandarmii...ii dai la un jandarm 1 mil si pac ai intrat cu torte cu BGS nu merge...asa k ia-ti gandu de la torte!:ok:

Mario Di Lazi
14th September 2007, 09:24
Aici nu are nici o vină Dinamo ... se merge pe principiul cine țipă mai tare

Becali țipă că vrea arbitraje curate ... și are ...
Dinamo țipă că nu vrea suspendări ... și nu are ...

cip_81
14th September 2007, 09:34
Ia sa vedem ce zic rapidistii:

Era normal să ne suspende, ce să mai spunem, dacă suporterii nu înțeleg o dată să se potolească. Aveam deja avertisment, nu puteam scăpa.-gsp

Iar Craiova, in sezonul asta, mai luase un avertisment. Dupa avertisment ce urmeaza?

BAK
14th September 2007, 09:44
Unicul lucru care i-ar convinge sa-i mai calmeze pe baietii cu bete si putina minte de prin galerii ar fi niste amenzi. Dar amenzi zdravene, de la 100.000 de $ in sus, nu glumite gen 3000 de RON.

:ok::happy:happy....probabil ca ultrasii aia o sa fie bunici pana ajung sa plateasca datoriile alea......

Bancaru
14th September 2007, 11:18
Eu cred ca asa este. Zenga s-a dus la Sandu si i-a spus ca nu a facut sex oral cu Raluca, asa cum s-a scris intr-o revista. Omul s-a linistit, si-a zis, deci este domnisoara, si a decis sa ajute pe Dinamo. Mi se pare un lucru bun.
Iar daca ar fi sa vorbim serios eu sunt si mai paranoic si spun ca FRF si LFP ajuta pe fiecare prin rotatie. Nu dau nume, ca sunt multi suporteri, deci si forumisti si imi pun paie aprinse in cap.

Lordliv
14th September 2007, 14:45
Ia sa vedem ce zic rapidistii:

Era normal să ne suspende, ce să mai spunem, dacă suporterii nu înțeleg o dată să se potolească. Aveam deja avertisment, nu puteam scăpa.-gsp

Iar Craiova, in sezonul asta, mai luase un avertisment. Dupa avertisment ce urmeaza?

pentru ce a luat craiova avertisment?
pentru ca la tg.jiu,galeria l a " iubit " prea mult pe mitica de la liga!
stiinta a fost prima echipa ,din actualul campionat care a luat avertisment pentru acest fapt!
ori la sdr se intampla in fiecare etapa acest lucru ,si baietii nu au primit nimic!

bataia de joc,la adresa provinciei,continua..

SAMM
14th September 2007, 15:26
@LuisGarcia10
Threadul care dezvaluia ca Balint este un homosexual , ca ii place cretul mai mult ca ciocolata , l-ai sters ... ai zis ca e thread infect ...

Fara suparare , dar mai infect e Balint , pt ca e HOMOSEXUAL ...

Adica ala era thread infect ? dar asta ca ataci Dinamo aiurea cum e ?

ba puscarie, Balint a facut pt fotbalul romanesc mai mult decat tot clubul dinamo, cum iti permiti sa vorbesti asa despre o legenda, te-a regulat pe tine si stii sigur ca e sa ca nu e

vezi ca prea exagerezi, una e sa il faci pe unu gay si alta e sa zici ca nasu sandu ia spaga de la dinamo

Mario Di Lazi
14th September 2007, 15:38
ba puscarie, Balint a facut pt fotbalul romanesc mai mult decat tot clubul dinamo, cum iti permiti sa vorbesti asa despre o legenda, te-a regulat pe tine si stii sigur ca e sa ca nu e

:happy la polo poate :happy

SAMM
14th September 2007, 16:04
:happy la polo poate :happy

poate cultura ta fotbalistica e destul de limitata, la polo se pare ca te pricepi mai mult

pai hai sa te luminez

in istoria fotbalului romanesc 2 jucatori au marcat intr-o finala de Cupa Campionilor, surpriza unul din ei e chiar Balint

