PDA

View Full Version : De ce memoriul Rapidului nu trebuia admis



aurel_Progresul
3rd June 2006, 20:33
Referitor la articolul scris de acel V.A., jurist
Stimate domn jurist,
Am senzatzia ca batetzi campii.... cu pashi grei. cum putetzi sa ne "aburizti" (asta e cuvantul) cu faze d`astea de logoree ieftina. adica putetzi sa-mi spunetzi mie ca eu pot sa adresez injurii cuiva.... n-are importantza cui, si pot scapa fara nici o pedeapsa pe motiv ca nu se dovedeshte ca acel individ nu e nici imbecil, nici cretin sau nici idiot? concret, daca eu transmit unui prieten mesajul de larga inspiratzie: "cioara nenorocita" scap fara nici o problema? error, stimate domn, sunt mai vinovat ca oricand, injuriile si cuvintele defaimatoare raman aceleashi, n-are importantza cui le adresez, nu shtiu daca intzelegetzi. poate daca renuntazatzi la limbajul asta de lemn si la interpretari de jurist ce s-a uzat pe la nu shtiu ce birou prafuit, poate va mai credem, insa asha.... A.V.,A.V, lasa-neeeeee, lasa-neeeee eeeeeee.... shi ca tot veni vorba de jurishti, sa va spun un banc:
Intrebare: shtitzi ce`nseamna 10.000 de jurishti pe fundul marii????......
Raspuns: un bun inceput !!!!!
in sperantza ca atzi gustat gluma shi nu v-am suparat prea tare, va doresc toate cele bune.

Semneaza,
Un suporter al lui Progresu` shi Rapid (vecine de div B pe vremuri)

RaTa
12th September 2006, 11:25
Cum sa ai doar 3 TiTluri? aha ;) FoRza sTeaua

pytzy
12th September 2006, 22:47
Te bagi si tu in seama asa de plictiseala (RaTa) ? M-ai bine va-ti gandi ce "blaturi "sa mai faceti doar asa sunteti in stare sa luati si voi titlu amaratilor. Bine ca ati inceput din timp anu' asta.

Elphax
12th September 2006, 23:07
mai fratilor, nu v-ati gasit voi alte threaduri sa discutati?
asta e o poveste mai veche decat mine...