PDA

View Full Version : Etapa 2:FCM Bacău- Forex Brașov



Mishumacher
27th August 2007, 20:23
sambata 1 septembrie 2007

FCM Bacău- Forex Brașov



8 FCM Bacau 1 1 0 1 0 1 1 0
9 Forex 1 1 0 1 0 1 1 0


Rezultate-etapa precedenta:

Delta Tulcea - FCM Bacău: 1-1

Forex Brașov - FC Săcele: 1-1

BacauHooligan
27th August 2007, 20:47
Meci de 1 ... 1 sigur ! Am sa fiu pe stadion ! FORZZA BACAU!!!

NORGEMAN
27th August 2007, 20:54
meci intre niste echipe cu suporteri moldoveni:D Bacau pleaca cu prima sansa

aLEX_U_1919
27th August 2007, 20:54
1 solist

07Ex
28th August 2007, 17:43
Desi FCM Bacau este mai buna, parca vad ca se va trezi Forex la meciul asta si va face un punct. Stiu, este putin probabil, dar nu se stie niciodata.

tchibos
28th August 2007, 17:58
FOREX nu mai e ecipa de sezonu trecut.. 1 solist

Mishumacher
28th August 2007, 18:13
Si eu zic tot 1.Bacauanii isi doresc mai mult promovarea sezonul acesta.

Ray1
29th August 2007, 15:56
o sa fie greu dar bacaul poate castiga usur daca nu irosesc multe ocazii.sper sa castigam pentru ca dupa avem un program foarte greu

tchibos
1st September 2007, 13:58
cam putini spectatori la Bacau..

BacauHooligan
1st September 2007, 20:17
Am fost la meci si cateva vorbe
Scor final ! 0 - 0
Bacau -ratari chiar si de la 3 metrii
Forex -meci bun
meciul plictisitor ...galeria canta pentru victorie ...
se fluiera finalul galeria striga : Popovici (antrenorul) .,,,cautati servici (du-te vinde mici ), si toata lumea cere demisia antrenorului
baietii din brigada "Rebels" a lu Creasta se duc spre tunelul de iesire din stadion si se iau de jucatori (verbal ) trece antrenorul zambind ...toata lumea huiduie ! jandarmii imping ultrashii toata lumea striga "Gabori asasi..."
se isca o bataie intre baietii si jandarmerie ...pumne picioare ...un jandarm il ameninta pe unu ca ii rupe gatul in cartier ... Il param la seful lor (al jandarmilor insa nu se ia nici o masura parca nici nu ne aude ...)
Iesimi din stadion si asteptam la poarta jucatorii si antrenoru ...primul iese Tanase intr-un Renault nou noutz si cu o viteza foarte mare ...nu a prins sa fie huiduit ...dupaia iese autocarul echipei Forex ....galeria bacaului ii aplauda ..s i jucatorii ne aplauda pe noi ... Stam o juma de ora nu iese antrenoru ... si dupaia plec ...

tchibos
1st September 2007, 20:21
putini dar zmei ati fost acolo ... ma refer la galerie

BacauHooligan
1st September 2007, 20:36
Au profitat jandarmii ca nu era televizat meciu !

tchibos
1st September 2007, 20:37
nu au nici o jena.. asa se intampla peste tot.. chiar si in Liga 1 unde se televizeaza meciurile

BacauHooligan
1st September 2007, 20:38
marti mergem la Iasi (meci de cupa) si vom continua protestu !

NORGEMAN
2nd September 2007, 00:52
Am fost la meci si cateva vorbe
Scor final ! 0 - 0
Bacau -ratari chiar si de la 3 metrii
Forex -meci bun
meciul plictisitor ...galeria canta pentru victorie ...
se fluiera finalul galeria striga : Popovici (antrenorul) .,,,cautati servici (du-te vinde mici ), si toata lumea cere demisia antrenorului
baietii din brigada "Rebels" a lu Creasta se duc spre tunelul de iesire din stadion si se iau de jucatori (verbal ) trece antrenorul zambind ...toata lumea huiduie ! jandarmii imping ultrashii toata lumea striga "Gabori asasi..."
se isca o bataie intre baietii si jandarmerie ...pumne picioare ...un jandarm il ameninta pe unu ca ii rupe gatul in cartier ... Il param la seful lor (al jandarmilor insa nu se ia nici o masura parca nici nu ne aude ...)
Iesimi din stadion si asteptam la poarta jucatorii si antrenoru ...primul iese Tanase intr-un Renault nou noutz si cu o viteza foarte mare ...nu a prins sa fie huiduit ...dupaia iese autocarul echipei Forex ....galeria bacaului ii aplauda ..s i jucatorii ne aplauda pe noi ... Stam o juma de ora nu iese antrenoru ... si dupaia plec ...

1.sper sa nu te superi pe mine, poate scriu asta si din cauza ca am baut putin :P dar trebuie sa remarc felul vostru de a scrie :D
2.sezonul trecut, mai exact asta-primavara in retur cu sportul, dupa meci am vrut sa ne luam de Vama, asa ca l-am asteptat la masina lui... de fata cu un ziarist un gabor mi-a zis asa: "date din fata masinii ca-ti rup capu'":no: si chiar dadea in mine daca nu ma dadeam:( toate de fata cu un ziarist! faza cu paratu la seful lor mi se pare chiar comica:happy:happy e ceva in genu.. hotule, de ce furi??:yes:
3.frumos ca v-ati aplaudat moldovenii vostri:)

P.S. Numai bun scorul asta:drak:

ady.G.
2nd September 2007, 10:54
E CLAR,CINE NU PLATESTE LE IEI PUNCTE,CINE PLATESTE LE DAI PE CE.........eu nu stiu,poate stiu ALTII....

simpson
2nd September 2007, 13:00
Am fost la meci si cateva vorbe
Scor final ! 0 - 0
Bacau -ratari chiar si de la 3 metrii
Forex -meci bun
meciul plictisitor ...galeria canta pentru victorie ...
se fluiera finalul galeria striga : Popovici (antrenorul) .,,,cautati servici (du-te vinde mici ), si toata lumea cere demisia antrenorului
baietii din brigada "Rebels" a lu Creasta se duc spre tunelul de iesire din stadion si se iau de jucatori (verbal ) trece antrenorul zambind ...toata lumea huiduie ! jandarmii imping ultrashii toata lumea striga "Gabori asasi..."
se isca o bataie intre baietii si jandarmerie ...pumne picioare ...un jandarm il ameninta pe unu ca ii rupe gatul in cartier ... Il param la seful lor (al jandarmilor insa nu se ia nici o masura parca nici nu ne aude ...)
Iesimi din stadion si asteptam la poarta jucatorii si antrenoru ...primul iese Tanase intr-un Renault nou noutz si cu o viteza foarte mare ...nu a prins sa fie huiduit ...dupaia iese autocarul echipei Forex ....galeria bacaului ii aplauda ..s i jucatorii ne aplauda pe noi ... Stam o juma de ora nu iese antrenoru ... si dupaia plec ...

Tu gasesti nimerit sa aplauzi echipa adversa? Echipa care mai mult a tras de timp (in timp ce tu esti convins c-au facut "un meci bun"??:() decat a incercat sa joace treaba aia pe care multi entuziasti o numesc fotbal? In locul tau, m-as mai fi gandit... Nu e un preferat popovici, poate chiar departe de un antrenor de calitate, da' cred ca totusi echipa a incercat sa puna tot timpul mingea jos, sa combine, si poate ca are si el o contributie la treaba asta...

BacauHooligan
2nd September 2007, 14:01
Simpson:
-am aplaudat toata brigada Forexu ...nu doar eu si pentru ei ista e un meci bun tinand cont ca e o echipa slaba!
-am aplaudat pentru ca ...vorba aia ...Fair-play si bravo lor au obtinut un rezultat bun
-am aplaudat fiindca totusi ...sunt un om civilizat.... ce trebuia sa ii huidui???
Si totusi eu nu stiu ce meci ai vazut tu ...mie sincer nu mia placut deloc chiar daca sa jucat mai mult in suprafata lui Forex si ratari cat cuprinde ...
-si miercuri 5 septembrie 2007 ora 15.00 sunt convocati la stadionul municipal pentru sedinta ce va avea loc intre membrii galeriei si conducerea clubului fcm bacau privind unele probleme legate de echipa,antrenori etc ...(daca esti din galerie)

BacauHooligan
2nd September 2007, 15:15
http://www.cabanova.ro/action/gallery/46149/23452/0/imagine024_18520.jpg_320_320_0_32000_0_1_0.jpg
http://www.cabanova.ro/action/gallery/46149/23452/0/imagine025.jpg_320_320_0_32000_0_1_0.jpg
Uite am facut rost de cateva imagini de unu care a fost la meci ! pacat ca astea-s la sfarsit ... dupa ce s-a terminat totu!
PRIVITI JANDARMERIA ROMANA!!!

Mishumacher
2nd September 2007, 15:46
Dar care a fost motivul pentru care a intervenit jandarmeria?

Ray1
2nd September 2007, 16:57
ce nervos era robert:happy:happy:happy

BacauHooligan
2nd September 2007, 17:09
Dar care a fost motivul pentru care a intervenit jandarmeria?
Galeria sa dus la tunelul care duce la vestiar sa cerem demisia lui Popovici! si atunci au intervenit jandarmii sa dea in noi . Noi nu am incalcat legea .

simpson
2nd September 2007, 20:57
Simpson:
-am aplaudat toata brigada Forexu ...nu doar eu si pentru ei ista e un meci bun tinand cont ca e o echipa slaba!
-am aplaudat pentru ca ...vorba aia ...Fair-play si bravo lor au obtinut un rezultat bun
-am aplaudat fiindca totusi ...sunt un om civilizat.... ce trebuia sa ii huidui???
Si totusi eu nu stiu ce meci ai vazut tu ...mie sincer nu mia placut deloc chiar daca sa jucat mai mult in suprafata lui Forex si ratari cat cuprinde ...
-si miercuri 5 septembrie 2007 ora 15.00 sunt convocati la stadionul municipal pentru sedinta ce va avea loc intre membrii galeriei si conducerea clubului fcm bacau privind unele probleme legate de echipa,antrenori etc ...(daca esti din galerie)

E o problema daca aplauzi echipa adversa care a tras de timp mai tot meciul... sau incurajezi astfel de stil de joc? Si vrei sa ajungem iar la stilul "smuls", cu angajari ale atacantilor cu mingi (inalte, pe gat) aruncate din jumatatea proprie?? N-am spus c-am apreciat suita de ratari absolut stupide, insa faptul ca nu s-a degajat niciodata mingea din 6 metri, ci s-a plecat tot timpul cu mingea la picior e de apreciat. Te-ntreb si eu un lucru: ce parere ai de Rares Marin? Si nu, nu sunt din galerie, doar ca tin cu echipa asta de ceva vreme si am pretentii de la mine ca inteleg cate ceva din alergatura asta cu mingea, pe care multa lume o numeste fotbal.

BacauHooligan
3rd September 2007, 02:49
Rares Marin pai este unul din jucatorii caruia nu ii poti reprosa nimik (poate un corner batut mai naspa) si fara fitze pe el ca Tase care nu mai joaca nimik!

simpson
3rd September 2007, 19:26
O fi jucand Tanasa execrabil, da' Marin e inexistent, taticule!! El e omul in minus, parerea mea... Nu stiu daca-ti spune ceva numele Axinte, zis și Claudio Lopeți, fost "alergator" pe terenul pe care-si pierde acu' vremea Marin... e copia fidela a acestuia... de-acord?

BacauHooligan
3rd September 2007, 21:44
O fi jucand Tanasa execrabil, da' Marin e inexistent, taticule!! El e omul in minus, parerea mea... Nu stiu daca-ti spune ceva numele Axinte, zis și Claudio Lopeți, fost "alergator" pe terenul pe care-si pierde acu' vremea Marin... e copia fidela a acestuia... de-acord?
Hmm nu stiu ...iti imaginezi eu stand in galerie si cantand si uitandu-ma la meci nu pot sa dau calificative doar la care ii stiu ft bine! Un lucru sigur este acesta:apararea este una foarte buna! Mijlocul (mai putin) si atacul este unu de dus la gunoi! Pot sa zik ca in momentul de fata la categoria atac sta mai bine si FCM2 si Aerostaru si Pambacu ! Si aici nu poti sa nu imi dai dreptate ...uitete la scorurile lor ! (mda e si un alt nivel in liga3) insa ...totusi!

07Ex
4th September 2007, 13:31
Nu ma asteptam sa se termine egal. Bacaul nu mai este echipa de anul trecut.

Ray1
4th September 2007, 20:13
Nu ma asteptam sa se termine egal. Bacaul nu mai este echipa de anul trecut.

ba e tot echipa de anul trecut numai ca a plecat verdes care mai nimerea poarta din cand in cand si dadea si pase bune de gol

simpson
8th September 2007, 04:01
Hmm nu stiu ...iti imaginezi eu stand in galerie si cantand si uitandu-ma la meci nu pot sa dau calificative doar la care ii stiu ft bine! Un lucru sigur este acesta:apararea este una foarte buna! Mijlocul (mai putin) si atacul este unu de dus la gunoi! Pot sa zik ca in momentul de fata la categoria atac sta mai bine si FCM2 si Aerostaru si Pambacu ! Si aici nu poti sa nu imi dai dreptate ...uitete la scorurile lor ! (mda e si un alt nivel in liga3) insa ...totusi!

Vrei sa spui ca-ti poti da cu parerea doar referitor la cei pe care ii stii foarte bine? Si ca nu prea poti observa bine jocul deoarece canti? Atunci te poti abtine sa mai categorisesti atat de abrupt...