PDA

View Full Version : Hagi a refuzat sa comenteze. Isi da demisia?



delaparis
20th August 2007, 02:07
Surse din anturajul Stelei ne-au dezvaluit ca e posibil ca Hagi urmeaza sa poarte o discutie cu Gigi Becali luni si ca e foarte posibil sa isi dea demisia dupa returul cu BATE Borisov, dupa ce va califica Steaua in grupele Ligii Campionilor.

Onlinesport

Luis Garcia10
20th August 2007, 02:08
Se va impaca cu ciobanul maine la palat :sleep: Deja-vu pariziene :rolleyes:

m4st3r
20th August 2007, 02:17
NU, pentru ca nu are caracter ! si daca nu isi da demisia inseamna ca e un sclav, nu un antrenor ! parerea mea

nr.zece
20th August 2007, 08:18
daca nu pleaca ii merita soarta
poate se apuca meme si toarna tot ce a facut steaua in ultimii ani
ce as rade

paul30
20th August 2007, 08:56
Nu pleca Hagi! Mai stai sa-i bagi bine in groapa!

SAMM
20th August 2007, 09:34
din pacate o sa plece pana in iarna

e imposibil sa lucrezi cu un penal ca shepard

gabi94
20th August 2007, 09:37
Cred ca Hagi va pleca de la Steaua...ceea ce a facut Becali a fost ceva premeditat si nu-i decat un pretext de a aduce un alt antrenor....

Bumbescu
20th August 2007, 09:38
Si cine va mai accepta sa antreneze Steaua? Oierul a lovit aseara nu numai in Hagi dar si in ideea de antrenor la Steaua, oricine va veni va fi categorisit drept zdreanta.

SAMM
20th August 2007, 09:40
Si cine va mai accepta sa antreneze Steaua? Oierul a lovit aseara nu numai in Hagi dar si in ideea de antrenor la Steaua, oricine va veni va fi categorisit drept zdreanta.

sunt destui

Hizo, Sunda, Ion Marin, etc, etc

gabi94
20th August 2007, 09:55
sunt destui

Hizo, Sunda, Ion Marin, etc, etc

.....si Zenga

SAMM
20th August 2007, 09:56
.....si Zenga

neah

nu prea l-as include pe Zenga aici

de 3 ori consecutiv cel mai bun portar din lume sa fie presul unui cioban incult, nu prea cred

paul30
20th August 2007, 09:57
Si ce-o sa faca o sa se certe cu oierul pana o sa plece. Olaroiu era singurul care tacea si-o lua pe la spate.

Elphax
20th August 2007, 10:23
nu-si da demisia ...

Sorin Blaj
20th August 2007, 11:40
NU, pentru ca nu are caracter ! si daca nu isi da demisia inseamna ca e un sclav, nu un antrenor ! parerea mea
Tu vorbesti de caracter? Mai stii vreun antrenor roman care sa-si fi dat demisia dupa ratarea unei calificari la un turneu final?

Sa-ti fie rusine.

soreen
20th August 2007, 12:27
Sper....in caz contrar e fraier....dc se lasa calcat in picioare de un coiban prost

Mario Di Lazi
20th August 2007, 12:29
nu are motive să plece ...
fotbaliștii și antrenorii care au fost "pe afară" trebuie să-i educe pe acești patroni ...

Truica Madalin
20th August 2007, 12:52
eu am votat da poate nu zilele astea dar etapa viitoare dak nu catiga se umple paharu si pentru becali si pt hagi ....ori deminioneaza ori il da hagi afara
dar tot pleaca!!

Truica Madalin
20th August 2007, 12:53
dar totusi eu cred ca jucatorii l-au jucat pe hagi...scuze dar trebuia sa soun asta si nu cred ca sunt singurul care crede asta

Ferko
20th August 2007, 13:14
Daca nu-si da demisia acum, atunci la primul esec becali o sa-l arunce ca pe un gunoi - evident nu inainte de a-l face troaca de porci. Acum are de ales : ori se comporta ca un sclav, ori isi da demisia. E alegerea lui.

Lover
20th August 2007, 13:17
sper sa ramana...e un antrenor bun, perfect pt steaua, sa ramana pana in iarna macar, sa aiba Rapid asigurat titlul pana atunci

YoYoyOi
20th August 2007, 13:25
sa-si dea demisia, dar nu inainte de a-i spune cretinului tot ce-i de spus :ciocan:

nr.zece
20th August 2007, 13:56
Acum citeva minute, directorul FANATIK, Horia Ivanovici, a reusit sa discute cu Gica Hagi. A gasit un Hagi linistit si concentrat, care se relaxa acasa dupa seara incarcata pe care a avut-o si dupa rezultatul bun de la Cluj. “Regele” a declarat in exclusivitate: “Asta e viata! Eu stiu ca miine am antrenament si ma voi prezenta la stadion. Avem nevoie de liniste pentru a pregati meciurile care urmeaza. Trebuie sa ajungem in grupele Ligii Campionilor, care este obiectivul numarul unu in acest moment pentru noi. As vrea sa fac o singura precizare: nu am nicio problema cu Radoi, Neaga sau Dica. Astea sint speculatii. Ei sint niste profesionisti suta la suta. La Steaua trebuie liniste pentru ca sintem pe un drum bun, asta e tot ce conteaza”.



cam asta e hagi

soreen
20th August 2007, 14:00
aham...deci hagi o sa il asculte...numai sa nu scrie iar jiji numele jucatorilor gresit pe biletele dreaq...

