PDA

View Full Version : Angelina Jolie vs. MariusTR



Angelina Jolie
28th May 2006, 08:07
La mine sa dai Search post nu la AJ, ca in cazul lui dai numa de injuraturi si inculturalitati crase ( scuzati expresia )

DATI-L AFARA PE Angelina Jolie DIN FUNCTIA DE MODERATOR, CA SA PUTEM SA POSTAM SI NOI PE FORUM FARA TEAMA DE A FI ABUZATI DE UN INDIVID INCULT!

Toate mesajele sunt editate de acest AJ la misto. Abuzeaza de functie si isi bate joc de toti. INADMISIBIL!
Tu chiar nu urmaresti ce face AJ asta pe Diverse? Tu chiar nu observi cum editeaza mesajele celor pe care ii antipatizeaza? Chiar nu vezi cum isi bate joc de userul de rand doar fiindca este moderator??
DE IERI nu a postat nimeni pe acolo, DE FRICA abuzurilor acestui individ incult de la Cluj!

Cata dreptate ai, 2 provinciali, 2 clujeni fara carte care jignesc lumea ....
M-am saturat de tine MariusTR. Iti cer sa-ti probezi afirmatiile. Sa-mi arati pe cine si unde am jignit, sa-mi spui pe ce te bazezi cand ma faci incult, sa-mi arati abuzurile, sa-mi arati pe cine am injurat in fata pe Diverse, etc etc.
Daca nu esti in stare vreau sa recunosti ca esti o gaina scapata de stapan pe forumul asta, un om fara coloana vertebrala care linge de unde a scuipat samd. Stii tu ce esti, vreau sa recunosti pe forum ca esti un besiktas. Dar asta numai la sfarsitul celor 10 zile.:D

MariusTR
28th May 2006, 21:52
Mi-am promis mie insumi sa nu ma cobor la nivelul tau de grotoman, dar e prea tentant.
Esti un taran incult Dovada:

Aici sunt toate posturile tale :http://www.onlinesport.ro/forum/search.php?searchid=366749
Limbaj de taran fara scoala.

Ce mah, te-o chemat stersteel in ajutor? Ca vad ca si el bantuie pe aici in acelasi timp cu tine. Lasa-ne ma ca o expirat discutia de mult. Intai citeste tot ce s-a scris si apoi comenteaza.
Prostia...

Nihaha, maaaaaaaa ne ameninti? Dai in ursu dai in mine, ai numa de grija ca mutam bulgaria in Marea Mediterana daca ne superi.:drak:

No taci ca mi-o explicat. Cica nascu vaca aia pe care o cheama la fel ca pe mine. Pfoai ca m-am speriat cand am citit. Deja cautam p-aci dupa ala micu'.

Ioi ce l-ai piscat mah.:D
Tarane, ai nevoie de multi ani de scoala ca sa-mi pun eu mintea cu tine

Angelina Jolie
28th May 2006, 21:55
Auleo muica, ai venit? No inca ma mai gandesc daca-ti vorbesc in slangu ardelenesc sau nu. Pana una alta probeaza-ti afirmatiile ce le-am citat mai sus. Asta cu limbajul, daca esti atat de redus incat nu iti dai seama ca e la misto, eu nu pot sa-ti torn minte cu palnia in cap.

MariusTR
28th May 2006, 22:04
Acum vezi-ti de treaba ta si nu mai provoca oameni cu educatie daca vezi clar ca o iei peste cocoasa. Adio.

Angelina Jolie
28th May 2006, 22:08
Esti un prost. Sincer, nu pot formula altfel. Cand 100 de persoane iti spun ca era vorba de un mesaj PRIVAT care nu trebuia sa ajunga pe forum, si tu persisti in tampenia asta, nu poti fi decat prost. Asta e ca si cum ti-as posta eu scrisorile de dragoste catre Mihaela Cauciuc(scuze nu retin numele de familie, dar parca asta era).

