PDA

View Full Version : Etapa 6: UTA – Poli Știința Timișoara



Pages : [1] 2

delaparis
27th August 2007, 01:00
Duminică, 2 septembrie:

UTA – Poli Știința Timișoara
(TVR 1), ora 17,00

discutii inainte si dupa meci aici.

White Shadow
27th August 2007, 01:00
http://www.youtube.com/watch?v=6n4GITVMj30&mode=related&search=

WE WILL ROCK YOU

http://www.youtube.com/watch?v=6n4GITVMj30&mode=related&search=

Rossi
27th August 2007, 01:15
1X2 orice e posibil in meciul asta

Parazitu'1919
27th August 2007, 01:16
un adevarat derby ....
sa castige cel mai bun ...
timisorenii au la dispozitie doar sectorul ala micutz ? pe care il au toti suporterii adversi?

Rossi
27th August 2007, 01:21
un adevarat derby .... sa castige cel mai bun ...

eu prefer sa castige UTA :D

Kidu
27th August 2007, 01:24
1 solist, nici nu concep alt pronostic, iar dupa cele intamplate duminica avem toate sansele sa iesim invingatori.

andrei1921tm
27th August 2007, 01:39
un adevarat derby ....
sa castige cel mai bun ...
timisorenii au la dispozitie doar sectorul ala micutz ? pe care il au toti suporterii adversi?

Da, pai au stadionu cat peluza noastra...unde vrei sa ne bage pe toti?

Lover
27th August 2007, 01:40
X mare si clar... probabil va fi multa tensiune, mai ales intre galerii :D ... 0-0 cel mai probabil

YoNuTzz
27th August 2007, 03:32
ambele echipe vor considera meciul un derby...
va fi multa tensiune, eliminari etc...
pronostic X

lucian_iasi
27th August 2007, 08:30
Victorie UTA.

micutzu
27th August 2007, 11:22
Nici nu vreau sa ma gandesc altfel : 1 solist

Elphax
27th August 2007, 12:02
nici nu te gandi altfel ...

grande
27th August 2007, 12:45
Un adevarat tsunami in Banat : x solist !

apropo ,va juca Ganea ? :happy

Elphax
27th August 2007, 12:50
o sa stea de paza la vestiare, si pe banca (lacatus e in grija lui), tocmai a primit o noua functie in organigrama clubului :D

grande
27th August 2007, 12:54
Fara caterinca ,nu uita ca suntem in Romania si orice este posibil .......Ganea capitan de echipa la meciul cu UTA !!!!

Elphax
27th August 2007, 13:06
da, o sa i se anuleze cartonasul rosu iar sanctiunea pt anularea cartonasului va veni cu intarziere - se va delibera mult pe la liga ... :headbang:

micutzu
27th August 2007, 13:13
Un adevarat tsunami in Banat
:groggy:
Cica se joaca la Arad. S-au schimbat zonele geografice si nu stiu eu?

Elphax
27th August 2007, 13:15
a gresit, tsunami pleaca din Banat si face varza 2-3 km la nord de Mures ;)

gheorghe
27th August 2007, 13:38
:groggy:
Cica se joaca la Arad. S-au schimbat zonele geografice si nu stiu eu?

Doamne fereste sa faca parte aradul din BANAT.:ras-plans: aradul este un satuc de pescari pe pe cursul inferior al Muresului. :yes:Daca o sa mergem iarasi 2000 de persoane la meci la ei iar se vor simti invadati.Va interveni Falca, va interveni Sandu, doar-doar sa nu ajunga mai mult de 800 de polisti la meci

micutzu
27th August 2007, 13:44
:happy
Mah, ti se potriveste ca o manusa nick-ul. Esti ca "gheorghe".

gheorghe
27th August 2007, 13:52
Mie imi spui?:happy

paul30
27th August 2007, 17:08
Dupa cum stimm UTA spera intr-o victorie si nu ne va fi usor dar vom pleca cu toate 3 punctele.

KillinG FieldS
27th August 2007, 18:16
un adevarat derby ....
sa castige cel mai bun ...
timisorenii au la dispozitie doar sectorul ala micutz ? pe care il au toti suporterii adversi?

NU . peluza din spatele porti(o parte din ea)... deci intra vreo 1000 dar nu cred ca vin ei atatia...:D

KillinG FieldS
27th August 2007, 18:20
Doamne fereste sa faca parte aradul din BANAT.:ras-plans: aradul este un satuc de pescari pe pe cursul inferior al Muresului. :yes:Daca o sa mergem iarasi 2000 de persoane la meci la ei iar se vor simti invadati.Va interveni Falca, va interveni Sandu, doar-doar sa nu ajunga mai mult de 800 de polisti la meciul cu TAU-TAU Liberty pARADe.:drak:Apropo cat mai e kilul de carne in arad, am auzit ca este promotie pt italieni:happy

GHEORGHE.... sunteti din ce in ce mai multi de astia in TM :groggy:
Haideti toti GHEORGHII din tm.... cu cheile de 19 va asteptam...
Galeria lu poli se numeste: GHEORGHE de generic:yeah:

crissis
27th August 2007, 19:05
Derby-ul vestului.
Cred ca va fi 2

Leo
27th August 2007, 19:15
UTA- POLITEHNICA TIMISOARA 1921 2 solist

Ferko
27th August 2007, 19:56
Iara plange Iancu. Bate UTA pe Poli 1921.

Elphax
27th August 2007, 20:08
NU . peluza din spatele porti(o parte din ea)... deci intra vreo 1000 dar nu cred ca vin ei atatia...:D

ultima data am primi 400 de bilete parca = 10% din capacitate, nu? :rosu:

KillinG FieldS
27th August 2007, 20:13
ultima data am primi 400 de bilete parca = 10% din capacitate, nu? :rosu:

e 5% din capacitate... datorita montarii scaunelor pe toata arena sa redus capacitatea si asa mica...

White Shadow
27th August 2007, 20:15
http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=1308915&postcount=198

oare ce pregatesc cimisorenii pt meciul de sambata ?

Ferdininho
27th August 2007, 20:32
:groggy:
Cica se joaca la Arad. S-au schimbat zonele geografice si nu stiu eu?

Aaaa Aradul nu-i in Banat....si cat va trebuit sa recunoasteti asta!

Nightwish
27th August 2007, 20:37
Moamaa, ce meci o sa fie... de 1x2, cred totusi ca va castiga UTA...

grande
27th August 2007, 20:40
tsunami pleaca din Banat si face varza 2-3 km la nord de Mures ;)

Fa-i un desen poate intelege mai bine :happy ....ca poate nu stie ca banatu-i fruncea :ok:

aLEX_U_1919
27th August 2007, 20:44
pronostic 1X, nici'o sansa pentru Politehnica Timisoara
Succes UTA

Ferdininho
27th August 2007, 20:46
eu prefer sa castige UTA :D

Eu prefer sa castige Lazio!

noir_desir
27th August 2007, 21:19
cred ca bate UTA... ca si anul trecut, cred ca cele doua echipe rivale isi vor imparti punctele... UTA va bate la Arad, iar Poli TM in retur.

KappA 2006
27th August 2007, 23:32
Batem fara probleme zic eu...asta pe teren, in afara terenului nu cred ca va fi nici o problema, chiar incepand de astazi se curata drumul dintre gara si stadion de pietre, nu de alta dar sa nu le vina iarasi idei neinfricatilor timisoreni...
Astept sa vad coregrafiile galeriilor, la aceste meciuri au fost de exceptie totdeauna...timisorenilor, ceva nou? sau vechile incurajari de genul: HAI A NOSTRI...nu de alta dar nu stiti numele echipei...pana sambata probabil se mai schimba de cateva ori...

White Shadow
27th August 2007, 23:36
astia nu ar trebui sa aiba voie nici cu steaguri ...

in ultimul meci disputat la Arad au aruncat cu betele de la steaguri in jandarmi...

http://www.youtube.com/watch?v=lNp-bsIwZlw&mode=related&search=

KillinG FieldS
28th August 2007, 00:28
Batem fara probleme zic eu...asta pe teren, in afara terenului nu cred ca va fi nici o problema, chiar incepand de astazi se curata drumul dintre gara si stadion de pietre, nu de alta dar sa nu le vina iarasi idei neinfricatilor timisoreni...
Astept sa vad coregrafiile galeriilor, la aceste meciuri au fost de exceptie totdeauna...timisorenilor, ceva nou? sau vechile incurajari de genul: HAI A NOSTRI...nu de alta dar nu stiti numele echipei...pana sambata probabil se mai schimba de cateva ori...

:happy:happy:happy cam asa e,.. oricum.... HAI A NOSTRI !!! :evil:

THE HUN
28th August 2007, 04:07
2solist

KillinG FieldS
28th August 2007, 11:57
1 solist...

Nico21
28th August 2007, 12:49
:happy:happy:happy cam asa e,.. oricum.... HAI A NOSTRI !!! :evil:


Care ai vostri ?:happy:happy:happy

gheorghe
28th August 2007, 12:54
# Killing...... Visezi, vanator de iluzii!Va batem in 9 oameni, numai prin ambitie.:ok:

alex_6tm
28th August 2007, 13:09
2 solist...

Radu
28th August 2007, 13:11
O sa fie o victorie a aradenilor...la 2 goluri diferenta...:ok:

KillinG FieldS
28th August 2007, 13:30
Ursul Polar are dreptate... .simte el ceva... :)
GHEORGHE....daca ai dreptate...atunci Jos palaria din partea mea.... daca nu ...atunci jos Basca sau clopu...ma rog, ce porti tu...... ;)

blandu
28th August 2007, 13:53
Bate Poli !
Doar meciul se joaca pe teren neutru....,nu la Oradea....!!!

micutzu
28th August 2007, 14:32
Iar tu esti un chinez din Insulele Fiji ce vorbeste congoleza.

gheorghe
28th August 2007, 15:30
Iar tu esti un chinez din Insulele Fiji ce vorbeste congoleza.

Ce spunea cel care a postat inaintea ta era o chestie asa...mai subtila...intelegi?...sau nu prea?:( In fine, ideea era ca acel baietel Mudura antiPOLI (deh ma, tusierul din meciul cu rapid, stii tu, prietenul lui Ganea) nu va arbitra si la Arad.:ok:...n-ai inteles, asa-i?:no:mudura e din oradea, mah!!!:headbang:

KappA 2006
28th August 2007, 17:55
Noroc ca nu arbitreaza aceeasi brigada si la Arad mai Jita, astia de la Arad sper sa fie corecti nu sa traga cu poli ca aia din meciul cu rapid, auzi tu, sa nu il dea pe Ganea afara din min. 3 si tot voi faceti gura cum ca ati fost furati....mare ti-e gradina....

Lover
28th August 2007, 17:57
Noroc ca nu arbitreaza aceeasi brigada si la Arad mai Jita, astia de la Arad sper sa fie corecti nu sa traga cu poli ca aia din meciul cu rapid, auzi tu, sa nu il dea pe Ganea afara din min. 3 si tot voi faceti gura cum ca ati fost furati....mare ti-e gradina....

lasa-i ma ca ei sunt vanati... in afara de eliminarea lui ganea, a lui alexa, si penalty la malda, n`a fost nimic in favoarea lor... mare lucru si astea... marii dezavantajati :headbang: haide UTA , chiar daca-l urasc pe lacatus :rolleyes:

07Ex
28th August 2007, 18:07
Se termina egal.

six
28th August 2007, 18:31
Bate Poli !
Doar meciul se joaca pe teren neutru....,nu la Oradea....!!! :P Ai perfecta dreptate,terenul ala la propriu si figurat nu este a lor.....:P dar totusi in cocina aia vor simtii de data asta UMILINTA.....parerea mea,pronostic 2 :dance:

White Shadow
28th August 2007, 18:38
Zerosase..ai uitat ceva la final :

"HAI A NOSTRI :ras-plans::ras-plans: castiga a nostri :cheer:"

pronostic 1 solist...si daca ar fi sa alegem 11 persoane din Arad care nu au jucat fotbal in viata lor tot am castiga cu aceasta clona pt ca trebuie pastrata traditia.......

six
28th August 2007, 18:42
Zerosase..ai uitat ceva la final

HAI A NOSTRI :ras-plans::ras-plans:

pronostic 1 solist...si daca ar fi sa alegem 11 persoane din Arad care nu au jucat fotbal in viata lor tot am castiga cu aceasta clona pt ca trebuie pastrata traditia............yo nu stiu care-i treaba cu anostrii dar esti deja penal cu chestia asta .......cat priveste CLONELE yo a fii mai rezervat cu aceste CUVINTE......pronostic 2 si la ORAS......:D

andrei1921tm
28th August 2007, 19:08
Ce optimisti sunt astia din Arad...:lol:

Sasuke Uchiha
28th August 2007, 19:38
sper sa bata uta !

Patriots
28th August 2007, 20:16
Castiga Poli

KillinG FieldS
28th August 2007, 21:14
.....yo nu stiu care-i treaba cu anostrii dar esti deja penal cu chestia asta .......cat priveste CLONELE yo a fii mai rezervat cu aceste CUVINTE......pronostic 2 si la ORAS......:D

iti spun eu care e treaba cu anostrii... este exact treaba voastra cu Tzaranii... Salonta.... aradu noaptea etc...... adica PENIBIL si jalnic... este nivelul la care inteleg timisorenii bascalia.... :confused:

KappA 2006
28th August 2007, 21:40
iti spun eu care e treaba cu anostrii... este exact treaba voastra cu Tzaranii... Salonta.... aradu noaptea etc...... adica PENIBIL si jalnic... este nivelul la care inteleg timisorenii bascalia.... :confused:

Da-mi voie sa nu fiu de acord cu tine, eu am zis treaba cu HAI A NOSTRI fara nici un pic de ironie...realitatea ma sustine, schimband de atatea ori numele echipei normal ca nu se mai cunoaste numele real (ar fi si jenant sa strige hai poli si echipa e stiinta) si atunci cel mai usor e sa se strige hai a nostri, nu se creaza confuzie...
Cat despre treaba cu taranii, stii cum e, hotul striga hotul, 3 sferturi din cei care merg pe DP fiind studenti de la tara veniti sa faca scoala la timisoara( ceea ce e un lucru bun)...sigurat sunt si aici cativa sustinatori polisti de la tara urcati pe stalp sa prinda semnal macar pentru un post, doua....

m4st3r
28th August 2007, 23:00
Da-mi voie sa nu fiu de acord cu tine, eu am zis treaba cu HAI A NOSTRI fara nici un pic de ironie...realitatea ma sustine, schimband de atatea ori numele echipei normal ca nu se mai cunoaste numele real (ar fi si jenant sa strige hai poli si echipa e stiinta) si atunci cel mai usor e sa se strige hai a nostri, nu se creaza confuzie...
Cat despre treaba cu taranii, stii cum e, hotul striga hotul, 3 sferturi din cei care merg pe DP fiind studenti de la tara veniti sa faca scoala la timisoara( ceea ce e un lucru bun)...sigurat sunt si aici cativa sustinatori polisti de la tara urcati pe stalp sa prinda semnal macar pentru un post, doua....

esti de vis...no comment! cu oamenii ca tine nu are rost sa porti o discutie, cati ani ai 3 ?

Kidu
28th August 2007, 23:22
Da, pai au stadionu cat peluza noastra...unde vrei sa ne bage pe toti?

Pentru sa va dea mai multe locuri pentru ca si asa multi dintre voi nu vin de frica? Stati acasa ca e mai sigur in fata tv-ului.
Ca sa iti demonstrez cele afirmate, iti spun ca ultima data ati avut alocate 400 de bilete si ati venit fix 278, asa ca mai scutiti-ne cu superioritatea asta plictisitoare.

KillinG FieldS
28th August 2007, 23:36
Degeaba vin ULTRASII timisoreni...ca s-au strans toate pietrele de pe traseul spre stadion....
hehe doar 278 ?

ciprinick
29th August 2007, 03:31
****1 solist fara emotii....FORTA UTA. Anti poli ALE, ****

BAK
29th August 2007, 03:53
O sa fie o victorie a aradenilor...la 2 goluri diferenta...:ok:

sa speram....defapt si la un gol diferenta e bine..poate face grasanu' implozie si ii vinde echipa lui zambon, ca din timisoara nimeni nu poate sau nu vrea sa tina o echipa in A

Elphax
29th August 2007, 09:45
3 sferturi din cei care merg pe DP fiind studenti de la tara veniti sa faca scoala la timisoara( ceea ce e un lucru bun)...

pai atunci inseamna ca si studentii aradeni sunt tot tarani ????
macar avem studenti, la voi mai mult agricultori ...

gheorghe
29th August 2007, 10:00
Cand parcurgi postul de mai sus (#Cipri...), ala needitat de Elphax, realizezi ca civilizatia Vestului este inca foarte departe de satul plin de ...romani (fara diacritice si in sens pur peiorativ) numit arad.:no:Greu de inteles cine este desteptul care nu a avut ce face decat sa ii deschida compul si sa ii indice individului unde trebuie sa scrie pentru a posta un mesaj pe forum. Asta e direct iresponsabilitate!:mda:

2stupiddogs
29th August 2007, 11:17
ciprinicka,de ce nu ramai pe site-ul acela pe care poti injura in voie?Cat despre meci.....2 solist!Ma mir ca mai sunt unii care se indoiesc.....dar nah,nu toata lumea este obligata sa inteleaga fotbalul!

micutzu
29th August 2007, 12:07
Asa se numeste mai nou gestul lui Ganea? Fotbal?
Pai atunci nu are cum sa-l inteleaga nimeni.

2stupiddogs
29th August 2007, 12:50
Asa se numeste mai nou gestul lui Ganea? Fotbal?
Pai atunci nu are cum sa-l inteleaga nimeni.

micutu' nu fi obraznic ca mai aducem o doza din virusul acela (stii tu care....) si atunci sa va vad....:happy:happy:happy....

Elphax
29th August 2007, 12:51
gestul lui ganea a fost in afara meciului si in afara spatiului de joc ;)

micutzu
29th August 2007, 13:14
micutu' nu fi obraznic ca mai aducem o doza din virusul acela (stii tu care....) si atunci sa va vad....:happy:happy:happy....

Poti aduce cat vrei ca-s vaccinat. :P


gestul lui ganea a fost in afara meciului si in afara spatiului de joc ;)

Uita-te mai bine, a inceput in teren. :yeah: :P

2stupiddogs
29th August 2007, 13:24
Vezi ca esti offtopic.......;)

savagedanyro
29th August 2007, 13:37
2 solist. Nu joaca cine stie ce nici una dar macar Poli a avut ceva sclipiri....

andrei1921tm
29th August 2007, 14:24
Pentru sa va dea mai multe locuri pentru ca si asa multi dintre voi nu vin de frica? Stati acasa ca e mai sigur in fata tv-ului.
Ca sa iti demonstrez cele afirmate, iti spun ca ultima data ati avut alocate 400 de bilete si ati venit fix 278, asa ca mai scutiti-ne cu superioritatea asta plictisitoare.

Da, sigur, asa vrei tu sa para, te rog frumos sa te gandesti mai profund sa vezi ca am primit exact 300 de bilete, iar despre numarul nostru nu stiu daca ai stat sa ne numeri;)

m4st3r
29th August 2007, 14:39
bah copilule iar vii cu vrajeala iefitina si imputita ? de ce minti mah ? nu voi ati sucit-o pe ultima suta de metri la meciu din retur ? de la 400 s-a ajuns la 300, si stii dc bah ? presupun ca tu nu stii ca esti numa` un purice in "galeria" aia

micutzu
29th August 2007, 15:34
Hooo mah ! S-a umflat orezu in tine? Nu cred ca ai mai vorbii asa daca te-ai intalnii cu el pe strada.

Elphax
29th August 2007, 15:47
da? mare ca ursu si moale ca iepurashul?
:happy

iiiiiii

m4st3r
29th August 2007, 15:54
Hooo mah ! S-a umflat orezu in tine? Nu cred ca ai mai vorbii asa daca te-ai intalnii cu el pe strada.

banuiesc ca asta e o amenintare :lol: dar daca el se intalneste cu mine pe strada sunt sigur ca va spune adevaru si nu vrajeli ;) ! cred ca orez mananci tu ca e ieftin si se cultiva la tara :happy:happy

2stupiddogs
29th August 2007, 15:57
Hooo mah ! S-a umflat orezu in tine? Nu cred ca ai mai vorbii asa daca te-ai intalnii cu el pe strada.

:no::no::no: Inciti la violenta,MODERATORULE????:rosu:

six
29th August 2007, 17:12
esti de vis...no comment! cu oamenii ca tine nu are rost sa porti o discutie, cati ani ai 3 ?Intradevar la ala nu merita sa-i raspunzi ca-i varza....:P


iti spun eu care e treaba cu anostrii... este exact treaba voastra cu Tzaranii... Salonta.... aradu noaptea etc...... adica PENIBIL si jalnic... este nivelul la care inteleg timisorenii bascalia.... :confused:Chestia cu A nostrii ati inventato voi din lipsa de inspiratie........in schimb chestia cu agricultorii din salontaArad pe intuneric este ADEVARATA......:happy:happy:happy

gheorghe
29th August 2007, 17:49
Hooo mah ! S-a umflat orezu in tine? Nu cred ca ai mai vorbii asa daca te-ai intalnii cu el pe strada.

O fi si asta un pui de zmeu facut cu Ileana Cosanzeana cand aceasta freca gresia de pe jos:rosu:Voi toti aradenii sunteti suporterii TAU-TAU Liberty pARADe pana trece trenul Muresul si ajunge la Aradul Nou.Dupa aceea...pace!:sleep:Tzaranoi rau de tot!:(

SORENSEN
29th August 2007, 18:38
Incercati sa nu va incaierati ca totusi e un sport...:evil:

White Shadow
29th August 2007, 18:50
Incercati sa nu va incaierati ca totusi e un sport...:evil:

nu are cum sa fie doar un sport pt cimisoreni cat timp ei au un jucator ca si Alexa care are un caracter 0 si un presedinte puscarias...intelegi ?..

nu are cum sa fie doar un sport pt ei.....

daca iancu zice ceva atunci toata timisoara executa ordinul........asta nu-i un sport.....

ati ajuns sclavii lui Iancu.....pacat....

nu mai aveti onoare , demnitate , nu mai aveti nimik...........

andrei1921tm
29th August 2007, 19:01
Daca pt voi doar UTA conteaza, de ce incercati neaparat sa contraziceti asta?

m4st3r
29th August 2007, 19:48
auzi la asta onoare, demnitate ? tu folosesti cuvintele astea cu DEX`ul in fata ? voi vorbiti bah ? taci ca te faci de tot kkt

Ulio2
29th August 2007, 20:16
1! :P
Nu pot spune alt pronostic! 2-1 bate UTA din nou!:D

White Shadow
29th August 2007, 20:49
auzi la asta onoare, demnitate ? tu folosesti cuvintele astea cu DEX`ul in fata ? voi vorbiti bah ? taci ca te faci de tot kkt

cu "bah" si cu "asta" sa vorbesti acolo la tine prin Timisoara.........

singurii care se fac de tot kkt sunt cei de la voi din conducere cu declaratile lor de tot rahatu.........

m4st3r
29th August 2007, 21:29
nu are rost sa-ti mai raspund. ti-am mai zis tie ceva dar nu intelegi !
ps: fa si tu o schema, si sa-mi arati si mie cand am vb eu de conducerea noastra, sau am ridicato in slavi...esti prost informat
ps2 la aia cu kkt de conducere sunt de acord cu tine :ok:

redneck
29th August 2007, 23:44
Mda...multa gargara pe aici...ca la topicul Arad vs. Timisoara.
Revenind la meci, cred ca daca jucam fara antrenor avem o sansa...daca face Lacatus experimente din nou, atunci nu e a buna. Nu dau pronostic, se poate intimpla orice.

KillinG FieldS
30th August 2007, 03:19
Cand parcurgi postul de mai sus (#Cipri...), ala needitat de Elphax, realizezi ca civilizatia Vestului este inca foarte departe de satul plin de ...romani (fara diacritice si in sens pur peiorativ) numit arad.:no:Greu de inteles cine este desteptul care nu a avut ce face decat sa ii deschida compul si sa ii indice individului unde trebuie sa scrie pentru a posta un mesaj pe forum. Asta e direct iresponsabilitate!:mda:
Probleme mari Cu GHEORGHE asta...

UTA- PoLI TM ST 19... 1 solishteanu....:lol:

White Shadow
30th August 2007, 04:48
hai sa analizam putin situatia de la ai lor.....

ai lor au reusit in 5 meciuri jucate pana in acest moment 2 victorii , 2 egaluri si o infrangere.

ai lor vs Politehnica Iasi 3-1 ( o victorie logica avand in vedere faptul ca in sezonul trecut pe cand cei de la Iasi aveau mare nevoie de puncte , ai lor au jucat un anti-fotbal doar sa castige cei de la Iasi si sa se salveze de la retrogradare , a fost un meci aranjat , ai lor nu au jucat nimik pe cand cei de la Iasi au reusit sa marcheze un gol amarat si sa castige meciul..acuma era logic ca cei de la Iasi sa nu joace nimik , e doar inceputul campionatului , cu 3 puncte sau fara ele tot acolo erau )

a urmat dupa aia un meci la echipa care lupta pt castigarea campionatului , CFR Cluj , in acel meci ai lor au avut noroc cu Plesan care a facut cel mai bun meci a lui de cand se afla la ai lor...meciul sa terminat 2-2 , ai lor erau chiar sa piarda meciul dar au avut mare noroc cu ratarile imense ale jucatorilor de la CFR Cluj...unde-i Plesan acuma ?..nu mai ii ...a plecat..sa saturat de ai lor si a plecat la Steaua

dupa aceste prime doua meciuri toata lumea vorbea la televizor ca vezi doamne ce bine joaca ai lor..au facut spectacol acasa cu Iasi si un egal la CFR Cluj.

a urmat meciul de acasa cu Pandurii unde ai lor au castigat din nou la scor , dupa meci ai lor au fost acuzati de jocul dur practicat....

prima infrangere in campionat a fost la Urziceni unde au pierdut cu 4-1 , clar ...vicotrie categorica unde ai lor nu au avut nici o sansa in fata echipeie antrenata de Dan Petrescu.

ai lor vs Rapid...alt meci jucat acasa unde toti asteptau un spectacol fenomenal , Ganea a inceput foarte tare meciul inca din primele minute cu o intrare foarte urata cum a invatat el prin Anglia , meciul a inceput bine pt ai lor si din tribunele foarte mari se auzeau incurajari din toata inima : hai ai nostri , hai ai nostri....dar a urmat o egalare a celor de la Rapid si dupa aia liniste deplina , Ganea a inceput sa se bata cu arbitrul asistent si din tribune se auzeau incurajari ca si in filmul Gladiatorul cand Maximus se lupta in arena cu Juba........dupa ce termina cu arbitrul asistent acesta se uita in tribuna oficiala privind catre imparatul iancu deciza lui. Cu puterea vietii sau a mortii, degetul mare al imaparatului iancu este intins.El pare sa-i indice gladiatorului Ganea sa-si omoare adversarul invins......frumos meci , toata lumea a aplaudat aceasta decizie.....

deci

ai lor - Rapid 1-1
Unirea Urziceni - ai lor 4-1
ai lor - Pandurii 3-1
CFR Cluj - ai lor 2-2
ai lor - Politehnica Iasi 3-1

2 victorii acasa cu 2 echipe care intotdeauna au jucat slab in deplasare , Iasi si Pandurii sunt echipe care joaca bine acasa ..in nici un caz in deplasare..
o infrangere la scor la Urziceni....un rezultat logic

un rezultat de egalitate la CFR Cluj...dar aici Plesan a fost omul meciului care a plecat de la ai lor la alta echipa......

si un rezultat notabil acasa cu Rapid......Ganea out.....

dar degeaba am facut aceasta analiza pt ca nu conteaza ce au facut ai lor pana acuma in campionat , nu conteaza cum am jucat noi pana acuma , la acest meci toti jucatorii vor juca cu mult mai multa determinare ca si pana acuma pt ca si ei sunt constienti de importanta acestui meci pt cele doua orase.

cum arata cotele la pariuri la o agentie online : 2.40 3.10 2.70

dar pe acest meci nu trebuie pariat pt ca exista o regula pe care multi nu o respecta :

8.Do not bet on local derbies or evenly balanced teams.

e un derby , un meci de 1X2 in care orice rezultat e posibil

ai lor au marcat in fiecare meci jucat pana acuma

UTA a marcat in fiecare meci jucat pana acuma

UTA are 3 meciuri over 2.5 gol si 2 meciuri under 2.5 gol

ai lor au 4 meciuri over 2.5 gol si un singur meci under 2.5 gol

singura diferenta e ca ai lor au avut meciuri mult mai grele decat UTA..

deci e posibil sa vedem un meci cu multe goluri in care fiecare echipa va juca cu garda jos sau vom vedea un meci urat cu multe faulturi si batai cu arbitrii......

pronosticul meu : UTA vs Ai Lor 2-1 sau 1-0

2stupiddogs
30th August 2007, 07:35
WOWWW :shocked::shocked::shocked: De asta nu poti dormii noaptea??? Ce ti-e si cu un meci din acestea,unora le trezeste spiritul analitic si au cosmaruri pe timpul noptii!Cata truda,cate amintiri,mai ales la faza cu "deshtul"...parca eram prin anii'80,intr-o sala de cinema unde ruleaza un film indian!Miscator....pana la lacrimi(cacofonie intentionata?!?)!!!Am voie sa te critic?Merci anticipat!.....In acest comentariu se poate citi(printre randuri,bineinteles) FRUSTRAREA unui suporter obisnuit cu meciurile din liga a II-a,care din lipsa de imagini video(AUTENTICE) sau de alte informatii,in afara de cele din ziarele de scandal/sport,are propria imagine DENATURATA asupra unor evenimente care se desfasoara fara stirea sa!

Elphax
30th August 2007, 10:41
nasol cu biletele, se vand doar 2 de persoana si doar cu buletin de Arad, sper sa nu se schimbe ora de incepere a vanzarii - era 12, nu?

ce bine ca prietena mea are bunicii aradeni, apuc sa iau si eu azi 4 bilete :D

ne vedem sambata :ok:

White Shadow
30th August 2007, 11:19
Domnule Banatean ...a fost doar o analiza pt cei care vreau sa parieze pe acest meci..nimik altceva....

Ati cunoscut vreodata vreun incapabil, un prost, un neispravit, un ratat prin vocatie care sa-si asume toate esecurile? Nu, pentru acest gen de creaturi exista mereu alti culpabili, comploturi apocaliptice, conjuratii internationale, dusmanii generalizate, toate acestea pentru a camufla propriile incompetente. In general, acest gen de scuze e invocat imediat dupa un mare fiasco.

Ei bine, timisorenii, prin reprezentantul lor cel mai legitim, un anume Iancu Marian, au cam schimbat registrul. Ei si el s-au vazut din start victime si de la acest statut pe care si l-au creat abordeaza, preintampina, toate nenorocirile. Asadar, ii umileste toata lumea pe propriul teren, Steaua cu 1-8, Craiova cu 1-5, UTA (vai ce rivalitate!) cu 3-4, insa ei se incapataneaza sa vada in aceste infrangeri, cum spuneam, doar maini criminale si intentii asasine. Va dati seama, Poli Timisoara e o Barcelona a Romaniei, deranjeaza pe toata lumea, de aceea se aliaza toti impotriva acestei biete echipe! Vedeti-va, bre, de treaba!

Tartorul principal al acestei isterii zonale este amintitul Iancu, un fost, poate si viitor puscarias, cel asimilat aproape cu japca de catre banateni din ratiuni care sa zicem ca ne scapa. El le inoculeaza din start tuturor jucatorilor care se perinda pe la clubul onorabil pana de curand convingerea ca orice ar face nu vor avea nici o sansa, intrucat inamicii, indeosebi cei din Bucuresti, le vor zadarnici toate eforturile. Pricepeti, deci, ce efect poate avea o asemenea idee idioata inoculata intr-o minte prapadita de fotbalist, sa zicem Ganea!

Omuletul asta, cu toate tarele sale stiute sau nu prea, nu luase pana sa vina la Poli Timisoara nici un cartonas rosu, niciodata nu fusese eliminat! Dincolo de dementele si violentele sale Ganea a lasat mereu impresia unui mare profesionist, iar asta fara referire directa la acel meci antologic dintre Universitatea Craiova si Rapid din 1998, cand el s-a opus prin doua goluri si prin amenintari crunte la adresa unor coechiperi, unui "blat" programat de conducerile ambelor grupari. Asa ori prin golul cu Anglia din 2000 ar fi trebuit sa ramana Ganea in istoria fotbalului romanesc, nu ca un Jack Spintecatorul.

Asta e, insa, si-a meritat-o, din moment ce s-a luat dupa mintea bolanda si interlopa a unuia ca Iancu, o faptura pe cat de neputincioasa si agresiva, pe atat de periculoasa.

Astfel, concluzia e una singura: Ganea nu poate fi judecat decat in complicitate cu numitul Iancu Marian, noua mandrie a Timisoarei, daca ne gandim ca numele ii este scandat de un stadion intreg.Apropo, cum s-o explica si faptul ca toti suporterii l-au ovationat pe Ganea imediat dupa ce acesta il chelfanise pe tusierul ala disperat?"

Elphax
30th August 2007, 11:27
vai, crezi ca are cineva rabdare sa citeasca toate astea? :headbang:

White Shadow
30th August 2007, 11:36
stiu..e greu pt voi sa cititi asa ceva..dar din pacate..asta-i realitatea

unik
30th August 2007, 12:48
stiu..e greu pt voi sa cititi asa ceva..dar din pacate..asta-i realitatea

daca pentru tine "doar UTA conteaza" de ce ai in avatar numele POLI scris?:headbang:

gheorghe
30th August 2007, 12:50
stiu..e greu pt voi sa cititi asa ceva..dar din pacate..asta-i realitatea

La scrisul tau fluviu...de-a dreptul prolix cea ce scrii.:mda:Mai exista in Romania un poet (zis "Porcul") care scrie in nestire, in urma sa nelasand nimic demn de luat in seama. Tu ai rabdare sa iti recitesti toate inep...ideile?:no:

2stupiddogs
30th August 2007, 12:53
Domnule Banatean ...a fost doar o analiza pt cei care vreau sa parieze pe acest meci..nimik altceva....

Ati cunoscut vreodata vreun incapabil, un prost, un neispravit, un ratat prin vocatie care sa-si asume toate esecurile? Nu, pentru acest gen de creaturi exista mereu alti culpabili, comploturi apocaliptice, conjuratii internationale, dusmanii generalizate, toate acestea pentru a camufla propriile incompetente. In general, acest gen de scuze e invocat imediat dupa un mare fiasco.

Ei bine, timisorenii, prin reprezentantul lor cel mai legitim, un anume Iancu Marian, au cam schimbat registrul. Ei si el s-au vazut din start victime si de la acest statut pe care si l-au creat abordeaza, preintampina, toate nenorocirile. Asadar, ii umileste toata lumea pe propriul teren, Steaua cu 1-8, Craiova cu 1-5, UTA (vai ce rivalitate!) cu 3-4, insa ei se incapataneaza sa vada in aceste infrangeri, cum spuneam, doar maini criminale si intentii asasine. Va dati seama, Poli Timisoara e o Barcelona a Romaniei, deranjeaza pe toata lumea, de aceea se aliaza toti impotriva acestei biete echipe! Vedeti-va, bre, de treaba!

Tartorul principal al acestei isterii zonale este amintitul Iancu, un fost, poate si viitor puscarias, cel asimilat aproape cu japca de catre banateni din ratiuni care sa zicem ca ne scapa. El le inoculeaza din start tuturor jucatorilor care se perinda pe la clubul onorabil pana de curand convingerea ca orice ar face nu vor avea nici o sansa, intrucat inamicii, indeosebi cei din Bucuresti, le vor zadarnici toate eforturile. Pricepeti, deci, ce efect poate avea o asemenea idee idioata inoculata intr-o minte prapadita de fotbalist, sa zicem Ganea!

Omuletul asta, cu toate tarele sale stiute sau nu prea, nu luase pana sa vina la Poli Timisoara nici un cartonas rosu, niciodata nu fusese eliminat! Dincolo de dementele si violentele sale Ganea a lasat mereu impresia unui mare profesionist, iar asta fara referire directa la acel meci antologic dintre Universitatea Craiova si Rapid din 1998, cand el s-a opus prin doua goluri si prin amenintari crunte la adresa unor coechiperi, unui "blat" programat de conducerile ambelor grupari. Asa ori prin golul cu Anglia din 2000 ar fi trebuit sa ramana Ganea in istoria fotbalului romanesc, nu ca un Jack Spintecatorul.

Asta e, insa, si-a meritat-o, din moment ce s-a luat dupa mintea bolanda si interlopa a unuia ca Iancu, o faptura pe cat de neputincioasa si agresiva, pe atat de periculoasa.

Astfel, concluzia e una singura: Ganea nu poate fi judecat decat in complicitate cu numitul Iancu Marian, noua mandrie a Timisoarei, daca ne gandim ca numele ii este scandat de un stadion intreg.Apropo, cum s-o explica si faptul ca toti suporterii l-au ovationat pe Ganea imediat dupa ce acesta il chelfanise pe tusierul ala disperat?"

Mestere,din start vreau sa-ti spun ca iancu nu este si nici nu va fi idolul sau reprezentantul meu,eu sunt o persoana particulara si nu sunt reprezentat de nimeni,niciodata!Comentariul tau este plin de erori si repet:TE BAZEZI PE ARTICOLELE DIN PRESA DE SCANDAL!





































!Totusi crezi ca este normal sa jignesti pe cineva fara a avea tangente cu acea persoana?In speta Marian Iancu!In care din caracterizarile pe care i le-ai facut poti spune ca esti mai bun ca el?"un prost"-Esti SIGUR ca tu esti mai destept?"incapabil"-Cu ce esti mai capabil?Comentariile tale sunt pline de ura si frustrari,ca sa nu amintesc de COMPLEXUL TIMISOARA manifestat de tot mai multi aradeni!NU TE MIRA!Daca acest Marian Iancu ar fi investitor la Mioveni (de exemplu) nici nu te-ai mai chinui sa vorbesti despre el,decat de 2 ori intr-un campionat sau doar daca ati fi in lupta directa cu ei pentru evitarea retrogradarii,dar asa el este investitor la Timisoara iar aradenii nu pot dormii noaptea de grija lui!Pomenesti de acel 3-4,pt cultura ta generala sa stii ca in acel moment Iancu nu era investitor la Timisoara,cred ca doar ai uitat si nu a fost o lacuna in "vastele" cunostinte fotbalistice!Mai spui de Iancu ca este fost puscarias,o alta "uitare"!El a fost in arest preventiv si nu a fost condamnat,intelegi diferenta?Vorbesti despre vina colectiva "iancu-ganea",ha ha ha,daca spre ex. un angajat de al tau comite o violenta pe strada,poti fi TU acuzat ca-l platesti???Oare Ganea nu este suficient de independent sa se delimiteze de spusele iancului?Inca ceva,Ganea a fost ovationat ca nu a inghitit eroarea ACELUI arbitru care,intre noi fie vorba,nu are nimic in comun cu arbitrajul ca sa nu mai pomenesc de experienta!Acest dialog,dintre noi,nu mai poate continua atata timp cat refuzi sa-ti largesti viziunea si privesti problemele doar din prisma URII ce o porti acestui club si acestui oras!Discutia devine PLICTISITOARE si te rog ca pe viitor sa folosesti p.m. ca sa nu plictisim pe toata lumea!PS Daca vreun parior se bazeaza pe "comentariile" tale atunci sunt convins ca arunca banii pe fereastra!

White Shadow
30th August 2007, 13:09
daca pentru tine "doar UTA conteaza" de ce ai in avatar numele POLI scris?:headbang:

Unik , tu de ce ai in avatar un elefant mov ?
acest avatar il am doar de cateva zile prietene :ok:

gheorghe esti exact ca si un gheorghe :ok:

Banatean...mai respira , vezi sa nu explodezi....nu eu am spus aceste lucruri....acesl articol a aparut in ziarul Ziua.....normal ca acel arbitru nu are nimic in comun cu arbitrajul cat timp nu l-a eliminat pe Ganea la acea intrare de la inceputul partidei....dar ce sa faci...tot voi sunteti aia cu gura mare.

care-i problema ta cu aceste posturi ale mele ?..sunt on-topic , daca nu iti convine nu mai intra pe forum sau pleaca si bea o timisoreana sa te mai calmezi.....nu esti obligat sa citesti tot ce scriu...eu stiu sa mai scriu si altceva in afara de "tarani , salonta , salam , tarani".

legat de pariuri...ce tot vrei..chiar eu am spus ca pe derbiuri nu se pariaza..nu ai vazut ca am postat regula 8....

hai ai nostri :ok:

2stupiddogs
30th August 2007, 13:16
Unik , tu de ce ai in avatar un elefant mov ?
acest avatar il am doar de cateva zile prietene :ok:

gheorghe esti exact ca si un gheorghe :ok:

Banatean...mai respira , vezi sa nu explodezi....nu eu am spus aceste lucruri....acesl articol a aparut in ziarul Ziua.....normal ca acel arbitru nu are nimic in comun cu arbitrajul cat timp nu l-a eliminat pe Ganea la acea intrare de la inceputul partidei....dar ce sa faci...tot voi sunteti aia cu gura mare.

care-i problema ta cu aceste posturi ale mele ?..sunt on-topic , daca nu iti convine nu mai intra pe forum sau pleaca si bea o timisoreana sa te mai calmezi.....nu esti obligat sa citesti tot ce scriu...eu stiu sa mai scriu si altceva in afara de "tarani , salonta , salam , tarani".

legat de pariuri...ce tot vrei..chiar eu am spus ca pe derbiuri nu se pariaza..nu ai vazut ca am postat regula 8....

hai ai nostri :ok:
Acum m-am lamurit si de tine!Ganea a sarit la arbitrul care trebuia sa-l elimine in min.3 ???Acum stiu cat valorezi si cu cine am de-a face!BTW. Nu am putut citi niciunde ca ai fi citat din "ziua" dar ai vazut ca ti-am pomenit de presa de scandal!

crissis
30th August 2007, 13:21
hai sa analizam putin situatia de la ai lor.....

ai lor au reusit in 5 meciuri jucate pana in acest moment 2 victorii , 2 egaluri si o infrangere.

ai lor vs Politehnica Iasi 3-1 ( o victorie logica avand in vedere faptul ca in sezonul trecut pe cand cei de la Iasi aveau mare nevoie de puncte , ai lor au jucat un anti-fotbal doar sa castige cei de la Iasi si sa se salveze de la retrogradare , a fost un meci aranjat , ai lor nu au jucat nimik pe cand cei de la Iasi au reusit sa marcheze un gol amarat si sa castige meciul..acuma era logic ca cei de la Iasi sa nu joace nimik , e doar inceputul campionatului , cu 3 puncte sau fara ele tot acolo erau )

a urmat dupa aia un meci la echipa care lupta pt castigarea campionatului , CFR Cluj , in acel meci ai lor au avut noroc cu Plesan care a facut cel mai bun meci a lui de cand se afla la ai lor...meciul sa terminat 2-2 , ai lor erau chiar sa piarda meciul dar au avut mare noroc cu ratarile imense ale jucatorilor de la CFR Cluj...unde-i Plesan acuma ?..nu mai ii ...a plecat..sa saturat de ai lor si a plecat la Steaua

dupa aceste prime doua meciuri toata lumea vorbea la televizor ca vezi doamne ce bine joaca ai lor..au facut spectacol acasa cu Iasi si un egal la CFR Cluj.

a urmat meciul de acasa cu Pandurii unde ai lor au castigat din nou la scor , dupa meci ai lor au fost acuzati de jocul dur practicat....

prima infrangere in campionat a fost la Urziceni unde au pierdut cu 4-1 , clar ...vicotrie categorica unde ai lor nu au avut nici o sansa in fata echipeie antrenata de Dan Petrescu.

ai lor vs Rapid...alt meci jucat acasa unde toti asteptau un spectacol fenomenal , Ganea a inceput foarte tare meciul inca din primele minute cu o intrare foarte urata cum a invatat el prin Anglia , meciul a inceput bine pt ai lor si din tribunele foarte mari se auzeau incurajari din toata inima : hai ai nostri , hai ai nostri....dar a urmat o egalare a celor de la Rapid si dupa aia liniste deplina , Ganea a inceput sa se bata cu arbitrul asistent si din tribune se auzeau incurajari ca si in filmul Gladiatorul cand Maximus se lupta in arena cu Juba........dupa ce termina cu arbitrul asistent acesta se uita in tribuna oficiala privind catre imparatul iancu deciza lui. Cu puterea vietii sau a mortii, degetul mare al imaparatului iancu este intins.El pare sa-i indice gladiatorului Ganea sa-si omoare adversarul invins......frumos meci , toata lumea a aplaudat aceasta decizie.....

deci

ai lor - Rapid 1-1
Unirea Urziceni - ai lor 4-1
ai lor - Pandurii 3-1
CFR Cluj - ai lor 2-2
ai lor - Politehnica Iasi 3-1

2 victorii acasa cu 2 echipe care intotdeauna au jucat slab in deplasare , Iasi si Pandurii sunt echipe care joaca bine acasa ..in nici un caz in deplasare..
o infrangere la scor la Urziceni....un rezultat logic

un rezultat de egalitate la CFR Cluj...dar aici Plesan a fost omul meciului care a plecat de la ai lor la alta echipa......

si un rezultat notabil acasa cu Rapid......Ganea out.....

dar degeaba am facut aceasta analiza pt ca nu conteaza ce au facut ai lor pana acuma in campionat , nu conteaza cum am jucat noi pana acuma , la acest meci toti jucatorii vor juca cu mult mai multa determinare ca si pana acuma pt ca si ei sunt constienti de importanta acestui meci pt cele doua orase.

cum arata cotele la pariuri la o agentie online : 2.40 3.10 2.70

dar pe acest meci nu trebuie pariat pt ca exista o regula pe care multi nu o respecta :

8.Do not bet on local derbies or evenly balanced teams.

e un derby , un meci de 1X2 in care orice rezultat e posibil

ai lor au marcat in fiecare meci jucat pana acuma

UTA a marcat in fiecare meci jucat pana acuma

UTA are 3 meciuri over 2.5 gol si 2 meciuri under 2.5 gol

ai lor au 4 meciuri over 2.5 gol si un singur meci under 2.5 gol

singura diferenta e ca ai lor au avut meciuri mult mai grele decat UTA..

deci e posibil sa vedem un meci cu multe goluri in care fiecare echipa va juca cu garda jos sau vom vedea un meci urat cu multe faulturi si batai cu arbitrii......

pronosticul meu : UTA vs Ai Lor 2-1 sau 1-0



Suferi mult du-te si te trateaza :(
Meci de 2 ,candva poate a fost un derby acum este un banal joc din liga lui mitica.

gheorghe
30th August 2007, 13:37
hai sa analizam putin situatia de la ai lor.....



ai lor vs Rapid...alt meci jucat acasa unde toti asteptau un spectacol fenomenal , Ganea a inceput foarte tare meciul inca din primele minute cu o intrare foarte urata cum a invatat el prin Anglia , meciul a inceput bine pt ai lor si din tribunele foarte mari se auzeau incurajari din toata inima : hai ai nostri , hai ai nostri....dar a urmat o egalare a celor de la Rapid si dupa aia liniste deplina , Ganea a inceput sa se bata cu arbitrul asistent si din tribune se auzeau incurajari ca si in filmul Gladiatorul cand Maximus se lupta in arena cu Juba........dupa ce termina cu arbitrul asistent acesta se uita in tribuna oficiala privind catre imparatul iancu deciza lui. Cu puterea vietii sau a mortii, degetul mare al imaparatului iancu este intins.El pare sa-i indice gladiatorului Ganea sa-si omoare adversarul invins......frumos meci , toata lumea a aplaudat aceasta decizie.....

....

Baietzel, tu chiar ai o problema la cutiuta...ai o rotitza din angrenaj care se invarte invers.:drak:Probabil ca stai blindat in casa, cu nervii in pioneze realizand faptul ca traiesti intr-o lume plina de conspiratii epocale ale nelegiuitilor bubuli POLISTI contra neprihanitei tale uta - tau-tau.:happy

KappA 2006
30th August 2007, 13:44
GHEO, zi-le domnul GHEO...nu e frumos sa postezi cu clopu pe cap, da-l jos sa vezi cum vin ideile...
Orice s-ar zice tot de la 2 in sus o veti lua...orice comentarii in plus sunt de prisos, parerea mea...

gheorghe
30th August 2007, 14:11
:happy

De la 2 in sus?!:drak:Inuman...daca ne bateti atat de tare ne suparam si nici nu mai trecem pe la voi:yes:Insa noi suntem baieti de comitet si nu ne vom lasa batuti intr-un asemenea hal. Atentie insa voi la retrogradare, s-ar putea ca la anul sa va bateti cu POLI 2.:evil:

unik
30th August 2007, 14:23
[QUOTE=White Shadow;1535687]Unik , tu de ce ai in avatar un elefant mov ?
acest avatar il am doar de cateva zile prietene :ok:

... asta e tot ce poti spune? sincer nici nu ma asteptam la mai mult!:headbang:

Elphax
30th August 2007, 16:13
ieri s-a inceput incalzirea ...

White Shadow
30th August 2007, 18:40
... asta e tot ce poti spune? sincer nici nu ma asteptam la mai mult!:headbang:

greu esti de cap..sa mor eu daca nu....tu nu intelegi ca acest avatar il am doar de cateva zile si am sa-l mai las doar pana duminica.......arata bine asa ca design , inainte de partida de sambata...dupa aia normal ca am sa-l schimb ...e ceva logic...

crissis.....esti complet pe langa subiect.....

gheorghe...nu ai inteles nimik....dar na...gheorghe ii gheorghe

paul30
30th August 2007, 18:42
:headbang::headbang:Ce tari sunt aradenii astia nu vand bilete decat la cei care au buletin de Arad.:headbang::headbang:

six
30th August 2007, 19:19
Mestere,din start vreau sa-ti spun ca iancu nu este si nici nu va fi idolul sau reprezentantul meu,eu sunt o persoana particulara si nu sunt reprezentat de nimeni,niciodata!Comentariul tau este plin de erori si repet:TE BAZEZI PE ARTICOLELE DIN PRESA DE SCANDAL!!Totusi crezi ca este normal sa jignesti pe cineva fara a avea tangente cu acea persoana?In speta Marian Iancu!In care din caracterizarile pe care i le-ai facut poti spune ca esti mai bun ca el?"un prost"-Esti SIGUR ca tu esti mai destept?"incapabil"-Cu ce esti mai capabil?Comentariile tale sunt pline de ura si frustrari,ca sa nu amintesc de COMPLEXUL TIMISOARA manifestat de tot mai multi aradeni!NU TE MIRA!Daca acest Marian Iancu ar fi investitor la Mioveni (de exemplu) nici nu te-ai mai chinui sa vorbesti despre el,decat de 2 ori intr-un campionat sau doar daca ati fi in lupta directa cu ei pentru evitarea retrogradarii,dar asa el este investitor la Timisoara iar aradenii nu pot dormii noaptea de grija lui!Pomenesti de acel 3-4,pt cultura ta generala sa stii ca in acel moment Iancu nu era investitor la Timisoara,cred ca doar ai uitat si nu a fost o lacuna in "vastele" cunostinte fotbalistice!Mai spui de Iancu ca este fost puscarias,o alta "uitare"!El a fost in arest preventiv si nu a fost condamnat,intelegi diferenta?Vorbesti despre vina colectiva "iancu-ganea",ha ha ha,daca spre ex. un angajat de al tau comite o violenta pe strada,poti fi TU acuzat ca-l platesti???Oare Ganea nu este suficient de independent sa se delimiteze de spusele iancului?Inca ceva,Ganea a fost ovationat ca nu a inghitit eroarea ACELUI arbitru care,intre noi fie vorba,nu are nimic in comun cu arbitrajul ca sa nu mai pomenesc de experienta!Acest dialog,dintre noi,nu mai poate continua atata timp cat refuzi sa-ti largesti viziunea si privesti problemele doar din prisma URII ce o porti acestui club si acestui oras!Discutia devine PLICTISITOARE si te rog ca pe viitor sa folosesti p.m. ca sa nu plictisim pe toata lumea!PS Daca vreun parior se bazeaza pe "comentariile" tale atunci sunt convins ca arunca banii pe fereastra! :great::great::ok:


Suferi mult du-te si te trateaza :(
Meci de 2 ,candva poate a fost un derby acum este un banal joc din liga lui mitica. @WHITULE.... daca si moldoveanu iti zice sa te culci ....te culci....DA!!???:yeah:

KillinG FieldS
30th August 2007, 20:43
WOWWW :shocked::shocked::shocked: De asta nu poti dormii noaptea??? Ce ti-e si cu un meci din acestea,unora le trezeste spiritul analitic si au cosmaruri pe timpul noptii!Cata truda,cate amintiri,mai ales la faza cu "deshtul"...parca eram prin anii'80,intr-o sala de cinema unde ruleaza un film indian!Miscator....pana la lacrimi(cacofonie intentionata?!?)!!!Am voie sa te critic?Merci anticipat!.....In acest comentariu se poate citi(printre randuri,bineinteles) FRUSTRAREA unui suporter obisnuit cu meciurile din liga a II-a,care din lipsa de imagini video(AUTENTICE) sau de alte informatii,in afara de cele din ziarele de scandal/sport,are propria imagine DENATURATA asupra unor evenimente care se desfasoara fara stirea sa!

Vizavii de meciurile de liga a II a hai sa te contrazic... si voi SUPER MARELE ORAS TIMISOARA...(ce daca e mai mare ca aradu' ? bravoo eu ma simt mandru aradean.) ati cam stat multa vreme prin liga a II a... chiar si a TREIA...:ok:

redneck
31st August 2007, 08:09
Mestere,din start vreau sa-ti spun ca iancu nu este si nici nu va fi idolul sau reprezentantul meu,eu sunt o persoana particulara si nu sunt reprezentat de nimeni,niciodata!Comentariul tau este plin de erori si repet:TE BAZEZI PE ARTICOLELE DIN PRESA DE SCANDAL!!Totusi crezi ca este normal sa jignesti pe cineva fara a avea tangente cu acea persoana?In speta Marian Iancu!"........etc

Atunci de ce te erijezi in aparatorul lui iancu ? Te contrazici singur banatene:rosu:

2stupiddogs
31st August 2007, 09:07
Atunci de ce te erijezi in aparatorul lui iancu ? Te contrazici singur banatene:rosu:
Nu ma contrazic!Parez doar,INCONSTIENTA!Nici macar nu are bunul simt sa recunoasca citatul (complet) dintr-un ziar de 2 bani....in plus sunt lamurit de el,si-a dat masteratul......

2stupiddogs
31st August 2007, 09:28
ieri s-a inceput incalzirea ...

Elphax,te rog tradu-le!O sa creada ca vrem sa vorbim limbi straine cu ei.....Indiciu:foto.,nu se refera la Poli-Athletico sau Poli-Real,nici macar la Poli -Sporting....

Elphax
31st August 2007, 09:29
:headbang::headbang:Ce tari sunt aradenii astia nu vand bilete decat la cei care au buletin de Arad.:headbang::headbang:

stai linistit, au cumparat aradeni bilete si pentru timisoreni, desi nu e prea placut sa stai la tribuna 1 :ok:

KappA 2006
31st August 2007, 09:37
stai linistit, au cumparat aradeni bilete si pentru timisoreni, desi nu e prea placut sa stai la tribuna 1 :ok:

HaHaHa, cate prostii poti sa debitezi omule...nu te cred nici daca te juri ca ai bilet la tribuna 1, demonstreaza, hai sa ne intalnim inainte de meci sa vad si eu biletele alea...

Elphax
31st August 2007, 09:42
ce mult imi pasa de ceea ce debitezi tu :)
nici nu ma gandesc sa ma intalnesc cu tine inainte de meci, dar o sa pun poze de la meci aici pe forum, ok?
(suntem chiar 5 care mergem din tm + cativa care stau in Arad si care au luat biletele - tot polisti ;) )

2stupiddogs
31st August 2007, 09:43
HaHaHa, cate prostii poti sa debitezi omule...nu te cred nici daca te juri ca ai bilet la tribuna 1, demonstreaza, hai sa ne intalnim inainte de meci sa vad si eu biletele alea...

CAPCANA!!! Nu te duce.....si eu stiu pe 2 care stau la tr. 2.....timisoreni si polisti,bineinteles!

razwan_vs
31st August 2007, 09:48
astept duelul dintre cele 2 galerii....o sa fie un spectacol pe cinste...sa castige cel mai bun :D

andrei1921tm
31st August 2007, 10:20
:headbang::headbang:Ce tari sunt aradenii astia nu vand bilete decat la cei care au buletin de Arad.:headbang::headbang:

Nici pe aia de la Salonta nu ii lasa sa isi vada echipa?:no:

paul30
31st August 2007, 10:23
astept duelul dintre cele 2 galerii....o sa fie un spectacol pe cinste...sa castige cel mai bun :D

vezi ca thread-ul cu bancuri nu e aici

razwan_vs
31st August 2007, 10:34
:rosu: prostiei ;)

unik
31st August 2007, 11:28
greu esti de cap..sa mor eu daca nu....tu nu intelegi ca acest avatar il am doar de cateva zile si am sa-l mai las doar pana duminica.......arata bine asa ca design , inainte de partida de sambata...dupa aia normal ca am sa-l schimb ...e ceva logic...

crissis.....esti complet pe langa subiect.....

gheorghe...nu ai inteles nimik....dar na...gheorghe ii gheorghe

... fratilor ... toti suntem grei de cap. Spre deosebire de ... care este asa de usor de cap (heliu parca) incat ii recomand ceva greu in mana sa mai coboare si el cu picioarele pe pamant printre muritori!

gheorghe
31st August 2007, 11:43
Macar este consecvent cu ...usurinta capului sau.:happy Desi, daca e sa ne luam dupa un clasic om politic roman de prin anii '30 (Vaida-Voevod il chema dar white nu are cum sa fi auzit de el, in clasa I-a si a II - a nu se face istorie!), ziceam ca acest om politic afirma franc si fara putinta de tagada ca, citez "numai boul este consecvent":ok:White, lasa-ne!:rosu:

KillinG FieldS
31st August 2007, 11:50
Il mai cheama si ALexandru...dar sa nu intram la istorie ca ai sa iesi sifonat... sa revenim la fotbal... cred ca ti-ai dat clopu jos de postezi asa inteligent GHEO ... ? ? tare as vrea sa va vad la fata toti TASTATORII astia de pe forum.... ca dupa aia s-ar putea sa nu mai imi pun mintea cu multi dintre voi..
meci de 1 solist... HAI A NOSTRII !!/OLE/:cheer:

micutzu
31st August 2007, 12:42
Mama, plin de superiori si super inteligenti, pe aici.

gheorghe
31st August 2007, 12:46
Mama, plin de superiori si super inteligenti, pe aici.

Ce sa faci frate daca ne-a lasat Dumnezeu cu minte mai multa decat voi!:ok: Stiu, e discriminatoriu dar va rog sa suferiti in liniste.:headbang:

KillinG FieldS
31st August 2007, 12:48
Ce sa faci frate daca ne-a lasat Dumnezeu cu minte mai multa decat voi!:ok: Stiu, e discriminatoriu dar va rog sa suferiti in liniste.:headbang:

ce prostii debitatii in conitunuu pe acest forum....

Elphax
31st August 2007, 12:56
Mama, plin de superiori si super inteligenti, pe aici.

si incep sa apara olteni gen micutzu :happy

forza_CFR
31st August 2007, 13:05
cred ca va bate poli ... :)

gheorghe
31st August 2007, 14:08
.... ca dupa aia s-ar putea sa nu mai imi pun mintea cu multi dintre voi..



Ce sa iti pui?!?!:shocked::happy

za_horse
31st August 2007, 14:44
si incep sa apara olteni gen micutzu :happy

**** vezi sa nu jignesti 40% din suporterii vostrii care isi au originile in sudul tarii.
On topic: astept sa te vad la tribuna I urmarind meciul peste garduletul de juma de metru si incurajandu-ti sportiv echipa, ca doar esti moderator si trebuie sa dai un exemplu pozitiv! :ok:
P.S. Nu uita sa aduci si cheia de 19!

micutzu
31st August 2007, 15:06
si incep sa apara olteni gen micutzu :happy

:happy M-am lamurit si cu tine.

Elphax
31st August 2007, 15:17
**** vezi sa nu jignesti 40% din suporterii vostrii care isi au originile in sudul tarii.


nu am jignit pe nimeni - sau vrei sa spui ca micutzu e o jignire pt. olteni? - asta nu stiu, nu il cunosc asa bine ...

delaparis
31st August 2007, 22:17
egal aici ... Poli nu are forta sa bata la Arad

Marcus99Narci
31st August 2007, 23:29
si daca nu are nu poate pierde ???

delaparis
31st August 2007, 23:32
nu :D

za_horse
31st August 2007, 23:49
... Poli nu are forta sa bata la Arad

Amen to that. Cu completarea ca UTA are forta asta (in meciul cu Cluj ne-am lasat egalati deliberat ca sa nu ne aratam forta pana la meciul cu poli :happy )

Rossi
1st September 2007, 00:28
sper sa vedem un meci frumos ... nu doar intrari gen Ganea , Radoi , Alexa ...

KillinG FieldS
1st September 2007, 00:30
mah ce ordine a facut omu ala de la paris paci.... maine voi fi pe stadion...sa vedem o noua victorie pt UTA...

TRADITIONALUL POLIST: HAI A NOSTRI :)

2stupiddogs
1st September 2007, 07:55
mah ce ordine a facut omu ala de la paris paci.... maine voi fi pe stadion...sa vedem o noua victorie pt UTA...

TRADITIONALUL POLIST: HAI A NOSTRI :)

Noi astazi am venit pe mures/ Cu 3 puncte vrem sa plecam/ Cu toti suntem gata de iuresh/ Pe uta in B s'o bagam .....asta-i mai aproape de realitate!

gheorghe
1st September 2007, 10:51
Ati auzit si voi treaba cu suporterii polisti din Aradul Nou si din Curtici? E bine de stiut ca avem suporteri si acolo.:yeah:Am ajuns sa cred ca doar aradenii de conditie materiala si sociala mai deosebita tin cu tau-tau.:drak:Vreau sa vad chestia asta cu aradenii suporteri ai lui POLI!:ok:

Ferdininho
1st September 2007, 10:59
Ole, Ole, UTA B, UTA B.

Ulysses
1st September 2007, 11:25
stiinta asta nou infiintata, de loc din bragadiru e in degringolada: jocul e submediocru ,jucatorii buni au plecat (plesan , grigorie)sau sunt pe picior de plecare (mckain), presedintele nu si-a platit impozitul la stat,ce sa mai , n-au nici o sansa in fata ambitioasei UTA ... se va repeta umilinta de la urziceni ...parerea mea
ps pe ganea nu-l mai pun la pierderi ca oricum in afara ca tinea la respect jucatorii in vestiar nu era bun de nimik.de-aia il angajase jabba , sa mentina disciplina cu pumnul:headbang:

blaga
1st September 2007, 11:45
gestul lui ganea a fost in afara meciului si in afara spatiului de joc ;)

:rolleyes: De unde esti tu? strici reputatia orasului :drak:

gheorghe
1st September 2007, 12:03
#Ulysses

Esti varza...:(Cand ma uit in coltul din dreapta si vad cate infractiuni ai primit in ultimul timp realizez cu cine am de-aface.:rolleyes:Ce s-a intamplat maladetz, nu te-a mai asteptat Penelopa si ai luat-o pe aratura?:drak:

:happy

Ferdininho
1st September 2007, 12:18
stiinta asta nou infiintata, de loc din bragadiru e in degringolada: jocul e submediocru ,jucatorii buni au plecat (plesan , grigorie)sau sunt pe picior de plecare (mckain), presedintele nu si-a platit impozitul la stat,ce sa mai , n-au nici o sansa in fata ambitioasei UTA ... se va repeta umilinta de la urziceni ...parerea mea
ps pe ganea nu-l mai pun la pierderi ca oricum in afara ca tinea la respect jucatorii in vestiar nu era bun de nimik.de-aia il angajase jabba , sa mentina disciplina cu pumnul:headbang:

@ Ulysses :headbang::headbang::headbang: da-ti singur nota.

clausisme
1st September 2007, 13:13
Merita sa castige UTA ...joaca acasa ... meciul asta e pentru fani
Sper sa fie meci frumos doar sa nu-si mai sara din pepeni cineva ca si asta e un meci tensionat

2-1 ..

Ulysses
1st September 2007, 15:18
deja huliganii timisoreni sunt potoliti de jandarmerie cu sprayurile lacrimogene... poate-i suie in dube si-i arunca inapoi de unde au venit pentru desfasurarea jocului in conditii normale ... bine ca e suspendat ganea ca lua ****nul si se batea in parte cu jandarmii aradeni:headbang::headbang::headbang:

Radu
1st September 2007, 15:23
deja huliganii timisoreni sunt potoliti de jandarmerie cu sprayurile lacrimogene... poate-i suie in dube si-i arunca inapoi de unde au venit pentru desfasurarea jocului in conditii normale ... bine ca e suspendat ganea ca lua ****nul si se batea in parte cu jandarmii aradeni:headbang::headbang::headbang:
prietene...mai dai draq de jandarmi...respect celor 2 galerii dak le-au dat bataie la jandarmi!Cea mai proasta meserie/Este la jandarmerie!:ok:

matei_viola
1st September 2007, 15:27
deja huliganii timisoreni sunt potoliti de jandarmerie cu sprayurile lacrimogene... poate-i suie in dube si-i arunca inapoi de unde au venit pentru desfasurarea jocului in conditii normale ... bine ca e suspendat ganea ca lua ****nul si se batea in parte cu jandarmii aradeni:headbang::headbang::headbang:

Stelisti sant cheii de biserica ??

_Razvi_
1st September 2007, 15:34
Pe ei ii bat bodiguarzi lu becali :) , asa ca lu restu le e mila de ei si ii iarta ...

Nu pricep eu ce se baga ei intr-un joc intre timisoara si arad , intre doua orase ce au jucat primul meci de fotbal din romania , iar unul dintre ele a reusit sa aduca in Romania fenomenul Ultras : Poli Timisoara ...

Universal
1st September 2007, 15:38
In mod normal, Timisaoara sau egal, dar nu poti sti niciodata....

za_horse
1st September 2007, 15:53
Ole, Ole, UTA B, UTA B.

poli langa UMT - poli-n C, poli-n C :P
On topic: am plecat la meci!

mariomax
1st September 2007, 15:55
mda, multi tarani si handi prin galeria timisoreana...

Rossi
1st September 2007, 16:40
fiecare galerie are "uscaturile" ei ... deci nu inteleg de ce sariti asa asupra aradenilor sau asupra timisorenilor ...

Celso
1st September 2007, 17:05
atmosfera frumoasa....suporterii aradeni sunt de 10...pacat ca nu au un stadion mai mare!

a dat iar gol birlic:D

Universal
1st September 2007, 17:10
Super-Poli :yeah:

poli-umt
1st September 2007, 17:12
Frumos gestul lui Bucur cu tricoul: PENTRU IONEL GANEA.Uta o fura si azi de la noi,pacat ca au aruncat cu pietre in ai nostri...va venii returul fratilor,nu uitati!HAI POLI!!!

Lover
1st September 2007, 17:13
0-1 deja...

Celso
1st September 2007, 17:14
ce dreaq....daca iei 2 de la Bucur...vaiiiiiii ce i-a facut limbric:|:D

poli-umt
1st September 2007, 17:15
0-2 pt.POLI!!!!Aradul e varza!

razwan_vs
1st September 2007, 17:16
mdea...2-0 bucur show :(

YoYoyOi
1st September 2007, 17:17
deja e clara treaba pe aici :D

Universal
1st September 2007, 17:18
Timisoaraaaaaaa :yeah:

Ulysses
1st September 2007, 17:25
goooooooool hai cu egalareaaaaaaa:ok:

Celso
1st September 2007, 17:26
bine UTA:yes: ....haide cu egalu pana la pauza...au aparare slabuta timisorenii:)

Universal
1st September 2007, 17:28
dar si aradenii

Rossi
1st September 2007, 17:46
frumos meci ... cred ca 1-2 e scorul pauzei ... un scor nedrept ...
UTA a ratat 3 imense ocazii de gol ...

Zauri
1st September 2007, 17:48
Pe ce post e transmis meciul ???:D

Blitz.
1st September 2007, 17:49
national tv ;)

Ulysses
1st September 2007, 17:50
aoleooooooo ce-a mai ratat uta !:headbang::headbang::headbang:sper sa se faca dreptate pana la final si sa castige cei mai buni!:ok:adica uta:ok:

loretripp
1st September 2007, 17:51
Pe net unde vad meciul?Ca sopcast e offline:(...oricum...bate Poli cu 4-2!Anti-Uta 4 ever...4 ever 4everrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!FORZA POLI!!!!

loretripp
1st September 2007, 17:56
deja huliganii timisoreni sunt potoliti de jandarmerie cu sprayurile lacrimogene... poate-i suie in dube si-i arunca inapoi de unde au venit pentru desfasurarea jocului in conditii normale ... bine ca e suspendat ganea ca lua ****nul si se batea in parte cu jandarmii aradeni:headbang::headbang::headbang:

Derbedeu mic ce esti...tu vb de huligani????Cand voi,in peluza voastra nu stiti altceva decat sa va bateti,sa injurati,sa va impuscatzi si sa va injunghiatzi????Mi se pare mie sau "rade ciobul de oala sparta?"!Uita-te in primul rand in ograda matale,apoi arunca cu vorbe in restul!Chiar daca esti "cetatean" si nu ultras,nu ai nici un drept sa acuzi asa...dupa auzite si citite prin ziare!

YoYoyOi
1st September 2007, 18:06
hahahahahhaaa au intors aradenii situatia :happy

Radu
1st September 2007, 18:06
oooo...hai UTA cu golul 3!:yeah:

Universal
1st September 2007, 18:07
e 2-2 sau tot 1-2?

Edit: Da, e 2-2,sa speram aca sa va ramen sau Timisoara ...hai Timisoara !

YoYoyOi
1st September 2007, 18:07
mamaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ce ocazie la Baltoi :headbang:

Kainsashiki
1st September 2007, 18:08
in mod normal timisoara ar mai trebui sa ia minim 7 goluri.

Rossi
1st September 2007, 18:08
2-2 .... si Baltoi rateaza a 4-a situatie de singur cu portarul ... mare bulan pe timisoreni

Radu
1st September 2007, 18:08
Derbedeu mic ce esti...tu vb de huligani????Cand voi,in peluza voastra nu stiti altceva decat sa va bateti,sa injurati,sa va impuscatzi si sa va injunghiatzi????Mi se pare mie sau "rade ciobul de oala sparta?"!Uita-te in primul rand in ograda matale,apoi arunca cu vorbe in restul!Chiar daca esti "cetatean" si nu ultras,nu ai nici un drept sa acuzi asa...dupa auzite si citite prin ziare!
alooo frustratule...ai fost u in peluzele steliste sa vezi ce se intampla???:mda:

Incubus
1st September 2007, 18:11
hai Laca pe ei ca sunt cazuti

YoNuTzz
1st September 2007, 18:11
2-2

Radu
1st September 2007, 18:12
era Marius Marius Marius Lacatus!:yeah:

Universal
1st September 2007, 18:13
tot 2-2,nu?

Radu
1st September 2007, 18:15
tot 2-2,nu?
da sa speram k in curand o sa fie 3-2 pt UTA!:yeah:

loretripp
1st September 2007, 18:15
alooo frustratule...ai fost u in peluzele steliste sa vezi ce se intampla???:mda:

Vezitzi de steaua ta......care o fi ea:angry:

Radu
1st September 2007, 18:17
Vezitzi de steaua ta......care o fi ea:angry:
ba nu mai vb u despre peluzele steliste...dupa ce k esti pe alta lume mai si comentezi k fraieru!:rosu::rosu::rosu:

Rossi
1st September 2007, 18:20
ambele echipe sunt slabute in aparare ... cine ataca mai mult , castiga meciul

Radu
1st September 2007, 18:21
ambele echipe sunt slabute in aparare ... cine ataca mai mult , castiga meciul
corect...nu inteleg dc lacatus nu l-a titularizat pe miu in locul lu' chita sau in locul lu' chirita!:mda:

loretripp
1st September 2007, 18:22
la fel cum amicul tau stelist vb despre Poli doar din ziare...la fel vb si eu de peluzele voastre din ce vad la tv!Nu inteleg de ce te oftici asa de tare...ca doar nu e adevarat ce zic,nu?Oricum...cum tziam zis...vezi de steaua ta!

Universal
1st September 2007, 18:23
sa speram ca ramane 2-2 sau Timisoara :ok:

Celso
1st September 2007, 18:24
ba Baltoi....da esti terminat....date`n mm:headbang:

YoYoyOi
1st September 2007, 18:24
ce de kkt si Serea asta :happy

Radu
1st September 2007, 18:25
la fel cum amicul tau stelist vb despre Poli doar din ziare...la fel vb si eu de peluzele voastre din ce vad la tv!Nu inteleg de ce te oftici asa de tare...ca doar nu e adevarat ce zic,nu?Oricum...cum tziam zis...vezi de steaua ta!
prietene un lucru nu inteleg...dak nu esti sigur pe afirmatiile pe care le faci la ce mai postezi aici...yo stiu k dak nu sunt 100% afirmatiile pe care le fac nu postez...asa ma apuc si yo sa fabulez despre nush ce galerie...nu e frumos ce faci...:rosu::rosu::rosu:

Rossi
1st September 2007, 18:25
SENZATIONAL ... UTA rateaza a 5-a ocazie de singur cu portarul ... dintre aceste 5 ocazii , 3 au fost ale lui Baltoi ... pacat

Radu
1st September 2007, 18:25
fgm baltoi...:angry::angry::angry:

Rossi
1st September 2007, 18:26
da sa speram k in curand o sa fie 3-2 pt UTA!:yeah:

bine mah , ca sa nu mai fii suparat ... SA BATA UTA !!! :P:P:P

frumos meci ... mai sunt 20 de minute ... e timp sa mai vedem macar 1 gol (marcat de UTA) :P

Radu
1st September 2007, 18:33
La puscarie cu iancu la puscarie la puscarie cu iancu la puscarie!:D

YoYoyOi
1st September 2007, 18:39
al doilea penalti refuzat de Serea pentru aradeni :ciocan:

paul30
1st September 2007, 18:39
Hai Poli cu golul 3

Incubus
1st September 2007, 18:40
la primul pinalti a fost simulare 100%

Incubus
1st September 2007, 18:43
La puscarie cu iancu la puscarie la puscarie cu iancu la puscarie!:D

La puscarie cu ganea la puscarie la puscarie cu ganea la puscarie!:lol:

Radu
1st September 2007, 18:43
La puscarie mitica la puscarie la puscarie mitica la puscarie!:D
Libertate pt suporteri!:D

Radu
1st September 2007, 18:44
La puscarie cu ganea la puscarie la puscarie cu ganea la puscarie!:lol:
lasa'l prietene pe ganea...ce ai cu el???:mda:

Radu
1st September 2007, 18:46
Prost e si lacatus asta...l-a bagat pe puscarie ala de hidisan!:angry:

poli-umt
1st September 2007, 18:47
@incubus
Ce-ai tras ba pe nas de te iei tu de Ganea?Vreo musca.3-2 pt. POLIIII!!!!!

Radu
1st September 2007, 18:47
na fratele meu...prost sa fi noroc sa ai...:angry::angry::angry:

paul30
1st September 2007, 18:48
Hai Poli cu golul 3

Si a venit. Goooooooooooooooollllllllll

YoYoyOi
1st September 2007, 18:48
mdea.... Serea ar merita un tratament bun la ora asta... pacat ca UTA nu are un Ganea in teren sa-l smotoceasca putin...

Rossi
1st September 2007, 18:48
fault pt UTA nesanctionat ... si pe contraatac Poli marcheaza golul victoriei ...

daca mai spunem ca UTA a avut un penalty clar , refuzat de arbitru ... VICIERE DE REZULTAT !!!!

Sa nu se mai plinga Iancu de arbitraj , ca azi a FURAT 3 puncte .... :rosu::rosu::rosu:

loretripp
1st September 2007, 18:48
gooooolllllll

paul30
1st September 2007, 18:51
Ce usurare. Dupa cum spuneamm UTA va juca la anuŽin B

poli-umt
1st September 2007, 18:51
Arad,mereu in umbra TIMISOAREI.

YoYoyOi
1st September 2007, 18:52
fault pt UTA nesanctionat ... si pe contraatac Poli marcheaza golul victoriei ...

daca mai spunem ca UTA a avut un penalty clar , refuzat de arbitru ... VICIERE DE REZULTAT !!!!

Sa nu se mai plinga Iancu de arbitraj , ca azi a FURAT 3 puncte .... :rosu::rosu::rosu:

a mai fost un penalti... s-a vazut pe reluare mana ridicata a lui Popa care-l atinge pe picior pe aradean.... ca sa nu mai zicem ca Alexa trebuia sa ia al doilea galben si sa fie eliminta...

Ulysses
1st September 2007, 18:52
nedrept rezultat! in loc de 5-6 la 2 pentru uta ...a fost 3-2 pentru stiinta bragagiru...penalty neacordat...pacat ca nu au castigat cei care meritau

mariomax
1st September 2007, 18:52
viciere de rezultat.
penalty clar.
ma mir cum se pot bucura *****

poli-umt
1st September 2007, 18:54
Fara rosu pt. POLI si 11 metri pt. echipele adverse POLI nu poate fi batuta!Ganea te asteptam.

YoNuTzz
1st September 2007, 18:55
2-3...nemeritat...

poli-umt
1st September 2007, 18:55
Ce se agita stelistii pe aici pe topicul asta!?Imi place. :P:lol:

Ferdininho
1st September 2007, 18:56
fault pt UTA nesanctionat ... si pe contraatac Poli marcheaza golul victoriei ...

daca mai spunem ca UTA a avut un penalty clar , refuzat de arbitru ... VICIERE DE REZULTAT !!!!

Sa nu se mai plinga Iancu de arbitraj , ca azi a FURAT 3 puncte .... :rosu::rosu::rosu:

O stii pe aia cu "SUNTETI PENIBILI" care penalty, am vazut reluarea si a fost clar simulare.

P.S Vicierea aia de rezultat va fi maine la Urziceni.

clausisme
1st September 2007, 18:56
hmm Uta nu are cu cine ...a ramas ala singur cu portarul de 2 ori la 2-2,Stiinta poli sau cum si-or zice nu au lasat aceeasi oportunitate sa fie irosita

Ferdininho
1st September 2007, 18:56
a mai fost un penalti... s-a vazut pe reluare mana ridicata a lui Popa care-l atinge pe picior pe aradean.... ca sa nu mai zicem ca Alexa trebuia sa ia al doilea galben si sa fie eliminta...

N-ai vazut bine nici de data asta. La faza cu Alexa era dubla eliminare pt. ca a lovit si celalalt cu pumnul.

paul30
1st September 2007, 18:56
Momentul perfect gasit de Poli de a castiga in deplasare. Felicitari echipei, si in principal multumim Dusan Uhrin Jr

Celso
1st September 2007, 18:57
ce viciere ma...e Baltoi bou....dadea gol acolo si gata....

effect
1st September 2007, 18:58
Timisorenilor , sa-i multumiti lui Baltoi ;)

poli-umt
1st September 2007, 18:59
ce viciere ma...e Baltoi bou....dadea gol acolo si gata....

Chiar daca esti dinamovist trebuie sa-ti dau dreptate:yeah:

ics
1st September 2007, 18:59
noroc ca astia de la muta "e" prosti rau. cu asa aparare ....

POLI!!!! POLI!!!

paul30
1st September 2007, 18:59
Ce se agita stelistii pe aici pe topicul asta!?Imi place. :P:lol:

Lasa-i in pace. le place sa se ia de Little Iancu, asa le e mai usor sa-l inghita pe ciobanul lor.

effect
1st September 2007, 19:00
noroc ca astia de la muta "e" prosti rau. cu asa aparare ....

POLI!!!! POLI!!!

Nici Poli nu a fost mai prejos . Doua aparari de tot rasul :( , insa trebuie sa recunosc ca a fost un meci spectaculos atat in tribune cat si pe teren :)

Rossi
1st September 2007, 19:01
Nu mai tipa acum timisorenii de arbitraj ?

Ati furat 3 puncte la Arad :rosu:... Nu mai tipati ?!

ics
1st September 2007, 19:02
Nu mai tipa acum timisorenii de arbitraj ?

Ati furat 3 puncte la Arad :rosu:... Nu mai tipati ?!

NU :yeah:
Si pacat ca nu l-au lasat pe laca sa ii explice arbitrului cum e cu fluierul :D

poli-umt
1st September 2007, 19:06
Nu mai tipa acum timisorenii de arbitraj ?

Ati furat 3 puncte la Arad :rosu:... Nu mai tipati ?!

Fara cuvinte la postul tau..."Cainii latra,caravana trece".:sleep::happy

Nico21
1st September 2007, 19:06
Hehehe...Marea Timisoara mananca pe paine,umilul salam de Salonta...:cool:

paul30
1st September 2007, 19:06
N-am vazut meciul ca sa pot spune ca a fost sau nu favorizata Poli de arbitraj dar daca e asa era si timpul sa greseasca un pic si in favoarea noastra, pentru ca in ultimul timp erorile afectau in principal echipa din Timisoara

YoYoyOi
1st September 2007, 19:07
N-ai vazut bine nici de data asta. La faza cu Alexa era dubla eliminare pt. ca a lovit si celalalt cu pumnul.

eu vorbesc de faza hentului si schimba-ti naibii avatarul ala !

paul30
1st September 2007, 19:08
Nu mai tipa acum timisorenii de arbitraj ?

Ati furat 3 puncte la Arad :rosu:... Nu mai tipati ?!

Si alea trei golui tot arbitrul ni le-a dat? Nu?

San Cristobal
1st September 2007, 19:08
Furaciune ordinara . 11 metri la Norbert Varga .

poli-umt
1st September 2007, 19:09
@paul30
Stai linistit,eu am vazut meciul si nici vorba de avantaj,au ratat aradenii singuri cu Popica al nostru,ce mai nu le au cu varza!

Cra10veanu
1st September 2007, 19:10
felicitari poli timisoara, un rezultat bun pt un derby in deplasare!

Ferdininho
1st September 2007, 19:13
eu vorbesc de faza hentului !

Ala a fost involuntar.

Rossi
1st September 2007, 19:15
la partida Poli - Rapid , Ganea trebuia eliminat din minutul 2 ...
Poli in 10 oameni , nu cred ca ar fi reusit sa obtina rezultatul de egalitate ... si la acel meci arbitrul a tras cu Poli Timisoara

acum deja s-a ajuns prea departe ... penalty clar refuzat celor de la UTA si gol marcat de Poli (golul 3) dupa un fault facut de timisoreni , nesanctionat de arbitru ...

Serea ar trebui sa fie exclus din arbitraj , pt hotia pe care a facut-o la Arad

Cra10veanu
1st September 2007, 19:17
Rossi si ce va faceti voi daca-l da cineva afara pe Serea din arbitraj ? :D

ics
1st September 2007, 19:17
la partida Poli - Rapid , Ganea trebuia eliminat din minutul 2 ...
Poli in 10 oameni , nu cred ca ar fi reusit sa obtina rezultatul de egalitate ... si la acel meci arbitrul a tras cu Poli Timisoara

acum deja s-a ajuns prea departe ... penalty clar refuzat celor de la UTA si gol marcat de Poli (golul 3) dupa un fault facut de timisoreni , nesanctionat de arbitru ...

Serea ar trebui sa fie exclus din arbitraj , pt hotia pe care a facut-o la Arad

Muaahahahahahahhahahahahahha
spartanule, nu s-a vazut fanta de lumina :lol:

poli-umt
1st September 2007, 19:18
Cu Ganea in teren era si mai mare diferenta dar e bine si asa tinand cont ca am jucat la campioana provinciei,cum suna!!!Asta daca noi calculam de dupa al 2-lea razboi mondial.In perioada interbelica a fost categoric TIMISOARA.

aurasul
1st September 2007, 19:18
felicitari poli

Ferdininho
1st September 2007, 19:19
la partida Poli - Rapid , Ganea trebuia eliminat din minutul 2 ...
Poli in 10 oameni , nu cred ca ar fi reusit sa obtina rezultatul de egalitate ... si la acel meci arbitrul a tras cu Poli Timisoara

acum deja s-a ajuns prea departe ... penalty clar refuzat celor de la UTA si gol marcat de Poli (golul 3) dupa un fault facut de timisoreni , nesanctionat de arbitru ...

Serea ar trebui sa fie exclus din arbitraj , pt hotia pe care a facut-o la Arad

MIAAAUUUUUUUU; MIAAAAAAUUUUUUUU; MIAUUUUUUUUUUUU

Bucur 1,2,3 ne-am p**** pe ei .

San Cristobal
1st September 2007, 19:19
Ala a fost involuntar.

Arbitrul a acordat lovitura libera directa pentru hent involuntar ?

poli-umt
1st September 2007, 19:20
Muaahahahahahahhahahahahahha
spartanule, nu s-a vazut fanta de lumina :lol:

ics,prietene ce dreptate ai,RESPECT frate!:ok::yeah: