PDA

View Full Version : Forumul OLS, schimbare de atitudine



SAMM
21st August 2007, 16:45
Observ de ceva timp o schimbare in bine a forumul, parca au disparut moderatorii care sanctionau numai privind la echipa favorita, sau poate unii au ramas dar nu mai fac asta

plus ca am observat ca se lasa mai multe threaduri si nu se mai inchid aiurea pe motiv ca provoaca scandal

mai sunt ceva exceptii, dar le-am comentat pe alte threaduri

tot spre bine

Elphax
21st August 2007, 16:59
pai mai sunt moderatori in concediu :D

SAMM
21st August 2007, 17:06
inseamna ca e doar temporara schimbarea

Universal
21st August 2007, 18:03
este democratic, in ce sens ai vazut tu ca moderatorii nu sunt echidistanti?

delaparis
21st August 2007, 18:06
Observ de ceva timp o schimbare in bine a forumul, parca au disparut moderatorii care sanctionau numai privind la echipa favorita, sau poate unii au ramas dar nu mai fac asta


de remarcat este si schimbarea atitudinii userilor care de obicei nu faceau decat scandal privind doar la echipa favorita :rolleyes:

incet incet ne indreptam cu totii spre mai bine :ok:

YoYoyOi
21st August 2007, 18:18
nu stiu de ce am impresia ca Samm face misto :happy

tchibos
21st August 2007, 18:23
cartonas rosu la toti ;)

SAMM
21st August 2007, 18:44
este democratic, in ce sens ai vazut tu ca moderatorii nu sunt echidistanti?

am scris pe alte threaduri

dak ma apuc sa le pun si aici, poate nu ar avea loc

nici eu n-am mai fost provocat, si deci nu a mai fost nevoie sa raspund

Universal
21st August 2007, 19:39
Nu trebuie sa si raspunzi la provocari daca esti destept :ok:

GruppoApparte
21st August 2007, 19:50
e lumea in concediu in aceasta perioada .. deia ti se pare SAMM, in rest nu sa schimbat nimik in bine din pacate .. asta e mergem mai departe asa cum e:) .. e mai fain totusi cu putin cearta :P ca altfel chiar nu ar fi nimik interesant .. sa il vedem pe alde Uni cat e de pozitiv toata ziua nu cred ca vrem :) ...

Universal
21st August 2007, 19:54
:) pai ce vrei sa vezi de la mine? sa injur lumea? sa ma cert ca in targ?stii ca nu pot.... na..tata e de vine pt asta :D

Elvis81
21st August 2007, 22:01
este democratic, in ce sens ai vazut tu ca moderatorii nu sunt echidistanti?

loooooool :happy tu zici ca moderatorii sunt echidistanti? unde asta? eu nu am observat...poate visezi uni...daca samm facea misto este ok,dar daca vb serios,atunci cred ca umbla pe alt forum si a scris aici din greseala...

ps exemplul concret... http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=1514956&postcount=6 lipsa de echidistanta este poate cel mai deranjant aspect al acestui forum... cred ca multi nu mai posteaza datorita unor 'moderatori' care dau avertismente dupa cum vrea muschii lor..:no::rosu:

Universal
22nd August 2007, 15:14
Nu este o lume perfecta.

mblue
22nd August 2007, 17:56
Schimbare pe brusu, e ceva in plus dar in continuare is foarte multe atacuri murdare , foarte mult rasism, foarte multa xenofobie si din pacate is multe threaduri deschise de moderatori care incita la asa ceva.

mblue
23rd August 2007, 10:45
http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=1512801&postcount=32, ma minunez de cata ura poate provoca un anumit moderator de pe aici.

Elphax
23rd August 2007, 10:53
asa sunt unii, mai suparati pe viata ...