MariusTR
30th May 2006, 07:46
Te-au banat , mai Agelino ... te-ai batut singur, clujeanule :D
Asa-ti trebuie daca esti belicos si monosilabic ;)
Din pacate si amicul tau de grota a inceput sa injure dupa cum ma asteptam: http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=666617&postcount=51

Asa o bataie nu a mai primit baiatul asta de la nimeni ... si banat si cu fundul rosu :D

Asta imi aminteste de o intamplare de acum 10 ani. Un tip cu jumatate greutatea si muschii mei a venit la mine cu gand de bataie, a promis ca a doua zi o sa vina sa ma snopeasca . Normal am ras cand am vazut un schilod care ma ameninta :D L-am lasat , i-am dat sperante ... A doua zi nu a mai venit sa o incaseze ( cre ca il bateam rau de tot ) fiindca a dat tramvaiul peste el si a stat in spital 2 luni. Asa si cu Angelinul nostru... a dat Vadim peste el. :D


PS: Vaaaai Angelinule ... nu mai esti moderator ... dar cum s-a intamplat? Iar ai injurat pe careva? :D

Ioi , mah tulai domne' ... ce ti-o piscat mah grotomanule mah :happy :happy

MariusTR
31st May 2006, 14:43
Deoarece Vadim ma va bana definitiv, declar aceasta lupta incheiata.
Vreau sa inchei orice actiune inceputa pe acest forum pana sa fiu banat.

Angelina Jolie a invins.

Angelina Jolie
5th June 2006, 02:32
Ai ma besiktas. Ai castigat, ai pierdut nici tu nu mai stii. De fapt eu sunt MARELE CASTIGATOR daca ai disparut de pe forum. Asta era si scopul!
Dar o sa mai patesti tu si altele cand dau cu Ursu prin BM!:drak:

spectatorul
3rd July 2006, 19:34
Şi-a dat curvul arama pe faţă. Şi cică "Sa-mi arati pe cine si unde am jignit, sa-mi spui pe ce te bazezi cand ma faci incult, sa-mi arati abuzurile, sa-mi arati pe cine am injurat in fata pe Diverse, etc etc."
Să te văd la ştirile de la ora 5, anjelinule. Cu ursu'n coadă!

irriducibile_01
3rd July 2006, 22:46
shi tu la fel ...doar postezi pe o varza

MariusTR
25th July 2006, 08:46
Am castigat ? :D

:P

Vadim
30th July 2006, 18:54
De departe. Nici nu trebuia sa ii raspunzi, ca se batea oricum singur, de prost ce e.

realmadrid.com
30th July 2006, 20:48
Interesant, AJ nu se poate apara, iar tu il jignesti...cat fair-play :D

delaparis
30th July 2006, 20:54
La cite clone are el pe siteul asta se poate apara fi sigur ...:D

realmadrid.com
30th July 2006, 23:21
Io nu-l vad sa posteze cu alte clone, s-a saturat sa-i faca pe multi de boala :D. Asa ca daca s-a retras, putin respect nu strica ;)

Vadim
30th July 2006, 23:27
La ce sa se apere? Daca e facut prost? Lasa ca stie si el. Nu e nici o jignire.

realmadrid.com
30th July 2006, 23:29
Adica eu am voie sa te fac prost pe tine sau pe altcineva, daca asta cred eu despre persoana respectiva :D ?

jorgensen
31st July 2006, 06:31
La ce sa se apere? Daca e facut prost? Lasa ca stie si el. Nu e nici o jignire.
Nu e nicio jignire ca te-am facut si pe fata si pe dos si nici nu ai stiut ce te-o lovit. Panarama.:lol: Tu ma faci prost ma? Chiar tu? IDIOTULE! Las ca dam noi nas in nas odata. Cei care te cunosc rad de tine si de ce varza te-am facut si cu curu'.:lol: Tu cica salvezi aparentele. Pot posta pe jegul asta cand imi doreste inimioara, ca doara parole am destule.:lol: Dar ii las pe lingai sa se afirme.:yeah:
Io cand am vrut sa va fac de rahat v-am facut. Restul e poveste.
Hackerii i-ai prins?:D Nu de alta dar merita niste beri baietii.
Angelina va pupa. Hai spor la lins, celor care se simt!:lol: Se aude si pana la Paris?:lol:

MariusTR
9th August 2006, 17:55
Adica MariusTR i-a facut si pe Anjelinu si pe jorgensen in acelasi timp ?

