PDA

View Full Version : Off topic,discuti despre Steaua in Champions League!



muvilici
23rd August 2007, 13:35
Daca Steaua va trece de Bate Borisov,va fi capabila sa se califice mai departe de grupe INDIFERENT de ce echipe va intalni?

Snake_21
23rd August 2007, 13:41
Hai sa fim seriosi o sa fie greu daca picam cu super puteri ale fotbalului :P depinde cu ce echipe o sa jucam , prin ce perioada o sa treaca cand o sa jucam cu ele si alte chestii de genu :)

Geografu
23rd August 2007, 14:22
Si de ce antrenor o sa fie atunci ,ca daca revine Olaroiu e clar ce rezultate o sa fie....Daca ramane hagi trecem de grupe !! :yes:

MARIAN AVRAM
23rd August 2007, 17:38
in prezent problema Stelei este antrenorul: desi Hagi a fost un mare jucator (nu cel mai mare pt. ca Balaci, Dudu Georgescu, Dobrin ce mai sunt?) el ca si in modul sau de exprimare al cuvintelor in materie de antrenorat este repetent; acum aproximativ o luna si jumatate antrenorul Simionas a zis ca Hagi nu e antrenor; sunt convins ca 80% din antrenorii romani si ziaristi sunt de parerea ca machidonul e zero ca antrenor dar din respect pt. ce a fost nu spun nimic poate si din politete; spun toate astea sa-mi justific afirmatia; vezi IQ-ul lui care eu zic ca e subunitar sau chiar negativ;
esenta este ca daca cu Olaroiu Steau a jucat defensiv (ermetic)-vezi chiar dezastrul de la Midlesborough cu Hagi Steau e haotica; vezi Steaua-Poli Iasi, Steaua-Zaglebie, Bate-Steaua (prima repriza) si meciurile de pregatire; apararea este nesigura (fara Goian) iar atacul este inexistent- in campionat are dupa 4 etape 4 goluri marcate din care 1 din 11m in timp ce rapidul cred ca are 10 inscrise; daca nu era Bicfalvi sa dea gol cu Iasiul Hagi era desfiintat; echipa nu are joc nu merge nimic;
Hagi nu are creier (incoerent in conferintele de presa in frazele pe care le incepe si nu le termina.... fapt ce se observa in strategi lui la echipa si implicit in jocul echipei) si ca atare echipa este si ea pe masura antrenorului pt. ca a stricat ce mai ramasese de la Olaroiu care la randul sau a stricat ce au facut Zenga si Protasov;
Hagi are in spate cateva dezastre: Romania-Slovenia 1-1, la Timisoara a fost aerian si nici la Galatasaray nu a facut mai nimic; asa ca "..... Hagi e mort/ traiasca antrenorul"

muvilici
25th August 2007, 14:09
Intr-adevar, Hagi nu are stofa de antrenor.Eu cred ca jucatorii joaca din amintirile cu OLI,ZENGA SI PROTASOV.Hagi este un pitic de gradina la Steaua din cauza lui GIGI BECALI.Se baga prea mult in echipa.Steaua este o echipa puternica insa daca ar pleca Hagi ar fi si mai puternica.MARIANE tu ai dreptate in legatura cu Hagi si Goian.Goian este un jucator de baza al Stelei dupa Dica.