PDA

View Full Version : Italian match-fix tribunal resumes



Jerry20cm
9th June 2006, 16:14
O mare echipa in ani '80.
Si tinde sa redevina o mare echipa.

Jerry20cm
9th June 2006, 16:17
Incep acest thread cu urmatoarele stiri despre Hamburg:
Dupa ce Van Buyten a parasit Hamburg cu destinatia Bayern Muchen inlocuitorul lui va fi V.Kompany(Anderlecht) care a semnat azi cu Hamburg.
O noua lovitura pe piata transferurilor data de Hamburg dupa ce anul trecut a reusit sa-l achizitioneze pe R. van der Vaart.
Kompany anul trecut fiind dorit de mai toate marile echipe din Europa, pt mine unul e o mare surpriza acest transfer.

alejandro
9th June 2006, 16:22
cred ca numai astia nu mai aveau thread si gata...bravo Cristiano,le-ai facut thread la toti,acum poti sa te faci moderator!

Jerry20cm
9th June 2006, 16:25
cred ca numai astia nu mai aveau thread si gata...bravo Cristiano,le-ai facut thread la toti,acum poti sa te faci moderator!


:D :D :D pai...ma bucur ca te gandesti si la mine

PS; Mai gasesc eu una care sa nu aiba thread:D(Nurumberg,Hanover ;))

alejandro
9th June 2006, 16:29
PS; Mai gasesc eu una care sa nu aiba thread:D(Nurumberg,Hanover ;))

si cand te apuci de ele?:D

Jerry20cm
9th June 2006, 16:30
si cand te apuci de ele?:D

In momentul in care o-i invatza sa le scriu corect numele:D :D :D

alejandro
9th June 2006, 16:34
ok,sper sa inveti cat mai curand,nu mai fac off topic pe acest thread genial,te las sa bagi informatii despre echipa preferata:D

Jerry20cm
9th June 2006, 16:37
iti multumesc:D
Si promit solemn ca voi aduce cele mai noi si interesante informatzii despre Hamburg:D

alejandro
19th June 2006, 17:51
pfoai cate am aflat despre hamburgerul asta...cine e fundas stanga in rezerva?

Universal
21st June 2006, 21:32
-A semnat Guerrero pentru HSV ,a plecat de la echipa mea

Onlinesport vrea parerea voastra
3rd July 2006, 16:17
Italy's biggest football trial has resumed, a day before the World Cup semifinal with hosts Germany, with four top clubs and 26 officials facing match-fixing charges.

More... (http://edition.cnn.com/rssclick/2006/SPORT/football/07/03/italy.matchfixtrial/index.html?section=edition_sport)