PDA

View Full Version : Stanga - noul/vechiul antrenor al Craiovei



savicevic
29th August 2007, 15:19
as vrea sa ma insel , dar parca vad ca la iarna Mititelu cauta iar antrenor ... sau sunt eu mai pesimist ?

nr.zece
29th August 2007, 16:02
nu te inseli
la cat il duce capul pe mititelu, atat avem parte la echipa


sa plece dracu la aprozarul lui

ralu_u_craiova
4th September 2007, 14:27
Stanga nu o sa reziste prea mult pe banca Universitatii...mai mult ca sigur in iarna Mititelu isi va aduce "mult doritul" antrenor strain..sper sa nu fie Napoli..ca ala chiar ne duce in B..:(

Deciball
8th September 2007, 16:06
Cred ca Stanga nu rezista pana in iarna, nu este inca pregatit ca antrenor. Ceea ce nu pricepe Mititelu este ca in meseria de antrenor conteaza foarte mult si experienta. Nu ne trebuie antrenori la inceput de cariera, care sa isi faca experienta la aceasta echipa. Rodajul sa si-l faca in alta parte si dupa ce isi confirma calitatile, pot fi promovati pe banca Universitatii Craiova.
Daca il aduce pe Napoli antrenor, refuz sa ma mai duc la stadion, indiferent care ar fi adversarul.

grande
18th September 2007, 21:54
Antrenorul Universitatii Craiova, Ovidiu Stanga, si-a depus demisia in urma cu cateva minute, dupa ce a avut o discutie in contradictoriu cu patronul Adrian Mititelu.

"Nu se stiu inca exact motivele, doar ca Ovidiu a plecat din hotelul de la Brasov foarte suparat si ne-a lasat aici. Nici nu stim ce vom face, cert este ca Daniel Mogosanu va conduce antrenamentele si probabil si de meciul cu FC Vaslui tot el se va ocupa", a declarat un jucator din lotul "juvetilor".

prosport.ro

Sezione
18th September 2007, 23:37
Antrenorul Universitatii Craiova, Ovidiu Stanga, si-a depus demisia in urma cu cateva minute, dupa ce a avut o discutie in contradictoriu cu patronul Adrian Mititelu.

"Nu se stiu inca exact motivele, doar ca Ovidiu a plecat din hotelul de la Brasov foarte suparat si ne-a lasat aici. Nici nu stim ce vom face, cert este ca Daniel Mogosanu va conduce antrenamentele si probabil si de meciul cu FC Vaslui tot el se va ocupa", a declarat un jucator din lotul "juvetilor".

prosport.ro

Ce binee!!! Am scapat de la retrogradareee!!! :ok:

ray76
19th September 2007, 10:47
Am mai spus-o dar o repet: Craiova nu va mai avea echipa de fotbal, pina cind nu va fi preluata de o grupare financiara in care numarul oltenilor sa fie=0 !

ralu_u_craiova
19th September 2007, 15:33
Nu cred k Stanga este vinovat de ultimile doua esecuri.Jucatorii sunt de vina.Joaca atat de prost incat zici ca suntem in divizia B..C...Poate ar trebui k jucatorii sa fie stimulati..nu stiu cu bani cu ceva...sau sa cumpere Mititelu altii..cu astia care ii avem acum..poate nu retrogradam dar sigur vom duce o lupta crancena sa ne mentinem in Liga 1.....aiurea...

sonty
20th September 2007, 13:18
e mourinho liber de contract. e antrenor strain. indeplineste toate criteriile lu' mititelu. hai ca-l ia :).