PDA

View Full Version : Etapa 4: FC Brasov - CS Otopeni



ady.G.
12th September 2007, 12:45
Chiar nimeni nu vrea sa bata STEAGU !!!

EU DA:

Luis Garcia10
12th September 2007, 12:48
Un derby al seriei intai.... Cred ca se impune Brasovul! :) Meciul e la sport.ro azi de la 15:00 :rolleyes:

Bancaru
12th September 2007, 13:07
Eu as vrea egal.

BacauHooligan
12th September 2007, 13:54
La fel si eu ...egal! da nah trebuie sa recunoastem ca Brasovul e mai bine asezata in teren decat Otopeniu

Ray1
12th September 2007, 14:24
nu stiu daca va castiga brasovul insa desigur nu va avea un meci usor cu cei de la otopeni.eu zic X

Blitz.
12th September 2007, 14:41
n-am vazut meciul brasovenilor cu progresul...insa i-am vazut qm au jucat cu dinamo 2 si mi-a placut ! nu se compara dinamo2 cu otopeni, insa cred ca brasovenii vor obtine cele 3 puncte.. atacul brasovenilor este bun. Zburlea si Hadnagy vor pune mari probleme celor de la Otopeni....

Blitz.
12th September 2007, 15:55
asa cum am zis, cuplul Zburlea-Hadnagy a facut ravagii ! pressingul facut de brasoveni i-a "sufocat" pe jucatorii lui ciubotariu. flancul drept al brasovenilor a mers bine...centrarile lui Roman au fost foarte bune, iar hadnagy si zburlea au fost intotdeauna in locul potrivit la momentul potrivit.

de asemenea in prima repriza am vazut si faze fixe bine lucrate de elevii lui lucescu jr.

otopeniul a aratat o echipa fara absolut nicio idee in atac, nu reusesc sa lege 2-3 pase. sunt urmariti in permanenta de fundasii brasoveni, care nu le-au dau sansa nici macar la 1 sut pe poarta !

excelent jocul brasovenilor in prima repriza.... 1-0 la pauza si presimt ca vor mai fi goluri ale stegarilor ! puteau fi mai multe chiar din prima repriza...arbitrul le-a cam furat un penalty brasovenilor pe la inceputul meciului....

Blitz.
12th September 2007, 16:57
n-am vazut nimic schimbat in legatura cu jocul otopeniului in a 2-a repriza...la 2-0 deja se stia castigatoarea...

oamenii meciului au fost hadnagy, roman si ilyes !

chiar daca timp de 15 min au jucat cu 2 oameni in plus, brasovenii n-au reusit sa marcheze, insa este o victorie meritata pe deplin !.. e o placere sa-i vezi pe brasoveni la joc...nu-mi vine sa cred cum de n-au castigat etapa trecuta cu progresul...

nu inteleg de ce totusi e asa putina lume pe stadion la meciurile brasovului ! pacat ca orasul e plin de sustinatori ai echipelor din bucurejti...

Ray1
12th September 2007, 18:26
brasovenilor atentie mare la botosani pe care ii vad ca nu vor sa se mai opreasca si sa mai piarda un meci.in plus nu au luat inca nici un gol.va imaginati pe botosani in liga I?:happy:happy:happy

noir_desir
12th September 2007, 20:37
nici pe Vaslui nu ii vedea nimeni in prima liga, si totusi... :D

OT: Bravo Steagu'!

NORGEMAN
13th September 2007, 00:42
brasovenilor atentie mare la botosani pe care ii vad ca nu vor sa se mai opreasca si sa mai piarda un meci.in plus nu au luat inca nici un gol.va imaginati pe botosani in liga I?:happy:happy:happy

Le prevad o serie de meciuri proaste :D Sa vezi ce o sa se agite ca pepsiurile botosenenii cand vine meciul cu noi:happy

@Blitz: Sburlea nu zburlea:)


Meci atractiv (era sa nu-l mai vad chiar de la inceput:D ma invitau jandarmii sa parasesc peluza:mda:); meci la care dupa foarte mult timp, am asistat la ceva rar intalnit in ultimul timp pe la noi pe stadion si anume sa prinda glas si tribunele:ok:

ady.G.
13th September 2007, 10:01
Meci bun facut de STEAGU.
Dar mare atentie la echipele mici(vezi DELTA,anul trecut)
Spectatorii vor venii tot mai multi,asta depinzand de REZULTATE.