PDA

View Full Version : Etapa 3:FCM DUNĂREA Galați - FC SPORTUL STUDENȚESC București



Mishumacher
2nd September 2007, 11:08
sambata 8 septembrie

FCM DUNĂREA Galați - FC SPORTUL STUDENȚESC București

Ultimele rezultate:

Petrolul - Dunărea Galați 2-1

Sportul Stud. - CS Otopeni

NORGEMAN
2nd September 2007, 13:13
castiga studentii, au echipa bunicica.

Ray1
2nd September 2007, 15:20
daca sportul nu castiga acest meci de la galati, atunci pot sta in liga II inca 2-3 ani

07Ex
4th September 2007, 13:49
daca sportul nu castiga acest meci de la galati, atunci pot sta in liga II inca 2-3 ani

De stat in liga a II-a inca 1-2 ani eu oricum cred ca vor sta, dar cred ca la Galati vor castiga la limita.

bada_otelul
4th September 2007, 21:00
daca sportul nu castiga acest meci de la galati, atunci pot sta in liga II inca 2-3 ani

pai si tulcea au pierdut anul trecut la Galati,de fapt chiar in primavara anului asta.si totusi,poate contesta cineva ca valoric meritau in Liga 1?:rolleyes:

Ray1
5th September 2007, 01:36
anul trecut cei de la dunarea pareau un pic mai buni.dar am vazut 2 meciuri ale lor si nu au facut nimic.cred ca e una din echipele cu jocul cel mai urat din liga a II

tchibos
5th September 2007, 08:17
au un inceput mai slab, dar revind pe parcurs ;)

Cristian
7th September 2007, 21:11
Bate Sportul... Dunarea echipa de rahat, cu o conducere de rahat.

Cristian
8th September 2007, 12:43
Ce v-am zis eu ca astia de la Dunarea is retardati ? 0-2 pentru Sportul ;)

bada_otelul
8th September 2007, 14:34
per total victorie meritata desi in prima repriza dunarea a jucat mai bine si a ratat ocazii mai multe si mai mari.in repriza a doua in schimba dunarea parca nici nu a fost pe teren,ba au si luat un gol ridicol

Ray1
8th September 2007, 15:33
si eu am zis ca bate sportul.dunarea cred ca va avea probleme la sfarsitul campionatului daca nu se trezesc

07Ex
10th September 2007, 17:52
Bate Sportul... Dunarea echipa de rahat, cu o conducere de rahat.


Ce v-am zis eu ca astia de la Dunarea is retardati ? 0-2 pentru Sportul

Desi nu tin cu Dunarea, sunt de parere ca nu este frumos sa vorbesti in stilul asta despre o echipa si despre niste oameni. Dece este Dunarea o echipa de "rahat" si dece sunt aia "retardati"? :rosu: