PDA

View Full Version : Gardner agrees new three-year Spurs deal



guevarax
9th June 2006, 11:38
Care dintre aceste doua echipe credeti ca a trisat in acest campionat ???

CRITERII :
a facut aranjamente cu echipele adverse
a facut aranjamente cu arbitrii
a motivat financiar adversarii directi ai contracandidatei la titlul
a incercat sa castige titlul in alta parte decat pe teren (depunctari, suspendari,etc).

La intrebare trebuie sa se raspunda nu gandindu-ne care echipa a facut mai multe, ci daca a facut sau nu a facut aranjamente.

Pana la urma nu conteaza ca faci o crima sau doua, tot criminal esti. Nu conteaza daca furi un portofel sau doua, tot hot esti.

Kainsashiki
9th June 2006, 12:33
e un lucru asa de rau sa dai bani unei adversare a rapidului ca sa nu faca la fel ca cfr cluj? sa-si faca treaba si sa joace fotbal??

andrei1921tm
9th June 2006, 13:08
Bah asta e aiurea.Pai dak chiar trisa rapidu credeti k avea parte de meciul ala la Jiul?Steaua nu a intampinat rezistenta la Vaslui,meciu ala a fost degeaba.

VLAD@SIN
9th June 2006, 13:37
aranjamente, intelegeri, au facut , amandoua:rosu:
nu stiu daca poate fi acuzata una si sa spunem despre cealalta ca ii cea mai curata

armin
9th June 2006, 13:39
E aiurea sa le pui doar pe aceste 2 echipe.
Poate una din subsolul clasamentului a trisat mai mult decat Steaua sau Rapid.
Poate nici una din cele 16 nu e "sfanta".

Cert este ca scarba a inceput de la meciul Bistrita-Steaua.

guevarax
9th June 2006, 13:47
E aiurea sa le pui doar pe aceste 2 echipe.
Poate una din subsolul clasamentului a trisat mai mult decat Steaua sau Rapid.
Poate nici una din cele 16 nu e "sfanta".

Cert este ca scarba a inceput de la meciul Bistrita-Steaua.

nu e vorba cine a trisat mai mult sau mai putin, doar dak au trisat sau nu

pai toti rapidistii spun ca Steaua a castigat prin frauda campionatul, si de aia am vrut sa fac un poll sa se vada o data pt totdeauna ca sunt doar cativa fanatici care cred asta.

Apropo decat sa ma simt cum m-am simtit acum 2 ani, cand dinamo a luat campionatul cu arbitrii, mai bine e acum, chiar dak eu nu cred ca au fost aranjamente gen cfr cluj -rapid si la Steaua, au fost doar niste probleme de motivare a adversarilor Stelei, jiul si vasluiul nu aveau nici o motivatie sa joace cu Steaua,

cu pandurii numai un idiot poate crede ca a fost blat : gol in min 78 (autogol), pai blaturi se fac ca la dej, atacantii jucau pe bune (gol Surdu) , fundasii faceau figuratie, chiar intraserau in panica fundasii si s-au grabit sa il lase pe moldovan sa dea gol, la blaturi se dau goluri in prima repriza, asa se face

RUSINE ANTI-STELISTI, macar suferiti in liniste

armin
9th June 2006, 13:50
Mai bine fa un poll de genul: Cu cine se va bate Steaua anul viitor pentru titlu? Al cui e randul? :D

relansat
9th June 2006, 13:52
Ambele au trisat, una mai mult decat alta :D

Datenshi
9th June 2006, 14:24
E aiurea sa le pui doar pe aceste 2 echipe.
Poate una din subsolul clasamentului a trisat mai mult decat Steaua sau Rapid.
Poate nici una din cele 16 nu e "sfanta".

Cert este ca scarba a inceput de la meciul Bistrita-Steaua.

Probabil niciuna nu e sfanta. Scarba a inceput insa la ala cu Farul.

Initiatorul threadului traieste intr-un univers paralel, de fapt el ar fi vrut sa iasa la iveala ca Steaua nu a blatuit, doar a motivat adversarele adversarelor. Si cred ca e ferm convins ca a fost asa, asa ca va rog sa nu mai scrieti aici, poate face vreun soc la aflarea adevarului. :P

guevarax
9th June 2006, 15:01
Probabil niciuna nu e sfanta. Scarba a inceput insa la ala cu Farul.

Initiatorul threadului traieste intr-un univers paralel, de fapt el ar fi vrut sa iasa la iveala ca Steaua nu a blatuit, doar a motivat adversarele adversarelor. Si cred ca e ferm convins ca a fost asa, asa ca va rog sa nu mai scrieti aici, poate face vreun soc la aflarea adevarului. :P


:happy :happy :happy :happy

nu doar cred, sunt convins ca nimeni de la Steaua a vb cu cineva de la vreo echipa care avea meci direct cu noi sa tranteasca meciul, ca adversarii s-au gandit ei ca de ce sa dea titlul rapidului e alta discutie

si ai dreptate noi STELISTII traim intr-un univers paralel (avem 23 de titluri) voi traiti intr-un alt univers (3 titluri) sunt paralele pt ca niciodata nu ne veti ajunge

:headbang: :headbang: :headbang:

Blaturi poate s-au facut, poate nu s-au facut, trebuie insa sa luam in calcul ca dak au fost blaturi cel mai evident a fost cel de la Dej, dak nici ala n-a fost blat atunci s-a jucat doar pe corect.

Datenshi
9th June 2006, 15:13
Dupa definitia data de tine, n-a fost blat la Dej.

guevarax
9th June 2006, 16:11
Dupa definitia data de tine, n-a fost blat la Dej.


dak ala n-a fost blat, inseamna ca nu a fost nici un blat in campionatul asta, ala a fost cel mai clar si dak vrem sa cautam alte blaturi trebuie sa plecam de la premisa ca ala a fost blat

cat timp unii spun ca acolo n-a fost blat, atunci nu mai discutam de blaturi

alejandro
9th June 2006, 16:23
numai de scandaluri va tineti...
si de ce lipseste dinamo,cfr gloria din poll?

Jerry20cm
9th June 2006, 16:24
dak ala n-a fost blat, inseamna ca nu a fost nici un blat in campionatul asta, ala a fost cel mai clar si dak vrem sa cautam alte blaturi trebuie sa plecam de la premisa ca ala a fost blat

cat timp unii spun ca acolo n-a fost blat, atunci nu mai discutam de blaturi


hai may ca nu a fost blat la Dej ce mama dreq:D
Martin Tudor stie:D :D :D

relansat
9th June 2006, 16:27
si de ce lipseste dinamo din poll?

Vroiam sa votez si eu Dinamo - Vaslui la categoria blat :happy

Datenshi
9th June 2006, 16:31
Ma baiatule, tu nu cred ca intelegi notiunea cuvantului clar. E clar pentru ca tii cu Steaua. Nu ai bunul simt sa recunosti ca Steaua a aranjat jumate' din retur. Nu vreau sa recunosc un blat mai putin evident decat altele, intelegi?
Si ca sa fac analogia strict pe cazuri si am incheiat, pt. ca nu esti in stare sa recunosti niste lucruri evidente:

CFR CLUJ
R - unul din jucatorii acuzati, Turcas, a facut o singura presupusa greseala, la o minge grea.
S - M. Tudor s-a ferit de minge. Au existat greseli flagrante de arbitraj.
Despre restul, balanta inclina zdrobitor spre Steaua.

guevarax
9th June 2006, 16:51
CFR CLUJ
R - unul din jucatorii acuzati, Turcas, a facut o singura presupusa greseala, la o minge grea.
S - M. Tudor s-a ferit de minge. Au existat greseli flagrante de arbitraj.
Despre restul, balanta inclina zdrobitor spre Steaua.

mai baiatule dar tu intelegi ceva ???

la dej, fundasii erau balerine, la golul 2 a lui buga s-au oprit din alergat ca sa il lase sa ia avans

incepi cu arbitraje dar uiti sa precizeze si de deaconu, serea, tudor (chiar in meciul direct)

nu esti corect, nu esti deloc

Gigel Sportul
9th June 2006, 19:21
Ambele echipe au castigat meciurile cu Sportul Studentesc fiind ajutate de arbitri. Ambele echipe au castigat puncte prin neimplicarea adversarilor (ex. CFR Cluj). Deci ambele au trisat macar o data.

Vladek
9th June 2006, 21:42
Ambele echipe au castigat meciurile cu Sportul Studentesc fiind ajutate de arbitri. Ambele echipe au castigat puncte prin neimplicarea adversarilor (ex. CFR Cluj). Deci ambele au trisat macar o data.

Cand au ajutat arbitrii pe Steaua in meciul cu Sportul ?? :o: :o: Sau poate imi spui ca n-a fost penalty la Nicolita.. :D :D

alejandro
12th June 2006, 11:16
Vroiam sa votez si eu Dinamo - Vaslui la categoria blat :happy

mi-am dat seama...altfel nu vad cum Dinamo ar pierde la o diferenta de scor atat de mica:happy

SAMM
15th June 2006, 08:52
Primul blat aproape demascat

CFR Cluj - rapid

un jucator fie el si anonim a recunoscut, dak ar recunoaste public ar trebui sa se lase cu retrogradari.

a recunoscut si cu lux de amanunte, retineti

lolo_grupa_c
15th June 2006, 12:05
ambele echipe au avut unele ajutoare din exterior....da parca steua a avut mai multe....

SORINULTRA
15th June 2006, 12:41
si becali si copos

Paul
15th June 2006, 15:06
mi se pare o prostie ca cineva sa creaza ca "doar ... a trisat".
Cand e competitie la varf, toti fac si desfac , mai ales pe final de campionat.

tutye
15th June 2006, 15:42
Amandoua au facut Blaturi...Rusine....

Onlinesport vrea parerea voastra
3rd July 2006, 16:20
Gardner agrees new three-year Spurs deal<br /><br /> by England

More... (http://soccernet.espn.go.com/news/story?id=373144&cc=5739&campaign=rss&source=soccernet)