Plus sa nu uitam de golul dat Argentinei in 1990, cand tu probabil nici nu descoperisei televizorul

Mario Di Lazi
14th September 2007, 16:06
luminează-mă pe afară ... poate mă găsești ...
Nimeni nu contestă performanțele lui Balint la Steaua și la echipa Națională ... dar de aici până la a compara un jucător cu un club de fotbal ... este mare diferență ...

se vede că nu prea ai școala fotbalului ...

soreen
14th September 2007, 16:42
Haide Garcia, nu crezi ca exagerezi ?
Ce mare branza e si asta ? Doua echipe au fost sanctionate, conform regulamentului. Bun, prost, de-aia e regulament, ca sa fie respectat.

Se bate prea tare apa in piua cu terenurile astea suspendate, dupa parerea mea. Si daca-i suspendau si pe baietii lu' butelie & secu, crezi ca-i supara foarte tare pe ei asta ? Au pierdut si cu spectatori, asa cum in alte dati au invins fara. Unicul lucru care i-ar convinge sa-i mai calmeze pe baietii cu bete si putina minte de prin galerii ar fi niste amenzi. Dar amenzi zdravene, de la 100.000 de $ in sus, nu glumite gen 3000 de RON.

corect...o parere cu adevarat inteleapta....pe bune

spartacus
14th September 2007, 19:00
Eu cred ca asa este. Zenga s-a dus la Sandu si i-a spus ca nu a facut sex oral cu Raluca, asa cum s-a scris intr-o revista. Omul s-a linistit, si-a zis, deci este domnisoara, si a decis sa ajute pe Dinamo. Mi se pare un lucru bun.
Iar daca ar fi sa vorbim serios eu sunt si mai paranoic si spun ca FRF si LFP ajuta pe fiecare prin rotatie. Nu dau nume, ca sunt multi suporteri, deci si forumisti si imi pun paie aprinse in cap.

:happy:happy
bine zis..Jiji, Niki&Sile, Arpi&Muri o mare si fericita familie:D...nu mi clar inca Jaba si Copo in ce ape se scalda...

danpuric78
14th September 2007, 19:42
ba puscarie, Balint a facut pt fotbalul romanesc mai mult decat tot clubul dinamo, cum iti permiti sa vorbesti asa despre o legenda, te-a regulat pe tine si stii sigur ca e sa ca nu e

vezi ca prea exagerezi, una e sa il faci pe unu gay si alta e sa zici ca nasu sandu ia spaga de la dinamo

Bah SAMM, hai ca exagerezi cu contributiile lui balint pentru fotbalul romanesc. Fost mare fotbalist, tot respectul pentru penaltiul transformat la sevilla, insa au fost si pe la dinamo ceva fotbalisti. si sa zici ca balint a avut o contributie mai mare decat toti la un loc e exagerat.

In rest e ok sa fie inchis threadul, pentru ca cu cine merge balint in dormitor, sau oricare alt om din fotbal, e treaba lui si nu are nici o legatura cu latura sportiva.
iar pe forumul asta se discuta lucruri legate de fotbal.

Nightwish
14th September 2007, 20:26
iar pe forumul asta se discuta lucruri legate de fotbal.

:happy:happy aham, doar legate de fotbal :D

danpuric78
14th September 2007, 21:29
:happy:happy aham, doar legate de fotbal :D

Ma rog, ar trebui sa discutam doar lucruri care au tangenta cu fotbalul. Iar cu cine se duce balint la culcare nu are legatura fotbalul.

Dincolo de asta nu pot sa nu remarc atitudinea etica a unor moderatori, care taie din fasa orice thread care ar putea aduce atingerii stelutei si ciobanului mult iubit, dara lasa obsedatii sa dea frau liber aberatiilor atunci cand e vorba de alte echipe.

Vladek
14th September 2007, 21:44
Dincolo de asta nu pot sa nu remarc atitudinea etica a unor moderatori, care taie din fasa orice thread care ar putea aduce atingerii stelutei si ciobanului mult iubit, dara lasa obsedatii sa dea frau liber aberatiilor atunci cand e vorba de alte echipe.

Si acele threaduri "taiate din fasa" ar fi ? Obsedati sunt destui pentru toate echipele, in paranteza fie zis.

In alta ordine de idei, nici threadul asta nu va avea viata lunga.

Cappone
15th September 2007, 00:43
iara isi arata stelistii frica de dinamo....

crissis
15th September 2007, 09:21
daca avantajeaza asa de tare dinamo cum de e pe locul 5-6 pe cat dracu o fi? :)

Pentru ca asta l-e este valoarea :ok: Tot timpul Dinamo a fost echipa favorita a frf si lpf :rosu:

magica_steaua
15th September 2007, 13:46
iara isi arata stelistii frica de dinamo....
:happy:happy
parca erati frati doar cu rapid acum si cu dinamo.......tineti-o tot asa

Sezione
15th September 2007, 19:57
Este inimaginabil ce se intampla la noi! Dinamo este iertata in urma evenimentelor de la Buzau, iar Rapid si Craiova vor juca cate o etapa fara suporterii pentru niste fleacuri in comparatie cu ce a fost la Buzau! :angry:

http://www.prosport.ro/index.php?section=articole&screen=index&id=58490

....Pai nu e clar ??? De 50 ani eu m-am obisnuit deja... Pui de sekuristi s-au batut 30 de minute cu Jandaramii da pentru ei nu exista aceeasi unitate de masura... LA noi pentru 4 tipi care si-au dat 3 pumni ,,, e latceva.. e mult mai grav ..ca de nu sintem pui de sekuristi)))

fanel1
16th September 2007, 03:34
mah frate de ce nu se inchide threadu asta?? eu stelist sunt stiu care e treaba da nu ar trebui postate discutii de genul asta eu cand am postat ceva de genu asta mi l a sters

Lordliv
17th September 2007, 17:42
vad ca va tot legati de dinamovisti- foarte bine!
dar sa vad si ce se intampla si cu steaua si cu rapid dupa meciul de ieri,unde atat in incinta cat si in afara stadionului s a batut toata lumea cu toata lumea! ( stelisti cu rapidisti,rapidisti cu jandarmi,rapidisti cu rapidisti...),iar in timpul meciului s au aprins torte si fumigene,s au aruncat brichete in jucatori,s au scandat " cuvinte de dragoste " catre mitica & co!

in romania sdr beneficiaza de un tratament preferantial vadit,fata de restul echipelor!

ps. observ ca presa nu prea da importanta batailor de ieri din bucuresti...legea tacerii?

SAMM
17th September 2007, 17:43
una e sa te bati cu politistii in stadion si alta e sa se bata niste suporteri la tricodava


mare diferenta

Radu
17th September 2007, 17:50
vad ca va tot legati de dinamovisti- foarte bine!
dar sa vad si ce se intampla si cu steaua si cu rapid dupa meciul de ieri,unde atat in incinta cat si in afara stadionului s a batut toata lumea cu toata lumea! ( stelisti cu rapidisti,rapidisti cu jandarmi,rapidisti cu rapidisti...),iar in timpul meciului s au aprins torte si fumigene,s au aruncat brichete in jucatori,s au scandat " cuvinte de dragoste " catre mitica & co!

in romania sdr beneficiaza de un tratament preferantial vadit,fata de restul echipelor!

ps. observ ca presa nu prea da importanta batailor de ieri din bucuresti...legea tacerii?
helloo...u gandesti ce vb...cu cine s-au batut stelistii???eu nu am vazut niciun incident...:ok:

Lordliv
17th September 2007, 18:03
helloo...u gandesti ce vb...cu cine s-au batut stelistii???eu nu am vazut niciun incident...:ok:

faceti voi pe desteptii,dar se pare ca fara 4 etape nu scapati de data asta!

Lordliv
17th September 2007, 18:08
una e sa te bati cu politistii in stadion si alta e sa se bata niste suporteri la tricodava


mare diferenta

si vrei sa spui ca ieri nu s au " ciocnit " rapidistii cu jandarmii in stadion?
postul realitatea arata din ora in ora ,sarjele jandarmilor printre visinii din tribuna,iar pe fanatik,este si un filmulet cu momentul in care jandarmii au folosit gaze lacrimogene...

Radu
17th September 2007, 18:35
faceti voi pe desteptii,dar se pare ca fara 4 etape nu scapati de data asta!
prazu dauneaza grav societatii!:ok:B-ul B-ul B-ul!

ReDog 4ever
17th September 2007, 18:40
e bine ca nu ne suspenda terenul pt marele meci cu vaslui dar ne rup arbitrii cum prind ocazia

asta sunt threaduri create din cauza plictiselii

Lordliv
17th September 2007, 18:45
prazu dauneaza grav societatii!:ok:B-ul B-ul B-ul!

esti coleg de clasa cu unu' care tine cu dinamo,nu mai tin minte cum ii zice,si care tot asa,striga " b-ul ",incantat ca a inceput si el sa invete abecedarul?:D

ps. replica ta ,denota un infantilism cronic...

Radu
17th September 2007, 18:53
esti coleg de clasa cu unu' care tine cu dinamo,nu mai tin minte cum ii zice,si care tot asa,striga " b-ul ",incantat ca a inceput si el sa invete abecedarul?:D

ps. replica ta ,denota un infantilism cronic...
exact la asta ma gandeam si yo...pregateste-te de ora 11:00!:ok:

Sezione
17th September 2007, 23:26
exact la asta ma gandeam si yo...pregateste-te de ora 11:00!:ok:

In lipsa alte argumente puiu' de APV-\ist are reactii de puid e sekurist.. In fine conteaza mai putin ca o sa fim in B sau nu..o sa revenim..din nou..si o sa auziti iar " M..E steaua " la noi mai frumos ca si in scuipatoarea din Stefan ce la Mare... dar sa revenim... Era vorba de regulamente di de cum se aplica eel..Faptul ca se aplica intodeaun diferentiat intre noi si Sovietice ..e clar.... degeab te aliezi cu puiu ala de sekurist ...ca asta e...Sa vedem cite etape luati voi pentru ce s-a intimplat la voi...acum. Noi anul trecut penrtu 5 totze am fost pedesiti exemplar.

ON topic :ERa vorab despre ce s-a intimplat la meciul Gloria - Dinamo ... Compara cu ce s-a intimplat la Ra[id - Craiova.. Noi am jucat cun UTa fara spectatori ..Dinamo ???

Sezione
17th September 2007, 23:26
esti coleg de clasa cu unu' care tine cu dinamo,nu mai tin minte cum ii zice,si care tot asa,striga " b-ul ",incantat ca a inceput si el sa invete abecedarul?:D

ps. replica ta ,denota un infantilism cronic...

LAsa puiu de Apvist in pace ...Sa ai dai un SMS dupa meciul cu Slavia:lol:

Kainsashiki
29th November 2007, 16:27
oleee oleeeee oleeeeeee olaaaaaa borcea a mituit comisia :yeah:

suspendarea de doua etape a lui dinamo a fost anulata!!!!

dardar_3
29th November 2007, 16:30
Vai... da nu se poate...:shock:...


PS: Poate data viitoare ii baga lu Mitica o petarda in fund:drak:

Geografu
29th November 2007, 16:36
Traim in Romania si.....
Poate ca data viitoare ar trebui sa MOARA niste oameni ca sa se ia niste masuri mai drastice.
Oricum e penibil si josnic ce fac FRF + LPF ! :rosu:

caine19
29th November 2007, 17:15
Niste decizii aberante anultate pe buna dreptate ...

Facem spectacol , lasa-ti lumea sa vina la stadion :ok:

me
29th November 2007, 20:05
nu comentez daca anularea primei hotarari este buna sau nu (mie personal mi se pare aberanta solutia "fara spectaori" mai ales ca nu a dat rezultate). Ceea ce este insa penibil este faptul ca intr-o proportie foarte mare deciziile luate de prima comise sunt aproape tot timpul anulate sau profund modificate la apel. E foarte normal si firesc sa existe posibilitatea de apel dar in cazul in care se judeca corect(dupa lege) la prima comisie la apel in general se cam pastreaza deciziile; ok, se poate intampla sa se judece gresit prima data dar astea trebuie sa fie EXCEPTII. In schimb la noi se tot anuleaza sau modifica clar prima decizia, asta inseamna ca ori prima ori a doua comisie e DEGEABA! adica sta pe niste bani si da o decizie proasta (din moment ce e schimbata) sau a doua comisie face asta..e clar ca atata timp cat deciziile sunt opuse una greseste si e platita degeaba.
asta ma dezgusta cel mai mult, nepotismul si sistemul de pile de la frf/lpf..sunt oameni care sunt pusi acolo doar sa dea amenzi ca sa aiba nasu, lupescu si mitica bani de chiohanuri..

Poli Timisoara
29th November 2007, 21:42
sa-mi bag p#*@ in ... FRF , LPF , Mitica , Sandu , Prunea , Lupescu ...jigodiilor ! :headbang:

eSteven
29th November 2007, 22:04
Pai federatia, liga, comisiile astea sunt (des)compuse din niste adunaturi de pseudo personaje, care, nu numai ca nu au pregatirea profesionala (mai toti sunt numiti pe criterii cunoscute) dar nu sunt luati in vizor de catre nimeni. Este distractie pe acolo, bani, bautura, spagi, jigodism, analfabetism. In realitate de fapt sunt niste v0me, care cred ca merita ceva in viata asta, iar pamantul si oamenii cinstiti din fotbalul rom. (cati or fi, 2 sau 3) ar trebui sa ii suporte pana la adanci batraneti! Sa iti fie tarana usoara tie.. Fotbal Romanesc!

Ess
29th November 2007, 22:10
Niste decizii aberante anultate pe buna dreptate ...

Facem spectacol , lasa-ti lumea sa vina la stadion :ok:

corect, caine...
sodomizeazo-ti mirobolantul spectacol!!!
ca de fotbal...
intr-un episod viitor, ca la'n teleenciclpoedia... :sleep:

Radu
30th November 2007, 06:52
sa-mi bag p#*@ in ... FRF , LPF , Mitica , Sandu , Prunea , Lupescu ...jigodiilor ! :headbang:
ba retardatule voi cand ati aruncat cu torte pe pista stadionului nu v-a mai suspendat nimeni...pe ei dc sa ii suspende???:shocked:

paul30
30th November 2007, 08:39
SDR-ul asta de kkt. Cum nu sun recidivisti iar sunt iertati de nasii lor din federatie, si in plus vad ca mai exista si nesimtiti care mai si spun ca e corecta decizia luata.Rusine!!!

Nightwish
30th November 2007, 10:50
Exista 3 galerii care provoaca probleme la fiecare meci: SDR. Exista o comisie care le da suspendari meritate pe teren si o alta comisie care anuleaza deciziile primei comisii.. Jenant :rosu:

Poli Timisoara
30th November 2007, 20:24
ba retardatule voi cand ati aruncat cu torte pe pista stadionului nu v-a mai suspendat nimeni...pe ei dc sa ii suspende???:shocked:

retardat esti tu cu cine te-o procreeeeeeat stelist ! ai grija cu jignirile personale bai fasole !