PDA

View Full Version : sergio



Dani3l
10th September 2007, 13:00
Mai,nene,cat de prost tre sa fii..sa dai ban pt cineva afirma ca esti incompetent?:happy Singurul raspuns la incompetenta a fost..ban..:happy i-am demonstrat cu mesaje,ca sergio si moderatorii de pe intern sunt o adunatura de incompetenti:cool: Se scrie cu "plm" "pl" de catre un user,iar atunci cand ii arat INCOMPETENTULUI de oltean,imi da avertisment,de parca cuvintele imi apartineau...vadime,o fi ols cea mai mare comunitate de sport online,dar,ai niste moderatori prosti gramada..:happy
ps acel user,nici macar nu luase avertisment,mesajul si acu e pe forum cu "plm" "pl" si eu iau ban..doamne,ce prosti..:happy
Optiunea "report post" e dovada neputintei de a avea grija de o sectiunea a forumului...pe langa ca sunt multi moderatori pe intern,mai aveti nevoie si de "para ********a"...:happy

Sergio_D
10th September 2007, 13:02
wow, ce inteligent esti tu... :rolleyes:

ti-am transmis tot ce era de transmis pe privat, vad ca nu vrei sa intelegi. se vor lua masuri si pentru acest thread.

ma surprinde totusi faptul ca nu pricepi pentru ce ai luat ban... iti reamintesc pentru ultima oara: pentru intreaga ta activitate pe Intern.

Dani3l
10th September 2007, 18:52
prostea,polar a scris plm si pl" si tu imi dai avertisment pt ce a scris un alt user..esti prost gramada.

Ulysses
1st October 2007, 21:34
:happy:happy:happy:happy:happy
mestere , si asta e trolling?:happy:happy:happy:happy:happy