PDA

View Full Version : Mai joaca Romania poker?



Titan
5th September 2007, 10:52
Daca mai joaca, eu recomand Titan Poker.

Este cel mai "traficat" site de pe net de catre jucatorii din Romania. Au metode de retragere disponibile si cetatenilor romani. Se pot retrage castigurile fie pe cardul de pe care s-a depus, fie in contul bancar sau in contul Moneybookers.

Bafta la retras!:yeah:

GruppoApparte
5th September 2007, 14:24
huoooo :)

Elphax
5th September 2007, 14:45
eu joc acasa

:D

mi-am luat set cu jetoane, carti plasticate, etc ;)

Geografu
5th September 2007, 14:51
Si eu mai joc cu taica-miu partide meschine zilnic dar serios cu parteneri calumea joc mai rar.Iar set din ala amice Elphax am avut si eu si de acolo am invatat sa joc ! :D:ok:

Elphax
5th September 2007, 14:59
e, noi jucam in concediu, am un prieten care facea colectie de monede si jucam pe alea sau cu piesele de remy. si jucam pe bani - dar sume mici, asa, ca sa fie putina adrenalina

acum de cand cu jetoanele colorate e boierie :D

paul30
6th September 2007, 09:43
de 10 ani nu mai joc nici un joc pe bani.

1newuser
24th September 2007, 15:05
Poker Info Romania organizeaza primul turneu freeroll de poker special pentru membrii sai. Va fi gazduit de Titan Poker si va avea loc pe data de 21 octombrie.

Pentru cei interesati, metoda prin care puteti deveni membrii Poker Info Romania o gasiti pe site.

1newuser
13th November 2007, 10:00
Poker Info Romania organizeaza o serie de sase turnee (freeroll sau cu buy-in mic) in urma carora se
va desemna si primului campion Poker Info Romania. Turneele vor fi gazduite de Titan Poker.
Valoarea premiilor puse in joc va depasi 1000 dolari.

detalii pe site...