PDA

View Full Version : Inscrieri pt intrecerea de predictii



ady51a
1st June 2006, 23:50
Ce parere aveti de un concurs de predictii, deocamdata demonstrativ, sa vedem care se descurca cel mai bine pe aici.
Sa spunem ceva de genul:
cine doreste sa participe isi face un threard personal, pe subforulul de predictii, (in caz ca nu are daja) si ne prezinta de la o anumita data (pe care o vom stabili ulterior si o anumita perioada de timp) sa spunem un numar de predictii (sa spunem 10), (meciuri din oferta de pariuri generala - orice casa dar cu cote mai mari de 1.50 si obligatoriu cateva explicatii despre meciul respectiv, adica raspunsul la intrebarea de ce credeti ca se intampla ceea ce pariati?, si, deasemenea obligatoriu cateva informatii despre combatante sau combatanti. (Echipe probabile, forma de moment, s.a.m.d.)
Este posibil ca unele predictii sa le promovam pe prima pagina Onlinesport si cu asta sa dezvoltam sectiunea de pariuri si sa ne ajutam reciproc si eventual atragerea altor pariori alaturi de noi aici pe sectiune.:ok: Si pe viitor poate cine stie mai organizam un concurs si pe aceasta tema, paralel cu cel cu bilete care se desfasoara deja.
discutiile de pe threardurile personale de predictii trebuie sa respecte regulamentul subforumului de predictii pe care-l gasiti acolo postat stiky.
Ce spuneti credeti ca gasim macar 10 persoane interesate de aceasta propunere, care sa posteze un numar de predictii intr-un interval de timp stabilit? Sa spunem, de exemplu 10 predictii in 20 zile ?

Astept pareri despre propunere si apoi mai discutam, eventual facem un alt threard pe subforumul de predictii cu inscrierile oficiale.
Eu sunt primul care intra in joc.:ok:


Acesta era postul de pe cafenea in care lansam ideea acestui "joc" cel putin pt inceput.
Deschid threardul pt a vedea cine doreste sa participe, "inscrierea" facandu-se printr-un post aici, pe acest threard.
Dorim sa demaram actiunea cat mai repede posibil, poate chiar de luni 5 iunie si sa dureze pana la finele campionatului Mondial, adica in perioada 5 iunie - 9 iulie
Fiecare participant sa dea in cele 34 zile un numar de predictii cuprins intre 15 si 30 de predictii (la alegerea voastra)
Fiecare predictie sa fie din oferta unei case de pariuri, din orice sport, si obligatoriu cu cota mai mare de 1.50:ok:
Dupa cum spuneam in postul de sus o parte dintre predictii vor fi promovate pe prima pagina Onlinesport (evident specificand persoana care a propus-o), pe pagina de Pariuri Sportive. :ok:
Asadar sa vedem mai jos cine se baga.
Ideal dupa mine este un numar de aproximativ 10 participanti.
Eu sunt primul care intra in joc:ok:

gabi94
2nd June 2006, 00:17
Dupa cum am mai spus ,ma inscriu si eu la acest concurs .
Poate cu acest prilej se mai aduce la zi si prima pagina OLS (pe partea de pariuri sportive ) care are informatii de acum cateva saptamani....

ady51a
2nd June 2006, 00:23
Da gaby incercam sa actualizam si pagina aceea tot noi. Pagina o sa fie prima impresie. Cine intra prima data pe Onlinesport si vrea ceva referitor la pariuri acolo se duce pt inceput.
Pt toti care se inscriu: Trebuie sa va faceti threard personal pe subforumul de predictii in caz ca nu aveti.

White Shadow
2nd June 2006, 00:33
Vreau si eu sa particip pt ca imi place sa fiu pe prima pagina. :great:

Moshu
2nd June 2006, 00:53
si eu vreau sa particip :D

graziani05
2nd June 2006, 01:02
si eu vreau sa particip:P

tchibos
2nd June 2006, 01:04
ma bag si eu. Predictiile tre sa fie din CM?

Ballack_29
2nd June 2006, 07:41
i'm in ;)

Celso
2nd June 2006, 10:15
me too:ok:

ady51a
2nd June 2006, 11:02
ma bag si eu. Predictiile tre sa fie din CM?
Nu, predictiile pot fi de oriunde. din oferta oricarei case pde pariuri din Romania. Citeste postul 1 din acest threard. :ok:

_Razvi_
2nd June 2006, 11:34
Ma inscriu si eu

iuli
2nd June 2006, 12:29
hm....doar pt ca s-au bagat anumite persoane pe care le respect vreau sa particip...altfel nu avea rost...

deci inca o persoana

bluesky
2nd June 2006, 15:22
hai ca intru si eu in schema daca se poate?

Ballack_29
2nd June 2006, 17:42
frumos ady imi place despre tine, s-a dat drumu la concursu asta de predictii si noi nu stim? noi dc suntem aici de umplutura mai bunule, ce cauta predictia ta de azi pe prima pagina a OLS-ului? CE-ai zis "eh lasa ca nu vad prostii"...ai zis ca dupa un timp "de.." primii alora li se posteaza acolo

Dudubetwin
2nd June 2006, 17:47
:no: oricum .. NU`I FRUMOS CE AI FACUT, ADY !!!! uita`te la ce ora a postat ballack predictia pe threadul lui de bilete, 08:31, iar tu ai postat pe la 11 si ceva .. asa ca mi se pare corect sa vad niste scuze din partea adresate lui ballack si sa schimbe vadim sau cine o vrea acolo la (predictie ady51a), auzi tu ma, sa scrie predictie ballack_29 !!! :no:

iuli
2nd June 2006, 17:50
Germania - Columbia
(predictie ady51a)

Columbia joaca al treilea meci amical in ultimele 10 zile, 2 dintre ele in Statele Unite (egaluri cu Romania si Ecuador) si unul in Europa, victorie surprinzatoate cu Polonia.

De cealalta parte Germania se afla la ultimul amical inainte debutului la Cupa Mondiala (Primul meci cu Costa Rica)

Selectionerul Klinsmann va alinia formatia standard, formatia cu care va incepe probabil si meciul cu Costa Rica.

Germania - Columbia 1 cota 1.55

looooooooooooooooooooooooooooooooooooool....asta-i analiza mah???????

las-o moarta frate....

deci de acum incolo tu iti vei pune predictii acolo si noi vom munci ca prostii....

ai vazut analizele mele?? nu ma laud, dar asa se face o analiza...sa mai inveti si apoi sa iti pui meciul pe prima pagina...

am ramas :o:


CEA MAI MARE BATAIE DE JOC....

Ballack_29
2nd June 2006, 17:51
nu neaparat sa isi ceara scuze fata de mine,si inca nu vreau predictia pe prima pagina ca poate nu o merit ca inca nu a inceput concursul....da a fost un gest parshiv fata de toti care ne-am inscris la concursu asta...in fine :no: :no: :no:


si nu se compara analiza ta ADY51 cu a lu bagheera,sau altcineva...ce sa mai vorbim atat n-ai avut nici un drept si nici un merit , n-ai "intrecut" pe nimeni.. :mda:

Dudubetwin
2nd June 2006, 18:09
hai ca ma inscriu si eu la concursul asta .. initial nu am vrut sa ma inscriu pt ca mi se parea o porcarie .. dar hai sa vedem !! HAI ROMANIA !! :ok:

ady51a
3rd June 2006, 09:50
frumos ady imi place despre tine, s-a dat drumu la concursu asta de predictii si noi nu stim? noi dc suntem aici de umplutura mai bunule, ce cauta predictia ta de azi pe prima pagina a OLS-ului? CE-ai zis "eh lasa ca nu vad prostii"...ai zis ca dupa un timp "de.." primii alora li se posteaza acolo
stai sa-ti explic despre ce este vorba iar daca vrei sa intelegi e ok daca nu asta este. Eu ieri am plecat de acasa pe la ora 12 si i-0am lasat lui vadim o lista de predictii din cele puse noi toti (cam 5 sau 6 predictii erau), iar de atunci nu am mai intrat pe Onlinesport decat astazi (sambata) dimineata la ora 9 30/ Asa ca nu am pus eui nici opredictie pe prima pagina. Daca te intereseaza eu nici nu pot sa scriu pe prima pagina. Eu am lasat o lista cu prediciile de ieri. Imi pare rau ca nu o mai am. Era si Bagherra, si tu si inca vreo 3 si eu.
din ce vad ca s-a comentat pe aici - Eu nici nu m-am uitat la baghera sau ca ce au prezis altii.
Vadim poate conforma ceea ce spun aici.
De ce a ales Vadim chiar predictia mea? Eu pot sa va spun daor ce banuiesc. Pt ca am mai dat iun trecut recomandari care au fost trecuta pe prima pagina, cand voi nici nu erati pe acest Forum. Singura mea gresala de ieri a fost ca nu am vazut exact ca meciul acela este din trecut.

Ballack_29
3rd June 2006, 11:13
k man, om sunt stai linistit,acum sa ne vedem de concurs sa "iasa" ceva dragut :ok:

ady51a
3rd June 2006, 11:23
ok pai o sa fac acum o recapitulare sa vedem cine s-a inscris si de luni ii dam drumul concursului

Pana acum au intrat in jos urmatorii:

gabi94, SHADOW, HotIce, graziani05, tchibos, ballack_29, celso, Razvi, iuli (dar vad ca a fost banat definitiv de ralansat), bluesky, Bagheera90, ady51a
suntem 11 fara iuli care e banat deci numar suficient sa-i dam drumul. Ii rog pe cei care s-au inscris si nu au inca threard pe subforumul predictii sa-si faca.
si inca ceva este bine ca la orice predictie pusa in concurs sa treceti si data si ora disputarii meciului. :ok:
" Jocul " incape luni 5 iunie si se permina pe 9 iulie. :ok: