PDA

View Full Version : Mircea Rednic - cel mai bun antrenor



rasheedkpenny
24th December 2003, 10:58
Gala fotbalului a decernat premiul de cel mai bun antrenor in Divizia A, "demisului" Mircea Rednic! rednic merita acest premiu mai ales dupa turul sezonului trecut... Rapid a suferit mult anul asta, in retur! plus meciul cu Anderlecht!

Rapidulet
25th January 2004, 12:14
Felicitari si intr-adevar un titlu meritat. Speram sa il urmeze pe Mircea Lucescu si sa mai revina la Rapid aducand un nou titlu de campioni !

MaPaX
25th January 2004, 13:19
Multumim, Mircea Rednic, vei ramane mereu in inimile suporterilor rapidisti!

Mariusmadmax
30th January 2004, 06:01
Da cu Mircea ce-ati avut ? :D
pai petrescu este un novice d-lor ! :drak:

rasheedkpenny
6th February 2004, 18:59
Asa, si?
Si Rednic era un cvasi-novice când a ajuns la Rapid si asta nu l-a impiedicat sa faca performanta... nu?

Titlul de cel mai bun antrenor este pe deplin meritat!

Pustoai-k
25th February 2004, 18:50
Nu stiu ce sa mai cred despre Mircea Rednic!!!Il admir mult si imi place modul lui de gandire ....era antrenorul meu preferat...adica era pe locul 2 ca pe primul se afla Mircea Lucescu :P !Dar unele persoane spun de nea` Mircea ca este un prefacut!Ash vrea sa nu fie adevarat ceea ce spun acesti indivizi! :mda:

iulian
4th March 2004, 11:52
Da cu Mircea ce-ati avut ? :D
pai petrescu este un novice d-lor ! :drak:
novice novice ...da si-a luat meditator de antrenorat pe iordanescu :evil: :headbang:

ADelPiero
22nd May 2004, 22:56
Ziyati il vrea ca antrenor pe Rednic
Mijlocasul Noureddine Ziyati a declarat, azi, ca si-ar dori ca antrenorul echipei Universitatea Craiova, Mircea Rednic, sa revina la Rapid.
“Am avut mai multe discutii cu Mircea Rednic. Cred ca ar fi bun pentru Rapid, este un antrenor care cunoaste jucatorii si daca ar reveni ar fi bine pentru noi. Insa, el are un contract bun cu Craiova, dar eu stiu ca echipele din Bucuresti au nevoie de un antrenor mare si ar fi bine sa revina”

MaPaX
23rd May 2004, 00:07
da asta stiu din ziar