PDA

View Full Version : Etapa 5: Poli Stiinta Timisoara - Rapid Bucuresti



Pages : [1] 2

delaparis
19th August 2007, 22:42
Duminica, 26 august
Poli Stiinta Timisoara - Rapid Bucuresti
(Kanal D) ora 20,30

discutii inainte si dupa meci aici.

crissis
19th August 2007, 23:00
Meci de 2. Bate Rapid.

Datenshi
19th August 2007, 23:34
Testul maturitatii cred. Daca reusim sa batem la Timisoara, putem emite ceva pretentii pentru acest sezon.

lucian_iasi
20th August 2007, 01:08
Meci de X2.

Charon
20th August 2007, 02:50
incepem la Timisoara seria de 3 teste,care ne va arata unde suntem!
urmeaza Craiova si apoi steaua!
daca scoatem 9 puncte din astea suntem campioni de toamna!:D
dar imi e greu sa cred,la ce aparare avem!

delaparis
20th August 2007, 02:53
ce aparare ? ... Constantin e convocat la nationala ...

egal aici :D

Icebox
20th August 2007, 02:58
incepem la Timisoara seria de 3 teste,care ne va arata unde suntem!
urmeaza Craiova si apoi steaua!
daca scoatem 9 puncte din astea suntem campioni de toamna!:D
dar imi e greu sa cred,la ce aparare avem!

Te crezi Dinamo de anul trecut?

Si 7 puncte din astea 3 intalniri sunt foarte bune, avand in vedere ca sunt 2 deplasari. Clar meci de 1x2. Se poate intampla orice. Totusi sper sa nu o luam acum pe coaja.

noir_desir
20th August 2007, 07:55
bate Rapidul la un gol diferenta. 1-2.

Nightwish
20th August 2007, 07:59
Castiga Poli.

Nightwish
20th August 2007, 08:01
ce aparare ? ... Constantin e convocat la nationala
Ai vazut meciul cu Otelul? Mai precis apararea Rapidului in meciul cu Otelul? Cred ca la asta se referea :)

paul30
20th August 2007, 09:49
Meci de 1x2, va fi o lupta stransa atat pe teren cat si intre galerii (in sensul bun al cuvantului). Am pus 1 mai mult din dorinta dar nu este exclus nici un rezultat.

Hai Poli spalati rusinea ultimului meci.

Elphax
20th August 2007, 10:34
revine Ganea, vom avea mai multa forta in atac, sper sa batem

poli-umt
20th August 2007, 10:52
Dupa meciul cu Uriziceni nu mai stiu ce sa zic,ajunc sa cred ca indiferent cine antreneaza pe Poli nu reuseste sa inchege o echipa,e ca un blestem.Daca batem Rapidul inseamna ca la Urziceni a fost doar un dus rece dar daca nu,avem probleme.Oricum la meci nu am sa vin.Astea nu sunt preturi de liga 1,nu am de gand sa-l fac pe Iancu cu bulanu' mare!

2stupiddogs
20th August 2007, 11:09
Acum au ocazia sa demonstreze ca la Urziceni a fost doar un accident,ca daca nu a fost un accident.....Foarte greu de dat un pronostic!Avand in vedere "religia" mea,cred ca va invinge Poli.PS. Multumim "prietenilor" din Moldova pentru atentia pe care ne-o acorda etapa de etapa!(parca mai lipseste unA sau mi se pare :hmm: ?!?)

Lordliv
20th August 2007, 13:02
sper sa bata poli!:yes:

Ferko
20th August 2007, 13:31
Greu pentru ambele echipe, ma abtin de a da un pronostic.

Ferko
20th August 2007, 13:33
incepem la Timisoara seria de 3 teste,care ne va arata unde suntem!
urmeaza Craiova si apoi steaua!
daca scoatem 9 puncte din astea suntem campioni de toamna!:D
dar imi e greu sa cred,la ce aparare avem!

Dar daca le pierdeti pe toate trei ? Stiu - o sa aveti cu 9 puncte mai putin si nici campioni de toamna nu iesiti.

White Shadow
20th August 2007, 13:34
egal...meci intre prieteni.....

caine19
20th August 2007, 14:03
impartiti punctele frateste :ok:

Charon
20th August 2007, 14:15
Dar daca le pierdeti pe toate trei ? Stiu - o sa aveti cu 9 puncte mai putin si nici campioni de toamna nu iesiti.

deductie logica,nu?:cool:
pana una, alta,eu astept mai mult meciul cu Stiinta!:yeah:

Lover
20th August 2007, 15:16
Ai vazut meciul cu Otelul? Mai precis apararea Rapidului in meciul cu Otelul? Cred ca la asta se referea :)

tu ai vazut urziceni - poli ? :ras-plans: :ras-plans:
4-0 trebuia sa se termine, si crezi ca o sa castige cu RAPID? haha :D

bate Rapid 1-3

Charon
20th August 2007, 15:22
tu ai vazut urziceni - poli ? :ras-plans: :ras-plans:
4-0 trebuia sa se termine, si crezi ca o sa castige cu RAPID? haha :D

bate Rapid 1-4
sa fim seriosi,o sa fie un meci strans,inchis si urat!
daca batem,batem la limita!:ok:

Lover
20th August 2007, 15:23
n`o sa fie inchis si urat, ca nu joaca poli cu steaua.
o sa fie un meci frumos cu siguranta... rezultatul, mai vedem... totusi am exagerat, raman la 1-3 ;) 1-4 era prea mult.

Icebox
20th August 2007, 18:57
La cat de praf s-au demonstrat ambele aparari in ultimele meciuri ... va fi un meci decis de atacuri, Bucur vs. Mazilu, amandoi in forma. Va fi un spectacol pe cinste.

caine19
20th August 2007, 19:36
Si eu cred ca va fi over... Nici una din echipe nu are apararea foarte buna .

Revine Ganea la Poli ?

Ferdininho
20th August 2007, 21:48
D-zeu mai stie ce o fi, sper sa batem DAR....
Meciul este cu atat mai important cu cat etapa urmatoare jucam la Arad.
Daca batem Rapidul mergem cu un moral bun la Arad si facem instructie cu "putana".

Rossi
20th August 2007, 21:59
meci de 1X2 ... sper sa iasa X :ok:

YoNuTzz
20th August 2007, 22:00
meci greu ptr. ambele formatii...inclin totusi spre victoria rapidului
pronostic: X2 :ok:

caine19
20th August 2007, 22:50
D-zeu mai stie ce o fi, sper sa batem DAR....
Meciul este cu atat mai important cu cat etapa urmatoare jucam la Arad.
Daca batem Rapidul mergem cu un moral bun la Arad si facem instructie cu "putana".

Mai degraba voi sunteti putanele :happy:happy...

Curva viola ... asa se numeste peluza voastra nu ? :D

Kidu
20th August 2007, 23:42
2 solist cu toata fratia lor cu tot.

KappA 2006
21st August 2007, 00:35
2 solist, prevad vreo 2-3 goluri diferenta...

VelvetCorpse
21st August 2007, 01:15
sper la un egal avand in vedere ca se joaca la poli

KillinG FieldS
21st August 2007, 02:18
meci de 2 SOLIST.... cel putin 2 goluri dif... si cu etapa viitoare vor fi 3 meciuri praf pt Stiinta tm (ps... nu m-ati crezut ce spun la meciu cu urziceniu)

Telespan
21st August 2007, 03:46
Sper sa jucam frumos shi sa luam trei puncte la Timisoara...FORZZA RAPID!!!!!!!

BAK
21st August 2007, 04:17
duelul surioarelor. meci egal X

gheorghe
21st August 2007, 09:11
Avem deja un pattern pentru acest meci: declaratii de iubire intre cele doua galerii, Jabba v-a face elogiul Rapidului si isi va declara dragostea nesfarsita pentru culorile visinii iar in aceste conditii in care patronul echipei isi arata sustinerea pentru echipa adversa rezultatul nu poate fi decat unul singur:inca un rezultat negativ pt Poli in fata rapidului:( M-am saturat de umflatul asta nenorocit care invoca performanta la Timisoara dar parca intentionat, face totul in contra acestui deziderat.:rosu:Oare un patron poate fi demis?:no:

Elvis81
21st August 2007, 09:39
2 solist..timisoara e ca si clujul..sunt buni,trag la titlu,dar cand se intalnesc cu echipele din bucuresti si-o cam fura...scor 0-2

Ferko
21st August 2007, 10:05
Avem deja un pattern pentru acest meci: declaratii de iubire intre cele doua galerii, Jabba v-a face elogiul Rapidului si isi va declara dragostea nesfarsita pentru culorile visinii iar in aceste conditii in care patronul echipei isi arata sustinerea pentru echipa adversa rezultatul nu poate fi decat unul singur:inca un rezultat negativ pt Poli in fata rapidului:( M-am saturat de umflatul asta nenorocit care invoca performanta la Timisoara dar parca intentionat, face totul in contra acestui deziderat.:rosu:Oare un patron poate fi demis?:no:
Jabba are educatie de Ferentari, deci iubeste Rapidul. Nu trebuie demis (nici nu se poate) o sa plece singur cand nu mai poate spala bani.

