PDA

View Full Version : Etapa 7: Ceahlăul Piatra Neamț – Pandurii Târgu Jiu



delaparis
2nd September 2007, 23:09
Duminică, 16 septembrie:

Ceahlăul Piatra Neamț – Pandurii Târgu Jiu
(Telesport), ora 19,30

discutii inainte si dupa meci aici

TaciAcolo
2nd September 2007, 23:11
2 ...mergem la victorie:D

crissis
2nd September 2007, 23:23
2 solist :ok:

Rossi
2nd September 2007, 23:51
1x

Balaci
3rd September 2007, 00:05
x2

scorpiuta
3rd September 2007, 11:07
daca nici pe astia nu-i batem...3-0 clar!

*Coco*
3rd September 2007, 11:41
daca nici pe astia nu-i batem...3-0 clar!

Mancasi stricat de dimineata?
Ati fi si voi vreo mare echipa sa ziceti daca nici pe astia nu`i batem....
Vai de voi cu Hizo in B va duceti sigur:-j

OT:X2

KpaC
3rd September 2007, 11:50
ha ha. baaa tu chiar mancasi niste praz stricat de dimineata =)) in b se duce craiova nu noi ma .. fara de pandurii suntem o echipa mare

scorpiuta
3rd September 2007, 13:57
Mancasi stricat de dimineata?
Ati fi si voi vreo mare echipa sa ziceti daca nici pe astia nu`i batem....
Vai de voi cu Hizo in B va duceti sigur:-j

OT:X2

urmeaza a 6 infrangere consecutiva ?

*Coco*
3rd September 2007, 17:09
Nu ca tu mancasi stricat si bausi carbit de dimineata...
Cea a 6 infrangere consecutiva pfata?Aici joaca ceahlaul cu Pandurii ce dracu ai visezi cu ochii deschisi?
Ai dracu mare echipa sunteti si voi ma...sa se sperie lumea de voi

YoNuTzz
3rd September 2007, 18:36
pronostic 1X...cum ceahlaul nu se descurca in deplasare, trebuie sa faca o treaba buna pe teren propriu :ok:

TaciAcolo
3rd September 2007, 20:13
ha ha. baaa tu chiar mancasi niste praz stricat de dimineata =)) in b se duce craiova nu noi ma .. fara de pandurii suntem o echipa mare

daca demonstrati in teren :drak:
victorie Pandurii 1-0

Ferdininho
3rd September 2007, 22:28
1, trebuie sa mai faca si Ceahlaul ceva puncte.

Sezione
4th September 2007, 00:05
:happy
ha ha. baaa tu chiar mancasi niste praz stricat de dimineata =)) in b se duce craiova nu noi ma .. fara de pandurii suntem o echipa mare

ASa ziceati si anul trecut... suporterii super echipei cu 10 titluri interjudetene ( Neamt-susheava) ... Pina la urma ati retrogradat voi....si asa v-a fi si anul asta... Da nu disperati ca se gasesc lokuri de vanzare sau vreo kikitza ca ia care merita sa stea in serie B sa mai joace un an in prima liga... IN LOCUL VOSTRU as lasa cikiu mik. Noi macar cind am retogradat am revenit inapoi prin joc..cu 10 puncte avans de umaritori...asa ca...mai vorbim la anu

Sezione
4th September 2007, 00:05
ha ha. baaa tu chiar mancasi niste praz stricat de dimineata =)) in b se duce craiova nu noi ma .. fara de pandurii suntem o echipa mare

Echipa mare la Moldova ???? De oina ???:happy

Sezione
4th September 2007, 00:07
Nu ca tu mancasi stricat si bausi carbit de dimineata...
Cea a 6 infrangere consecutiva pfata?Aici joaca ceahlaul cu Pandurii ce dracu ai visezi cu ochii deschisi?
Ai dracu mare echipa sunteti si voi ma...sa se sperie lumea de voi

Hai sa ignoram suporterii unei echipe care trebuia sa joace la matineu daca e sa ne luam dupa meritele pur fotbalistice....restul e..CAN CAN:happy

paul30
4th September 2007, 09:43
Pandurii au jucat bine in ultimele meciuri asa ca logic ar fi 2.

scorpiuta
4th September 2007, 11:17
sa o vad pe Pandurii cand va da piept cu Steaua si Dinamo!:ok:

*Coco*
4th September 2007, 13:04
Nu i`ai vazut sezonul trecut?
Au scos pe dinamo din cupa, au facut egal cu steaua ,rapid
Voi ce ati facut ?Ati stat Capritza=))

scorpiuta
4th September 2007, 14:22
si Ceahlaul a facut sezonul trecut egal cu Steaua si Dinamo, asa ca ciocu mik`. Sa o vedem anu ` asta am zis.....:sleep:

KpaC
4th September 2007, 14:43
ma baieti .. voi ati uitat ca si voi trebuia sa fiti sezonul trecut in liga a 2a ? ce tot va luati atat de ceahlaul .. si voi ati ramas in prima liga prin aceleasi metode cum am ramas si noi anul asta ... asa ca nu mai comentati aiurea

*Coco*
4th September 2007, 16:55
Nu era vb de asta ma ...
Voi ziceti daca nici pe astia nu batem...
Pai ati fi vre`o echipa de speriat?!?!

KpaC
4th September 2007, 23:02
nu am zis eu asta .. o sa zic asta cand o sa avem meci cu u cluj :D

delaparis
4th September 2007, 23:20
Aici se opresc Pandurii :D ..; o mica pauza de deshidratare :D
1 la mana :D

BacauHooligan
4th September 2007, 23:24
Bate Pandurii de va suna apa-n cap! =))

spartacus
4th September 2007, 23:49
X scor 1:1..dar s-ar putea sa si castige Pandurii

gabi94
5th September 2007, 18:01
o victorie a gorjenilor,ar fi ceva cat se poate de normal dupa forma in care se afla echipa...

noir_desir
6th September 2007, 09:13
egal, 1-1.

Sergio_D
9th September 2007, 15:05
greu de dat un pronostic dar vazand jocul celor doua echipe din etapele precedente, tind sa acord credit alor mei :D

numai arbitrul ne-ar putea impiedica sa obtinem un rezultat bun la Piatra :D

TaciAcolo
9th September 2007, 16:39
gol nu o sa primim ..doar avem a 2 aparare din liga 0-0 0-1 cred

tu26dor
9th September 2007, 20:02
IN LOCUL VOSTRU as lasa cikiu mik. Noi macar cind am retogradat am revenit inapoi prin joc..cu 10 puncte avans de umaritori...asa ca...mai vorbim la anu

nu uita ca si noi am promovat la 14 puncte avans daca nu ma insel acum doi ani... asa ca...
bate ceahlaul... oricum, bate.

tu26dor
9th September 2007, 20:04
Echipa mare la Moldova ???? De oina ???:happy

la oina cei de la roman sunt campioni nationali, te rog nu incurca borcanele hi hi

vallera
15th September 2007, 16:08
un scor egal ar mai linisti spiritele ? :) sau fiekare isi sutine ku toate eforturile avantajele propriei echipe ?! :P hai pandurii ! hai ceahlaul ! cei mai buni sa invinga ! :great::P

rhadoo
15th September 2007, 17:27
pacat ca nu pot sa piarda amandoua.ar merita!

Sergio_D
15th September 2007, 20:51
rhadoo, asa e... doua echipe mentinute in prima liga artificial, cu manevre ********o-KGBiste nu merita sa castige. Acest meci ar fi trebuit sa se joace in Liga a II-a! :lol:

Pandurii, care au umblat la federatie si au cauzat retrogradarea Sportului (a se vedea sprijinul acordat de Condescu lui M.Sandu) iar Ceahlaul, care datorita lui Pinalty si a prostiei comisiilor federale (nu au acordat licenta Deltei Tulcea) sunt doua echipe ce nu merita respect. :D

Ceahlaul, 4 infrangeri in 6 etape, o aparare cam subreda, cu 9 goluri primite. O singura infrangere pe teren propriu pana acum...

Pandurii, o aparare "beton", doar 4 goluri primite, 3 victorii din 5 meciuri si un meci restant.

danpuric78
16th September 2007, 18:21
Ce spui tu e valabil doar in cazul pandurilor. ei au fost mentinuti artificial in prima liga.
Ceahlaul a ramas in prima liga conform regulamentelor in vigoare si ca urmare a refuzului celor de la tulcea de a juca in prima liga.
insa, una peste alta e mult mai bine ca a fost fugarita sportul in B, sa scapam dreaq de exploatatori de-alde siman.

TaciAcolo
16th September 2007, 19:43
gol anulat pt pandurii ....motiv off-said:sleep:

TaciAcolo
16th September 2007, 19:45
gollllllllllllllllll 1-0 Livu Mihai

valentyyyn
16th September 2007, 20:16
Fortza Pandurii!!!deocamdata E 1-1, Dar Mai E Timp Destul Pentru Victorie!!!

moro68
16th September 2007, 20:52
2-1, se pare ca Ceahlaul isi revine.
Antrenorii fac schimbari, se pare ca meciul e mult mai tensionat decat se anunta.

Nici Ceahlaul nu joaca rau, sa nu uitam ca pana acum a jucat si cu Steaua si cu Dinamo si cu CFR Cluj, unde a pierdut la limita, cred ca merita un egal.

Iar la Steaua a fost la un pas de egal.

Pronostic: 1

iuli
16th September 2007, 21:06
Meci tensionat la Ceahlaul-Pandurii? :happy deh, suntem in Romania, fiti calmi, e victorie gazde intodeauna...in retur bate Pandurii

KpaC
16th September 2007, 21:33
e bine ... inca 3 puncte .. sa bata pandurii in retur .. importanta e victoria acasa

tu26dor
17th September 2007, 20:30
e primul meci etapa sezonul asta la care nu reusesc sa ajung... asta e... bine ca a invins ceahlaul, altceva nu mai conteaza... deocamdata 9 puncte si stam linistiti la mijocul clasamentului... sa moara de ciuda toti care nu ne suporta...