PDA

View Full Version : Etapa 7: U Cluj – Gloria Bistrița



delaparis
2nd September 2007, 22:59
Sâmbătă, 15 septembrie:

U Cluj – Gloria Bistrița
(Telesport), ora 17,00

discutii inainte si dupa meci aici

crissis
2nd September 2007, 23:49
Bate Gloria pe cea mai buna echipa a ligi I :happy

Leo
3rd September 2007, 11:19
bate Gloria

YoNuTzz
3rd September 2007, 18:42
hmm...nu cred k va veni nici de data aceasta prima victorie a lui U Cluj
pronostic X2 :D

six
3rd September 2007, 19:01
bate U :ok:

Ferdininho
3rd September 2007, 22:35
Bistrita a batut pe Dinamo....bate si la Cluj.

Parazitu'1919
3rd September 2007, 22:50
bistrita a batut pe dinamo pierdela cluj :ok:
a sosit momentul si pt noi

aLEX_U_1919
4th September 2007, 01:28
Batem fara probleme :D
"U" Cluj - Gloria Blatistrita 2-0

Lover
4th September 2007, 01:47
foame de puncte... foame de puncte... o sa fie si etapa viitoare, bate gloria.

BBB
4th September 2007, 08:40
Tata Jean...banceu....Ion Ovidiu Sabau, victorie la Dinamo...e clar ca gloria se da la o parte si luam cele 3 pct.

paul30
4th September 2007, 09:36
2 solist, la scor

boshcUtza
4th September 2007, 22:18
Bate Gloria pe cea mai buna echipa a ligi I :happy
da ce te roade pe tine daca "U" e sau nu cea mai buna echipa a ligii 1?
mai bine vezi-ti de-a tai? sau nu mai poti sa dormi noaptea de grija lui "U"?
in alta ordine de idei 1x

BAK
4th September 2007, 23:37
blat clar......nea jean ne va intoarce favorurile din ultimii 10 ani, avand in vedere cati jucatori si antrenori le-am dat aprope pe gratis

spartacus
4th September 2007, 23:41
imi pare rau pentru "U" dar in mod normal Gloria nu are cum sa piarda ...

delaparis
5th September 2007, 00:00
Ce a fost la Bucuresti nu conteaza aici ... U Cluj au sanse mari de victorie daca nu fac prostii ...

BAK
5th September 2007, 06:30
imi pare rau pentru "U" dar in mod normal Gloria nu are cum sa piarda ...

la fel cum nu ati putut pierde nici voi cu cipriotii in gruia......nu trebuie sa iti para rau de noi......asa e fotbalul...putem sa ne revenim...nu cred ca avem nici lot si nici antrenor rau...odata cu prima victorie, ne vom putea da drumul la joc. sa nu uitam de cate puncte am pierdut din cauza autogolurilor si a lipsei de experienta....oricum, falub si-a pastrat postul ( cel putin pentru o vreme) si chiar daca vom pierde, sper sa ramana in continuare la echipa pentru ca el a facut multe lucruri bune pentru U....iar daca la un moment dat, falub va trebui sa renunte la functia de antrenor, sper ca ii va fi oferit un post diferit ( secund, etc.):ok:

corello
5th September 2007, 10:22
Io zic ca daca nu ne trajem iara un nou autogol am putea bate ghistritza
2-1

Anti_Broscar
5th September 2007, 11:27
E greu pentru ''U'' sa scoata puncte cu Bistrita asa incat merg pe un 2 insa nu cred ca ar trebui sa isi piarda cineva sperantele. Nu uitati ca acum 3 ani , Vaslui nu a avut nici o victorie in turul campionatului si acum... :)

noir_desir
6th September 2007, 09:16
Bistritenii pleaca cu un usor avantaj (experienta, moral), dar avand in vedere ca se va juca la Cluj, cred ca se va termina egal intre cele doua echipe ardelene.

dannyreddog
7th September 2007, 15:39
Bate "U" o sa vina si soarele pe strada "U"-istilor...Good luck;)

spartacus
7th September 2007, 18:46
la fel cum nu ati putut pierde nici voi cu cipriotii in gruia......nu trebuie sa iti para rau de noi......asa e fotbalul...putem sa ne revenim...nu cred ca avem nici lot si nici antrenor rau...odata cu prima victorie, ne vom putea da drumul la joc. sa nu uitam de cate puncte am pierdut din cauza autogolurilor si a lipsei de experienta....oricum, falub si-a pastrat postul ( cel putin pentru o vreme) si chiar daca vom pierde, sper sa ramana in continuare la echipa pentru ca el a facut multe lucruri bune pentru U....iar daca la un moment dat, falub va trebui sa renunte la functia de antrenor, sper ca ii va fi oferit un post diferit ( secund, etc.):ok:

devine deja cam mult de recuperat...asta vroiam sa zic.pina acum tot timpul am sperat intr-o victorie a U si crede-ma ca as vrea ca si Clujul sa aiba doua echipe in prima liga:ok:

ma bucur sa vad ca inca mai aveti incredere in Falub desi pe un antrenor rezultatele il recomanda. noi pina acum cu Andone am pierdut in singur meci..si de acolo ne-am revenit cu un egal in deplasare si o victorie...

dar ai dreptate orice se poate intampla in fotbal...pe de alta parte Gloria e o formatie care sta extrem de bine in teren deci pronosticul meu ramine..dar totusi va urez succes:ok:

crissis
8th September 2007, 09:13
da ce te roade pe tine daca "U" e sau nu cea mai buna echipa a ligii 1?
mai bine vezi-ti de-a tai? sau nu mai poti sa dormi noaptea de grija lui "U"?
in alta ordine de idei 1x

Nu am nimic cu U dar afirmatia era pentru un infocat suporter al U care nu mai incape de Poli Iasi. :ok:
2 solist.

BBB
8th September 2007, 13:30
Nu am nimic cu U dar afirmatia era pentru un infocat suporter al U care nu mai incape de Poli Iasi. :ok:
2 solist.

nu incap evident, ca sunteti niste paduchi de la primul la ultimul iesean

noir_desir
8th September 2007, 14:15
Mersi la fel!

Chindea Victor
8th September 2007, 17:27
cu sigurantza va bate Gloria pt ca vampirii albastri sunt in ascensiune sezonul acesta.Oreicum e mistoo ca au inceput si echipele din provincie sa se bata pentru titlu.fortza Gloria si nu in ultimul rand STEAUA BUCURESTI!!!

BBB
8th September 2007, 19:51
cu sigurantza va bate Gloria pt ca vampirii albastri sunt in ascensiune sezonul acesta.Oreicum e mistoo ca au inceput si echipele din provincie sa se bata pentru titlu.fortza Gloria si nu in ultimul rand STEAUA BUCURESTI!!!

tu ori esti "sclav" ori esti ceva mistocar :o: varianta a 2 a e mai plauzibila. ca altfel nu imi explic atata caterinca in postarea ta. :D

Chriss34
10th September 2007, 16:56
sper ca U sa cistige ,ar fii timpul sa adune puncte

trotil
13th September 2007, 15:09
as vrea sa bata U dar ma indioesc ca va reusi.

dannyreddog
14th September 2007, 19:26
cu sigurantza va bate Gloria pt ca vampirii albastri sunt in ascensiune sezonul acesta.Oreicum e mistoo ca au inceput si echipele din provincie sa se bata pentru titlu.fortza Gloria si nu in ultimul rand STEAUA BUCURESTI!!!

Uite...tipul asta de "suporter" nu pot sa-l accept...ori tii cu Gloria ori cu Steaua,una din doua...si imi pare rau ca trebuie sa spun asta sunt multi asa zisi suporteri ca tine in tara asta..no offence...

corello
14th September 2007, 23:07
tre sa batem neaparat ca apoi merem la caini si am szupt anaconda:no:

suporter_nr1
15th September 2007, 15:32
In acest meci cred ca rezultatul o sa fie egal.Ambele echipe se vor talona de la inceput si vor face asta pana o echipa va incepe sa atace mai mult.

six
15th September 2007, 16:59
Ar fi cazul .......1solist :ok:

Chriss34
15th September 2007, 17:18
gol U ,Gigel Coman incepe sa isi revina

Fatum
15th September 2007, 17:55
Bravo U! In sfarsit o repriza superba. Sper sa mai dati macar 2 goluri. Mi-era dor sa vad vechea si emblema fotbalului Clujean la inaltime! Va tin pumnii!!! Haide U!

Celso
15th September 2007, 17:56
ba ce criminali si Bistrita astia....:happy se pregatesc pt meciul cu Otelul! :D

DinamoBoy
15th September 2007, 18:12
2-1 :d

Universal
15th September 2007, 19:04
in ultimul minut au egalat bistritenii.

corello
15th September 2007, 19:33
tulai doamne !!!!
cred ca santem cea mai ghinionista echipa din istoria campionatului romanesc
4 autogoluri in 6 etape
la urziceni avem 2-0 si o furam cu 3-2 din min 77 incolo
cu rapid 1-0 si o mushkam cu 2-1
cu pandurii luam gol pe mijlocul portii de la 30 m
pfuai greu va fi ca urmeaza meciuri de toata frica

corello
15th September 2007, 19:34
azi am fost egalati in minutul 90+tz
*****~~!!!~~!!

BAK
15th September 2007, 19:41
mda.........daca asta nu este ghinion, atunci nu mai stiu ce este

Ferko
15th September 2007, 20:01
"U" Cluj = GHINION ! Asta-i concluzia mea.

spartacus
15th September 2007, 20:47
hmmm...ghinionul asta tine cam de mult. chiar nimeni nu vede ca e o lipsa de concentrare la fazele fixe? golul din minutul 90 a venit dupa o greseala grava de marcaj. Falub pentru un antrenor care se vrea italian..mai are mult de lucru..

Universal
15th September 2007, 20:48
tulai doamne !!!!
cred ca santem cea mai ghinionista echipa din istoria campionatului romanesc
4 autogoluri in 6 etape
la urziceni avem 2-0 si o furam cu 3-2 din min 77 incolo
cu rapid 1-0 si o mushkam cu 2-1
cu pandurii luam gol pe mijlocul portii de la 30 m
pfuai greu va fi ca urmeaza meciuri de toata frica

nu aveti ghinion, nu aveti experienta sa mentineti un rezultat,altfel erati in top 10 in Liga1, doar nu ati mai fost de foarte mult timp in prima Liga..dar sa speram ca veti reusi sa va impuneti data viitoare.

BAK
15th September 2007, 20:48
@spartacus dar ce, falub intra pe teren ? nu e vina lui ca jucatorii nu pot......acum o sa ne bombardeze cu fraze de genul.....am avut ghinion, suntem blestemati, etc.etc.......in pauza de iarna sa schimbe toata apararea.....atat, ca in rest ne descurcam

corello
15th September 2007, 21:03
e clar ca sintem plini de ghinion
nu-i stres atata timp cat sint inca 4-5 echipe care sint pe langa noi ca punctaj
sa speram ca o sa avem si noroc ca lot avem

spartacus
15th September 2007, 21:10
@bak: inteleg odata, de doua ori dar e a treia oara cand falub nu e de vina..nu crezi ca avut timp suficient sau sa isi schimbe jucatorii sau sa ii motiveze intr-un fel...cu toata stima pentru Falub pentru promovare schimbarea lui trebuia facuta la inceput de sezon..

ce pot sa zic..sper sa ma insel si "ghinionul" asta sa dispara intr-un fel sau altul..succese in continuare..cu exceptia CFR evident:)

YoNuTzz
15th September 2007, 21:25
pff, ati fost egalati in min 90...chiar imi pare rau...asteptam prima victorie de la U...

Lordul
15th September 2007, 23:00
hai ba U-istilor ce va ofticati ati luat un punct e excelent , Ambrozie Coroian e golgheterul B-tei

six
16th September 2007, 08:37
Ar fi cazul .......1solist :ok: :headbang::headbang::headbang:.....pacat

CFR1907
16th September 2007, 09:35
Faptul ca au facut egal e cea mai mica problema a U-istilor. Mult mai grav e faptul ca la meci au fost doar 3.000 de spectatori si ca atunci cand s-a intonat imnul national la inceputul meciului, galeria lui U nu stia nici macar un vers...

Kan
17th September 2007, 12:47
am vazut ca iar a fost injurat Sabau. Sincer nu pot sa inteleg ce au oamenii astia in cap....omu ala a renuntat la aspiratii internationale ca sa vina sa va scoata din noroi (garantez ca erati si acum in C daca nu era el)....a fost corect toata viata lui peste tot pe unde a fost , si-a facut treaba profesionist....si o mana de frivoli frustrati de neputinta echipei proprii il injura ca la usa cortului. Rusine :rosu::rosu: nu meritati in prima liga cu asemenea oameni

BBB
17th September 2007, 14:07
am vazut ca iar a fost injurat Sabau. Sincer nu pot sa inteleg ce au oamenii astia in cap....omu ala a renuntat la aspiratii internationale ca sa vina sa va scoata din noroi (garantez ca erati si acum in C daca nu era el)....a fost corect toata viata lui peste tot pe unde a fost , si-a facut treaba profesionist....si o mana de frivoli frustrati de neputinta echipei proprii il injura ca la usa cortului. Rusine :rosu::rosu: nu meritati in prima liga cu asemenea oameni

1: sabau are 0 merite pentru promovarea noastra din divizia C
2: si daca ar avea merite, si le-a anulat si a trecut pe - (minus) in clipa cand a promovat cfrului, cand a acceptat sa joace meciul de retragere in gruia
3: mai e putin si va antrena cfr-ul
4: ne-a parasit cand ne era mai greu
5: il vom injura in continuare