Leo
21st August 2007, 10:26
imi doresc sa bata POLI, dar cunoscand sentimentele lui Iancu pt Rapid , nu cred ca POLI are vreo sansa. Am votat 1 , dar va fi 2

grande
21st August 2007, 11:41
Sper intr-o victorie a Rapidului ,dar totusi cred ca se va termina egal ....prietenii stiu de ce :))))

micutzu
21st August 2007, 11:45
Ma bag si io la un 0-2

gheorghe
21st August 2007, 11:50
Ma bag si io la un 0-2

Tzaranu'...tooooot tzaran!:headbang:Muresul e o solutie pt. voi, nu?:drak:Jalnic:(

Icebox
21st August 2007, 13:10
Jabba are educatie de Ferentari, deci iubeste Rapidul.

Si Turcu sau Borcea ce educatie au de Stefan cel Mare? :lol: Inseamna ca-i sub aia de Ferentari.

S-a rupt Mazilu. Genial. Piti gasi-te-ar boala :mda:

KappA 2006
21st August 2007, 13:13
Tzaranu'...tooooot tzaran!:headbang:Muresul e o solutie pt. voi, nu?:drak:Jalnic:(

Acuma reciteste ce ai scris si gandeste-te daca nu cumva Muresul e o solutie mult mai buna pentru tine decat pentru noi...meci aiurea, fratia ferentari-bragadiru, un singur rezultat-2

Ferko
21st August 2007, 14:06
Si Turcu sau Borcea ce educatie au de Stefan cel Mare? :lol: Inseamna ca-i sub aia de Ferentari.

S-a rupt Mazilu. Genial. Piti gasi-te-ar boala :mda:

Educatie sub aia de Ferentari nu exista ! S-a rupt Mazilu : material slab.

Icebox
21st August 2007, 14:10
Educatie sub aia de Ferentari nu exista ! S-a rupt Mazilu : material slab.
Ei na pe cuvantul tau. Las ca demonstrati voi ca exista, arienilor. (ma refer la termenul nazist) Pana una alta vezi ca Dinamo joaca prost de tot :groggy:

mihaola
21st August 2007, 14:33
3-1 pentru Rapid ca vad ca nu se poate fara sa primim gol!

Nightwish
21st August 2007, 18:28
2-1 pentru Poli.
Forza Viola :ok:

six
21st August 2007, 18:59
Constat cu stupoare ca toti aradenii sunt Rapidisti!!!!??????oare de ce....:P....cat priveste meciul va fii unul de lupta in care baietii nostrii trebuie sa-si spele din pacatele ultimei etape......risc un pronostic 1 :ok:

Nico21
21st August 2007, 19:01
Educatie sub aia de Ferentari nu exista ! S-a rupt Mazilu : material slab.


Pai si ce legatura avem noi cu Ferentariul ?...acest cartier,daca putem sa ii spunem asa,este 100% stelist si becalian...;);):)...btw,bine ca sunteti voi civilizati,cainilor...in cartiere ca Tei,Obor,Salajan si Pantelimon...:happy:happy:happy

Ferdininho
21st August 2007, 19:44
Începînd de miercuri, 22 august, vor fi puse în vînzare biletele pentru meciul din etapa a V-a a Ligii 1, Poli Timișoara - Rapid București. Prețul biletelor este 12 lei la peluze, 16 lei la tribunele "I" și "a II-a", 20 de lei la tribuna "0". Locurile de procurare a biletelor sînt cele obișnuite: în centru (lîngă Operă), lîngă magazinul Bega, lîngă stadion, în fața Casei Tineretului, în complexul studențesc și în complexul Euro.

Lover
21st August 2007, 20:22
2-1 pentru Poli.
Forza Viola :ok:

hotaraste-te , cfr sau poli? sau ambele? si UTA nu? Gloria? hai...ca am mai auzit de oameni care tin cu toate echipele :D

1-3 sper...luam gol sigur, dar si dam...cel putin 3.
din pacate, MAZILU s`a accidentat , fmm de nationala :headbang:

Nightwish
21st August 2007, 20:26
hotaraste-te , cfr sau poli? sau ambele? si UTA nu? Gloria? hai...ca am mai auzit de oameni care tin cu toate echipele :D

1-3 sper...luam gol sigur, dar si dam...cel putin 3.
din pacate, MAZILU s`a accidentat , fmm de nationala :headbang:
Nu ca ar trebui sa-ti dau vreo explicatie dar: sunt suporter al CFR si in meciul dintre Poli si Rapid simpatizez cu Poli.
PS: imi cer iertare daca te-am suparat :happy

Lover
21st August 2007, 20:34
de la " simpatizez cu poli" pana la "forza viola" ... mi se pare un drum mai lung :evil:

Nightwish
21st August 2007, 20:37
de la " simpatizez cu poli" pana la "forza viola" ... mi se pare un drum mai lung :evil:
E problema ta ce ti se pare :)

KillinG FieldS
21st August 2007, 20:44
Constat cu stupoare ca toti aradenii sunt Rapidisti!!!!??????oare de ce....:P....cat priveste meciul va fii unul de lupta in care baietii nostrii trebuie sa-si spele din pacatele ultimei etape......risc un pronostic 1 :ok:

Constatati gresit... a da un pronostic nu inseamna ca ti si cu echipa aia... sau la tine e altfel ?

six
21st August 2007, 21:05
Constatati gresit... a da un pronostic nu inseamna ca ti si cu echipa aia... sau la tine e altfel ?Bey tu tii cu POLI dar uneori mai gresesti cifrele cred....:)

boni2204
22nd August 2007, 00:00
meci de 1x2, important e sa fie un joc bun

micutzu
22nd August 2007, 10:38
Tzaranu'...tooooot tzaran!:headbang:Muresul e o solutie pt. voi, nu?:drak:Jalnic:(

Mama, ce fain om esti tu !

Raman la 0-2

2stupiddogs
22nd August 2007, 10:50
Constat cu stupoare ca toti aradenii sunt Rapidisti!!!!??????oare de ce....:P....cat priveste meciul va fii unul de lupta in care baietii nostrii trebuie sa-si spele din pacatele ultimei etape......risc un pronostic 1 :ok:
Uite,asta nici nu am remarcat,dar ai dreptate!Conform acestor "pronosticuri"(de fapt sunt urari de "bine")toti,dar TOTI,aradenii sunt rapidisti!Ce suflet incapator au,dupa steaua,dinamo si uta,acum mai incape si Rapidul:shocked:

paul30
22nd August 2007, 11:28
dupa cum spuneamm UTA nu poate demonstra mare lucru si ca sa poata aradenii sa deschida gura se mandresc cu victoriile oricarei echipe impotriva lui Poli, ce jalnic sa va simtiti mandrii de realizarile altora.

KillinG FieldS
22nd August 2007, 12:09
Daca ar fi dupa mine as vrea sa piarda ambele echipe acest meci...asa ma intereseaza de rapid ca de poli.... ca doar vis FRATI/ sau pardon....surori

2stupiddogs
22nd August 2007, 12:16
Daca ar fi dupa mine as vrea sa piarda ambele echipe acest meci...asa ma intereseaza de rapid ca de poli.... ca doar vis FRATI/ sau pardon....surori
Yeeesss!S-a intors Tau-Tau!:yeah::yeah::yeah: Iar lovesti sub centura?:rosu:

White Shadow
22nd August 2007, 13:05
dupa cum spuneamm UTA nu poate demonstra mare lucru si ca sa poata aradenii sa deschida gura se mandresc cu victoriile oricarei echipe impotriva lui Poli, ce jalnic sa va simtiti mandrii de realizarile altora.

eu am spus ca va fi X ca intre prieteni ...in nici un caz nu am spus ca pierdeti acest meci...va fi un X mare si frumos , spectatorii din tribune vor face hora unirii , va fi o mare sarbatoare...asa intre prieteni....la finalul partidei suporterii rapidisti si cei cimisoreni vor merge la mici si bere...va fi fenomenal.....o adevarata sarbatore...asa...intre mitici....

miticii prieteni cu cimisorenii care sunt pe cale sa devina mitici ( zici ca-i nume de film horror asta )

2stupiddogs
22nd August 2007, 13:32
eu am spus ca va fi X ca intre prieteni ...in nici un caz nu am spus ca pierdeti acest meci...va fi un X mare si frumos , spectatorii din tribune vor face hora unirii , va fi o mare sarbatoare...asa intre prieteni....la finalul partidei suporterii rapidisti si cei cimisoreni vor merge la mici si bere...va fi fenomenal.....o adevarata sarbatore...asa...intre mitici....

miticii prieteni cu cimisorenii care sunt pe cale sa devina mitici ( zici ca-i nume de film horror asta )
Asa cum a fost dupa uta-"U"?Doar voi sunteti in stare de asemenea serbari campenesti....la noi este mai greu asa ceva,noi locuim in ORAS si nu suntem obisnuiti cu mici si bere contra voturi!

micutzu
22nd August 2007, 15:18
Cea fost dupa meciul nostru U-istii? Hai zi-mi ca io nu stiu.

2stupiddogs
22nd August 2007, 16:24
Cea fost dupa meciul nostru U-istii? Hai zi-mi ca io nu stiu.
Cu tine,NU ma mai joc!"hai pa" :limba:

grande
22nd August 2007, 16:30
pentru scandal putetzi posta aici http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=6167

ontopic : castigam la Timisoara :)!!!

2stupiddogs
22nd August 2007, 16:36
pentru scandal putetzi posta aici http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=6167

ontopic : castigam la Timisoara :)!!!

Poate,dar anul acesta nu cred....

six
22nd August 2007, 18:32
miticii prieteni cu cimisorenii care sunt pe cale sa devina mitici ( zici ca-i nume de film horror asta ):P uneori am impresia ca tu esti de "horror"........pronostic 1 :ok:

Truica Madalin
22nd August 2007, 21:53
timisoara si-o ia si de data asta ...s-a imbunatatit jokul rapidistilor:ok:

White Shadow
22nd August 2007, 21:59
Cu tine,NU ma mai joc!"hai pa" :limba:

Micutzu....ce zici de el ? ..mai poti sa spui ceva ?:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

2stupiddogs
22nd August 2007, 23:45
Micutzu....ce zici de el ? ..mai poti sa spui ceva ?:ras-plans::ras-plans::ras-plans:
Pustiu,daca esti atent vei vedea cine a facut prima data asa,eu sau micutzul!Cred ca ai citit si de aceea razi cu pofta....

KappA 2006
23rd August 2007, 01:06
Pustiu,daca esti atent vei vedea cine a facut prima data asa,eu sau micutzul!Cred ca ai citit si de aceea razi cu pofta....

Stai linistit ca esti fotogenic, imi pari cunoscut, nush...Mai pierdeti meciul asta si urmatorul la scor si apoi nu mai vreau sa aud de voi pana in retur...

White Shadow
23rd August 2007, 02:37
Pustiu,daca esti atent vei vedea cine a facut prima data asa,eu sau micutzul!Cred ca ai citit si de aceea razi cu pofta....

:ras-plans: cica pustiu...esti de groaza ma :ras-plans:

hai ma ca nu a folosit Micutzu acest smile :limba:.....unde-i postul ? :ras-plans:...

on-topic...va fi un meci echilibrat cu multe goluri de ambele parti care la final se va termina la egalitate 2-2 sau 3-3

2stupiddogs
23rd August 2007, 08:23
:ras-plans: cica pustiu...esti de groaza ma :ras-plans:

hai ma ca nu a folosit Micutzu acest smile :limba:.....unde-i postul ? :ras-plans:...

on-topic...va fi un meci echilibrat cu multe goluri de ambele parti care la final se va termina la egalitate 2-2 sau 3-3
Ce-i drept,e drept!Nu a folosit acel smile dar comportamentul a fost identic.Nu,PUSTIU,nu vor fi multe goluri.Va fi o victorie scurta a Politehnicii,1-0,max 2-1...

micutzu
23rd August 2007, 12:14
No hai sa revenim la subiect.

Io tot pe 0-2 raman. :ok:

Elphax
23rd August 2007, 12:25
bine, cat de traumatizati pot fi aradenii astia?

scriu mai mult pe threadurile despre Poli decat pe alea despre uta ... :rosu:

nu pierdem cu rapidul duminica ...

White Shadow
23rd August 2007, 14:24
bine, cat de traumatizati pot fi aradenii astia?

scriu mai mult pe threadurile despre Poli decat pe alea despre uta ... :rosu:

nu pierdem cu rapidul duminica ...

si care-i problema ta unde scriem noi ?....

e un forum si fiecare are dreptul sa scrie unde vrea si cat vrea cat timp e on-topic.....

asa ca mai bine ai incerca sa iti vezi de moderare mai bine pt ca am observat ca tot primesti contestatii pt felul in care moderezi

mai scriem pe threadurile cu 1921 pana pe 1 septembrie...dupa aia stai linistit ca nu va mai baga nici draku in seama.....

on-topic va fi un X mare si frumos....

gheorghe
23rd August 2007, 15:31
si care-i problema ta unde scriem noi ?....

e un forum si fiecare are dreptul sa scrie unde vrea si cat vrea cat timp e on-topic.....

asa ca mai bine ai incerca sa iti vezi de moderare mai bine pt ca am observat ca tot primesti contestatii pt felul in care moderezi

mai scriem pe threadurile cu 1921 pana pe 1 septembrie...dupa aia stai linistit ca nu va mai baga nici draku in seama.....

on-topic va fi un X mare si frumos....


off - topic: esti cam palid, chiar si o sticla goala de juma' de litru poate fi o solutie pt tine in acest moment:sleep:.


on - topic: Din pacate managementul clubului POLI Timisoara este dezastruos. Acest lucru este sesizabil mai ales prin prisma inexistentei (indiferent de ce afirma acualii conducatori) unei strategii adevarate. :mda:Totul se face dupa ureche sau dupa bunul plac al unor efemeri venetici.:( Din pacate pot afirma foarte bazat ca la Timisoara nu se doreste performanta cu adevarat.:thinkso:

White Shadow
23rd August 2007, 15:34
off - topic: esti cam palid, chiar si o sticla goala de juma' de litru poate fi o solutie pt tine in acest moment:sleep:.

bine ma gheorghe daca tu zici...asa o fi....

Elphax
23rd August 2007, 16:15
asa ca mai bine ai incerca sa iti vezi de moderare mai bine pt ca am observat ca tot primesti contestatii pt felul in care moderezi


de ce iti bagi nasul, te iei dupa toti fraierii, mai bine incerci sa fii obiectiv (ca si mine ...)

KillinG FieldS
23rd August 2007, 16:18
Asa cum a fost dupa uta-"U"?Doar voi sunteti in stare de asemenea serbari campenesti....la noi este mai greu asa ceva,noi locuim in ORAS si nu suntem obisnuiti cu mici si bere contra voturi!

taci drecu ca te faci de ras :groggy: micii si berea e in floarea in toata romania care defapt TOATA E PRAF... dute pe afara in vest si cand vi inapoi vezi ca defapt toata Romania e un fel de ''la tzara''
vizavi de meci.... Clar e serbare campeneasca...ca doar sunteti si voi la campie... meci ca intre surori... numa sa nu va trageti de par..totusi cred ca va castiga tzigancusa... :groggy: nu va enervati mehh mai glumim si noi...

KillinG FieldS
23rd August 2007, 16:20
bine, cat de traumatizati pot fi aradenii astia?

scriu mai mult pe threadurile despre Poli decat pe alea despre uta ... :rosu:

nu pierdem cu rapidul duminica ...

hehehe daca iti Extrag toate posturile cate ai pe threadurile UTA.... ma depasesti sigur la nr meu TOTAL de posturi... deci vezi prietene... noah mai bine nu scriai nimic ha ? :D

grande
23rd August 2007, 16:55
nu pierdem cu rapidul duminica ...


dar nici nu castigati :ok:

Elphax
23rd August 2007, 16:55
hehehe daca iti Extrag toate posturile cate ai pe threadurile UTA.... ma depasesti sigur la nr meu TOTAL de posturi... deci vezi prietene... noah mai bine nu scriai nimic ha ? :D

chiar te rog sa le numeri, nu au cum sa fie 300 ... :headbang:
nici daca iei threadul cu rivalitatea (care oricum este despre Timisoara)

blandu
23rd August 2007, 19:44
Sper sa invinga Poli Tim.

alin_cv
24th August 2007, 10:28
Prima infrangere a Rapidului.Merg pe victoria Timisoarei la un gol diferenta.

crissis
24th August 2007, 11:40
Bate Rapid cu 2-1.

2stupiddogs
24th August 2007, 13:14
Bate Rapid cu 2-1.
"Simpatic" ca de obicei.....Te inseli,varu'!Poli bate cu 2-1,cei care pierd cu 2-1 sunt baietii lui Popa!:ok:

Universal
24th August 2007, 16:12
Tind spre un joc echilibrat, un 1-1 ar fi echitabil.

andrei1921tm
24th August 2007, 17:42
Multi utisti care vad ca se baga in seama pe aici....
Sunt sigur ca o sa fie un meci frumos...asta conteaza cel mai mult acum!

corello
25th August 2007, 00:01
bate poli cu 'nshpe la zero

tu26dor
25th August 2007, 08:46
poli vine dupa o infrangere destul de severa in fata urziceniului... probabil vor juca cu sabia deasupra capului, dar nu e exclus sa aiba si plumb in ghete... orice rezultat e posibil, insa rapidul are mai multe sanse de partea sa. meci de x2

gheorghe
25th August 2007, 09:56
Am si eu o mica intrebare, retorica, este adevarat: cum dracu' poti sa spui ca doresti sa faci performanta cu Poli si tu ca patron esti dispus sa dai drumul lui Alexa, liantul de la mijlocul terenului, catre rivala de moarte, dinamo? http://www.gsp.ro/Dinamo/Din-nou-Alexa.html?a=2254/66306 :angry: Cu aceasta atmosfera in cadrul clubului, cu duplicitatea afisata de borfasul din fruntea clubului nu o sa ajungem niciunde.:( Prefer echipa de mijlocul clasamentului, cea de acum 3 sezoane cu Panduru pe banca, decat aceasta, umflata cu pompa de catre un grup de interese economice obscure. La Plesan i-a dat drumul cand se afla in varf de forma, pe Alexa vrea sa il trimita pachet la dinamo...sa vanda clubul si gata! stim de unde pornim:rosu:La meciul cu Rapidul daca`o sa fie 7000 de spectatori atunci sa se felicite umflatu'!:no:

Ferdininho
25th August 2007, 10:07
Mda echipa al care-i nume nu merita pronuntat dar are cortul amplasat langa soseaua Stefan cel Mare a ofertat aproape toti jucatorii de la Poli, daca este asa atunci mai bine sa ne lase pe noi sa jucam returul cu Lazio si in grupele UCL. Rednic minte cand spune ca nu l-a dorit pe Mckain (la ce tentativa de fundasi are Dinamo acum) dar si vulpea a zis ca strugurii sunt acrii daca.....

On topic Poli are nevoie in meciul cu Rapid de victorie in perspectiva partidei de la Arad.

Datenshi
25th August 2007, 10:08
Tind spre un joc echilibrat, un 1-1 ar fi echitabil.


Daca e sau nu echitabil un rezultat poti decide dupa meci, nu inainte. ;)

giulestina
25th August 2007, 10:29
Sper ca Rapidul sa faca un meci bun si sa vina neinvinsa de la Timisoara.Oricum va fi un meci greu pt noi, insa nu imposibil de castigat.

Angel66
25th August 2007, 13:38
Tind spre un joc echilibrat, un 1-1 ar fi echitabil.

Doar ca nu ne intereseaza spre ce tinzi tu sau ce crezi ca e echitabil!Cum a spus si Datenshi,asta se vede dupa meci!:rolleyes: Echitabil,neechitabil...Rapidul castiga!:D Nu prea sunteti voi in masura sa vorbiti despre ce e echitabil sau nu!:mda:

poli-umt
25th August 2007, 20:04
Un lucru ii sigur:nu merg la meci!Prefer sa stau in fata TV-ului la preturile astea nu pun botul.Oricum nu batem,dupa meciul de la Urziceni nu mai sper la nimic si nici nu ma mai intereseaza nimic,raman un simpatizant si atat.Cat timp Iancu are echipa nu vom face nimic si toti jucatorii care au venit aici au venit pt. bani(parerea mea).Si inca ceva:la finala a murit o parte din mine cand am vazut cum a jucat Poli "acasa" cu cupa pe masa,in fata propriului public...fara cuvinte.

Ess
25th August 2007, 20:11
Tind spre un joc echilibrat, un 1-1 ar fi echitabil.

ai dreptate...a fost un joc echilibrat, deci rezultatul e echitabil :groggy:

ot:meci de 1 solist

Lover
25th August 2007, 20:56
Tind spre un joc echilibrat, un 1-1 ar fi echitabil.

foarte inteligent... spune`mi si mie daca Schalke - Bayern o sa fie un meci echitabil, din turul campionatului... sa stiu la ce sa ma astept.

1-3 RAPID :dance: pacat de golul primit acasa cu Gloria :no: puteam sa avem 12 puncte acum :no:

carlo
25th August 2007, 22:34
Mda echipa al care-i nume nu merita pronuntat dar are cortul amplasat langa soseaua Stefan cel Mare a ofertat aproape toti jucatorii de la Poli, daca este asa atunci mai bine sa ne lase pe noi sa jucam returul cu Lazio si in grupele UCL. Rednic minte cand spune ca nu l-a dorit pe Mckain (la ce tentativa de fundasi are Dinamo acum) dar si vulpea a zis ca strugurii sunt acrii daca.....

On topic Poli are nevoie in meciul cu Rapid de victorie in perspectiva partidei de la Arad.
Daaaaaaaaa...dar cand voi ati luat jumatate din echipa Nationalului a fost mishto,nu?Eh,acum va venit si voua randul...

paul30
25th August 2007, 22:42
un 1-1 ar fi echitabil.

A folosit omul o expresie nepotrivita si au si aparut 10 destepti sa faca mishto de el, cu o replica cred ca era destul, nu? Daca nu deschideti un topic nou si spuneti ce vreti despre expresiile folosite inadecvat. In plus exista persoane care traiesc in afara tarii care pot face greseli gramaticale si nu cred ca e motiv sa faceti atata caz.

On topic: meci echilibrat iar un egal ar fi multumitor pentru ambele echipe.

carlo
25th August 2007, 23:13
Am si eu o mica intrebare, retorica, este adevarat: cum dracu' poti sa spui ca doresti sa faci performanta cu Poli si tu ca patron esti dispus sa dai drumul lui Alexa, liantul de la mijlocul terenului, catre rivala de moarte, dinamo? http://www.gsp.ro/Dinamo/Din-nou-Alexa.html?a=2254/66306 :angry: Cu aceasta atmosfera in cadrul clubului, cu duplicitatea afisata de borfasul din fruntea clubului nu o sa ajungem niciunde.:( Prefer echipa de mijlocul clasamentului, cea de acum 3 sezoane cu Panduru pe banca, decat aceasta, umflata cu pompa de catre un grup de interese economice obscure. La Plesan i-a dat drumul cand se afla in varf de forma, pe Alexa vrea sa il trimita pachet la dinamo...sa vanda clubul si gata! stim de unde pornim:rosu:La meciul cu Rapidul daca`o sa fie 7000 de spectatori atunci sa se felicite umflatu'!:no:
Bravo!Stii cum se spunea pe vremea raposatului:"Incepi sa gandesti...devii periculos!"
Am fost si eu printre cei care au spus la un moment dat ca pe umflatul asta il doare undeva de Timisoara,el nu isi deruleaza acolo decat afacerile murdare,dar la vremea respectiva erau foarte multi visatori printre voi.Si poate inca se mai viseaza,dar incet,incet...

2stupiddogs
25th August 2007, 23:43
Daaaaaaaaa...dar cand voi ati luat jumatate din echipa Nationalului a fost mishto,nu?Eh,acum va venit si voua randul...
Daca atunci nu "luam" jumatate de echipa,voi acum erati in FALIMENT,adica DESFIINTATI!Proiectul lui iancu a pornit gresit,am "luat" o jumatate dintr-o echipa de BLATISTI!Ei aveau blaturile in sange,un antrenor care din asta traia(si inca f. bine!),intre timp se pare ca i-a venit mintea la cap si a scapat de BLATISTII din lotul national(coman,olah,petre urmeaza caramian si sper popa,asta-i ultimul dubios din lot!),din acel "lot" exceptiile care intaresc regula sunt cei doi fundasi centrali:Canu si McKain!Pe shroj si abiodun nu-i pun la socoteala pt ca au venit gratis(primul mai bine se facea taximetrist cand a avut ocazia,daca nu era o "afacere" nici nu ajungea aici!Cine naiba a crezut ca asta este fotbalist?!?) deci nu i-am "luat"!PS. Cuvantul "luat" se citeste CUMPARAT!PS.2 "Afacerea" cu "luarea" blatistilor,a fost ca o boala de piele de care nu poti scapa,nici acum acel club obscur si infect,nu a emis facturi pe tranzactii si sunt probleme cu finantele,dar ei se considera "Alba ca zapada"[unde cei 7 pitici se identifica cu suporterii "clubului"].PS 3 Sper sa va dea maine Giurgiu ceea ce meritati si sa ramaneti vreo 10-15 ani la nivelul asta!Cred ca si la acest nivel puteti face blaturi,deci sunteti in elementul vostru!

pif
26th August 2007, 03:05
Bate RAPID e echipa mai buna chiar daca joaca in deplasare.Mazilu e anuntat titular accindentarea de la echipa nationala nu a fost grava si poate juca din primul minut.
Poli Stiinta Timisoara - RAPID 1-3 (Ganea /Mazilu,Maftei,Stefan Grigore)

Lover
26th August 2007, 13:39
A folosit omul o expresie nepotrivita si au si aparut 10 destepti sa faca mishto de el, cu o replica cred ca era destul, nu? Daca nu deschideti un topic nou si spuneti ce vreti despre expresiile folosite inadecvat. In plus exista persoane care traiesc in afara tarii care pot face greseli gramaticale si nu cred ca e motiv sa faceti atata caz.

On topic: meci echilibrat iar un egal ar fi multumitor pentru ambele echipe.

adica daca traiesti in germania, ai voie sa faci asemenea greseli? asta nu`i greseala gramaticala... asta e pura prostie...

Angel66
26th August 2007, 14:08
A folosit omul o expresie nepotrivita si au si aparut 10 destepti sa faca mishto de el, cu o replica cred ca era destul, nu? Daca nu deschideti un topic nou si spuneti ce vreti despre expresiile folosite inadecvat. In plus exista persoane care traiesc in afara tarii care pot face greseli gramaticale si nu cred ca e motiv sa faceti atata caz.


Niste destepti care vorbesc corect romaneste!Daca nu e capabil,sa ne scuteasca!


On topic: meci echilibrat iar un egal ar fi multumitor pentru ambele echipe.

Meci echilibrat?:rolleyes:Iti aduc aminte ca jucati cu Rapid!Egalul ar fi multumitor ptr timisoara probabil!Nu ne baga in aceeasi oala!Obiectivele si performantele celor doua echipe nu se compara!:rolleyes:

YoNuTzz
26th August 2007, 14:16
cred k bate rapidul :ok:

Ferdininho
26th August 2007, 15:19
cred k bate rapidul :ok:

Crezi rau!

Angel66
26th August 2007, 15:20
Crezi rau!

