PDA

View Full Version : Scandal in vestiar



resita
29th August 2007, 07:05
La sfarsitul meciului cu Lazio in vestiarul echipei a inceput un scandal intre jucatori. se pare ca principala tinta a fost Vali Nastese care a fost injurat.

De asemenea prin targ (presa)se mai aude ca s-au impartit si ceva pumni

ce parere aveti

YoYoyOi
29th August 2007, 07:42
ce parere sa avem? au cedat psihic si in teren si la vestiar... e normal...

Mario Di Lazi
29th August 2007, 08:01
o calificare se pierde în 11 jucători ... o calificare se câștigă tot în 11 ...

fanatic88
29th August 2007, 10:17
nastase nu avea voie sa greseasca acolo

este un jucator cu experienta ( in italia ) si i-a dezamagit pe toti , a fost momentul cheie al partidei si era normal sa fie lumea suparata pe el ...

fanatic88
29th August 2007, 11:33
http://dinamovisti.ro/index/VIDEO__SCANDALUL_DIN_VESTIAR.html

Ted
29th August 2007, 13:50
nastase nu avea voie sa greseasca acolo

este un jucator cu experienta ( in italia ) si i-a dezamagit pe toti , a fost momentul cheie al partidei si era normal sa fie lumea suparata pe el ...

Corect,Nastase nu avea voie sa greseasca acolo,dar aia cu experienta in Italia mi se pare trasa de par...A jucat 2 ani in serie A si a retrogradat de fiecare data + cateva sezoane in serie B.Destul de subtire cred eu...

Sansa lui Dinamo in meciul tur a fost inlocuirea lui Nastase prin minutul 30 ca altfel nu se stie ce iesea.Din pacate pt voi Goian a avut grija sa ia un rosu si astfel nesigurul Nastase a jucat titular aseara...ce a urmat e istorie...

Celso
29th August 2007, 18:13
se intampla foarte des asa ceva in vestiarele echipelor de fotbal:D si nu numai...mai ales la infrangeri....cine a prcaticat stie:D...

fanatic88
29th August 2007, 18:34
Corect,Nastase nu avea voie sa greseasca acolo,dar aia cu experienta in Italia mi se pare trasa de par...A jucat 2 ani in serie A si a retrogradat de fiecare data + cateva sezoane in serie B.Destul de subtire cred eu...

Sansa lui Dinamo in meciul tur a fost inlocuirea lui Nastase prin minutul 30 ca altfel nu se stie ce iesea.Din pacate pt voi Goian a avut grija sa ia un rosu si astfel nesigurul Nastase a jucat titular aseara...ce a urmat e istorie...

ai dreptate




se intampla foarte des asa ceva in vestiarele echipelor de fotbal si nu numai...mai ales la infrangeri....cine a prcaticat stie...
important acum sa se adune si sa se concentreze asupra camponatului ...campionatul e mult mai important ca uefa acum

crisdanimar
2nd September 2007, 19:23
Cat timp jucatorii romani de fotbal ( si nu numai) nu vor intelege ce inseamna o echipa asa se va intampla mereu la infrangere. Din pacate se pare ca adevaratii suporteri sufera mai mult ca "domnii" fotbalisti.