PDA

View Full Version : Stelist Adevarat,masina Steaua



Steaua-net
24th August 2007, 12:56
După ce siteul nostru v-a prezentat noul autocar al Stelei, acum ne-am propus să vă oferim imagini cu o mașină – nu foarte modernă, ce-i drept – plină de semnificații și simboluri steliste, care cu siguranță captează privirile tuturor celor care o zăresc. Fericitul proprietar al autoturismului, ne-a arătat că dragostea pentru Steaua nu are limite și că indiferent ce se va întâmpla, iubirea pentru clubul din Ghencea va fi mereu în sufletul său (și în sufletul mașinii, bineînțeles). Decorată cu mare atenție, automobilul “afișează cu mândrie” stema clubului “roș-albatru” și prezintă o suită de jucători mai vechi, sau mai noi, ai Stelei, fiecare fiind însoțit de câte un autograf, căpitanul Mirel Rădoi având un loc de cinste. Mai în glumă, mai în serios, i-am sugera proprietarului, ca atunci când mașina nu va mai fi funcționabilă să avem șansa de a o admira în muzeul recent deschis, al clubului Steaua.
http://www.steaua.net/galerie/albums/masina_steaua/masina_steaua_fata.jpg

Hard
24th August 2007, 13:00
Probabil masina o tine doar in curtea personala :drak:

myke
24th August 2007, 13:09
am vazut-o si la stadion. de vreo trei ori. si odata la o intersectie. deci circula cu ea. nu prea imi place e prea impopotonata.

Snake_21
24th August 2007, 13:13
Hmm arata binisor :D

Dani3l
24th August 2007, 16:13
tipu asta prin topicuri face reclama la site-ul respectiv :happy

YoYoyOi
24th August 2007, 16:42
Steaua-net, daca mai intri o singura data cu reclama, iei ban ;)

Deci, hai sa fim prieteni si sa nu ajungem la lucruri urate :ok:

Gontel
24th August 2007, 17:59
are curajul sa circule ala pe strada cu masina aia ? daca se duce prin cartierele rivale...

Snake_21
25th August 2007, 09:10
Daca s ar duce cu masina in cartiere la rivale :( nu cred ca ar mai avea masina :P

Nico21
25th August 2007, 09:18
Bai,se vede ca voi sunteti doar suporteri de net...asta e masina rahatului aluia din Lupeni...masina a fost "reconditionata" de vreo 3-4 ori pana acum,de factiunea dura a suporterilor Jiului...:):):):)


Ps...auzi...cartiere rivale in Lupeni...acolo toti sunt stelisti...

Snake_21
25th August 2007, 09:29
@Nico21: Alooo? Eu ma refeream daca trece prin Bucuresti dar ... :groggy:

Nico21
25th August 2007, 09:31
Hihihi...pai iti spun si traseul...:D:D:D...vine pe Valcea-Pitesti-autostrada,face dreapta,apoi stanga, si da la stadionul Ghencea...prin ce cartiere rivale trece?...:):):)

Snake_21
25th August 2007, 09:37
Mda :P

Ted
25th August 2007, 14:40
Hihihi...pai iti spun si traseul...:D:D:D...vine pe Valcea-Pitesti-autostrada,face dreapta,apoi stanga, si da la stadionul Ghencea...prin ce cartiere rivale trece?...:):):)

poate sa il astepte cineva cu toporul la intrarea in Bucuresti!:D