Sau nu!:D:P

carlo
26th August 2007, 15:40
Daca atunci nu "luam" jumatate de echipa,voi acum erati in FALIMENT,adica DESFIINTATI!Proiectul lui iancu a pornit gresit,am "luat" o jumatate dintr-o echipa de BLATISTI!Ei aveau blaturile in sange,un antrenor care din asta traia(si inca f. bine!),intre timp se pare ca i-a venit mintea la cap si a scapat de BLATISTII din lotul national(coman,olah,petre urmeaza caramian si sper popa,asta-i ultimul dubios din lot!),din acel "lot" exceptiile care intaresc regula sunt cei doi fundasi centrali:Canu si McKain!Pe shroj si abiodun nu-i pun la socoteala pt ca au venit gratis(primul mai bine se facea taximetrist cand a avut ocazia,daca nu era o "afacere" nici nu ajungea aici!Cine naiba a crezut ca asta este fotbalist?!?) deci nu i-am "luat"!PS. Cuvantul "luat" se citeste CUMPARAT!PS.2 "Afacerea" cu "luarea" blatistilor,a fost ca o boala de piele de care nu poti scapa,nici acum acel club obscur si infect,nu a emis facturi pe tranzactii si sunt probleme cu finantele,dar ei se considera "Alba ca zapada"[unde cei 7 pitici se identifica cu suporterii "clubului"].PS 3 Sper sa va dea maine Giurgiu ceea ce meritati si sa ramaneti vreo 10-15 ani la nivelul asta!Cred ca si la acest nivel puteti face blaturi,deci sunteti in elementul vostru!
Pai incearca-ti tu norocul,du-te la conu`Iancu si spune-i ca tu esti un banatean cinstit si curat si esti singurul care ar putea scoate echipa din rahat.Degeaba incerci tu acum sa ne convingi ca echipa nu merge din cauza jucatorilor "blatisti",sti cum se spune:"Pestele se impute de la cap".
PS1 Si eu sper ca Urziceniul,aceasta echipa de vedete care a castigat de 3 ori Champions League,nu a fost decat inceputul...:happy
Auzi la umflatul ala,viseaza la Real Madrid,AC Milan si Chelsea:happy

2stupiddogs
26th August 2007, 16:29
Pai incearca-ti tu norocul,du-te la conu`Iancu si spune-i ca tu esti un banatean cinstit si curat si esti singurul care ar putea scoate echipa din rahat.Degeaba incerci tu acum sa ne convingi ca echipa nu merge din cauza jucatorilor "blatisti",sti cum se spune:"Pestele se impute de la cap".
PS1 Si eu sper ca Urziceniul,aceasta echipa de vedete care a castigat de 3 ori Champions League,nu a fost decat inceputul...:happy
Auzi la umflatul ala,viseaza la Real Madrid,AC Milan si Chelsea:happy

Lasa tu visele altora,ai grija de visele tale!De ex. la Giurgiu a fost un COSMAR?Asteapta tu putin ca mai vin si visele cu Prefab Modelu sau Concordia Chiajna!:ras-plans::ras-plans::ras-plans: Cum de nu ati dat-o la pace cu.....cum ziceai ca-i cheama pe cei care v-au batut???

Ferdininho
26th August 2007, 16:34
PS1 Si eu sper ca Urziceniul,aceasta echipa de vedete care a castigat de 3 ori Champions League,nu a fost decat inceputul


SDR-ul nu a jucat inca cu Urziceniul, la ora actuala Unirea joaca cel mai frumos fotbal din Liga I si daca nu pleaca Stancu de la ei si ii lasa arbitrii vor avea un cuvant greu de spus. In meciul pierdut la Galati au fost clar dezavantajati. Iti inteleg frustarea cat timp Progresul inoata prin Liga a II a si la cum joaca Sportul cu Brasovul slabe sanse sa intrati anul acesta.

alex_6tm
26th August 2007, 16:35
Sper sa fie un meci frumos...si bineinteles sa castige Poli...Forza Viola

dydee_rapidysta
26th August 2007, 17:21
Eu sper sa bata RAPIDuletzu',imi mai insenineaza si mie ziua ..FZR!

THE HUN
26th August 2007, 19:18
pronostic1 si 2 goluri diferenta

Blitz.
26th August 2007, 19:33
pronostic1 si 2 goluri diferenta

cam optimist dupa meciul de la urziceni...

se anunta cel mai frumos meci din aceasta etapa...sa speram ca asa va fi...
pronostic : 0-2

Zauri
26th August 2007, 19:43
X mare Un 1-1 e suficient

San Cristobal
26th August 2007, 20:25
...unii joaca pe 4 mii de euro ...ceilalti pe 8 mii de dolari ...:ban:...:ban:...:ban:...:ban:

San Cristobal
26th August 2007, 20:35
...nenorocitu de Ganea trebuia sa ia rosu ...intrare criminala la Costin Lazar ...

tu26dor
26th August 2007, 20:42
iar vor fi lupte si la acest meci... asa e cristobal, ganea trebuia sa ia rosu acolo.

tu26dor
26th August 2007, 20:46
ce gol... ca la antrenament... 1-0 pt timisoara

Ulysses
26th August 2007, 20:47
goooooooooooooooooooooooooooooool timisoara !!!!!!:ok: rapidul arata ca un marfar fara revizie...

SexyBoy
26th August 2007, 20:47
Goooooooooooooooooool Bucur :yeah:

Nightwish
26th August 2007, 20:47
Goool, bravo Poli, 1-0 :)
Apararea Rapidului.. varza la faza golului

Dani3l
26th August 2007, 21:08
Personal,consider ca Uhrin este un castig pt fotbalul romanesc.:ok: Cu acest ceh,poli poate face performanta.

tu26dor
26th August 2007, 21:08
frate ce bara a dat karamyan... fara sa vrea normal...ar fi fost un gol demn de orice generic

Nico21
26th August 2007, 21:14
Incredibil...acest arbitru aservit cauzelor ghenciste,de furt in masa, nu i-a dat rosu lui Ganea...

tu26dor
26th August 2007, 21:16
rapidul salveaza in minutul 46 o repriza in care nu au jucat nimic, dar in final fotbalul se joaca pe joluri , nu? 1-1 la pauza.

Dani3l
26th August 2007, 21:18
Nico, te faci de ras....abtine-te....bine, daca nu te-ai lua de steaua,n-ai fi rapidist...

Chriss34
26th August 2007, 21:18
ce noroc are rapidul,tot pe prelungiri dau gol

Rossi
26th August 2007, 21:19
1-1 la pauza ... o repriza frumoasa si un rezultat echitabil
cred ca se termina 2-2 ...

ps: Ganea trebuia eliminat !!!!!!!

Luis Garcia10
26th August 2007, 21:19
Incredibil...acest arbitru aservit cauzelor ghenciste,de furt in masa, nu i-a dat rosu lui Ganea...

Esti jenant! :rosu: :rosu:

Nico21
26th August 2007, 21:20
Nico, te faci de ras....abtine-te....bine, daca nu te-ai lua de steaua,n-ai fi rapidist...

Mai baiatule,tu ai vazut intrarea lui Ganea?...absolut criminala...arbitrul era exact la 3 m de faza...si nu a vrut sa dea rosu...nu te intrebi si tu de ce nu vrut,daca a vazut perfect faza?

Blitz.
26th August 2007, 21:20
rapidul salveaza in minutul 46 o repriza in care nu au jucat nimic, dar in final fotbalul se joaca pe joluri , nu? 1-1 la pauza.

:lol: cum poti sa zici ca rapidul nu a jucat nimic ??? rapidul a jucat mai bine ca poli, a incercat sa treaca mai mult de defensiva timisorenilor si sa-si creeze faze de gol ! poli a marcat dupa o neatentie in apararea rapidului, dupa ce pana atunci rapidul dominase jocul !

au fost cateva momente spre finalul reprizei cand poli parca se mai trezise, insa rapidul a meritat egalarea !

Luis Garcia10
26th August 2007, 21:22
Mai baiatule,tu ai vazut intrarea lui Ganea?...absolut criminala...arbitrul era exact la 3 m de faza...si nu a vrut sa dea rosu...nu te intrebi si tu de ce nu vrut,daca a vazut perfect faza?

Si ce treaba are Steaua cu astea mai baiatule? :confused:

Lover
26th August 2007, 21:22
ma asteptam la un meci mai frumos... prea multe faulturi, prea putin fotbal...
1-1 rezultat corect la pauza...

Datenshi
26th August 2007, 21:24
Coman cred ca e lipit cu superglue de linia portii sezonul asta. Daca nu-l baga mai repede pe Andrade vom lua multe goluri pe centrari sezonul asta.
In rest, meci oarecum echilibrat, cu foarte putine faze de poarta pana acum.

Kainsashiki
26th August 2007, 21:25
1-1 la pauza ... o repriza frumoasa si un rezultat echitabil
cred ca se termina 2-2 ...

ps: Ganea trebuia eliminat !!!!!!!

Rossi, chiar nu inteleg ce ai vazut atat de frumos, in afara de intrari extrem de dure altceva n-am vazut. De fapt ai vazut si raportul posesiei in joc, 9 minute rapid, 9 minute poli....:) de plictiseala am dat pe otv s-i vad cum se cearta din cauza biletului la loto.

Sper sa bata rapid sa vad cum acuza iancu arbitrajul dupa meci:D

Dani3l
26th August 2007, 21:25
Nico,nu ma uit la meci...dar ce treaba are Steaua?!

spartacus
26th August 2007, 21:26
o prima repriza frumoasa cu doua echipe care joaca deschis...galeria Timisoarei ar merita o victorie:ok:

Nico21
26th August 2007, 21:26
Si ce treaba are Steaua cu astea mai baiatule? :confused:


Bre,tu esti prea mic ca sa stii ce se intampla in campionatul nostru...vezi declaratia lui Iancu si conditiile alea pe care le-a pus Hagi la Steaua,referitoare la fluierasi...;)...in Liga lui Mitica se lucreaza pe toate fronturile...inclusiv la indirecte...dar imi place de tine...esti tanar si vezi totul in roz...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Blitz.
26th August 2007, 21:26
ma asteptam la un meci mai frumos... prea multe faulturi, prea putin fotbal...


eh...e derby...iar fotbal eu zic ca a fost..faulturile cam strica spectacolul..da' asta e !

ganea intr-adevar, a avut o intrare foarte urata...da' dak nu stie fotbal ce sa-i faci !...aja a facut si in meciul cu cfr..cand vede ca nu se descurca, incepe sa faulteze ! aja atitudine, aja jucator :rosu:

Luis Garcia10
26th August 2007, 21:28
Bre,tu esti prea mic ca sa stii ce se intampla in campionatul nostru...vezi declaratia lui Iancu si conditiile alea pe care le-a pus Hagi la Steaua,referitoare la fluierasi...;)...in Liga lui Mitica se lucreaza pe toate fronturile...inclusiv la indirecte...dar imi place de tine...esti tanar si vezi totul in roz...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Mai da ce le stii tu pe toate! :lol: :lol: Si ma rog..de ce nu ar fi Dinamo implicata si e Steaua? :rolleyes: :confused:

tu26dor
26th August 2007, 21:29
:lol: cum poti sa zici ca rapidul nu a jucat nimic ??? rapidul a jucat mai bine ca poli, a incercat sa treaca mai mult de defensiva timisorenilor si sa-si creeze faze de gol ! poli a marcat dupa o neatentie in apararea rapidului, dupa ce pana atunci rapidul dominase jocul !

au fost cateva momente spre finalul reprizei cand poli parca se mai trezise, insa rapidul a meritat egalarea !

a sunat cam dur poate ca nu a jucat nimic... de fapt mai corect ar fi ca timisoara a fortat mai mult, a avut mai multe spatii in atac si s-a aparat mai concis pe fondul unor imprecizii rapidiste.

Nico21
26th August 2007, 21:30
Mai da ce le stii tu pe toate! :lol: :lol: Si ma rog..de ce nu ar fi Dinamo implicata si e Steaua? :rolleyes: :confused:

Hihihi...Steaua sau Dinamo...tot aia e...:D:D:D

tu26dor
26th August 2007, 21:32
Mai baiatule,tu ai vazut intrarea lui Ganea?...absolut criminala...arbitrul era exact la 3 m de faza...si nu a vrut sa dea rosu...nu te intrebi si tu de ce nu vrut,daca a vazut perfect faza?

a fost la inceputul jocului . cu siguranta arbitru nu a vrut sa strice echilibrul chiar din primele minute.

Nico21
26th August 2007, 21:33
Pai zi frate asa,ca in primele 5 minute orice ai face pe teren,nu poti sa incasezi rosu...ce ar mai iesi ?:):):)

Rossi
26th August 2007, 21:35
Rossi, chiar nu inteleg ce ai vazut atat de frumos, in afara de intrari extrem de dure altceva n-am vazut...

pai si ce ai vrea ? meci d'ala "amical" cum joaca Farul cu Steaua ?! .....

tu26dor
26th August 2007, 21:40
Pai zi frate asa,ca in primele 5 minute orice ai face pe teren,nu poti sa incasezi rosu...ce ar mai iesi ?:):):)



ai si tu dreptate in felul tau... eu am facut doar o supozitie acolo, parerea mea am spus-o mai devreme:

iar vor fi lupte si la acest meci... , ganea trebuia sa ia rosu acolo.

Nico21
26th August 2007, 21:42
Maamaaaaaaaaaaa,ce ocazie...:groggy::groggy::groggy::groggy:

Ps...extraordinar jocul de contraatac impus de Bergodi...

tu26dor
26th August 2007, 21:43
nu imi vine sa cred ce a ratat burdujan... mai sa fie... timisoara a intrat mai adormita pe teren si e posibil sa-i coste...se va vedea....

spartacus
26th August 2007, 21:45
mana lui Bergodi se vede....

Kainsashiki
26th August 2007, 21:46
pai si ce ai vrea ? meci d'ala "amical" cum joaca Farul cu Steaua ?! .....

Eu nu cred ca-ti convenea daca Dinamo juca azi cu Poli si iesea cu 3-4 accidentati inaintea meciului cu Lazio.

Ce-a ratat Burdujan ala:o:

tu26dor
26th August 2007, 21:49
bun e burdujan asta... parca nici la ceahalul nu juca asa bine:D

Nico21
26th August 2007, 21:57
Incredibil ce face Ganea...fmm de jeg cordit !:rosu::rosu::rosu:

tu26dor
26th August 2007, 21:58
nu imi vine sa cred... e imposibil... nu conteaza ce s-a intamplat... nu trebuia sa reactioneze asa... ganea nu avea voie sa se ia de arbitru. o sa il coste scump... pacat...

Celso
26th August 2007, 21:58
Ganea,,,,de asta ai fost dat afara si de la Dinamo....:rosu: spurcatule:rosu:

Dani3l
26th August 2007, 21:58
Incredibil ce face Ganea...fmm de jeg cordit !:rosu::rosu::rosu:
Nu a jucat la rapid?:)

TaciAcolo
26th August 2007, 21:59
trebuia sa`i dea tusieru un croseu :cry: era auto-aparare

Nico21
26th August 2007, 21:59
Da...a jucat si la nationala...ce conteaza unde a jucat ?...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Ted
26th August 2007, 21:59
Nu a jucat la rapid?:)

in doua randuri...

Nico21
26th August 2007, 22:01
in doua randuri...


Hihihi...azi Ganea l-a intrecut pe acel jeg uman pe nume Lacatus...tuturor ni se parea imposibil sa se intample asa ceva...dar uite ca l-a depasit Ganita astazi...:)

4ndy
26th August 2007, 22:01
Ganea e un magar si un tzaran.

nubian
26th August 2007, 22:02
Moama, a fost nevoie de 5 jucatori sa-l tina pe Ganea sa nu-l rupa pe arbitru...

gab
26th August 2007, 22:02
doamne :O Temperament incredibil! pacat pt el! eu am ramas cu gura deschisa! daca il scapau timisorenii creca il calca in picioare!!

Lauryca
26th August 2007, 22:02
Ganea, no comment!!! Ar trebui eliminat pe VIATA!:rosu::rosu::rosu::rosu::rosu:

Ted
26th August 2007, 22:02
Hihihi...azi Ganea l-a intrecut pe acel jeg uman pe nume Lacatus...tuturor ni se parea imposibil sa se intample asa ceva...dar uite ca l-a depasit Ganita astazi...:)

esti de-a dreptul nesimtit...

Rossi
26th August 2007, 22:02
daca Ganea lua :rosu: in primele minute ... nu se mai ajungea aici ...

gestul lui Ganea este incalificabil ... :rosu::rosu::rosu:

cu siguranta ca o sa fie EXCLUS DIN VIATA SPORTIVA !!!



PS: cred ca era drogat ... ca altfel nu-mi explic ...

Vand vise
26th August 2007, 22:03
ce tigan. :rosu:ganea trebuie suspendat cel putin 5 etape

dede
26th August 2007, 22:04
ce nervos era ganea... :shocked: un taran... :sleep:

Lauryca
26th August 2007, 22:04
Ce 5 etape? PE VIATA.

SpiderX
26th August 2007, 22:04
Poate are dreptate shi omu ...t aduce in stadiu d nebunie.. totusi sa vedem faza pt kare a semnalizat tusieru.. reactia lui e d domeniu fantasticului d divizia C.... kestia asta k nu vede centralu dar ridica cat un tusier k i s pare lui k il loveste..nici nu s ating.. vezi faza cu thereau d la n metri...

Celso
26th August 2007, 22:05
incredibil....il tineau aia...si parca era sedat....

conflictul Ganea - Sapunaru de la Rapid nu era o minciuna:) ..iata ca recidivat aici...

alta bataie...

pe Ganea il tin jandarmii:happy ...bagati-l ma la cusca:cool:

Dani3l
26th August 2007, 22:05
Indiferent de rez final,se va discuta doar de gestul lui ganea...pacat...e de condamnat gestul ,insa nu tre sa obscureze meciul.
parca cele 2 erau infratite?!:D

Nico21
26th August 2007, 22:05
Poate are dreptate shi omu ...t aduce in stadiu d nebunie.. totusi sa vedem faza pt kare a semnalizat tusieru.. reactia lui e d domeniu fantasticului d divizia C.... kestia asta k nu vede centralu dar ridica cat un tusier k i s pare lui k il loveste..nici nu s ating.. vezi faza cu thereau d la n metri...


bre,din min 3 Ganea trebuia scos de pe teren...ce indrugi matale aici ?:groggy::groggy::groggy:

TaciAcolo
26th August 2007, 22:05
ce meci ...:cry: macar vedem k1 daca fotbal 0:D

boni2204
26th August 2007, 22:06
care 5 etape? poate isi ia vacanta vreo sase luni, nici jandarmii nu pot sa il tina, cred ca e drogat

tu26dor
26th August 2007, 22:06
chiar nu mai conteaza ce se intampla pe teren... lumea fluiera si s-a stricat toata atmosfera... nu e corect sa se intample asa ceva pe terenul de fotbal... imi amintesc de finalul meciului franta italia cand zidane a lovit cu capul un italian... cum il chema ... am un lapsus acum... e pacat cand un mare jucator isi strica imaginea unei cariere frumoase cu un asemenea final...

Nexus
26th August 2007, 22:06
Ganea e bolnav mintal. Fara discutie.

Vand vise
26th August 2007, 22:06
Ce 5 etape? PE VIATA.
suntem in romania, nu in anglia, italia sau spania, intelege ;)

Ulysses
26th August 2007, 22:07
Incredibil ce face Ganea]"]...fmm de jeg cordit !:[/U]rosu::rosu::rosu:[/B]asta-i de-al tau , de sub pod ... nu vezi ca exact cum se exprima el pe teren te exprimi si tu pe forum ?????meriti ca si el :rosu::rosu::rosu::rosu:

San Cristobal
26th August 2007, 22:07
...bestie cu chip de om ...3-0 pentru Rapid...eliminat defitiv din fotbal ...

razwan_vs
26th August 2007, 22:08
yo zic ca a fost cam ultimul meci in liga intai pe ganea.....ati vazut cum il tineau jandarmii :ras-plans: pe ganea....ca sa nu intre pe teren,,,,,

Dani3l
26th August 2007, 22:08
E gata Ganea dpdv sportiv, v-a fi desfintat mediatic si de suporterii fotbalului.
Mama,ce-i face gabi safta lui ganea pe sport total fm:)

Ted
26th August 2007, 22:08
yo zic ca a fost cam ultimul meci in liga intai pe ganea.....ati vazut cum il tineau jandarmii :ras-plans: pe ganea....ca sa nu intre pe teren,,,,,

venise cu sabia probabil :P

boni2204
26th August 2007, 22:09
si eu cred ca va scapa usor ganea, pun pariu ca vor fi multi patroni sau oameni de fotbal care ii vor lua apararea, primul care ii va lua apararea il stim cu totii....

Ferko
26th August 2007, 22:09
Ce joaca astia ? Asta e fotbal sau altceva? Se vedem cu ce ne abureste Iancu acum.

gab
26th August 2007, 22:09
incredibil! asa ceva nu este permis nici in liga a4a ;) Asta nu se mai cheama fotbal ...si se mai zice ca rapid si poli sunt infratite =))

nubian
26th August 2007, 22:10
Hihihi...azi Ganea l-a intrecut pe acel jeg uman pe nume Lacatus...tuturor ni se parea imposibil sa se intample asa ceva...dar uite ca l-a depasit Ganita astazi...:)

Noo, distrusul ala de lacatus i-a rupt piciorul lu Ardelean, ganea n-a apucat sa rupa pe nimeni.:D

Liviu
26th August 2007, 22:10
Nu e sanatos mintal Ganea asta. Dement. O sa apara si pe CNN sa il vada toata lumea pe nebun. Magath, Boloni si mai ales Kennedy l-au simitit pe pielea lor pe nebun.

Ia uite ma, galeria timisoreana ia apararea nebunului, excluderea din viata sportiva, asta se da la asemenea iesiri.

Un criminal, asta e ganea, un jeg.

Noo, distrusul ala de lacatus i-a rupt piciorul lu Ardelean, ganea n-a apucat sa rupa pe nimeni.:D
Kennedy, Celtic, nu spune nimic ?

Leviss
26th August 2007, 22:11
Cred ca dupa faza de azi Ganea ar trebui pus la punct de catre cei din federatie si sa primeasca o sanctiune drastica , acest ghiolban sa nu uitam ca nu e la prima isprava, sa nu uitam ce a facut si cu Boloni la nationala.Sa nu uitam totusi ca au fost jucatori care au facut lucruri mai grave si nu au patit mai nimic si aici ma refer la jucatorii rapidisti din meciul de pomina Jiul -Rapid .

razwan_vs
26th August 2007, 22:11
noroc de gardieni :ras-plans:....ca il rupea ganea pe ala....=)))

boni2204
26th August 2007, 22:11
Ce joaca astia ? Asta e fotbal sau altceva? Se vedem cu ce ne abureste Iancu acum.

pai cu ce sa ne abureasca cand si datorita lui s-a intamplat ce s-a intamplat....:mda:

Dani3l
26th August 2007, 22:11
Ganea il asteapta pe tunel pe tusier...asta daca nu va fi evacuat de pe stadion.

crissis
26th August 2007, 22:11
Tot spunea Ganea ca vrea sa-si incheie cariera la Timisoara , se pare ca, a cam luat sfarsit cariera lui de fotbalist in liga lui mitica. Bravo tie Ganea te-ai inecat ca tiganul(a nu se interpreta) la mal

Quartz@nu
26th August 2007, 22:11
pe cine fluiera timisorenii ?? pe dinamo ?? sau ...si au dat seama ca sunt frati vitregi cu rapidistii ?? sunt de tot rasul dupa ce anul trecut au facut galerie impreuna...... de toata jena :groggy:

tu26dor
26th August 2007, 22:11
chiar sunt curios ce urmari va avea faza asta....teoretic ganea nu ar trebui sa mai joace vreodata... dar... si ar trebui sa scriu DAR asa....

Celso
26th August 2007, 22:12
cand se batea la Brasov cu lopata cu aia:ras-plans:...pumnul dat lui Stelea....scandalul cu Mutu....cate si mai cate

Ulysses
26th August 2007, 22:13
cred ca acest gest ii va pune capac batausului ligii1...

boni2204
26th August 2007, 22:13
Ganea il asteapta pe tunel pe tusier...asta daca nu va fi evacuat de pe stadion.

eu zic ca il asteapta la iesirea din oras:D

Nico21
26th August 2007, 22:13
pe cine fluiera timisorenii ?? pe dinamo ?? sau ...si au dat seama ca sunt frati vitregi cu rapidistii ?? sunt de tot rasul dupa ce anul trecut au facut galerie impreuna...... de toata jena :groggy:


Hihihi...nu sunt bre echipele infratite,ca voi cu Steaua,ci doar suporterii...;););)

danpuric78
26th August 2007, 22:13
si eu cred ca va scapa usor ganea, pun pariu ca vor fi multi patroni sau oameni de fotbal care ii vor lua apararea, primul care ii va lua apararea il stim cu totii....

Yeap. o s-o traga astia cu fotbalist de valoare, cariera, etc. Si o sa scape usor.

Meciul parca nu mai intereseaza pe nimeni. Poil a lui jabba pentru ce joaca? Cupe europene, evitarea retrogradarii, ca nu se vede?

Ted
26th August 2007, 22:13
Un criminal, asta e ganea, un jeg.

Kennedy, Celtic, nu spune nimic ?

Lasa-i frate,ce sa faci daca s-au apucat sa comenteze pe forum baietii "destepti"...

Quartz@nu
26th August 2007, 22:17
este sifilitic ganea ....are probleme mari cu psihicul ....e dus fratilor

blizz4rd
26th August 2007, 22:18
ce diferenta de atitudine intre un dement (ganea) si un profesionist (thereau) la 2 faze asemenatoare. spune multe despre unde suntem acum (ca mentalitate de sportivi profesionisti)...

Quartz@nu
26th August 2007, 22:18
Hihihi...nu sunt bre echipele infratite,ca voi cu Steaua,ci doar suporterii...;););)

" bre "...du-te la salonta ..sau pe la oradea...ca nici in b nu faceti fata !

gab
26th August 2007, 22:18
mai bine s'ar apuca de k1 :)) e super bine facut omu da totusi!

Nexus
26th August 2007, 22:20
Domnilor moderatori, de ce e tot pomenita Steaua in acest thread ?

Rossi
26th August 2007, 22:20
Eu nu cred ca-ti convenea daca Dinamo juca azi cu Poli si iesea cu 3-4 accidentati inaintea meciului cu Lazio.

hai sa fim seriosi ... si rapidistii au jucat la fel de dur ...

Nico21
26th August 2007, 22:20
" bre "...du-te la salonta ..sau pe la oradea...ca nici in b nu faceti fata !

Esti nebun...v-am batut mereu...si pe teren,si in afara lui,sclavi stelisti...

Quartz@nu
26th August 2007, 22:20
pentru protectia arbitrilor cred ca trebuiau sa intre niste scutieri sa il scuture pe "ganez"..pe bune

Ferko
26th August 2007, 22:20
Cred ca-l scot astia din comisii cu 2-4 etape si gata.

SweetMan
26th August 2007, 22:21
Foarte frumos.

Ar trebui sa fie Timisoara - Rapid 0-3

GruppoApparte
26th August 2007, 22:21
se vede ca e :rolleyes:fagarasan deal meu :happy

http://i0.data.gsp.ro/1FF506C4C72B357C23FB64987EB480631/lex8244.jpg

tu26dor
26th August 2007, 22:22
pana la urma asta e ... sa notam esentialul... vasui e pe primul loc dupa 5 etape. cu ganea mai vedem noi dupa.

Dani3l
26th August 2007, 22:22
Esti nebun...v-am batut mereu...si pe teren,si in afara lui,sclavi stelisti...

Esti bolnav...mai termina ma cu atacurile astea la adresa Stelei...:rosu: esti obsedat!

Quartz@nu
26th August 2007, 22:22
Esti nebun...v-am batut mereu...si pe teren,si in afara lui,sclavi stelisti...

esti copil retardat ....mucles ....in limbajul tau :headbang:

Ted
26th August 2007, 22:22
Esti nebun...v-am batut mereu...si pe teren,si in afara lui,sclavi stelisti...

bai flamandule avatarul tau spune tot despre modul tau de "gandire"...voi cu fotbalul stati prost ca in rest sunteti ok!

Rossi
26th August 2007, 22:23
lumea nu pleaca de pe stadion ... asteapta repriza a 2-a ... Ganea vs Tusier :happy:happy:happy

tu26dor
26th August 2007, 22:24
se vede ca e :rolleyes:fagarasan deal meu :happy

http://i0.data.gsp.ro/1FF506C4C72B357C23FB64987EB480631/lex8244.jpg

perfecta fotografia...

Dani3l
26th August 2007, 22:24
nico,perseverezi in greseala....10 persoane iti recomanda sa termini cu atitudinea asta.insa tu NU TE LASI...obsedat de arges...app,1-1 final.Vaslui pe primul loc!bravo lor!

Ferko
26th August 2007, 22:25
S-o terminat si meciul. Niciun castigator. Sa auzim comentariile lui Iancu.

Ulysses
26th August 2007, 22:25
Hihihi...nu sunt bre echipele infratite,ca voi cu Steaua,ci doar suporterii...;););)

skywalker , apelativul" bre" ARATA PROVENIENTA TA DE LA TARA , iar numele STEAUA , frustrarea pe care nu ti-o mai poti stapani !!! nu exista postare de-a ta care sa nu contina aceste doua cuvinte !:no:cheama salvarea ca esti cronic
ps skywalker inseamna " cel care merge pe cer " :ok:asta in cazul in care crezi ca te confund cu luptatorul jedi din razboiul stelelor:happy:happy:happy
on topic . mai trage o injuratura ganezului , colegul tau de comportament ca sa-ti dai arama pe fata nu numai in ceaoane:(

pif
26th August 2007, 22:27
Ce cu panarama asta de echipa AEK , Stiinta nu prinde nici o cupa europeana.RAPID nu a castigat pt ca nu a putut sa fructifice una din acele ocazii singur cu portarul si pt ca nu a dat pen la Malda dar asta e bun si asa deocamdata.Un lucru bun nu il mai vedem pe ganea pe teren cel putin pana la sfarsitul campionatului ragalia trebuia sa ia rosu in min 5 chiar era mai bine pt el.

Nexus
26th August 2007, 22:29
Jocul a fost mult mai bun decit CFR STeaua.

Titlu de editorial : Legati Nebunul !

Posibil sa nu-l fi lovit pe Sapunaru...

Si incetati cu timpenia cu 0-3.

tu26dor
26th August 2007, 22:29
s-a terminat egal , insa nici rezultatul nu mai conteaza ... singurul lucru notabil, lucru care ne-a marcat in aceasta repriza a fost atacul lui ganea la bietul arbitru tusier.... sa vedem declaratiile de dupa

chipy_1923
26th August 2007, 22:30
incredibil....il tineau aia...si parca era sedat....

conflictul Ganea - Sapunaru de la Rapid nu era o minciuna:) ..iata ca recidivat aici...

alta bataie...

pe Ganea il tin jandarmii:happy ...bagati-l ma la cusca:cool:

cu M. Constantin a avut conflict:ok:..oricum trebuia eliminat din minutul 3...iar am pierdut 3 puncte aiurea,ce sa faci cu atacanti ca Burdujan si Boya..

*Coco*
26th August 2007, 22:30
Bineeeee Ganeaaaaaaa
Pacat ca nu ii dadu una in mueeeeee
Mama lor de hotzi asa merita;))

Nexus
26th August 2007, 22:30
Vasluiul e pe primul loc, iar Marko Ljubinkoviæ este golgheterul ligii intai cu 5 goluri:yeah::D


Felicitari.

PS : cine e Brandon Boyd ?

spartacus
26th August 2007, 22:32
o repriza secunda mai goala ca prima sub aspect fotbalistic dar mai plina in "spectacol"..dupa aspectul jocului Rapid a pierdut azi doua puncte si ma bucur sa vad ca Bergodi face in continuare treaba buna...daca o tine tot asa poate il vedem si la o echipa mare din vest...sa vedem ce va face si in UEFA

revenind la Ganea..incalificabil ceea ce a facut:rosu:. Dar si la faza cu Sapunaru nu prea e clar ce s-a intamplat..la reluare am vazut un impins...ma rog astept cu interes declaratiile de dupa

sper ca "marea" prietenia poli-rapidista sa nu fie afectata:drak:

Leviss
26th August 2007, 22:34
6 e mult , eu zic 4 , nu uitati ca dupa macelul de la petrosani rapidistii care au facut lucruri mai grave au luat maxim 3 etape.:rosu:

Ulysses
26th August 2007, 22:34
Esti nebun...v-am batut mereu...si pe teren,si in afara lui,sclavi stelisti...
QED ... GANEA NR 2 ESTE PRINTRE NOI!

Incubus
26th August 2007, 22:34
I-a dat si un pumn pervers in coaste dupa ce l-a luat de gura. Intr-o tara civilizata nu scapa fara 10-20 de etape suspendare.

tu26dor
26th August 2007, 22:35
se vede clar la reluare... l-a lovit cu pumnul in coaste... frate... vai de capul lui....(ganea pe arbitru)
poate arbitru ar trebui sa il dea in judecata...

dydee_rapidysta
26th August 2007, 22:35
ce meci urat :(

Luis Garcia10
26th August 2007, 22:35
O fi facut Ganea ce a facut dar acesti HOTI merita acest lucru! E INADMISIBIL CE SE INTAMPLA LA NOI! Daca asa se arbitreaza corect la noi..de frica! PAI SA LI SE BAGE PUMNUL IN GURA! GANEA E O FIRE MAI APRINSA...SI SI-A IESIT DIN MINTI! NU DEGEABA! Mie la reluare mi s-a parut ca Sapunaru a dat cu cotu` ;)

Leviss
26th August 2007, 22:36
Bine zis Incubus intr-o tara civilizata , sa nu uitam ca suntem in Romania.

MagicTouch
26th August 2007, 22:36
Nu va mai agitati atat cu Ganea, ia cateva etape de suspendare...cam pana la finalul turului si atat.
Au mai fost cazuri similare in campionate si mai si decat cel romanesc.
Di Canio ( Shef Wed) tranteste arbitrul la pamant si ia 11 etape de suspendare.
David Prutton (Southampton) loveste arbitrul de doua ori in piept si ia 10 etape.
Oricum mai devreme sau mai tarziu era de asteptat sa se intample asa ceva. Arbitri romani nu sunt altceva decat cioclii fotbalului romanesc; ei au ingropat fotbalul romanesc...cu aranjamente, lipsa de profesionalism sau simpla prostie. Nu zic ca asta si-a meritat soarta ci doar ca era de asteptat ca odata si odata nervi cuiva sa nu mai tina. Poate ar mai trebui trozniti vre-o 2-3 si atunci o sa aiba si campionatul romanesc arbitraje mai de calitate. Ca asa e romanul...trebuie sa stie de frica ca sa faca ceva cum trebuie.

Nightwish
26th August 2007, 22:38
Vasluiul e pe primul loc, iar Marko Ljubinkoviæ este golgheterul ligii intai cu 5 goluri:yeah::D
Mah, tu esti obsedat? Threadul se numeste Poli - Rapid, ce tot te bagi cu Vasluiul tau ca musca in lapte?:rosu:

eventHorizon
26th August 2007, 22:38
Super meci , dar din pacate cu un singur invingator : Ganea :headbang::evil: DE era Corpodean in locul tusierului ala si il mai si sifona imi faceam tatuaj cu numele ganezului:rolleyes: :yeah:

hamsterutz
26th August 2007, 22:38
bine tataaaaaa....nu mai fura ala niciodata :happy

KappA 2006
26th August 2007, 22:38
Orice ar fi facut arbitrul nu poti reactiona asa, nu suntem in padure, iar o sa apara faza pe CNN si ne facem de ras...ca de obicei, doar la Timisoara se putea intampla...

tu26dor
26th August 2007, 22:39
auzi ce zice asta la kanal d"e greseala federatiei ca a delegat un arbitru fara experienta"... deja incep scuzele... il admiram pe ganea pt ce a facut pt nationala... dar, nu conteaza ce arbitru era acolo... greseli in arbitraj s-au mai facut, dar pumni la arbitri nu se dau... nu e corect... ma dezgusta si inca nu imi vine sa cred....

delaparis
26th August 2007, 22:39
Domnilor moderatori, de ce e tot pomenita Steaua in acest thread ?

Deoarece prea multi sunt off-topic iar asta nu e in regula ... :cool:

Cei in cauza sa se considere avertizati deja si se vor da sanctiuni pentru trolling ....

chipy_1923
26th August 2007, 22:40
arbitru de 2 lei...Ganea trebuia eliminat din minutul 3 si am avut si penalty la Maldarasanu...plus nspe faulturi ale lui Alexa care mai avea un galben...oricum,am pierdut din nou puncte,am ratat ca de obicei..Bergodi il baga pe terminatul ala de Boya..nu jucam nimic cu "italianul" asta..prima repriza slabi d tot..

Leviss
26th August 2007, 22:40
tu26dor , craciunescu acu' ataca fiecare eroare a arbitrilor , el spera inca sa revina in fruntea arbitrajului, dar se pare ca uita ca in perioada cat a condus forul respectiv arbitrajele erau cel putin la fel de penibile.

gab
26th August 2007, 22:41
nightwish meciul asta avea o influenta directa deoarece de meciul asta depindea ierarhia campionatului! ;) nu te mai oftica aiurea :)