PDA

View Full Version : Este Bornescu portarul roman al anului?



Lover
30th August 2007, 14:52
:ras-plans:

in timp ce lobont este laudat pentru ca apara in meciuri amicale... cu turcia si nu stiu cine si coman ia gol etapa de etapa, eu zic ca Bornescu este cel mai bun portar al romaniei.

ce ziceti? :ras-plans:

YoYoyOi
30th August 2007, 14:57
mie imi plce Bornescu... l-as vrea la Steaua :rolleyes:

nu-mi place Lover, ca face threaduri la misto, dar na.... sa-l iertam ca-i sub protectia OMS :sleep:

Lover
30th August 2007, 14:58
OMS se zice mai nou la CIA ? :rolleyes:

TYPI-STIINTA
30th August 2007, 14:59
inca nu este.. mai are multe invat. in ultimele meciuri cam el ne-a mancat niste puncte, mai ales la iasi si la targu jiu. acu` trece printr-o forma foarte slaba ..sper sa-si revina foarte repede ca deja incepe sa ma enerveze.
As face un clasament al portarilor romani in campinatul trecut: Lobont, Coman, Bornescu, Popa, Stancioiu

Radu
30th August 2007, 14:59
mie imi plce Bornescu... l-as vrea la Steaua :rolleyes:



ce sa caute prazu ala la steaua???poate rezerva...avem portar cu 2 clase peste el :ok:

ionut_cluj
30th August 2007, 15:07
:ras-plans:

in timp ce lobont este laudat pentru ca apara in meciuri amicale... cu turcia si nu stiu cine si coman ia gol etapa de etapa, eu zic ca Bornescu este cel mai bun portar al romaniei.

ce ziceti? :ras-plans:

trebuie sa mai creasca, poate la o echipa mai mare, dar e pe drumul cel bun.

TYPI-STIINTA
30th August 2007, 15:08
ce sa caute prazu ala la steaua???poate rezerva...avem portar cu 2 clase peste el :ok:

ati vrea voi jucatori de la craiova.. dar insa o sa ramaneti doar cu rada si cu plesan (care deja e distrus baiatu`) . NU mai pupati voi si cu dinamo jucatori de la noi

Vladek
30th August 2007, 15:15
Bornescu e un portar bun, personal il consider cam pe locul 3 dupa Coman si Lobont. Dar sa ne apucam deja sa facem clasamente cu "portarul anului" e exagerat.

Radu
30th August 2007, 15:23
ati vrea voi jucatori de la craiova.. dar insa o sa ramaneti doar cu rada si cu plesan (care deja e distrus baiatu`) . NU mai pupati voi si cu dinamo jucatori de la noi
cu jucatorii astia fabulosi pe care ii aveti o sa jucati iarasi la matineu...dak ai stii ce rau imi pare...:happy:happy:happy

Elphax
30th August 2007, 15:26
senzational !!!!

se pare ca Bornescu este copilul din flori al lui Piturca, si probabil va fi in lotul pt. EURO !!!

offline
30th August 2007, 16:01
cine e Borunescu asta ????

litza
30th August 2007, 16:06
Bornescu e al 2-lea portar dupa Lobont

Zauri
30th August 2007, 16:09
Asa iti place tie sa crezi ...

micutzu
30th August 2007, 16:13
Nu, nu este. Este doar mai mediatizat decat altii.

little_earl
30th August 2007, 16:32
este portarul oltean al anului ;)

Datenshi
30th August 2007, 17:16
Nu e oltean ma, e din pantelimon.

TYPI-STIINTA
30th August 2007, 17:43
Nu e oltean ma, e din pantelimon.

e jumate oltean (taicaso e din oltenia) si jumate bucurestean .. acu` e cam 100% oltean, am inteles ca si-a luat casa si in craiova

BAK
30th August 2007, 17:46
este portarul oltean al anului ;)

corect...nu e de nationala....mai are de demonstrat

Lordliv
30th August 2007, 18:04
ce sa caute prazu ala la steaua???poate rezerva...avem portar cu 2 clase peste el :ok:

ati batut si voi o echipa de amatori din europa si gata,sunteti prea mari !
stai ca incep infrangerile la 4,5 goluri diferenta in meciurile cu echipele serioase ,si incepeti din nou sa l injurati pe becali si oile lui religioase:drak:

oricum bornescu nu are fata de voi!

ps. in mintea voastra bolnavicioasa nu are loc decat un cuvant ,cand vorbiti de olteni: praz
ps2 mai aveti 4 " prazuri " ca sa ti citez elucubratia ,radoi,plesan, rada si adi ile,iar oierul care va conduce este un taran de prin zonele brailei!

Ferko
30th August 2007, 18:21
Bornescu - portarul anului ? Putina seriozitate va rog ! Este un portar foarte bun dar foarte inconstant !

Radu
30th August 2007, 18:54
ati batut si voi o echipa de amatori din europa si gata,sunteti prea mari !
stai ca incep infrangerile la 4,5 goluri diferenta in meciurile cu echipele serioase ,si incepeti din nou sa l injurati pe becali si oile lui religioase:drak:

oricum bornescu nu are fata de voi!

ps. in mintea voastra bolnavicioasa nu are loc decat un cuvant ,cand vorbiti de olteni: praz
ps2 mai aveti 4 " prazuri " ca sa ti citez elucubratia ,radoi,plesan, rada si adi ile,iar oierul care va conduce este un taran de prin zonele brailei!
am si yo o intrebare...dc nu jucati si voi prin europa cu echipe dastea amatoare???cat despre praz...sti u...prazu da gustu!:happy:happy:happy

Lover
30th August 2007, 18:59
Bornescu - portarul anului ? Putina seriozitate va rog ! Este un portar foarte bun dar foarte inconstant !

acest thread este un pamflet , asa ca trebuie tratat ca atare :D

YoYoyOi
30th August 2007, 19:04
corect... deci se inchide :cool: