PDA

View Full Version : Race-fix charge for top jockey



relansat
9th June 2006, 15:16
Rednic este noul antrenor al lui Dinamo

Tehnicianul s-a înţeles cu oficialii roş-albilor.După partida dintre FC Vaslui şi Steaua, tehnicianul echipei moldave a anunţat faptul că nu va mai continua alături de formaţia finanţată de Adrian Porumboiu.

Rednic va sosi in circa două ore în Bucureşti şi va semnat contractul de preluare a băncii tehnice a “câinilor”. Înţelegerea dintre cele două părţi este pe o perioadă de doi ani cu opţiune de prelungire pentru încă un sezon. Mircea Rednic va încasa un salariu anual de 120.000 de euro. Tot astăzi el urmează să stabilească şi programul de pregătire al echipei.

www.prosport.ro

VLAD@SIN
9th June 2006, 15:21
INCA UN EXPERIMENT TIP "Dinamo"..............
CE VA IESI---SA SPERAM CAT MAI RAU PT EI...........

relansat
9th June 2006, 16:22
Mircea Rednic este un antrenor profesionist care stie sa creeze o atmosfera placuta in vestiar si stie cum sa`si traga jucatorii de partea lui. Cu ajutorul lui am reusit sa mai ramanem inc`un an in liga, de aceea cred ca va fi un pas inainte pt Dinamo. Abia astept sa vad meciurile Rapid-Dinamo, poate auzim iar melodia trupei Casa Locco :D

Steeltown Boy
9th June 2006, 16:28
Eu, din deformaţie profesională, privesc cu atenţie titlul şi îl împart în două (pct.1 şi pct.2). Zic aşa:
1. Mircea Rednic e un antrenor capabil, prin munca lui poate câştiga titlul cu Dinamo şi oricare altă echipă competitivă.
2. Cheia (soluţia optimă) ptr Dinamo nu este găsirea antrenorului adecvat. Eu zic că e înghesuială prea mare şi-s ghionturi cam multe acolo "sus" la ei. Suporterii ştiu bine asta... iar fotbaliştii se comportă în ton cu ei :evil: .

relansat
9th June 2006, 16:32
Nu se gaseste antrenor care sa`si impuna punctul de vedere in fata actionarilor lui Dinamo?

alejandro
9th June 2006, 16:36
Abia astept sa vad meciurile Rapid-Dinamo, poate auzim iar melodia trupei Casa Locco :D

sa n-o cante la vaslui-dinamo:evil:

relansat
9th June 2006, 16:41
Nu o sa cante pt ca la Vaslui s`a relansat(:D) in materie de antrenor si nu a fost dat afara. A si riscat, e adevarat, o retrogradare n`ar fi dat bine la cartea de vizita :)

Elphax
9th June 2006, 20:23
E solutia OPTIMA pentru Dinamo acum, macar suporterii nu au ce comenta. Ramane de vazut cum se vor purta 'actionarii' cu el mai departe

Vlad
9th June 2006, 20:42
In lipsa lui Andone e o solutie foarte buna, dar parca am inteles ca jucatorii nu-l vor si isi doresc sa ramana Marin.

ULTRAS-CT
9th June 2006, 22:48
chiar si Andone daca ar veni nu stiu daca ar mai face performanta la dinamo fara cateva achizitii !

lolo_grupa_c
11th June 2006, 20:42
la dinamo nici daca ar veni capello,nu se poate face mare lucru!!!!acolo e nevoie de liniste......

Bancaru
12th June 2006, 10:00
Asta trebuia pus la sectiunea suporter - Dinamo. Nu e asa?

RstInPc
12th June 2006, 12:33
Cam asa ceva. Insa daca ne uitam atent cel putin 25% din thread-urile deschise pe "Intern" ar trebui puse pe " Suporter - XXXXX" !
Rednic ? Sa speram ca va fi lasat si i se vor crea conditii pentru a face treaba buna.

Bancaru
12th June 2006, 12:40
Mda...
Ca sa nu fie monosilabic mesajul am mai pus si explicatia asta.

lolo_grupa_c
13th June 2006, 01:42
tot se trezeste un borcea sau un becali sa faca teatru pe acolo...e imposibil....doar la capitolul imagine macar sa iasa in fata...

Onlinesport vrea parerea voastra
3rd July 2006, 16:20
Read full story for latest details.

More... (http://edition.cnn.com/rssclick/2006/SPORT/07/03/racing.fallon.reut/index.html?section=edition_sport)