WOW, sunt tare. Doi inutili dintr-o lovitura. :D

jorgensen
10th August 2006, 02:27
Da, esti tare. Tare prost, that is.:lol:
Vine vremea cand m-oi ocupa si de copii debili mintal, momentan cu cretinul sef am treaba.:lol:
Vad ca o si tacut sclavii cum mi-am aratat moaca din nou.:D
PS: Cer schimbarea numelui jorgensen in Angelina_Jolie ca oricum numai eu postez cu el cand am chef.:lol::lol:

Tzake
10th August 2006, 02:43
MariusTR mi se pare un infatuat. Suferă de cultul personalităţii. Îi place să se admire în oglindă. Cred că nevasta îl ţine sub papuc. Are caracter de bucureştean. Îi place să se lamenteze. Cînd a fost mic era nesuferitul blocului. Toţi îl evitau că era prea răsfăţat, egoist şi ranchiunos. Părerea mea.

Angelina Jolie este tipul extremistului. Este fixist. Are principii de la care nu se abate. Prost nu e sigur. Mi-a devenit prieten. Unul foarte bun.

Nu am vorbit urît despre MariusTR doar ca să aibă AJ un vot de încredere din partea mea, dar băiatul ăsta care odinioară se dădea "Genius" în faţa mea, aruncîndu-mi un gratuit băi copilaş mai ia o pauză, m-a deranjat foarte tare cu atitudinea lui de atoateştiutor şi m-a convins că a-l dispreţui este ceva firesc.

jorgensen
10th August 2006, 03:20
Ma da ce-mi trebe mie vot de incredere?:lol: Doar oricum is banat pe viata, si ma doare in .... stiti voi unde. Am scris aici numai pentru ca magaroiul sef, dupa ce ca l-am facut de rahat, are tupeu sa ma faca prost chiar daca nu ma pot apara.(Sau ma rog, asa crede el in stupizenia lui:lol:)
Am facut istorie pe jaful asta de forum asta-i cert. N-are rost sa enumar toate faptele de vitejie dar se stiu ei aia care si-au luat-o in bot.:lol:
Acestea fiind spuse, aveti bunul simt si nu ma atacati pe la spate. Am forumuri unde sa scriu, nu mor fara grajdul vostru. Clone n-am si nici nu-mi fac. Am usere de pe care sa scriu daca ii musai.:lol:
La buna vedere, si MariusTR ai grija sa nu-ti cada ceva in cap pana ne intalnim. Ca vreau sa-ti sparg eu capul ala sec, nu de alta.:lol:
Ooo si un gand pentru prietenul starchips: ESTI PENAL BAAAAAAAAAAAAAA! Ai fost bufonul nostru si nici nu ti-ai dat seama.:lol:

MariusTR
10th August 2006, 08:28
Bai clujanu' lu peshte, te-am batut mar ... oh, scuze te-ai batut singur ca si copii incapacitati care se dau cu capul de zabrele. Poti sa-ti faci mii de clone , ca te bat cu tot cu ele :D
Asculta-l tu pe Vadim, te-ai batut singur detasat :)
Nici n-a fost nevoie sa misc un deget, bai. Ti-ai dat singur cu tifla in capatana :D

Elphax
10th August 2006, 08:32
ba oameni voi luati prea in serios toate chestiile astea.
ce copii sunteti...

MariusTR
10th August 2006, 08:33
Mai, lasa-ma sa-l fac de ras pe Anjelinu' . Ce daca e banat si are milioane de clone ? Il bat la inteligenta cu tot cu ele ! :D

alejandro
10th August 2006, 13:36
nu v-ati plictisit de atatea scandaluri...e urat rau de tot...parca pe arena puteau sa scrie doar aia care se duelau..cred ca threadul ar trebui inchis...daca nu cumva se vrea altceva...

MariusTR
10th August 2006, 13:40
Poi jorgensen este Anjelinu' si eu sunt ... well MariusTR in persoana.
Vezi titlul topicului , amicul meu de peste Dunare. :)
Mie imi place sa ma duelez cu clujanu', ca oricum il bat la intelijentza :D

El a deschis duelul ( vezi autorul topicului ) . Sa intre sa recunoasca ca-i varza si eu ii sunt mult superior si nu mai zic nik.