PDA

View Full Version : Stelea, transfer ratat



Vadim
9th June 2006, 14:05
Trebuie 2 oameni buni pentru moderarea la CM 2006. As propune Sun si Delaparis. Ce ziceti? Mai aveti propuneri?

relansat
9th June 2006, 14:13
Cu Delaparis sunt total de acord. Imi place de el, e echilibrat :ok:

miril
9th June 2006, 14:14
Amandoi foarte buni!

Klingon
9th June 2006, 14:51
Cu acesti doi crai sunt pana si eu de acord.

relansat
9th June 2006, 14:53
Klingoane dar ce`i fi tu Hristoase? :D

inter
9th June 2006, 14:55
de mult il urmaream pe delaparis :D:D ... sun e de-al casei :P

Vadim
9th June 2006, 15:19
Il pun atunci acum pe Sun, pentru ca am aceptul vostru si al lui si pentru ca e urgenta mare. Probabil el si delaparis (daca delaparis accepta) vor ramane mai departe moderatori, vom vedea unde si cum.

relansat
9th June 2006, 15:32
Probabil el si delaparis (daca delaparis accepta) vor ramane mai departe moderatori, vom vedea unde si cum.

Ar trebui sa ma simt amenintat? :pace:

Datenshi
9th June 2006, 16:46
De acord si eu.

micutzu
9th June 2006, 17:01
Aprobam, prin vot secret si nominal. :D

Paul
10th June 2006, 14:04
asteptam demult propunerea ca delaparis sa intre in randul mozilor , ma gandeam chiar la Intern pe tema "Dinamo"

Il sustin si la CM.

delaparis
10th June 2006, 17:58
Va salut pentru prima oara pe RA ...
Multumesc pentru voturile vostre in ceea ce ma priveste si ma declar un pic surprins de sustinerea unora dintre voi ... :ok:

Voi face ce pot mai bine in rolul asta ...

Numai de bine ...:yeah: si bun CM 2006

Vadim
10th June 2006, 18:24
Bine ai venit.

@Paul: Da, ideea e sa ii tinem si dupa CM.

sun
10th June 2006, 18:29
eh , transferurile astea la inceput de sezon .. :rolleyes:

noroc Delaparis , sa facem o cupa Mondiala impecabila pe OLS :ok:

Paul
10th June 2006, 18:29
delaparis pe Intern (daca vrea si are timp /chef) , si sun undeva la Extern , ori la Franta ori la UEFA/Liga Campionilor , oricum pe acolo pe unde e printre cei mai activi

BTW. Vadime da`o draq de treaba. M-ai avertizat de ziua mea :evil:

Paul
10th June 2006, 18:30
eh , transferurile astea la inceput de sezon .. :rolleyes:

noroc Delaparis , sa facem o cupa Mondiala impecabila pe OLS :ok:

Ai noroc ca ursu carpatin e banned ca altfel facea si pe acolo tzirkus ... :D

desdemona
11th June 2006, 19:09
Bun venit sun si delaparis :ok:

Delaparis ar putea fi chiar dinamovistul lipsa de pe Intern. E un tip serios :)

Vadim
11th June 2006, 19:21
Isi face mana la cm si dupa aia il bagam pe teava la Intern. E cu bataie lunga. ;) Deja a dat infractiuni pe intern.

Paul
11th June 2006, 19:23
pai cu noul sistem practic toti suntem S.M. adica putem da sanctiuni peste tot , doar ca minuntata functie edit nu o ai ...

restu sunt amanunte ... ;)

delaparis
11th June 2006, 20:45
Isi face mana la cm si dupa aia il bagam pe teava la Intern. E cu bataie lunga. ;) Deja a dat infractiuni pe intern.

Nu pe intern ... pe CM ... cu iran pe care nu'l cunosc dar desi am incercat sa moderez nu a mers pina nu a luat un punct ...:D Am mutat un thread ... am editat mesaje si pina la urma m-am prins ca vrea numai poluare ...
Daca am gresit cumva rog sincer sa mi se explice cum e de facut in cazul asta ...:)

Vadim
15th June 2006, 10:06
Am rugamintea pentru toti cei care acorda infraction/warning sau puna copy/paste in campul "administrative note" la mesajul original. Astfel el va aparea in threadul nou creat si va fi clar pentru toata lumea de ce s-a dat infraction sau warning. Apoi, mesajujl de pe forum poate fi editat astfel incat sa nu mai contina cuvintele pentru care s-a dat infraction/warning.

Legat de useri aflati la prima abatere, prima oara sa le dam warning. Daca recidiveaza le dam infraction, e bine ca intai sa stie ca sint urmariti.

Big Sexy
15th June 2006, 10:09
Paul
Infractions: 1/0 (0)

bwahahaha, la multi ani omule! :D

delaparis
17th June 2006, 21:36
AM si eu o intrebare:
incepator deh ...:D

Cum se inchide un Poll ?

La meciul Cehia - Ghana userii continua sa voteze dupa rezultatul surpriza si devine varza de tot ...

delaparis
17th June 2006, 23:07
Bun ... daca tot nu imi raspunde nimeni atunci inchid thread'ul ca tot a devenit "diverse" pe CM ...

sun
18th June 2006, 13:57
Vadim , vreau si eu sa pot edita polluri . plss :D

Cupa Mondiala e exemplul clar ca un thread poate fi moderat fara probleme de 2 oameni care tin cu echipe rivale . ( Dinamo , PSG vs. Steaua , OM )

Vadim
18th June 2006, 16:54
OK ai si tu acum.

Paul
18th June 2006, 17:32
Vadim , vreau si eu sa pot edita polluri . plss :D

Cupa Mondiala e exemplul clar ca un thread poate fi moderat fara probleme de 2 oameni care tin cu echipe rivale . ( Dinamo , PSG vs. Steaua , OM )

avand in vedere ca treaba merge bine , cred ca dupa mondiale o sa va incredintam Externul cu tot ce inseamna ... Campionatele straine + Liga + UEFA (chiar daca mai sunt ceva mozi , cel putin sun e mai degreaba pt. extern)... ca pe Intern e aglomeratie de stelisti , si nu vrem sa dam apa la moara

In schimb delaparis urmeaza Intern + Europa impreuna cu RstInPc , si asa rezolvam si problema dinamovista

Vom vedea ;)

Va asteptam si pe voi sa vedem unde ati prefera/dori sa continuati

delaparis
18th June 2006, 17:39
Cupa Mondiala e exemplul clar ca un thread poate fi moderat fara probleme de 2 oameni care tin cu echipe rivale . ( Dinamo , PSG vs. Steaua , OM )

Stai sa inceapa campionatul in Franta si vezi tu ... :D

Paul eu as vrea mod pe suporter Steaua ...:D Ah nu se poate ? ... Pacat ...:D :D :D

Paul
18th June 2006, 17:46
cand o sa ajungi SM o sa fi mod si pe Steaua :evil:

delaparis
18th June 2006, 17:51
:D :D :D

Acum serios .. pe CM se apropie optimile... ce facem ?
Deschidem thread'uri pentru fiecare meci sau se face un sub-forum ... etc ...
Sugestii ?

Paul
18th June 2006, 17:54
hmmmm... de discutat , nu ma pronuntz
suntetzi mozi , propunetzi voi cum credeti ca ar fi mai eficient

E clar ca din sferturi , semifinale si finale o sa facem threaduri direct in forumul "mama" dar la optimi e discutabil

Sunt 8 threaduri , eu zic ca ... habar n`am ...facetzi cum credeti ca e mai eficient

Eu as grupa optimile intr-un subforum...

delaparis
18th June 2006, 18:41
O mica greseala pe Focus ... Coreea de sua ... :o:

Nu pot modifica ...

sun
19th June 2006, 13:51
Eu zic sa facem forum de optimi , si de la sferturi in colo facem un alt forum

Faza Grupelor
Optimi
Faze Finale ( sau asa ceva )

micutzu
19th June 2006, 15:15
Bagati, bagati baieti ca se termina CM-ul. :D

delaparis
19th June 2006, 15:40
Eu nu prea stiu ce trebuie facut ... S-ar putea sa fie mai ordonat cu sub forumuri pentru fiecare faza eliminatorie dar pe de alta parte nu stiu daca numarul posturilor va fi suficient pentru a 'imbraca' corect ... :rolleyes:

Oricum trebuie decis repede pentru ca de miine stim deja primele meciuri in optimi ...

Ah era sa uit ... Eu nu stiu cum se deschide un sub forum ... sorry

micutzu
19th June 2006, 15:44
Da-i un PM lui Vadim si te rezolva. Asa am facut si eu cand am avut nevoie.

Paul
19th June 2006, 17:24
Ah era sa uit ... Eu nu stiu cum se deschide un sub forum ... sorry

Nu stie nimeni in afara de Vadim :D

Vadim
19th June 2006, 17:31
Eu zic sa facem forum de optimi , si de la sferturi in colo facem un alt forum

Faza Grupelor
Optimi
Faze Finale ( sau asa ceva )
Ne complicam. Facem ori un sub-forum numit "Faza finala" si punem acolo toate meciurile ori facem threadurile de meci direct in CM, cum credeti ca e mai bine.

Subforum pot face numai eu, daca decidem ca e cazul.

relansat
19th June 2006, 17:36
Faceti thread va rog eu, altfel e inestetic :D

Vadim
20th June 2006, 15:25
Deci cum facem? Ca si la grupe un sub-furum numit "Faza finala" cu meciurile de la optimi in sus sau punem threadurile de meciuri direct in CM?

inter
20th June 2006, 15:30
parerea mea e ca trebuie facute threaduri independente de meci ...

delaparis
20th June 2006, 15:31
Parerea mea : Un sub forum cu faza finala intitulat asa sau Faza eliminatorie etc ...

Ramine destul de larg in thread'uri posibile si nu se amesteca cele cu forumul de basa CM ... Ar fi si mai ordonat in acelas timp

Vadim
20th June 2006, 15:32
parerea mea e ca trebuie facute threaduri independente de meci ...
Normal ca se vor face threaduri separate pentru fiecare meci din faza finala. Intrebarea este unde le plasam: direct in cm sau facem un subforum asa cum am facut la meciurile din grupe.

Cum spune si Delaparis si eu as marsa pe ideea unui subforum ca sa nu fiela gramada cu threadurile de acum din cm.

Paul
20th June 2006, 15:45
subforum pt. optimi , iar din sferturi "la gramada" direct in forum :D

Paul
28th June 2006, 01:46
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=18753

pt. sun si delaparis , va rog sa`l lasatzi acolo unde l-am pus si sticky si vineri inainte de sferuri sa-l inchidem

mersi

delaparis
30th June 2006, 11:23
Pe LIVE OLS este scris Italia - Elvetia pentru seara asta ...

Unii au vazut deja si fac haz de asta pe forum ...

Ar fi bine sa se rezolve iinainte sa se faca varza pe forum ... :D

sun
30th June 2006, 13:15
bagati careva la focus meciurile de azi ..

Paul
30th June 2006, 13:18
careva ... numa Vadim stie si poate ... :(

Vadim
30th June 2006, 13:41
Puse, oricum se puneau, dar multumesc pentru atentionare.

delaparis
30th June 2006, 22:44
Miine nu voi putea fi pe net ...
Cine are timp va rog sa dati un ochi pe CM intre seara si a doua zi dupa amiaza ...

In general sunt cuminti dar am observat ca sunt gata sa se muste de nas imediat ce au ocazia ...

Vadim
1st July 2006, 00:34
Ok, nu iti face probleme, o sa fiu eu.

Onlinesport vrea parerea voastra
3rd July 2006, 16:17
Abia legitimat la Otelul Galati, fostul portar al nationalei Bogdan Stelea (38 de ani) s-a accidentat in timpul antrenamentului efectuat de Otelul Galati, joi, in cadrul turneului de pregatire din Turcia.

More... (http://www.onlinesport.ro/sport/fotbal/fotbal%20intern/divizia%20a/index.php?meniuId=44&viewCat=97&viewItem=8064)