PDA

View Full Version : Etapa 3: INDUSTRIA SARMEI - CORVINUL 2005



tchibos
2nd September 2007, 23:03
Data: 08-09-2007

Discutii inainte si dupa meci aici :ok:

ALLINN
5th September 2007, 12:46
Meci de 1 solist daca ne uitam la cele 3 meciuri oficiale ale Corvinului din acest sezon, 3 infrangeri, golaveraj 0-4.

rhadoo
5th September 2007, 20:49
bate sarma,corvinu victima in meciul asta

yo_min
6th September 2007, 19:19
De cativa ani incoce ISCT-ul este o echipa care da batai de cap marilor echipe favorite la promovare.Am impresia ca aceasta echipa are potential de-a promova dar nu-si doreste acest lucru.Nu cunosc baza sportiva a ''sarmarilor''.Oare nu au stadion de liga I-a?
Despre meciul cu echipa din Hunedoara merg pe 1 solist.Bat gazdele.
Imi pare rau de Corvinul care este o echipa cu, traditie nu stiu ce se intampla acolo de nu merge echipa!?:headbang:

ALLINN
7th September 2007, 01:25
Sarmarii n-au stadion nici de Liga a 2-a. Asta e, il stiu k-n palma.
Nu merg lucrurile la HD pt ca patronul echipei e pus pe afaceri, nu pe crearea unei echipe puternice. S-a dat aproape tot lotul cu care anul trecut am defilat, si s-au adus pusti din ligile tertiare, sau chiar din Liga 4.

yo_min
7th September 2007, 10:05
Intradevar e dureros atunci cand potentialii investitori vor sa scoata bani din fotbal si nu urmaresc gloria echipei respective ba mai mult o demigreaza.:(:(:(

ALLINN
7th September 2007, 14:48
E cu atat mai dureros pt. publicul hunedorean care a fost de-a lungul timpului obisnuit cu fotbal de calitate.

corello
7th September 2007, 15:39
cei care pariaza ar trebui sa caste ochii si sa puna sume mari pe sarma in tur
asa fac totdeauna, trag in tur si in retur cad in clasament "inexplicabil"

yo_min
7th September 2007, 17:30
cei care pariaza ar trebui sa caste ochii si sa puna sume mari pe sarma in tur
asa fac totdeauna, trag in tur si in retur cad in clasament "inexplicabil"

Ai dreptate in privinta asta!:D

ALLINN
7th September 2007, 20:48
Da, se pare ca asta e strategia clubului. La meciul asta de expl. cota pt Sarma e de 1.75. O cota buna, deoarece mie mi se pare un dezechilibru ceva mai mare.

ALLINN
10th September 2007, 11:38
1-1 e un rezultat incurajator pt. tinerii hunedoreni. Sa obtinem ceva din meciul cu Targovistea si e bine.

yo_min
10th September 2007, 13:51
Sper ca si Corvinul sa redevina treptat o echipa de temut ,atat in liga a II-a cat poate si in liga I-a.De ce nu!?Campionatul abia a inceput.
Ar fi ideal ca 2 echipe din judetul Hunedoara sa promoveze.Ma refer la Jiul si Corvinul iar celelalte 2 sa se mentina in liga II-a.Chiar sa se ajute intre ele!!!
Cum o fac altii (ma refer la echipele din Bucuresti sau din Oltenia)noi de ce nu am face acest lucru!?:P:P:P

ALLINN
11th September 2007, 21:10
Sper ca si Corvinul sa redevina treptat o echipa de temut ,atat in liga a II-a cat poate si in liga I-a.De ce nu!?Campionatul abia a inceput.
Ar fi ideal ca 2 echipe din judetul Hunedoara sa promoveze.Ma refer la Jiul si Corvinul iar celelalte 2 sa se mentina in liga II-a.Chiar sa se ajute intre ele!!!
Cum o fac altii (ma refer la echipele din Bucuresti sau din Oltenia)noi de ce nu am face acest lucru!?:P:P:P

Eu cred ca nici o echipa din cele 4 judetene nu poate promova anul asta. Se pare ca Deva e cea mai in forma in acest inceput. Ar fi frumos, dar poate la anul sa incercam mai mult.

Sommerset Hateg
12th September 2007, 17:20
cei care pariaza ar trebui sa caste ochii si sa puna sume mari pe sarma in tur
asa fac totdeauna, trag in tur si in retur cad in clasament "inexplicabil"


Te gasisi tu...repede.

rhadoo
12th September 2007, 19:59
Eu cred ca nici o echipa din cele 4 judetene nu poate promova anul asta. Se pare ca Deva e cea mai in forma in acest inceput. Ar fi frumos, dar poate la anul sa incercam mai mult.

CINE?DEVA?cred ca e cea mai slaba si ridicola echipa pe care am vazut-o la stadionul din lunca de cand ma stiu:headbang:
un moment hazliu a fost cand 2 jucatori de la deva sau lovit cap in cap si unul a cazut pe pista stadionului intr-o balta:happy
felicit echipa corvinul si bafta in continuare!