Charon
20th August 2007, 14:20
Titlul :lol::lol: ...

Voi chiar credeti ca aveti vreo sansa ?

Esti amuzant :) .

las' ca aveti voi!:happy


Hagi va pleca dupa meciul cu Bate!
baga steaua in liga si apoi ii da cu tifla oierului,asa sa-i faca o "aroganta"

mArIuSeL
20th August 2007, 17:23
Nu va demisiona!

unic_jul
20th August 2007, 17:40
dar oare nu la toate echipele chiar si cele mai mari nu au patronii jucatori favoriti in echipa pe care i cere antrenorului titulari si n u se mai face atata caz.
berlusconise stie deja,abramovici credeti ca nu i dicteaza (nu pe biletel) lui Mourinho ca Sevcenko trebuie sa joace??? cat e el de mare Mourinho nu are ce face ca doar abramovici baga banii.
daca asta ditamai antrenorul nu poate sa se puna cu patronul cu atat mai putin hagi.si nu l a luat nimeni la ture pe abramovici ca l a vrut pe Sevcenko la chelsea cu toate ca antrenorul a zis nu. asa ca asta e pt hagi si el stie

dardar_3
20th August 2007, 17:40
Nu pleaca Hagi...

Universal
20th August 2007, 17:55
Nu e fraier, e destept , ii arata ca el dicteaza. Becali vorbeste degeaba.Nu il mai baga nimeni in seama pe idiot.

Nightwish
20th August 2007, 18:17
Acum are de ales : ori se comporta ca un sclav, ori isi da demisia. E alegerea lui.
De acord. Si nu cred ca-si va da demisia...

SORENSEN
20th August 2007, 19:55
dar oare nu la toate echipele chiar si cele mai mari nu au patronii jucatori favoriti in echipa pe care i cere antrenorului titulari si n u se mai face atata caz.
berlusconise stie deja,abramovici credeti ca nu i dicteaza (nu pe biletel) lui Mourinho ca Sevcenko trebuie sa joace??? cat e el de mare Mourinho nu are ce face ca doar abramovici baga banii.
daca asta ditamai antrenorul nu poate sa se puna cu patronul cu atat mai putin hagi.si nu l a luat nimeni la ture pe abramovici ca l a vrut pe Sevcenko la chelsea cu toate ca antrenorul a zis nu. asa ca asta e pt hagi si el stie

Si la Real la fel ..doar ca acolo dicteaza sponsorii..de ce numai e acolo Capello...;)

Sorin Blaj
20th August 2007, 21:42
Acum citeva minute, directorul FANATIK, Horia Ivanovici, a reusit sa discute cu Gica Hagi. A gasit un Hagi linistit si concentrat, care se relaxa acasa dupa seara incarcata pe care a avut-o si dupa rezultatul bun de la Cluj. “Regele” a declarat in exclusivitate: “Asta e viata! Eu stiu ca miine am antrenament si ma voi prezenta la stadion. Avem nevoie de liniste pentru a pregati meciurile care urmeaza. Trebuie sa ajungem in grupele Ligii Campionilor, care este obiectivul numarul unu in acest moment pentru noi. As vrea sa fac o singura precizare: nu am nicio problema cu Radoi, Neaga sau Dica. Astea sint speculatii. Ei sint niste profesionisti suta la suta. La Steaua trebuie liniste pentru ca sintem pe un drum bun, asta e tot ce conteaza”.



cam asta e hagi
Da, asta e Hagi. Un om destept, care si-a asigurat un contract beton. Daca va fi demis, Gicanu aduna in cont vreo 5 milioane de euro.

Ii va da peste nas lui Becali la fiecare meci, de fiecare data cand va introduce echipa in teren, echipa lui, nu cea dictata de Becali.

Universal
20th August 2007, 21:45
Si ii va arata ca EL este seful :P

Adi Da Samraj
21st August 2007, 00:28
cred ca pleaca Hagi
acum la facut si mai varza la sport.ro

Universal
21st August 2007, 00:31
Noi suporterii , trebuie sa-l sustinem pe Gica si pe echipa in aceste momente.
Hagi nu merita asa ceva, cu el, Steaua nu a pierdut nici un meci.

Echipa are nevoie de liniste si asta o sa primeasca.Avem nevoie de liniste !

Sorin Blaj
21st August 2007, 02:03
Nu va pleca.

BAK
21st August 2007, 04:50
eu sper sa ramana hagi la steaua, ca ii trage in jos

otinho
21st August 2007, 12:39
depinde cat rezista dupa aceste declaratii ale ciobanului , care este clar ca incearca sa faca orice este posibil ca el sa plece , ii mai dau maxim 1 saptamana

lev
21st August 2007, 15:11
:confused:Este pacat ca un nume ce a facut istorie sa mai stea langa un om de joasa speta cum este Becali. Becali se bate cu mana in piept ca este religios, insa isi jigneste nasul! Pai Dumnezeul lui este dolarul sau euro.:angry:Sa-i fie rusine pentru tot ce a facut si o sa vedeti ca tot la oi se va intorce! exista si pentru el un d-zeu! Am vazut ca Olaroiu vrea sa se intorca? Macar otrava aia de antrenor sa nu mai vina! Deabia am scapat de el!Numai rau a facut idiotul! Oli, du-te tata si fa altceva! Vezi ca are Jiji oi de crescut! cat despre Hagi, ai facut cinste fotbalului, vei face dar nu cu taranul ala de Jiji! Noi te-am respectat si o sa te respectam mereu!

six
21st August 2007, 18:44
Ii va da peste nas lui Becali la fiecare meci, de fiecare data cand va introduce echipa in teren, echipa lui, nu cea dictata de Becali. :drak::drak::drak:Gica,nu te lasa.....:D

YoYoyOi
21st August 2007, 18:47
ma prost e Gica asta :headbang: sta si inghite kkturile lui GG in loc sa-i bage mortu-n casa, sa-i umple congelatoarele si sa se retraga linistit la malul marii :ciocan:

Universal
21st August 2007, 19:45
Nu...daca e prost ciobanul si-l da afara ia Gica 5 milioane :D daca il da afara Hagi castiga :D

iar Hagi atat timp cat alege EL echipa are numai de castigat

iar Becali ......sa mulga vaca :D

delaparis
21st August 2007, 20:34
Cred ca asteapta meciurile din grupele CL...
Acolo e interesant sa participi si poate cu ceva noroc ciupesti un rezultat bun cu o echipa de top si gata , Europa vorbeste de tine si se lanseaza imaginea ...

Hagi stie ca mai are de asteptat un pic si reuseste sa fie acolo unde a vrut.

Olaroiu e si el interesat acum ca Steaua este ca si calificata in grupe :rolleyes:

De fapt toata asta este o chestie de imagine si de bani pe baza prezentei in CL ... parerea mea.

Becali ramane el insusi .. un prost dar cu o intuitie de bisnitar calificat ...

Universal
21st August 2007, 20:36
Daca reuseste sa ajunga in grupe si sa treaca si de ele ,sa zicem prin 2-3 rezultate mari, atunci sa vezi elogii...mare antrenor , mare echipa..sa vezi ce voi ignora eu acei useri care mai intai il inujura apoi il lauda

Lordliv
21st August 2007, 21:02
ma prost e Gica asta :headbang: sta si inghite kkturile lui GG in loc sa-i bage mortu-n casa, sa-i umple congelatoarele si sa se retraga linistit la malul marii :ciocan:

sunt si eu o data de acord cu dumneavoastra!:D ( oricum ,nu conteaza prea mult!):)

Rossi
21st August 2007, 21:26
la primul pas gresit Hagi o sa fie demis ... viitorul antrenor se numeste Zenga si deja a sosit la Bucuresti ...
asta e motivul pt care jj pune presiune pe Hagi ...

Universal
21st August 2007, 23:00
Daca se mentine Steaua pe primul loc si ajunge in primavara europeana, nu il da nimeni afara.Atat timp cat va avea rezultate pozitive nu va fi dat afara.

Nightwish
21st August 2007, 23:08
Daca se mentine Steaua pe primul loc si ajunge in primavara europeana, nu il da nimeni afara.Atat timp cat va avea rezultate pozitive nu va fi dat afara.
Daca s-ar putea paria la agentiile de pariuri pe faptul ca Hagi nu va mai fi pe banca Stelei la meciul cu Bate, as pune o groaza de bani si sunt convins ca as castiga. S-a creat o prapastie intre Hagi si cioban, in conditiile declaratiilor astora nu cred ca mai au cum sa colaboreze..

Mario Di Lazi
22nd August 2007, 13:33
Hagi e prea disperat să antreneze pe Steaua ... nu pleacă ...

Nightwish
22nd August 2007, 19:52
Hagi e prea disperat să antreneze pe Steaua ... nu pleacă ...
Nu, nu pleaca :)
Il da afara ciobanul..

Denis
24th August 2007, 08:25
nu...deocamdata sigur nu isi va da demisia.....daca becali il mai bate mult la cap e posibil sa scape de el....