PDA

View Full Version : Care va fii surpriza grupelor?



Sergiu
30th May 2006, 22:34
Vreau sa vad ce ziceti de echipele favorite in grupe: care dintre ele va avea o iesire inca din faza grupelor.

Parerea mea e ca Brazilia si Spania nu vor reusi sa treaca de grupe.

Mishumacher
31st May 2006, 20:24
In cazul in care nu va reusi sa ia ceva puncte de la Olanda nu cred ca argentinienii vor merge mai departe.Au de furca rau de tot cu sarbii :happy

Vlad
31st May 2006, 20:33
nu stiu, personal cred ca toate vor trece de grupe, dar cum trebuie sa aleg una, eu zic ca aceea va fi Portugalia

Sergiu
31st May 2006, 22:10
Tot timpul exista o favorita care capoteaza repede. Foarte putin probabil sa nu avem.
Si ma gandeam sa vad daca reusim sa o nimerim.

Ess
3rd June 2006, 02:23
Am votat frantza. Sunt satul de ei...

mblue
13th June 2006, 13:36
dupa primele meciuri vazute, cred ca germania va trece destul de greu de grupe. apoi sa vedem ce face azi franta si maine spania. suedia s-ar putea sa nu treaca de grupe si brazilia ar trebui sa puna serios osul la treaba daca vor sa treaca de grupe fara emotii

Sergiu
13th June 2006, 19:12
Da nu prea am avut surprize pana acuma marile favorite castigand destul de lejer.
Mai raman Franta, Brazilia si Spania eu tot mai cred intr-o infrangere a uneia dintre ele.

tchibos
14th June 2006, 20:14
Ghana

Sergiu
15th June 2006, 11:28
Intrebarea era :Ce favorita va iesi din faza grupelor?
Ghana nu cred ca e favorita. E buna echipa dar a nimerit o grupa cam tare zic eu.

dragos_popa17
15th June 2006, 19:30
Titlul threadului e care va fi surpriza grupelor si te poate induce in eroare. Sunt sigur ca asta a patit Tchibos pt ca era s-o patesc si eu :P Ar trebui schimbat eventual in cine va fi deceptia grupelor.
Ca raspuns, Franta, prin joc. Se vor califica, dar pt. ca au grupa usoara, nu pt ca sunt buni.