PDA

View Full Version : Mario Di Lazi - moderator exemplu ...



Rossi
27th August 2007, 00:41
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=144543

http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=144578

http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=144581


moderatorii au regim special ? 3 atacuri la persoana si nimeni nu ia nici o masura ? :rosu::rosu::rosu:
un moderator ar trebui sa fie un exemplu ...

pe urma va mirati ca de ce nu sunt respectati moderatorii ... unii chiar nu merita ... nici "functia" de moderator si nici respect ...

ps:
ORICE atac la persoana e jignire grava, punct.

YoYoyOi
27th August 2007, 00:47
au ajuns sa se muste cainii intre ei :happy

Rossi
27th August 2007, 00:48
au ajuns sa se muste cainii intre ei :happy

tu crezi ca oricine are la profil "fan Dinamo" e "caine" ? unii mai sunt si deghizati ...
au la profil Dinamo si ei au 10 posturi din 1000 pe subforum Dinamo ... sa fim seriosi ...

YoYoyOi
27th August 2007, 00:49
aha, deci esti stelist.... stiam eu :cry:

Rossi
27th August 2007, 00:51
aha, deci esti stelist.... stiam eu :cry:

sunt stelist cum esti si tu dinamovist :D

ps : nu ma face stelist nici macar in gluma , pt ca o consider jignire .

YoYoyOi
27th August 2007, 00:56
bine :D

dar nu mai da quote la mesajul chiar anterior, ca da urat la imagine :P

SweetMan
27th August 2007, 01:19
Clar e un exemplu :cool:

iuli
27th August 2007, 01:25
Rossi, te agiti degeaba...

delaparis
27th August 2007, 01:28
Rossi ... un sfat :

Mai bine ar fi sa te concentrezi pe postari constructive pe forum decat pe report post si atacuri la adresa moderatorilor :rolleyes:

Nu e in regula atitudinea pe care ti-ai propus sa o aplici in momentul acesta...

Lasa pe altii sa judece atitudinea moderatorilor si judeca mai degraba atitudinea ta ...

iuli
27th August 2007, 01:34
puteam sa jur ca asa se intampla :lol:
Daca Rossi spunea acele lucruri lua 15 puncte pe putin...dar asa...

delaparis
27th August 2007, 01:44
puteam sa jur ca asa se intampla :lol:
Daca Rossi spunea acele lucruri lua 15 puncte pe putin...dar asa...

razi degeaba iuli ...

Ce nu se intelege in general este ca moderatorii fac mult pentru forum deci pentru useri deci pentru tine ... :rolleyes: ... citesc in permanenta posturi la kg si incearca sa judece corect conflicte , situatii dificile , aberatii din partea multor dintre noi etc ...
Daca gresesc si ei din cand in cand este normal deoarece sunt oameni nu masini , PC'uri cu care crezi tu ca dialoghezi aici ...

ceva toleranta exista ? ... din partea celor care o tot revendica peste tot ?

:rolleyes:

Rossi
27th August 2007, 01:52
Ce nu se intelege in general este ca moderatorii fac mult pentru forum deci pentru useri deci pentru tine ... :rolleyes: ... citesc in permanenta posturi la kg si incearca sa judece corect conflicte , situatii dificile , aberatii din partea multor dintre noi etc ...
Daca gresesc si ei din cand in cand este normal deoarece sunt oameni nu masini ...

incerci sa-l scuzi ... te inteleg ... dar nu are nici o scuza
dar tu de ce nu injuri nici un user ? tu de ce nu gresesti ? si din cate am vazut eu ... munca ta e de 10 ori (minim) mai mare ca a lui ...
nu ai facut altceva decat sa dai apa la moara altora ... pe viitor si alti moderatori or sa se comporte la fel ca Mario di Lazi ...

daca tu zici ca e ok ... asta e ... pozi sa inchizi threadul ...

delaparis
27th August 2007, 02:02
Am gresit si eu ... gresim toti ...

Munca mea e munca mea si a lui a lui ... ne completam ... ce face el eu nu fac si invers ... El se ocupa de Italia , Lazio etc ... probleme ? :D


Nu asa trebuie judecat.

insist aici
http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=1526881&postcount=9

White Shadow
27th August 2007, 02:06
incerci sa-l scuzi ... te inteleg ... dar nu are nici o scuza
dar tu de ce nu injuri nici un user ? tu de ce nu gresesti ? si din cate am vazut eu ... munca ta e de 10 ori (minim) mai mare ca a lui ...
nu ai facut altceva decat sa dai apa la moara altora ... pe viitor si alti moderatori or sa se comporte la fel ca Mario di Lazi ...

daca tu zici ca e ok ... asta e ... pozi sa inchizi threadul ...

Delaparis are alta mentalitate....

nu ai cum sa faci o comparatie intre Delaparis si Cra10veanu de exemplu......

iuli
27th August 2007, 02:08
da oameni buni, moderatorii trebuie intelesi mereu...d-aia nu exista respect pt unii moderatori ca nu sunt obiectivi...
aici nu vb de mariodilazi pt ca nu prea ma intereseaza persoana lui, zic de altii pt care cuv. obiectivism nu exista

Mario Di Lazi
27th August 2007, 11:45
Rossi ... îmi faci o reclamă negativă. Eu vream să candidez la postul de supermoderator ... :D

acum vorbind serios ... EU NU ATAC PE NIMENI fără motiv ... voi 2 v-ați luat de Lazio ...

dacă vede Vadim acum ... :D ... nu mai ajung supermoderator ... ROSI, ce mi-ai făcut ? :D

Bogdy LFC
27th August 2007, 12:44
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=144543

http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=144578

http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=144581


moderatorii au regim special ? 3 atacuri la persoana si nimeni nu ia nici o masura ? :rosu::rosu::rosu:
un moderator ar trebui sa fie un exemplu ...

pe urma va mirati ca de ce nu sunt respectati moderatorii ... unii chiar nu merita ... nici "functia" de moderator si nici respect ...

ps:


Rossi tu esti un exemplu murdar pt toti fanii dinamovisti cel putin de pe acest forum k sa NU zic altceva sau de altundeva.

Injurai cat cuprindea pe ''alt'' forum si acum ti s-a intors serviciul?

Dak meritai - ti-a facut bine ala k te-a atacat la fel cum faceai si tu candva.Sti tu cand :rosu::rosu::rosu:

P.S ciprianned poate confirma.Oricum si tu i-ai facut bine mai demult cand l-ai injurat :ok:

Mario Di Lazi
27th August 2007, 12:49
reciprocități
:D

delaparis
27th August 2007, 13:42
Injurai cat cuprindea pe ''alt'' forum si acum ti s-a intors serviciul?

:
ce se intampla pe alte forumuri nu e treaba noastra aici.

Bogdy LFC
27th August 2007, 15:36
ce se intampla pe alte forumuri nu e treaba noastra aici.

Imi pare rau domnule delaparis pt atacurile la adresa lui Rossi:(

Rossi
27th August 2007, 16:41
Rossi ... îmi faci o reclamă negativă. Eu vream să candidez la postul de supermoderator ... :D
acum vorbind serios ... EU NU ATAC PE NIMENI fără motiv ... voi 2 v-ați luat de Lazio ...

sa-ti fie rusine !!! mai ai tupeul sa mai si postezi ... ai injurat si mai ai tupeul sa mai si razi ...
corect era sa primesti 15 puncte penalizare ... altii pentru mai putin , au luat chiar si ban ...

Bogdy LFC
27th August 2007, 18:31
sa-ti fie rusine !!! mai ai tupeul sa mai si postezi ... ai injurat si mai ai tupeul sa mai si razi ...
corect era sa primesti 15 puncte penalizare ... altii pentru mai putin , au luat chiar si ban ...

Ce remarci.Sincerele mele felicitari pt faptul k te-ai indreptat :)

Mario Di Lazi
27th August 2007, 19:58
sa-ti fie rusine !!! mai ai tupeul sa mai si postezi ... ai injurat si mai ai tupeul sa mai si razi ...
corect era sa primesti 15 puncte penalizare ... altii pentru mai putin , au luat chiar si ban ...

amice ... încă nu te-am înjurat ... :D
sper să nu primesc 15 etape de suspendare ... :D