PDA

View Full Version : Forum pe orase pentru partener de tenis ?



catamari
21st August 2007, 11:37
Buna,
Mi-ar place sa facem o chestie care sa ne ajute sa ne gasim parteneri de joaca sau chiar cineva nou intrat pe forum sa poata contacta jucatori pe diferite zone ale tarii. Am vazut cateva theread-uri de genul "caut partener in Bucuresti, Iasi si eu ... in Resita". Ar fi super sa fie o parte a forumului, bine organizata, in care sa poti cauta/gasi un partener de joc. Mai ales pentru cei care intra in special pentru asta pe forum. Ideea ar putea fi imbunatatita de ceilalati participanti la forum.

Am observat ca in orasele mari e mai usor, dar poate sunt jucatori de tenis si in orase mai mici, chiar unde nu exista nici un club de tenis.

De exemplu eu am cautat peste 2 luni un partener de joc si foarte greu am gasit. Abia azi am o promisiune, astept sa vad ce o sa se intample pe teren.

yahoo messenger: catamari2005

alexbucur
21st August 2007, 15:19
idee buna.

Lucian86
21st August 2007, 19:08
Ar fi intradevar o idee foarte buna

catamari
2nd September 2007, 10:17
ms pt. incurajare, dar eu inca imi caut in resita un partener cu care sa ma potrivesc la timpul liber si sa putem juca, as juca zi de zi, dar nu am gasit pe cineva.. , daca stiti in resita pe cineva care are timp... si ii place tenis.. ar fi super, .. acum am 4 luni de tenis :)... joc cam de 2,3 ori pe saptamana, dar as vrea zi de zi :)...