PDA

View Full Version : cum imi sterg contul?



mblue
30th May 2006, 13:34
pur si simplu mi-am dat seama aici nu se poate vb normal, nu ma regasec in acest forum, si vreau sa mi se stearga contul de tot , se poate?

MariusTR
30th May 2006, 13:37
Pai nu poti pur si simplu sa nu mai postezi deloc, mosule ?
La ce-ti bati capul sa ti-l stearga ?
E o operatiune inutila.
LOG OUT and go with the winds :D

Parerea mea ca te stresezi degeaba...

Rossi
30th May 2006, 18:19
pur si simplu mi-am dat seama aici nu se poate vb normal, nu ma regasec in acest forum, si vreau sa mi se stearga contul de tot , se poate?

Paul moderator.....No Comment


incet incet va convingeti toti ... ma bucur

ols = site stelist cu admini si moderatori stelisti , facut pt stelisti

va recomand sa ramaneti aici doar daca vreti sa-i stresati si sa-i acriti

bafta mblue

Vadim
30th May 2006, 18:29
pur si simplu mi-am dat seama aici nu se poate vb normal, nu ma regasec in acest forum, si vreau sa mi se stearga contul de tot , se poate?
Nu se poate sterge contul, scrie in regulament.

Marquise MGP
30th May 2006, 20:58
ba se poate ... dar nu da bine la shtatistikie ;)

Big Sexy
31st May 2006, 08:02
nu se poate, gandeste-te ce ar insemna 500 de post-uri lipsa, cate topicuri si-ar pierde sensul ...
:P

Vadim
31st May 2006, 12:12
ba se poate ... dar nu da bine la shtatistikie ;)
Nu e vorba de asta, ci asa cum spune si Big Sexy, toate mesajele sterse ar crea haos pentru ca erau din cadrul unor discutii, s-a raspuns la ele poate si cu quote etc. De aia nu se face.

Marquise MGP
31st May 2006, 19:57
ar fi cam acelasi lucru cu ce s-a intamplat pe diverse cand te-ai jucat cu neshte threaduri ... baga un oki pe vale ca se injura lumea ca la usa cortului ;)

PS : teoria o stiu vadime ... dar cred ca stergerea unor usere nu ar denatura discutiile deloc :D

Vadim
1st June 2006, 01:04
Nu se face discriminare intre membrii forumului. Am sters o data un cont, la cerere, iar dupa 1-2 luni persoana in cauza a cerut sa revina. Cred ca 2-3 ore m-am tot uitat cum sa fac sa ii refac userul (e drept ca posturile ramasesera). Am reusit in cele din urma, destul de complicat, iar de atunci am zis ca nu mai stergem conturi sau mesaje la cerere. Totul ramane aici.

In rest, am inteles aluzia ta cu unele conturi. ;)

Cristian
9th October 2006, 19:40
Si eu vreau User sters... n-are sens sa mai stau pe forumul asta. De la bun inceput cand am zis ca e forum stelist nu m-am inselat.

Hard
9th October 2006, 19:49
cred ca ai citit postul de mai sus inainte de a posta aici nu?sau doar ai vrut sa iti spui inca o data parerea ca ols-ul este stelist?eu te contrazic,mi se pare total impartial,si sa nu uitam ca pe acest forum nu se discuta numai de fotbal.cine te obliga sa te loghezi aici?

Cristian
9th October 2006, 19:50
Nu cred ca e problema ta de ce am intrat aici, cum nu e problema ta de ce plec, veziti tu de treaba ta si lasa-ma pe mine.

tchibos
9th October 2006, 19:52
just say good bye..

Cristian
9th October 2006, 19:53
OK, ms de raspuns.
Asta e ultima postare.

delaparis
9th October 2006, 19:57
Deci esti la 1265 postari exact :ok:

Hard
9th October 2006, 20:02
ii trece lui...i-o fi furat cineva jucariile.

Vadim
9th October 2006, 20:11
Si eu vreau User sters... n-are sens sa mai stau pe forumul asta. De la bun inceput cand am zis ca e forum stelist nu m-am inselat.
Nu se ster nume de useri si nici mesaje, scrie in regulament.

Elphax
9th October 2006, 20:24
ma gandeam ca s-ar putea face ceva similar cu cei banati:
sa fie numele sters cu ... violet de exemplu :D , si sa scrie la custom title - RETIRED

Hard
9th October 2006, 20:29
al tau e deja violet...mai lipseste cuvantul ala:)

Elphax
9th October 2006, 20:38
tipic pt tine, te bagi ca ...

Hard
9th October 2006, 20:53
:drak: off-topic