PDA

View Full Version : Titi la Oradea



Vadim
30th December 2003, 17:45
Ce zic oradenii despre numirea lui Titi? L-at fi preferat pe Rednic? Personal nu cred ca Titi va face mare branza la echipa, nu va fi in stare sa o scoata din zona retrogradarii si nu o sa faca multi purici acolo.

Mariusmadmax
30th December 2003, 20:41
Sa-i uram bafta , pentru inceput .
Este un foarte bun antrenor , dar il maninca limba .
Totusi sa nu uitam ca la Steaua , era antrenor cind echipa era abonata la CL .

dan_oradea
30th December 2003, 23:36
l-as fi preferat pe sapaliga sau balint, printre putinii antrenori din ultima vreme, alaturi de ando, care s-au perindat pe la oradea si au facut treaba ... in rest nu ne ramane decat sa speram intr-o primavara frumoasa ...

nr.zece
31st December 2003, 00:21
eu cred ca titi va face treaba la voi, la steaua a facut treaba cu jucatori anonimi, crescuti de el, a creat un grup si a reusit calificarile din CL si titlurile nationale.
pastrand proportiile cred ca abia de acum trebuie sa spreati la ramanerea in divizia A.

ad3an
8th January 2004, 12:15
Frozen speranta nu moare niciodata,iar daca o sa ajungem in B o sa promovam dar atunci o sa ii luam locul Craiovei :evil:
Titi o sa faca treaba la Oradea,asta dacanu pleaca Dumitra Naidin si Marginean, si o sa revine Stefanovici!!!

apparte
11th January 2004, 14:06
Eh,inca nu "s-a bagat"in jucatori,asa ca nu e prea mult de spus.O sa vb dupa ce vin din cantonamentul de la Moneasa!