PDA

View Full Version : Etapa 6: Unirea Urziceni – Steaua București



delaparis
27th August 2007, 00:59
Duminică, 2 septembrie:

Unirea Urziceni – Steaua București
(Național TV), ora 17,00

discutii inainte si dupa meci aici.

Rossi
27th August 2007, 01:13
... sa speram ca se joaca pe bune ...
asa am sperat si anul trecut ... si dupa ce steaua a castigat cu 3-0 , cei de la unirea au primit prime ca pentru victorie ... cate 3.000 de Euro de jucator :rosu::rosu::rosu:

tchibos
27th August 2007, 01:16
nu cred ca se mai pune problema asa anul asta mai ales ca MM nu il mai inghite pe Becali

YoYoyOi
27th August 2007, 01:46
ma tem ca asta-i meci de 1x :headbang:

Lover
27th August 2007, 01:52
1x clar, mai ales ca astia mai au un meci in europa... totusi nu o sa aiba mult de mers, din bucuresti pana la urziceni...
1-0, 1-1 cel mai probabil

ca sa nu mai spun ca`i si meme acolo :yes:

YoNuTzz
27th August 2007, 03:30
la ce ambitie au dan petrescu si MM, sigur se joaca pe bune...nici nu se pune problema...
avand in vedere forma urziceniului, desi mi-e greu, spun k steaua va suferi prima infrangere...
va depinde mult si moralul de dupa meciul cu BATE...

pronostic 1X (sunt realist)

Dani3l
27th August 2007, 11:30
Bate Steaua,1-0
saracul rossi,cum vede un fost stelist la echipa adversa,gata,blat... :happy bineinteles,daca bate Steaua,a fost blat cu vantul,ramul...daca pierde,bre,au jucat pe bune,e slaba Steaua!:happy

Nico21
27th August 2007, 12:05
O arbitra Tudor ?:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

fcunirea
27th August 2007, 12:05
pronostic 1X (sunt realist)

lol si-ai votat 2 :groggy:

daca prindem o forma buna cred ca avem sanse de victorie mai ales ca steaua vine dupa un meci greu cu borisov...

pronstic 1X

Snake_21
27th August 2007, 12:19
Pronostic x2 :P am votat 2 :D batem dar mai greu :( daca nu facem cel putin egal :D

grande
27th August 2007, 12:39
Meci de x2 ,dar nici varianta 1 nu este imposibila !

dede
27th August 2007, 13:35
castiga Steaua, dar greu... jucatorii vor fi proaspat calificati in grupele ucl si probabil vor fi cu gandul doar la meciurile din grupe :D

crissis
27th August 2007, 14:01
X sau 2. Nu cred ca Steaua pierde acest meci.

Vladek
27th August 2007, 14:08
O arbitra Tudor ?:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Din categoria, "obsesia mea, Steaua si arbitrii". La fel faceau unii si inainte de CFR Cluj - Steaua, tipand ca "Augustus o sa avantajeze Steaua". Nu mai zic ce s-a intamplat in realitate.

On-topic : meci greu, de X sau 2, desi daca jucatorii nostri vor fi iar cu capul in nori si cu mintea la "sampions lig", nici 1 nu-i exclus. La ce relatii "calduroase" exista intre Stoica si Becali, e greu de crezut ca se poate intampla ceva in afara terenului. Desi sunt convins ca daca bate Steaua se va tipa instantaneu "blat pe fata, huo, hotie, desfiintare", etc, etc.

paul30
27th August 2007, 17:05
in mod normal 2 dar cu mana luŽjiji-hagi nu se stie.

Elphax
27th August 2007, 17:14
egal?

Ulysses
27th August 2007, 17:34
nu va faceti iluzii domnilor care nu puteti respira de grija STELEI! pronostic 2 solist:ok:

Bell
27th August 2007, 18:50
1 solist!... o sa iasa steaua urzicata.. :happy
Hai Unirea!!!

Leo
27th August 2007, 19:07
meci deschis oricarui rezultat, mizez pe un egal

Ferko
27th August 2007, 20:01
Dece a fost Stoica la Palatul lui Becali ? Stie cineva ? Pronostic 2.

Blitz.
27th August 2007, 20:21
unirea e pe val in timp ce steaua are probleme in atac(4 goluri in 4 meciuri !)..doar fazele fixe ii pot ajuta pe stelisti sa castige...
pronostic : 1-1

Nightwish
27th August 2007, 20:29
Dece a fost Stoica la Palatul lui Becali ? Stie cineva ?

Pai a fost la palat sa-l pupe in fund pe oier ca sa nu-i retraga donatia ( terenul ala de 200.000 euroi donat de oier lui MM ). L-a pupat in fund, si-a retras declaratiile rauvoitoare :D si acum e ok...
Cred totusi ca Unirea va castiga. Pronostic: 1X

BAK
27th August 2007, 20:55
lui mm ii este frica de bacali, nu cumva sa isi ceara terenul inapoi......bursucul e si el stelist.....deci 2 clar, urziceniul a adunat deja destule puncte....a venit vremea sa le dea

noir_desir
27th August 2007, 21:16
cred ca echipa lui Dan Petrescu scoate cel putin un egal din meciul asta.

Datenshi
27th August 2007, 21:34
Cred ca e cel mai interesant meci al etapei.

Ferdininho
27th August 2007, 21:42
1 solist, Urziceniul joaca in cupe anul acesta.

VelvetCorpse
27th August 2007, 22:53
Steaua nu pierde sigur. Meci de 2;)

07Ex
28th August 2007, 18:13
Greu de pronosticat meciul asta. In mod normal ar trebui sa bata Steaua, dar nu se stie niciodata.

boni2204
29th August 2007, 14:42
ma tem ca asta-i meci de 1x :headbang:

tu ai zis-o si eu te sustin:D

animalutzu
29th August 2007, 16:41
bate Steaua cu 3_0.oricum castigam si campionatul:P

cine zice ca nu castiga Steaua nu stie ce vorbeste.cat despre Becali.............multi n-au facut ce a facut el.daca nu era el Steaua cred ca acum nici nu mai exista.singur inpotriva tuturor? e ceva ,nu?

dede
30th August 2007, 13:03
acum, dupa calificarea in grupe, va fi ceva mai greu pt stelisti, probabil iar vor fi cu gandul la meciurile din grupe :mda: oricum, de castigat tot vor trebui sa castige :D

YoYoyOi
30th August 2007, 14:14
raman la aceeasi parere pe care am zis-o la inceput :(

Ioca10
30th August 2007, 14:21
Meci lejer...victorie clara;)

SORENSEN
30th August 2007, 17:13
acum, dupa calificarea in grupe, va fi ceva mai greu pt stelisti, probabil iar vor fi cu gandul la meciurile din grupe :mda: oricum, de castigat tot vor trebui sa castige :D

Asa meciul va fi mai strans..un 0-1 de ex ;)

Ulysses
31st August 2007, 16:01
bay frate , astia de la urziceni nu te lasa pe stadion , chiar daca ai invitatie , decat daca esti imbracat cu tricou alb!!!:happy:happy:happy pai nu mi-l pun io pe ala ros-albastru pe sub alb?:ok:
sa va uitati la tv , tot stadionul o sa fie imbracat in alb cu exceptia peluzei steliste.in returul trecut au impartit la intrare tricouri albe si albastre dar nu prea s-a imbracat lumea cu ele , ca deh , ca peste tot ,si in urziceni, predomina suporterii STELEI !:ok:

danpuric78
31st August 2007, 16:39
Ce motive ar avea baietii de la urziceni sa incurce steaua? Nu prea multe. Caracterul vointa, corectitudinea, etc. idealisme de astea. dorinta de razbunare a lui MM, dorinta de afirmare a lui dan Petrescu.
Pe primul s-ar putea sa-l coste terenul, ba chiar mai mult, al doilea cred ca viseaza sa devina antrenor la steaua. Si numai cei supusi lui becali au acces in ghencea.

Oricum anul trecut au jucat corect urzicenii, si steaua era mai disperata dupa puncte ca acum. Au avut nevoie de arbitri atunci.
Asa ca sa speram ca dan petrescu va fi corect si acum.

Rossi
31st August 2007, 17:48
bate Steaua cu 3_0.

normal ... cand joci cu satelitul normal ca esti increzator ...

parca vad ca dupa meci cei de la Unirea vor primi prime de 3000 de Euro de jucator ... la fel ca anul trecut ...

tataleone
31st August 2007, 21:54
Meci lejer...victorie clara;)

Pentru Urziceni :ok: (2-1)

Nightwish
1st September 2007, 10:10
Bate Unirea 2-0

Ferdininho
1st September 2007, 11:04
Sper sa bata Unirea Urziceni.

aurasul
1st September 2007, 12:18
scurt 2

clausisme
1st September 2007, 13:04
Sper ca Unirea sa castige, ei merita un loc bun in clasament printre primele la felul cum joaca.Acum stelisti o sa fie relaxati dupa victoria cu Bate si o sa se vada...urziceni o sa conduca si apoi stelistii o sa caute revenirea.

Snake_21
1st September 2007, 19:12
Bate Steaua mai greu dar bate :D

Universal
1st September 2007, 20:14
Bate Steaua, Unirea este un adversar bun, dar nu va castiga :ok:

eu zic: 0-2

georg40
1st September 2007, 21:55
Astept o informatie: la ce ora are loc meciul Unirea - Steaua ?

dede
1st September 2007, 21:58
de la 5, pe national tv

matei_viola
2nd September 2007, 01:10
Ce poti sa zici de un asemenea meci decat ca o sa fie un blat ordinar.

magica_steaua
2nd September 2007, 01:24
Ce poti sa zici de un asemenea meci decat ca o sa fie un blat ordinar.

e si asta un punct de vedere ...........de unde ai iesit ???:groggy::groggy:

Rossi
2nd September 2007, 06:55
Punem pariu ca bate Steaua !? la minim 2 goluri diferenta

Degeaba a fost Mimi la palatul lui Jiji ?! acolo s-a aranjat blatul ....

Ulysses
2nd September 2007, 09:09
Punem pariu ca bate Steaua !? la minim 2 goluri diferenta

Degeaba a fost Mimi la palatul lui Jiji ?! acolo s-a aranjat blatul ....

sa te auda Dumnezeu , ma rossi dar mai stergeti lacrimile ca nu suport sa te vad tot timpul suparat :cheer::cheer::cheer::dance::dance::dance:

Ferdininho
2nd September 2007, 09:46
Bate Unirea Urziceni, 2 goluri Stancu.

s.gerard
2nd September 2007, 09:54
bate steaua .da gol neaga

Oaia Dolly
2nd September 2007, 10:31
Punem pariu ca bate Steaua !? la minim 2 goluri diferenta

Degeaba a fost Mimi la palatul lui Jiji ?! acolo s-a aranjat blatul ....

Parintii tai stiu ca ai o pasiune bolnavicioasa pentru oi? Miau Miau Miau

2 _ 1 goluri neaga si banel

SORENSEN
2nd September 2007, 11:18
Punem pariu ca bate Steaua !? la minim 2 goluri diferenta

Degeaba a fost Mimi la palatul lui Jiji ?! acolo s-a aranjat blatul ....

Corect asta am zis de o saptamana...;)

Ulysses
2nd September 2007, 13:31
am plecat la urziceni ! vorbim pe seara dupa victoria STELEI !:ok:

YoYoyOi
2nd September 2007, 14:21
sa ne aduci o victorie de acolo Uly :)

KpaC
2nd September 2007, 14:33
Ce poti sa zici de un asemenea meci decat ca o sa fie un blat ordinar.

ma ce mentalitate naspa ai .. nu teai saturat de cuvantul asta ? ala blat ala blat

LazioRoma
2nd September 2007, 15:04
bate STEAUA!

KpaC
2nd September 2007, 17:09
X se termina .. ANTI JJ ! :)

Ludu
2nd September 2007, 17:19
bate steaua cu 4-0!

primul gol din offsaid..
al doilea din 11 metri dupa ce neaga arata putin teatru in careul lui unirea
3-0!! fenomenal ! ..lovitura libera executata de Dica ,de la 20de metri cu portarul aflat in zidul format de 2 oameni
4-0! , corner executat de pe partea stanga de catre Nicolita iar Ovidiu Petre impinge balonul cu mana in poarta gazdelor ...
minutul 89..penalty unirea ...dar Stancu refuza sa execute , si astfel penaltyul este anulat...decizie corecta luata de catre brigada de arbitrii

Urziceni -Steaua 0-4 ..per total o victorie meritata , muncita a baietilor lui george becali

vargen
2nd September 2007, 17:28
Urziceni -Steaua 0-4 ..per total o victorie meritata , muncita a baietilor lui george becali


Ti-ai gresit meseria, fa-te scenarist in cinematografie...:)

Rossi
2nd September 2007, 17:41
ce pacat ca Unirea nu vrea sa joace nimic .... 0-0 min 40 ...

un penalty ceva ? nimic ?

vargen
2nd September 2007, 17:46
ce pacat ca Unirea nu vrea sa joace nimic .... 0-0 min 40 ...

un penalty ceva ? nimic ?

Ciudatenii dubioase, incepind de la faptul ca Hagi "este suspendat", pina la birfele ce spun ca MeMe s-a impartasit ieri seara la nenea JiJi

Tyler Durden
2nd September 2007, 17:47
nu va saturati sa vedeti meciuri trucate?! Bistrita pierde sigur cu Rapid, Mioveni cu Dinamo, Steaua cu Farul etc....

YoYoyOi
2nd September 2007, 17:48
super Zapata :cheer:

Vladek
2nd September 2007, 17:51
Repriza in care nu s-a intamplat nimic. Sau aproape nimic. Ma rog, minus faptul ca Lovin a reusit din nou sa ne faca sa ne amintim de Plesan.

YoYoyOi
2nd September 2007, 17:55
jucam ca cizmele... cizme din alea rupte :(

offff offfff :angry:

TaciAcolo
2nd September 2007, 17:56
nu va faceti griji.....urziceniul e greu de batut..un egal ar fi excelent pt steaua

clausisme
2nd September 2007, 18:00
Sunt doar eu ...sau asta e un meci foarte plictisitor ?

BIne sa pierda Steaua nu as vrea sa o vad cu fuge cu campionatul sub brat cu 10 etape inainte de final ca Dinamo anu trecut si in plus Dan Petrescu e un antrenor mai bun ca Hagi

danpuric78
2nd September 2007, 18:03
Sunt doar eu ...sau asta e un meci foarte plictisitor ?

BIne sa pierda Steaua nu as vrea sa o vad cu fuge cu campionatul sub brat cu 10 etape inainte de final ca Dinamo anu trecut si in plus Dan Petrescu e un antrenor mai bun ca Hagi

Fuge fata de Dinamo, atat. De rapid nu scapa asa usor.
Dan petrescu e antrenor, hagi ramane doar o imagine.

Rada e fundasul cu care stelistii vor sa iasa din grupele CL?

YoNuTzz
2nd September 2007, 18:18
steaua joaca in deplasare exact cum a facut-o tot sezonul trecut, adik foarte slab...
rezultatul va fi ori 1-0 ori 0-0...

Celso
2nd September 2007, 18:18
pe baietii aia nu i-au invatat la scoala ca doar tiganii scuipa:no: ... smecherasi:(

TYPI-STIINTA
2nd September 2007, 18:20
eu zic ca pana la urma o sa castige unirea..joaca mai bine

Lordul
2nd September 2007, 18:22
bate urziceniu cu 1-0 scor Bogdan Stancu

Tyler Durden
2nd September 2007, 18:24
pe baietii aia nu i-au invatat la scoala ca doar tiganii scuipa:no: ... smecherasi:(

nu doar tiganii, ci si drogatii.:D

Celso
2nd September 2007, 18:25
nu doar tiganii, ci si drogatii.:D

cred ca mai degraba drogati ...aveau si fete:D

Tyler Durden
2nd September 2007, 18:27
si eu optez tot pentru ultima varianta.

blaga
2nd September 2007, 18:31
A ajuns si Neaga in careu, bineinteles ca s-o trantit pe jos acolo ca o balega, oare de ce?

Lordul
2nd September 2007, 18:32
sa cerseasca un penalty bineinteles refuzat de alexandru tudor

YoNuTzz
2nd September 2007, 18:42
jalnic jocul stelei...

Celso
2nd September 2007, 18:46
hehehhe..fotbalul te pedepseste ...:P ..daca il mimezi:cool:..si mai mereu in ultimu minut:evil:

TYPI-STIINTA
2nd September 2007, 18:47
Golll!!!!

JJ
2nd September 2007, 18:47
Cand joci prost, platesti. Bravo Urziceni!

Ferdininho
2nd September 2007, 18:47
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL LLLLL
Nu poti juca slab la infinit si sa ai noroc tot timpul.

vargen
2nd September 2007, 18:48
jalnic jocul stelei...

..si un meritat 1 - 0 buuuhaaahaaahaaa !

Tyler Durden
2nd September 2007, 18:49
Felicitari Urziceni, jocul Stelei scartaia inca de la inceputul campionatului, insa abia acum au intalnit o echipa adevarata.

4ndy
2nd September 2007, 18:49
A jucat frumos Urziceni si a meritat victoria.

Bell
2nd September 2007, 18:50
Bravoooooooooooooooo Unirea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

YoNuTzz
2nd September 2007, 18:50
bv urziceni...
chiar ma bucur k au dat gol...
nu se poate sa joci atat de slab, si sa ai pretentia sa iei si puncte...

TaciAcolo
2nd September 2007, 18:50
nu va faceti griji.....urziceniul e greu de batut..un egal ar fi excelent pt steaua

nici macar egal..:) ..daca campionatul o sa se joace corect o sa aiba mari probleme echipele bucurestene

clausisme
2nd September 2007, 18:51
Bravo Urziceni :D

Dan Petrescu este un antrenor adevarat Hagi mai are ... acum pentu stelistii "baieti se mai intampla ;)" asta o reiau de la meciul cu dinamo :))

Datenshi
2nd September 2007, 18:52
Victorie meritata si atat. Era timpul.

TYPI-STIINTA
2nd September 2007, 18:52
joc frumos al celor de la urziceni.. au avut ocazii mari si era normal ca pana la urma sa si inscrie.
PS: ATI VAZUT CE SUPARAT ERA NENOROCITU DE MITICA DRAGOMIR CAND A VAZUT CA STEAUA A LUAT GOL?! :mda: NENOROCITU`..MAFIOTU!!!:rosu:

Kainsashiki
2nd September 2007, 18:53
bv urziceni...
chiar ma bucur k au dat gol...
nu se poate sa joci atat de slab, si sa ai pretentia sa iei si puncte...

ne faci de ras, scoate steaua de la echipe favorite, esti penal!

Vladek
2nd September 2007, 18:53
Hehe. Cum sa nu se intample pana la urma ? O data a scos mingea Rada de pe linia portii, alta data ne-a salvat Zapata ... dar cand trei sferturi din echipa doarme pe teren, cum sa nu iei gol pana la urma ?

Victorie meritata a Urziceniului, care desi n-a jucat mare branza s-a straduit macar. Sa le mai dam niste prime vedetelor noastre dragi, pentru evolutia "stralucita" din dupa-amiaza asta. :headbang::headbang:

Cel putin, am vazut cam ce au in cap aia de-au tipat "blat".

YoYoyOi
2nd September 2007, 18:54
bravo Unirea. Victorie meritata in fata unei echipe de handicapati lenesi care nu au avut nici un chef de fotbal azi. Jucatori care s-au vazut cu banii in cont si-si baga piciorul in campioant si-n echipa. O galerie superba pe care echipa din teren nu o merita. Absolut nici o dorinta de joc, nici o presiune, nu tu alergari, nu tu pase ca lumea...

bataie de joc ce a aratat Steaua azi. SA va fie rusine, fotbalisti de rahat si caractere de rahat!!!

Lordliv
2nd September 2007, 18:54
steaua,nu joaca nimic,de cand hagi este antrenor!

inca o data ,se vede k calificarea in grupele lc,se datoreaza hazardului.

dan petrescu,un antrenor perseverent:yes:

Celso
2nd September 2007, 18:54
PS: ATI VAZUT CE SUPARAT ERA NENOROCITU DE MITICA DRAGOMIR CAND A VAZUT CA STEAUA A LUAT GOL?! :mda: NENOROCITU`..MAFIOTU!!!:rosu:

:lol:...la puscarie...mitica la puscarie:yeah::lol:

Zax
2nd September 2007, 18:56
intr-un fel poate e mai bine...daca invingeam iar cu noroc sau scoteam egal nu faceam decat se ne amagim....trebuie tras un semnal de alarma in privinta jocului echipei....daca jucam tot asa si-n CL e groasa rau treaba.....

TaciAcolo
2nd September 2007, 18:56
stelist:cry: ..si la arbitru m`am uitat cum a indicat cu mana centru` terenului....:happy cu o retinere de inima

Charon
2nd September 2007, 18:57
ce moaca avea jegul de la Liga!
imaginea aia merita toti banii!:lol:

Nightwish
2nd September 2007, 18:59
Intra-adevar, nu poti juca la infinit slab si sa tot castigi... De data asta au intalnit o echipa decisa care i-a pus la respect. Poate vor intelege si suporterii stelei ca aceasta calificare in grupele UCL se datoreaza echipelor valoroase pe care le-a avut steaua in ultimii ani, care i-au adus un coeficient frumos, adversarilor slabi intalniti ( Bate si Zaglebie ) si nu actualului lot si, mai ales nu actualului antrenor. Steaua are jucatori dar clar nu are trasee de joc.. jucatorii primesc mingea si nu au ce face cu ea...

Nico21
2nd September 2007, 19:00
Ho bre,ca acum s-a comportat bine...cand ia Dinamo bataie,mai ca ii curg lacrimi din ochii lui mari,de caprioara...

nubian
2nd September 2007, 19:01
Ce zicea ciobanul? Ca vine in vacanta la urziceni?.. mwuahahahhahahahahahhaa

dede
2nd September 2007, 19:02
era de asteptat ca stelistii sa fie cu gandul in alta parte... ucl, chestii, ce ii mai doare pe ei de campionat? :mda:

YoYoyOi
2nd September 2007, 19:03
ba da nu se poate asa ceva :headbang: mai bine nu se prezentatu dracului decat sa se faca de rusine in halul asta :ciocan:

georg40
2nd September 2007, 19:04
Am urmarit pe www.supersteaua.net partida de la Urziceni si imi permit 4 remarci:
1. Steaua ajucat sub posibilitati, chiar daca la prima vedere ea a dominat, ocaziile de gol le-ai putut numara pe degetele unei singure maini;
2. Urziceni a castigat oarecum norocos, ocazii nu a avut, dar asa e in fotbal, pentru victorie ajunge uneori si o ocazie transformata;
3. Indiferent de simpatii sau preferinte, arbitrajul acestui domn, Tiberiu Lajos a fost de prima clasa, fara greseala, fara influente asupra jocului, o suverana prestatie demna de orice partida;
4. Transmisia cred ca a fost preluata de la TV national.Nu stiu cum s-a numit crainicul reporter, cred insa ca a confundat microfonul de la TV cu cel de la un post de radio.Atata vorbarie inutila n-am mai auzit de mult, am avut impresia ca omul relateaza pentru nevazatori. Dupa un scurt timp
am renuntat la sonor.

Celso
2nd September 2007, 19:06
4. Transmisia cred ca a fost preluata de la TV national.Nu stiu cum s-a numit crainicul reporter, cred insa ca a confundat microfonul de la TV cu cel de la un post de radio.Atata vorbarie inutila n-am mai auzit de mult, am avut impresia ca omul relateaza pentru nevazatori. Dupa un scurt timp
am renuntat la sonor.

pai ce sa zica si el daca aia nu faceau nimic pe teren?:rolleyes:

alin88rapid
2nd September 2007, 19:06
Ca prim post al meu as vrea sa felicit echipa Unirea pentru lectia de fotbal predata azi Stelei....Nu m-am indoit nici o clipa ca Unirea va obtine un rezultat bun. Din pacate pentru ei Steaua si Dinamo nu se vor bate la titlu anu asta ci pentru intertoto :)) :lol:

Icebox
2nd September 2007, 19:07
Am urmarit pe www.supersteaua.net partida de la Urziceni si imi permit 4 remarci:
1. Steaua ajucat sub posibilitati, chiar daca la prima vedere ea a dominat, ocaziile de gol le-ai putut numara pe degetele unei singure maini;
2. Urziceni a castigat oarecum norocos, ocazii nu a avut, dar asa e in fotbal, pentru victorie ajunge uneori si o ocazie transformata;
3. Indiferent de simpatii sau preferinte, arbitrajul acestui domn, Tiberiu Lajos a fost de prima clasa, fara greseala, fara influente asupra jocului, o suverana prestatie demna de orice partida;
4. Transmisia cred ca a fost preluata de la TV national.Nu stiu cum s-a numit crainicul reporter, cred insa ca a confundat microfonul de la TV cu cel de la un post de radio.Atata vorbarie inutila n-am mai auzit de mult, am avut impresia ca omul relateaza pentru nevazatori. Dupa un scurt timp
am renuntat la sonor.

La punctul 2 esti in eroare, doar ai urmarit pe un site stelist, Urziceniul a dominat ultimele 20 de minute si a avut ocazii bune s-o bage in poarta. A avut si o mare ocazie la iesirea, mai degraba iesirile lui Zapata de la inceput, un fotbalist adevarat il dribla de nu se vedea.

Adi Da Samraj
2nd September 2007, 19:09
Pina acum am ris de altii , acum e rindul lor sa rida de noi . Rar mi-a fost dat sa vad un joc mai penibil din partea Stelei. Nimeni nu a fost in stare sa faca un stop, o preluare, sa lege niste pase... PENIBIL! Sa nu treci de mijlocul terenului intr-un meci cu Urziceni mi se pare cam mult. Cred ca era timpul unui dus rece, prea "totul merge bine, suntem pe drumul cel bun". Nu sunt anti-Hagi, dar hai sa fim realisti, jocul Stelei NU EXISTA! :( :( :(

Kainsashiki
2nd September 2007, 19:11
Intra-adevar, nu poti juca la infinit slab si sa tot castigi... De data asta au intalnit o echipa decisa care i-a pus la respect. Poate vor intelege si suporterii stelei ca aceasta calificare in grupele UCL se datoreaza echipelor valoroase pe care le-a avut steaua in ultimii ani, care i-au adus un coeficient frumos, adversarilor slabi intalniti ( Bate si Zaglebie ) si nu actualului lot si, mai ales nu actualului antrenor. Steaua are jucatori dar clar nu are traseie de joc.. jucatorii primesc mingea si nu au ce face cu ea...

ba, da te-a tampit jiji si pe tine cu "traseiele" :happy


ba da nu se poate asa ceva :headbang: mai bine nu se prezentatu dracului decat sa se faca de rusine in halul asta :ciocan:

ce mare rusine ma ? am pierdut un meci , asta-i viata, hai sa tinem doliu ...

Icebox, da, a dominat ultimele 20 de minute, dar un meci are 90 parca,nu?

Vladek
2nd September 2007, 19:11
ba da nu se poate asa ceva :headbang: mai bine nu se prezentatu dracului decat sa se faca de rusine in halul asta :ciocan:

Pai deh, la cat sunt mangaiati .. nu te lua de ala ca a jucat bine acum 200 de meciuri, nu-l fluiera pe X ca se demoralizeaza saracul baiat platit cu sute de mii de euro ...

Hagi, imi pare rau sa o spun, dar nu esti antrenor. Tot ne amagim singuri ca lipsesc jucatori, ca "nu conteaza decat rezultatele", dar degeaba. Lasa-ne, te rugam frumos, inainte sa incepe sa strige lumea asa ceva pe stadion. Ramai la copii si juniori, ca la asta se pare ca realmente te pricepi. Steaua seamana ca doua picaturi cu apa cu Timisoara aia care o antrenai tu, adica fara idei si lenta. Azi n-au mai reusit sa te salveze nici Dica, nici Goian, nici Bicfalvi, nici Zapata.

Icebox
2nd September 2007, 19:12
Icebox, da, a dominat ultimele 20 de minute, dar un meci are 90 parca,nu?

Daca Steaua n-a facut nimic in primele 70? Ce i-am oprit eu? Georg40 a zis ca nu a avut ocazii, eu l-am contrazis, in acele ultime 20 de minute a avut 3-4 sanse bune s-o bage in ate.

YoYoyOi
2nd September 2007, 19:15
il laudam pe Zapata la pauza, dar el a fost vinovat la gol. A iesit aiurea la centrare si a ramas ca un bezmetic cand s-a inaltat ala si a marcat. Parca era habauc de cap...
Jalnic joc.
Si da Diablo, am pierdut un meci. Da r nu l-am pierdut pt ca au jucat aia extraordinar iar noi ne-am luptat pt victorie, dar am pierdut. Am pierdut un meci in care n-am jucat nimic. NIMIC :headbang: La meciul asta ori Steaua ori Unirea Dej, era acelasi lucru :ciocan:

spartacus
2nd September 2007, 19:16
un meci deschis oricarui rezultat...la fel de bine putea castiga si Steaua...sincer Neaga are viteza dar cam atat iar lui Nesu i-a cam trecut vremea. despre Hagi ..ce sa mai zici: ulciorul nu merge de multe ori la apa. Tot respectul pentru ceea ce a facut ca jucator dar ca antrenor e slab.

felicitari pentru Urziceni o echipa ambitioasa care arata ca fotbalul daca nu e mintit poate aduce rezultate indiferent de palmares si traditie:ok:

oricum nu cred ca e o problema pentru Steaua...campionatul e lung si hagi mai are timp sa ne arate de ce e capabil. primul esec intr-un meci oficial s-a produs...sa vedem cum il va gestiona.

blaga
2nd September 2007, 19:17
bv urziceni...
chiar ma bucur k au dat gol...
nu se poate sa joci atat de slab, si sa ai pretentia sa iei si puncte...


ne faci de ras, scoate steaua de la echipe favorite, esti penal!

Inteleg ca ai pretentia ca Steaua e cea mai buna echipa de fotbal!
Preferi sa nu vezi ca idolul tau Neaga e o caricatura a imposturii dambovitene.
Ca sa fiti campioni la vara, ar trebui sa va mutati mai spre est, undeva dupa Borisov......cam pe acolo!

Nightwish
2nd September 2007, 19:19
ba, da te-a tampit jiji si pe tine cu "traseiele" :happy


Am corectat de vreo 5 minute, whatever.
Cert este ca nu are scheme de joc care sa functioneze, atacul este lent si previzibil. Apararea este singurul punct forte al stelei lui Hagi, aparare care poate fi totusi depasita, dupa cum ne-a aratat astazi Unirea.
In alta ordine de idei, permiteti-mi sa-i transmit un mesaj public lui Diablo:
Beeeee!!! Beeee!!!:D

Nexus
2nd September 2007, 19:24
La punctul 2 esti in eroare, doar ai urmarit pe un site stelist,

Bre Icebox omu o urmarit partida la TV. Pe un site stelist se vede la TV dominarea Stelei ??? :headbang:


In rest : ne pregatim de mari umilinte in liga. Avem o echipa solida, de pluton care merita locul pe care se afla acum. Era sa ciupim un punct, n-a fost sa fie.

Vasluiul si Urziceniul sunt niste campioane pe linga Steaua din punct de vedere al jocului prestat. Eu as zice sa bagam echipa a doua in liga si sa ne multumim cu banii. Tragem la campionat apoi ca sa mai intram odata in liga, iar 10 milioane in buzunarul ciobanului.... 150000$ e mult prea mult pt calificarea aia.

Asa ne trebuie. In loc sa cumparam jucatori ne laudam ca am cumparat meciuri. Rusine !!! Sezonul e pierdut.

Nexus
2nd September 2007, 19:24
Am corectat de vreo 5 minute, whatever.
Cert este ca nu are scheme de joc care sa functioneze, atacul este lent si previzibil. Apararea este singurul punct forte al stelei lui Hagi, aparare care poate fi totusi depasita, dupa cum ne-a aratat astazi Unirea.
In alta ordine de idei, permiteti-mi sa-i transmit un mesaj public lui Diablo:
Beeeee!!! Beeee!!!:D

:(

KpaC
2nd September 2007, 19:27
Ce poti sa zici de un asemenea meci decat ca o sa fie un blat ordinar.

na ma mentalitate naspa ce ai .. unde e blatul ? :rosu: bravooooo unirea :evil: JOS J.J. :lol:

YoYoyOi
2nd September 2007, 19:30
devine din ce in ce mai clar ca nici un meci din Liga I nu are o castigatoare sigura. Fazele cu blat sau aranjament nu mai tin...

eSteven
2nd September 2007, 19:32
Am asteptat sa vad acest meci, greu de gasit pe Internet... Eram curios sa vad ce face Steaua in campionat in fata unui adversar mai potent. S-a jucat destul de slab, cu ocazii la ambele porti, cu o tenta de periculozitate mai mare in favoarea Urziceniului. Victorie meritata ptr Unirea, chiar daca chinuita. Spre binele lor nu au de jucat cu Arsenal sau cu Sevilla in viitorul apropiat.
Parerea mea este ca Hagi e lipsit de perspectiva. Dar nu e singurul vinovat.. multi jucatori de la Steaua sunt prea "uzati", "blazati" si cam depasiti. Lotul Stelei o fi "arhisuficient", dar cu umplutura adusa la repezeala. Prea multe maini moarte, si schimbarile nu aduc mare schimbari.Nu mai comentez eu, ca nu e echipa mea, si nu are rost sa judec.

YoYoyOi
2nd September 2007, 19:35
mda... acum am inteles de ce a fost "odihnit" Petre Marin pt meciul asta.... avem o aparare de tot rasul in formatia asta, cum a fost azi....

Kainsashiki
2nd September 2007, 19:49
il laudam pe Zapata la pauza, dar el a fost vinovat la gol. A iesit aiurea la centrare si a ramas ca un bezmetic cand s-a inaltat ala si a marcat. Parca era habauc de cap...
Jalnic joc.
Si da Diablo, am pierdut un meci. Da r nu l-am pierdut pt ca au jucat aia extraordinar iar noi ne-am luptat pt victorie, dar am pierdut. Am pierdut un meci in care n-am jucat nimic. NIMIC :headbang: La meciul asta ori Steaua ori Unirea Dej, era acelasi lucru :ciocan:

poti sa-ti cauti o alta echipa care sa castige mereu. asta-i fotbalul, nu poti sa castigi mereu .......

zapata, golanski, baciu, rada, ov petre, lovin, neaga, zaharia, bicfalvi, surdu, badoi ---->>>>>>>>>>>>>>>>> astia nu erau anul trecut la steaua...crezi ca e usor sa pui 11 oameni in teren si sa castige meci de meci?

Nightwish, mesajul meu pt tine e o :)

YoYoyOi
2nd September 2007, 19:59
Diablo, hai nu ma enerva azi, ca imi ajunge. Faptul ca cer de la echipa mea favorita sa joace fotbal, nu cred ca e o exagerare. Si tocmai pt ca vorbim despre Steaua, echipa cu pretentii in CL, nu accept nici o infrangere. Sunt perfect constienta ca mai exista si infrangeri in fotbal. E normal. Dar una e sa pierzi un meci dupa o lupta crancena pt minge si pt victorie si alta e sa pierzi cum a luat-o Steaua azi. Jalnic. Asta nu e fotbal, e bataie de joc ;)

georg40
2nd September 2007, 21:09
pai ce sa zica si el daca aia nu faceau nimic pe teren?:rolleyes:

Sa taca din gura. La televiziune crainicul bun este cel care te ajuta pe tine, spectator sa "vezi" ceea ce n-ai vazut si sa intelegi, ceea ce n-ai inteles, nu sa te bata la cap.
Amanunte de genul "centreaza inalt in careu", "x-ulescu isi potriveste mingea", sau "arunca de la margine" nu ma intereseaza, le vad si eu. La televiziune am nevoie de informatii pe care eu nu le am, de amanunte de culise, de lamuriri la faze complicate sau dubioase etc.etc. Nici Topescu nu era zgarcit la vorba dar ce diferenta...

georg40
2nd September 2007, 21:13
La punctul 2 esti in eroare, doar ai urmarit pe un site stelist, Urziceniul a dominat ultimele 20 de minute si a avut ocazii bune s-o bage in poarta. A avut si o mare ocazie la iesirea, mai degraba iesirile lui Zapata de la inceput, un fotbalist adevarat il dribla de nu se vedea.

Eu nu am urmarit un site stelist (asta e o prostie) ci reluarea transmisiei unui post normal de televiziune. In al doilea rand meciul a durat exact 92 de minute si nu doar 20. Eu am apreciat tot jocul !
Insfarsit daca ai observat nu am luat apararea nimanui si nu am atacat pe nimeni.Am analizat obiectiv. S-ar putea, totusi,ca noi doi sa fi vazut meciuri diferite. Tu ce meci ai vazut ?

Luis Garcia10
2nd September 2007, 21:15
Nu prea am jucat cum trebuie...iar norocul nu e mereu doar intr-o parte! Un egal era probabil mai echitabil! :rolleyes:

danpuric78
2nd September 2007, 21:17
Hagi, imi pare rau sa o spun, dar nu esti antrenor. Tot ne amagim singuri ca lipsesc jucatori, ca "nu conteaza decat rezultatele", dar degeaba. Lasa-ne, te rugam frumos, inainte sa incepe sa strige lumea asa ceva pe stadion. Ramai la copii si juniori, ca la asta se pare ca realmente te pricepi. Steaua seamana ca doua picaturi cu apa cu Timisoara aia care o antrenai tu, adica fara idei si lenta. Azi n-au mai reusit sa te salveze nici Dica, nici Goian, nici Bicfalvi, nici Zapata.

Vladek, Hagi e numai o parte a problemei. si cam ce antreneaza hagi o stiau toti oamenii cu capul pe umeri. Per ansamblu nu s-a progresat foarte mult fata de perioada oli. Steaua are aceleasi probleme ofensive in fata adversarilor care stiu sa se apere si nu lasa spatii.

Insa atitudinea stelistilor a lasat foarte mult de dorit. parca au fost dinamovistii ieri, doar ca au luat gol la finalul meciului nu la inceput. becali i-a premiat bine, cu o suma nejustificata fata de nivelul adversarilor pe care i-au intalnit in CL.

Iarasi apare ideea ca "dupa Cl e greu sa joci in campionat", iara au aparut aerele si talentele combinate cu impresiile de superioritate.
Poate ca liga lui mitica nu se compara cu CL, insa asta i-a costat pe stelisti anul trecut. Cand le-au iesit fumurile din cap erau cat pe ce sa joace in uefa.
Sa nu se repete istoria, ca parca vad ca joaca acolo cfr sau timisoara si iesim din turul 2 preliminar.

Luis Garcia10
2nd September 2007, 21:21
Cine inca asteapta sa joace Steaua fotbal...va mai astepta mult timp de aici inainte! Eu m-am resemnat de mult timp! Nici nu are rost sa te agiti! Pentru ce? Echipa nu are antrenor...jucatorii, cei mai valorosi din tara de altfel nu pot face totul singuri! Ei s-au omorat pentru a intra in Liga..au luat banii, iar acum nu mai pot/vor sa faca totul singuri! Va propun stelistilor sa priviti meciurile putin mai relaxati, ca nervii nu fac deloc bine :ok:

YoYoyOi
2nd September 2007, 21:27
hai ma lasa-ma ca Hagi nu e de vina pt ce au jucat astia azi... o preluare ca lumea n-am vazut, o pasa... dar macar sa alerge dupa minge, sa se zbata pe acolo... nici Nicolita n-a facut asta, el care era cel care alearga cel mai mult. Parca erau intepeniti naibii.... au mers la meci doar sa fie la numar, in rest... nici o miscare :headbang:

Luis Garcia10
2nd September 2007, 21:29
Sigur...mai sunt si sacii care sunt deja in caruta! :)

sebastianstis
2nd September 2007, 21:30
eu zic ca 4 goluri in 5 meciuri ...e cam putin ...acolo e problema stelei...

Hard
2nd September 2007, 21:30
bate steaua cu 4-0!

primul gol din offsaid..
al doilea din 11 metri dupa ce neaga arata putin teatru in careul lui unirea
3-0!! fenomenal ! ..lovitura libera executata de Dica ,de la 20de metri cu portarul aflat in zidul format de 2 oameni
4-0! , corner executat de pe partea stanga de catre Nicolita iar Ovidiu Petre impinge balonul cu mana in poarta gazdelor ...
minutul 89..penalty unirea ...dar Stancu refuza sa execute , si astfel penaltyul este anulat...decizie corecta luata de catre brigada de arbitrii

Urziceni -Steaua 0-4 ..per total o victorie meritata , muncita a baietilor lui george becali

Daca s-ar pricepe toti la fotbal ca si tine :rolleyes::D
Oricum ai o imaginatie bogata :ok:

sebastianstis
2nd September 2007, 21:33
Vladek, Hagi e numai o parte a problemei. si cam ce antreneaza hagi o stiau toti oamenii cu capul pe umeri. Per ansamblu nu s-a progresat foarte mult fata de perioada oli. Steaua are aceleasi probleme ofensive in fata adversarilor care stiu sa se apere si nu lasa spatii.

Insa atitudinea stelistilor a lasat foarte mult de dorit. parca au fost dinamovistii ieri, doar ca au luat gol la finalul meciului nu la inceput. becali i-a premiat bine, cu o suma nejustificata fata de nivelul adversarilor pe care i-au intalnit in CL.

Iarasi apare ideea ca "dupa Cl e greu sa joci in campionat", iara au aparut aerele si talentele combinate cu impresiile de superioritate.
Poate ca liga lui mitica nu se compara cu CL, insa asta i-a costat pe stelisti anul trecut. Cand le-au iesit fumurile din cap erau cat pe ce sa joace in uefa.
Sa nu se repete istoria, ca parca vad ca joaca acolo cfr sau timisoara si iesim din turul 2 preliminar.

cam ai dreptate...asta e....am spus-o mereu ,ce asteapta sa joace vreunul din ei la alta echipa dintr-un '' campionat puternic'' ca sa inceapa sa joace fotbal meci de meci ...concurenta + mentalitatea...astea sunt atuurile la cluburile mari..:ok:

Dani3l
2nd September 2007, 21:38
Daca pana acum,rezultatele au salvat impresia jocului...acum, atat jocul cat si rezultatul au fost in concordanta...asta e...mergem inainte!:)
Apropo,execrabil terenul de la Urziceni...nu e o scuza deoarece ambele echipa au jucat pe acelasi teren.

Van Halen
2nd September 2007, 22:27
HAgi e execrabil, penibil ce echipa stie face cu BAciu, nesu si lovin, 3 PAMPALAI
Oligofrenul de hagi si ficamea stie mai mult ca tactica si TRASEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEE
pacat ca suferim noi fanii pentru niste imbuibati
OIERULE lasane drakului

m8k
2nd September 2007, 22:28
Meci frumos!:happy:happy:happy

Later edit: Asta de sub mine e offtopic, nu vrea sa discute despre steaua!:happy

Van Halen
2nd September 2007, 22:31
Meci frumos!:happy:happy:happy

voi cum ati castigat?
imi dai ban?
pacat
fii corect

Dani3l
2nd September 2007, 22:36
Mai,copii,voi ce n-ati inteles?!De-alungul unui campionat,TOATE ECHIPELE sunt avantajate si dezavantajate de arbitraj.:)

Van Halen
2nd September 2007, 22:39
Mai,copii,voi ce n-ati inteles?!De-alungul unui campionat,TOATE ECHIPELE sunt avantajate si dezavantajate de arbitraj.:)

eu am inteles altii nu au inteles, cum spui ceva ce ii deranjeaza iti dau BAN gata hop INFRACTIUNE
ar fi bine sa fie corecti si echidistanti
eu asa sunt
uite azi ii critic pe ai mei
penibili au fost la urziceni halal razboinici
despre Hagi si JIJI aceleasi pareri s evede din AVATARUL meu
nui asa?:rosu:

Lover
2nd September 2007, 22:47
cea mai frumoasa etapa EVER
multumesc RAPID , Gloria si Unirea /OLE/

ps: unirea trebuia sa bata cel putin cu 2,3-0 ... la ce ocazii au avut.

Radu
2nd September 2007, 22:47
pacat de atmosfera de la acest meci...hagi a gresit echipa...o victorie meritata a echpei condusa de dan petrescu!:ok:

Luis Garcia10
2nd September 2007, 22:59
Lover ai vazut alt meci! De fapt...nu e ceva anormal la tine :))

Lover
2nd September 2007, 23:06
du-te ma de aici... ca in repriza a 2-a au iesit stelistii de 2 ori din terenul lor...
cand a scos Rada mingea de pe linie ai vazut? sau imediat dupa, sutul ala de le`o scuturat chilotii stelistilor, l`ai vazut?
in ultimul minut, aia scapasera singuri cu portarul, da a fluierat finalu` meciului, s`ar fi terminat 2-0

Dani3l
2nd September 2007, 23:10
Ce satisfactii are si lover...ma rog..
Sper ca meciul urmator, banel sa faca tusa,si sa intre Badoi.:)

Lover
2nd September 2007, 23:13
sper ca nu... mai bine cu banel , cu badoi o sa ne fie greu...
daca joaca si bicfalvi si nesu, va dam 3 in prima repriza :D


apropos, bicfalvi...praf. pur bulan golul cu iasi, se misca foaaaaaarte lent

Datenshi
2nd September 2007, 23:18
Lover, nu e chiar asa, nu e copt inca dar potential se vede ca are. In rest, daca joaca si cu noi cum au jucat cu Urziceniul azi, au nevoie de multa apa sfintita. :D

Dani3l
2nd September 2007, 23:19
sper ca nu... mai bine cu banel , cu badoi o sa ne fie greu...
daca joaca si bicfalvi si nesu, va dam 3 in prima repriza :D


apropos, bicfalvi...praf. pur bulan golul cu iasi, se misca foaaaaaarte lent
Vezi sa nu-ti "mananci" cuvintele peste 2 saptamani...texte din astea "va facem,va dam multe" am mai auzit...

Lover
2nd September 2007, 23:20
io vad ca la titlu scrie UNIREA URZICENI - steaua bucuresti, deci, spre deosebire de altii, vorbeam despre ACEST meci ! nu ma intereseaza cum joaca el in general, in acest meci a jucat extrem de prost

Rossi
2nd September 2007, 23:24
Cel mai valoros jucator de la Unirea , Mara , parca nu a vrut sa joace ... o pasa buna nu a dat ... de suturi sau centrari , nici nu se mai pune problema ...

Unirea cu acest meci si-a mai spalat din pacatele de anul trecut ...

Arbitrajul a fost aproape corect ... vreo 2 lovituri libere acordate pt steaua gratuit... zaharia scutit de 1 galben ... dar oricum , arbitrajul nu a influentat rezultatul ...


mesaj public pt Hardliner : Beeeee!!! Beeee!!! Beeeee!!! :happy:happy:happy

Lover
2nd September 2007, 23:26
arbitraj excelent, in afara de galben la zaharia si la nesu, nici o greseala... n`a influentat meciul... foarte bun.

gica
2nd September 2007, 23:32
Lover ai vazut alt meci! De fapt...nu e ceva anormal la tine :))



Ulciorul nu merge de multe ori la fund.Cand incerci sa fentezi fotbalul in final te sanctioneaza.La Cluj n-ati jucat cu scuza omul in minus(si v-a trecut glontul pe la urechi) acum n-ati mai avut acelasi noroc.
Clujul este o rusine( citez dintr-un post de-al tau)...ti se pare o mandrie sa pierzi la Urziceni care nu s-a inventat in Europa fotbalistica?Pentru ca orice ai spune(chit ca Unirea este o echipa buna)nu se poate compara cu Famagusta(cu vreo 9 internationali in echipa...).
Iar daca erai cumva nascut in 1992 stiai ca insusi Steaua a scos pe Famagusta in prelungiri in min 110 in Ghencea.Dar la obiectivismul tau ce-ti pot cere?
N-am nimic personal cu tine,tu esti doar unul dintre multi specialisti care-si dau cu parerea....

boni2204
2nd September 2007, 23:57
felicitari unirii pt victorie, se pare ca nici stelei nu ii merge prea bine in campionat
nu prea ii vad pe unii care fac "show" pe alte thread-uri legate de adversari, dar la esecuri ale echipei favorite se gandesc cam greu ce sa posteze, dar e de inteles ca la bascalie se pricepe oricine

Luis Garcia10
3rd September 2007, 00:00
Gica...vorbeam pe ce a scris Lover! A spus ca trebuia sa fie 2/3-0! Mie mi s-a parut deplasata afirmatia! Explica-mi ce ai vrut sa spuna!? Daca poti!

Cat despre Cluj...si-au aratat limitele! Nu atat infrangerea a deranjat..cat jocul foarte slab! Uite-te la Otelul..am zis ceva de rau? ;)

tourist
3rd September 2007, 07:16
Nu mi se pare nimic anormal ca Steaua a pierdut . "Lovituri de Stat" se fac numai la Dinamo cand se pierde un meci doua... Cum ar fi ca AC MILAN sa piarda un meci doua si sa fie pusa la zid... BOAHAHAHAHA.

Steaua va fi pusa la zid doar daca va da kix in meciurile din UCL , deoarece un meci cu Urziceni se pierde pt. a acumula energii pt. UCL . Daca se va pierde si acolo usor , inseamna ca exista o problema serioasa .

Vand vise
3rd September 2007, 07:41
Arbitrajul a fost aproape corect ... vreo 2 lovituri libere acordate pt steaua gratuit... zaharia scutit de 1 galben ... dar oricum , arbitrajul nu a influentat rezultatul ...
[/color] Beeeee!!![/b] :happy:happy:happy
esti penibil, cum poti sa spui ca am fost "avantajati"? :lol:

bineniteles, cand Steaua pierde, arbitrajul e corect... cand castiga...

Lordul
3rd September 2007, 08:31
ce v-am zis ? castiga Urziceni cu 1-0 , va amintiti ? am avut dreptate , Bvo Unirea Urziceni !

Rossi
3rd September 2007, 08:47
bineniteles, cand Steaua pierde, arbitrajul e corect...

hai te rog , sa nu-mi spui ca ati fost dezavantajati la Urziceni , ca te faci de ras ....

http://img126.imageshack.us/img126/5946/galamaziw6.th.jpg (http://img126.imageshack.us/my.php?image=galamaziw6.jpg)

Lover
3rd September 2007, 11:39
asta-i penalty :D

Rossi
3rd September 2007, 11:51
Nu inteleg de ce Hagi era asa trist ... echipa lui a scapat totusi ieftin

http://img292.imageshack.us/img292/5207/49579570dm9.th.jpg (http://img292.imageshack.us/my.php?image=49579570dm9.jpg)

Elphax
3rd September 2007, 12:39
era trist - stia ca se ia din nou gigi de el ...

Kainsashiki
3rd September 2007, 12:46
Unirea cu acest meci si-a mai spalat din pacatele de anul trecut ...

Arbitrajul a fost aproape corect ... vreo 2 lovituri libere acordate pt steaua gratuit... zaharia scutit de 1 galben ... dar oricum , arbitrajul nu a influentat rezultatul ...


mesaj public pt Hardliner : Beeeee!!! Beeee!!! Beeeee!!! :happy:happy:happy

:happy


ce pacat ca Unirea nu vrea sa joace nimic .... 0-0 min 40 ... un penalty ceva ? nimic ?

Rossi
3rd September 2007, 17:22
da mah , Unirea a miscat dupa pauza ... in prima repriza au jucat de ziceai ca au vindut meciul ... cel putin Mara , a fost penibil ...

six
3rd September 2007, 18:40
Meci frumos :happy:happy:happy........ bravo urziceni :drak::drak::drak:

Sezione
3rd September 2007, 23:40
In sfarsit gata cu norocul.... Am tot spus ca steaua nu joaca nimik si acesti specialisti " mari suporteri " de 17-18 ani fani ai maretei echipe a armatei mi-au sarit in cap... Uite ca fara norok ( pai dupa atatea meciuri castigate aiurea ) nu se mai iau puncte. Felicitari Unirea Urziceni !!!

Sezione
3rd September 2007, 23:44
pacat de atmosfera de la acest meci...hagi a gresit echipa...o victorie meritata a echpei condusa de dan petrescu!:ok:

Mdeah..iti place atmosfera ..ca doar erau numai stelisti pe stadion... Ee... Dobitokul ala de Stoika behaia ca steaua e peste tot acasa in Romania...Uita de primirea triumfala pe care o au oile la Craiova sau Timisoara...:happy

Rossi
15th September 2007, 03:53
pacat de atmosfera de la acest meci...hagi a gresit echipa...o victorie meritata a echpei condusa de dan petrescu!:ok:

daaa... atmosfera de "Sampon Lig"
din zecile de mii de piepturi se auzea : "Beeeee!!! Beeee!!! Beeeee!!!"

Ulysses
15th September 2007, 12:15
e clar pentru toata lumea ca atunci cand incerci sa pronunti champions league , iti crapa fierea in tine ... relax , e viata si dupa lazio:happy:happy:happy