PDA

View Full Version : Revolutie la Steaua! Dica,Goian, Radoi si Neaga, pleaca din iarna?!



Kainsashiki
27th August 2007, 23:32
Gigi Becali a anuntat mai devreme ca vrea sa scape de cei mai buni jucatori din echipa pentru a aduce altii si mai buni, de genul lui Sevcenko. Singurii care scapa de revolutia lui jiji sunt Nicolita, Surdu si Bicfalvi.

Ce parere aveti?

Rossi
27th August 2007, 23:34
cand are de gand sa faca asta ? De Craciun ? :evil:

Jerry20cm
27th August 2007, 23:35
hai bah, pana in iarna declara ca nu mai renunta la niciunul si ca astia sunt mai buni ca Sevcenko.
ce dreq.

Dani3l
27th August 2007, 23:35
Dupa parerea mea,ar trebui sa fii banat... :happy Iar topic caterinca?!
jerry,vezi ce zici de SHEVA...poate te izbesc...:table: SHEVA e la 3 goluri de record-ul all time in cupele europene detinut de gerd muller!:cool:
Oricum,la cate transferuri s-au facut..avem inlocuitori!:D
Cine a fost invitatul lui Ivanovcii?giginho?:happy
pfoai,baneeeeeeeeel....jerry,schimba semnatura,asta daca nu vrei ignore pe YM :D

Liviu
27th August 2007, 23:36
Bai, vrea sa faca din Steaua cica o <pepiniera>, ce si-a batut joc de Ivanovici :happy, a facut ala niste ochi mari, mai mari decat burta. :shock:

"Pe Dica il dau la CFR si pe 4 milioane ca sunt romani de-ai mei". :happy

eventHorizon
27th August 2007, 23:36
Bine ca nu-l da pe Baciu! Sunt usurat :D

whisper
27th August 2007, 23:40
Asta e o gluma?:mda: Cum sa ii dea ? Pai tocmai a zis ca Radoi ramane pe viata la Steaua...

dede
27th August 2007, 23:53
:cry: :happy

de Hagi nu a zis nimic? :D

YoYoyOi
27th August 2007, 23:53
GG asta a baut borhot azi :mda:

de parca cineva are chef de glumele lui...

dede
27th August 2007, 23:56
pai decat sa se certe toata ziua si sa faca scandal... :D mai bine mai zice cate o gluma, un banc, ceva :happy

Radu
27th August 2007, 23:58
Sa ii dea dak aduce altii mai buni decat ei...nu cred ca este vreo problema!:ok:

Adi Da Samraj
28th August 2007, 00:04
" Suporter Steaua" s-a transformat in "Provocarea bancurilor" :lol:

Gontel
28th August 2007, 15:33
Mai bine ii da cadou de Craciun pe toti gratis la Dinamo si sa ii aduca inapoi pe Carlos, G.Coman, Saban, Oprita... :happy

Snake_21
28th August 2007, 18:10
Mda sper ca asta e o gluma :angry:

myke
31st August 2007, 16:24
Bine ca nu-l da pe Baciu! Sunt usurat :D

:happy:happy:happy:happy

hai sa redevenim seriosi. intre timp a zis ca il da pe dica sa le faca loc lu neaga si badea dar parca il dadea si pe neaga :lol:
imi iubesc echipa, dar il urasc pe patron.

YoNuTzz
31st August 2007, 17:43
lol...ciobanu avea chef de misto-uri...
cine mai crede toate aberatiile lui jiji :happy

Universal
31st August 2007, 17:46
Nimeni.

Liviu
31st August 2007, 20:57
Hai ca se cam exageraza si in presa cu aceasta stire. E normal ca jucatorii sa plece la un moment dat, daca vin oferte pentru ei de la echipe mari si cu salarii > 1 milion de euro trebuie sa alegi intre a-i vinde sau a le mari salariile spre 1 milion caz in care le maresti la toti si n-ai cum, se stie oricum ca Becali nu vrea salarii mai mari de 500k. Jucatorii ating un prag, nu l-a mai putut tine nici Dinamo Kiev pe Seva, nici Steaua nu il va mai putea tine pe Dica daca iar da 4 goluri in grupe.

Aici a mai fost si o mica gluma, Becali zice ca il da pe Dica oricand, apoi zice ca il da la 'romanii' lui de la CFR...

In fine, a aparut in multe alte publicatii si siteuri cum ca numai Bicfalvi, Surdu, Nicolita si Badea mai raman :happy deja o exagerare, astia sunt jucatorii netransferabili, asta nu inseamna ca restul lotului va fi vandut. Anul trecut pe vremea asta, Giginho ii dadea ca netransferabili pe Radoi, Nicolita, Ghionea si inca vreo doi dar in afara de concedierii lui Carlos nu s-a intamplat nimic. :o:

Gontel
31st August 2007, 22:09
A zis ca cica asta cu "romanii lui" de la CFR a fost o gluma. :lol:
Imi aduc aminte de o declaratie cand l-a vandut pe Neaga inainte de meciul cu Valencia: "Il dau pe Neaga ca sa ii fac loc lui Cristea".

ionut_cluj
31st August 2007, 22:12
eu sper sa nu-i vanda pe Lovin, Baciu, Cristocea, Vatca, Gurita... ca e de jale

Snake_21
1st September 2007, 01:11
Deja aberatiile lui Becali sunt zilnice am inceput deja sa nu le mai dau interes , e mai bine asa :D

SORENSEN
1st September 2007, 11:18
Abereaza si Becali ca de obicei...