PDA

View Full Version : Inscrieri - Madden NFL Challenges



georgebz
4th September 2007, 21:11
Pe acest thread se vor inscrie cei ce sunt dornici sa participe si implicit sa fie provocati .

Aceste sunt regulile ( mai pot aparea modificari pana la start ) :

Cel ce face provocarea alege setarile cu care se va juca meciul ( timp si nivel ) [ poate alege si echipa cu care sa joace adversarul ] . Daca adversarul pierde are dreptul la revansa , in care va face el alegerile. [ daca cel ce a facut provocarea pierde , nu poate cere revansa ! ]

Se pot juca si meciuri intre aceleasi echipe .

Un user nu poate face mai mult de 3 provocari pe saptamana , insa poate fi provocat de oricate ori. ( nu poate provoca un user de 2 ori in aceeasi saptamana ) [ revansa nu se considera provocare , deci nu va fi inclusa in cele 3 , insa se va pucta la fel ca o provocare ]

Provocarile ce nu vor fi acceptate sau refuzate pana la sfarsitul saptamanii se considera neacceptate ! ( saptamana se incheie Duminica la ora 23:59 )

Punctaj :

provocare neacceptata ( -1 ) [ in situatia in care un user refuza o provocare in care trebuie sa joace cu o echipa ce are record inferior cu mai mult de 4 victorii fata de cel ce l-a provocat , nu va fi depunctat ( EX : cineva cu Colts ( 12-4 ) provoaca pe cineva sa joace cu Falcons ( 7-9 ) , daca cel provocat refuza nu va fi depunctat ) .......... la fel si in cazul in care cel provocat este pus sa joace cu o echipa cu "record" negativ , in timp ce acela care provoaca joaca cu echipa cu "record" pozitiv ]
cel ce a facut provocarea castiga ( + 1 )
cel ce a fost provocat castiga ( + 2 )
cel ce a facut provocarea pierde ( -2 )
cel ce a fost provocat pierde ( -1 )
in revansa punctajul va fi la fel

Niveluri acceptate : all pro , all madden
Timp maxim acceptat : 5 minute/sfert


Provocarile se vor face astfel :

Daca vrei sa il provoci pe X va trebui sa postezi un mesaj pe forum care sa contina : {echipa cu care vei juca } - [ X ] ( nivel ) ( timp ) ( echipa cu care va juca , daca vrei sa i-a alegi , daca nu se lasa liber si el va alege ce echipa vrea )

EX : { Chargers } - [ mtfk ] ( all pro ) ( 5 min ) ()

georgebz
4th September 2007, 21:16
georgebz

Oqs
4th September 2007, 21:19
Oqs

mtfk
4th September 2007, 21:21
da e nasol sa ii aleg eu adversarului echipa si invers, eu am intalnit niste oameni care se laudau cat de bine joaca ei (jucau cu una din cele mai bune echipe)am avut si o zi proasta atunci. iar cand am jucat amandoi cu aceasi echipa au tacut, mai interesant e sa se vada cat de buni sunt jucatorii daca joaca cu aceleasi echipe...
bn acum, ai voie ca ambi jucatori sa aiba aceleasi echipe.... nu?

I;m IN!!

MTFK

p.s. ma bucur ca ati acceptat propunerea mea:D

p.s. de cand incep provocarile?;;)

little_earl
4th September 2007, 21:21
little_earl

georgebz
4th September 2007, 21:23
da e nasol sa ii aleg eu adversarului echipa si invers, eu am intalnit niste oameni care se laudau cat de bine joaca ei (jucau cu una din cele mai bune echipe)am avut si o zi proasta atunci. iar cand am jucat amandoi cu aceasi echipa au tacut, mai interesant e sa se vada cat de buni sunt jucatorii daca joaca cu aceleasi echipe...
bn acum, ai voie ca ambi jucatori sa aiba aceleasi echipe.... nu?




nu e obligatoriu ca tu sa ii alegi echipa am zis "poate" ... si DA , pot juca si cu acealeasi echipe ....


p.s. de cand incep provocarile?

cand vei vedea threadul " Madden NFL Challeges" poti incepe ;)

mtfk
4th September 2007, 21:28
sa vezi acum daca apar din astia care vor doar sa castige si isi aleg pt adversari cea mai proasta echipa si ei vor juca cu cea mai buna

georgebz
4th September 2007, 21:31
citeste ce e scris dupa provocare neacceptata ( -1 ) ;)

mtfk
4th September 2007, 21:47
precizeaza in regulament, ca cel ce provoaca sa zica inaintea meciului, nivelul, echipele durata si alte detalii importante

georgebz
4th September 2007, 22:12
am trecut cum se va face provocarea

cojanu
4th September 2007, 22:34
ma bag si eu ... COJANU ... :P

comancer
4th September 2007, 22:36
Ma bag si eu black:)

cristane
4th September 2007, 22:54
cristane

dumboss_yo
4th September 2007, 22:59
bine bine ... hai ca ma bag si eu ... Dumbo

cycloneclau
4th September 2007, 23:02
Cycloneclau

STEVIC1982
4th September 2007, 23:03
i'm in si va astept sa ma provocati

Sinisther
4th September 2007, 23:25
ma bag si eu ..... dar voi putea fi provocat doar dupa ce ajung la calc meu... you'll know when :evil:

49erul
6th September 2007, 15:44
ok ma bag ji yo 49erul

Patriots
7th September 2007, 10:11
I'm in :D Patriots_4_ever.Am revenit in tara cu forte proaspete :drak:

noodleb0rg
11th September 2007, 08:14
Can i still sign up ?

Dacă răspunsul este unu pozitiv then sign me up with n0_0dle.

georgebz
11th September 2007, 08:45
da .. inscrierile sunt deschise ... ;)

razvy_tzane
11th September 2007, 15:27
me to ... razvy_tzane

georgebz
11th September 2007, 17:04
fiind nou , o sa te inscriu dupa ce facem un meci de proba sa vedem cum stai cu conexiunea ...

stefanh
13th September 2007, 18:35
stefanh

A.k.a
13th September 2007, 18:58
Defapt mai bine dupa saptamana asta ca is plin de restante, nu o sa prea am timp

Sinisther
13th September 2007, 20:01
me to ... razvy_tzane

Welcome fellow Cheeshead