PDA

View Full Version : Ce am vrea sa schimbam la Farul ?



Blitz.
21st August 2007, 12:55
hmm...incep yo. deci :

1. anul dp emblema ( vreau si yo sa-mi explice cineva dc scrie 1920 ?? din cate am gasit yo, anu' asta nu reprezinta nimic ! nici cand si-au schimbat numele din locomotiva in farul , nici din farul in constanta si nici cand au revenit la farul.... ) :thinkso:

2. aici voi pune chestii in legatura cu stadionul :
- exteriorul stadionului....adik...e oribil ! zici ca e fabrica...numai a stadion nu arata ! cel putin cand intru pe la trib a 2-a, si vad terenu' ala din jurul stadionului...najpa ! :no:
- sa avem un magazin in incinta stadionului (nu sa stam sa cautam tricouri cu farul cine jtie p unde...la dorally sau in alta parte ! )
- sa avem mai multe cai de acces in stadion (la meciul cu steaua se facuse o coada imensa ! se impingea lumea...era haos ! nu mai puteam sa respir !)
- sa schimbam "tabela"....adik ...arata oribil ! :rosu:

3. in legatura cu conducerea...sa avem pe cineva pe care chiar il intereseaza echipa Farul ! :headbang:

4. iar la echipa...ne-ar mai trebui jucatori care jtiu sa se demarce, sa paseze bine ( un exemplu este Gerlem...nu e el cine jtie ce, dar gandeste bine jocul...)..si poate si un portar mai sigur ( vlas ne-a distrus in meciurile cu craiova si steaua..iar curca a cam gafat in meciul cu ceahlaul (bine...a si lipsit o perioada din poarta Farului..))


alte idei ?

tchibos
21st August 2007, 13:15
5. suporterii.. in mare parte .. aia care vin la stadion doar cand joaca steaua .. sa aiba si Farul suporteri cu orgoliu si dragoste de echipa si orasul in care s-au nascut.. nu zic sa faca galerie dar macar sa vina la stadion la majoritatea meciurilor nu doar cand vine steaua

Blitz.
21st August 2007, 13:19
mda...asta aja e..

imi venea sa-i injur cand au inceput sa se bucure cand steaua a dat gol !...da' erau prea multi ! :D...ar fi fost culmea sa ma ia la bataie chiar pe stadionul farului ca tin cu Farul !

tchibos
21st August 2007, 13:20
eu chiar i-am injurat

Blitz.
21st August 2007, 13:25
good job :ok:

dorryn
21st August 2007, 14:20
trebuie schimbata toata conducerea...apoi lucrurile se vor remedia incet incet

FatFrumos
22nd August 2007, 03:08
normal ca asta ar fi inceputul dorryn dar stii ca nu o sa se intimple decit daca vinde bosinceanu Farul.....