PDA

View Full Version : Pe cine ati transfera la Farul?



ady51a
31st May 2006, 01:07
Intrebarea din titlu se adreseaza doar suporterilor Faristi de pe forumul Onlinesport. (In general acestea se stiu, sunt cei care au participat frecvent, etapa de etapa la concursul de pronosticuri de aici de pe suporter Farul)
Anunt ca orice mesaj scris de altcineva care nu este declarat suporter farist o sa fie ignorat, iar la sfarsit dupa aprozimativ 2-3 saptamani sa spunem se va face un bilent cu dorintele suporteriilor constanteni.
Sa ne imaginam urmatorul scenariu:

Fiecare dintre noi este pentru cateva ore presedintele clubului Farul si are la dispozitie un buget pt transferuri de aproximativ 1 - 1.5 mil E. Ce jucatori ati aduce la Farul? (din divizia A, divizia B si nu numai presupunand ca acestia doresc sa vina la Farul si nu sunt atat de scumpi ca sa depasim bugetul, adica se incadreaza in suma alocata pentru transferuri):ok:
Poate cine stie gasim pe aici viitoarele transferuri din vacanta de vara (daca se vor face :headbang: transferuri la Farul)

Rechinul Ucigas
31st May 2006, 01:53
nu sh acum cat valoreaza fiecare dar as aduce 3 juc :
1 atacant : oprita , steaua sau dinita ,jiul
2 mijlocas : ov petre ,timisoara
3 fundas : onutz , poli iasi

Seahawk
31st May 2006, 08:38
Oprita n-ar veni la Farul, Ov. Petre la fel(si e prea scump) si Onut e un jucator expirat ;)

b3bito
31st May 2006, 11:47
puff o intrebare buna....
dar nu jtiu cati jucatori din care nii dorim noi o sa vina(in primul rand nu ne asculta nimeni pe noi suporteri)

eu cred k va aduce un jucator de la sportul(pt k multi vor pleca de acolo)

iar in rest nijte jucatorii de prin B sau C....

eu as mai vrea sa aduca si ceva strain(dar bun)

ady51a
31st May 2006, 12:00
eu cred k va aduce un jucator de la sportul(pt k multi vor pleca de acolo)



:headbang: :no: :ciocan: :help: :nah: nuuuu, ne ajunge Farmache.

b3bito
31st May 2006, 12:02
pei da mei dar cine stie: vrun mazilu =)) balan =)) lazar cine stie :))

p.s. mai avem unul de la sportul inafara de farmache,care face tusa pt portar..

dorryn
31st May 2006, 18:24
stelian stancu sau razvan patrichi de la sportul..unul din ei pt postul de fundas dreapta
caramarin (echipa a 2-a a lui poli)
tiberiu balan (sportul)
griffiths(national)

b3bito
31st May 2006, 18:32
caramarin ar fi o idee buna

Kooler
31st May 2006, 18:53
Farul nu are nevoie de transferuri

ady51a
6th June 2006, 10:43
Florentin Chiforeanu a declarat aseara la o emisiune pe Tv Neptun ca Farul are in vedere cateva transferuri in aceasta vara :ok:

b3bito
6th June 2006, 11:21
ooo da il si cred....
In vizorul farului: sunt cei de la echipele: victoria cumpana,rapid ovidiu,si recolta negru voda(divizia judeteana)

cam de aici cred k vom lua...

aa si vrunu de la dinamo care face tusa( k vad ca asa se face la farul in ultimul timp,in fiecare an cate un catelush`)

Kooler
6th June 2006, 16:27
Ar fi bun un catelush...:)) poate si o pisicutza :))