PDA

View Full Version : Inadmisibil !!!



One-Man Show
27th May 2006, 12:19
In urma editarii (total eronate) unui mesaj pe motiv numai de el inteles, i-am trimis moderatorului Angelina Jolie urmatorul mesaj pe PM:


Bai Jijel ! Ce am scris yo v-a ofensat ? Vorbele mele reprezentau jigniri ? Da' imbecilitatile postate de voi sunt total O.K. ? Adevarul serveshte dushuri reci prostiei calde, da' voua n-am ce sa va explic. 2 provinciali fara carte care se cred amuzanti prin interventii de mirc.

Dupa jigniri ce mi-au fost adresate pe thread-ul respectiv (in urma carora nu s-au luat masuri - ca de altfel peste tot pe unde ishi face de cap cuplul Anjelina Jolie&Ursul carpatin) shi-a permis sa imi raspunda astfel:

Cer scoaterea de la moderare (i-am cerut acest lucru inca de ieri lui Vadim - am trimis PM shi pe clona El Greco - dar este clar ca nu am fost luat in seama) a lui Angelina Jolie.

Sunt constient de faptul ca acest demers nu va avea vreun ecou la varf (shi probabil ca thread-ul va fi sters, iar eu suspendat), dar am dorit sa trag un semnal de alarma. Vadim, dak vei continua in aceasta maniera mai multa lume se va scarbi de maniera in care este tratata shi vei pierde multi useri.

Ashtept un raspuns (nu vorbe goale, ci fapte - scoaterea de la moderare a lui Angelina Jolie) 24 H dupa care ma voi retrage definitiv de pe acest forum.

Vadim
27th May 2006, 12:34
Am inteles ca il stresai pe PM cu tot felul de mesaje. Am vorbit dupa acel episod cu el si i-am spus sa te ignore pe PM si sa nu iti mai raspunda cu jigniri. Ceea ce ai scris aici e recent sau de atunci, mai vechi?

One-Man Show
27th May 2006, 12:36
Am inteles ca il stresai pe PM cu tot felul de mesaje. Am vorbit dupa acel episod cu el si i-am spus sa te ignore pe PM si sa nu iti mai raspunda cu jigniri. Ceea ce ai scris aici e recent sau de atunci, mai vechi?


Un singur mesaj i-am trimis pe PM - il ai mai jos, impreuna cu raspunsul sau.

Vadim
27th May 2006, 12:37
Da, s-a rezolvat atunci. I-am atras atentia si nu s-a mai repetat, deci s-a rezolvat.

Oricum, treaba cu pm-urile este relativa, nu se pot urmari discutiile si da sanctiuni pentru asa ceva, ceea ce vorbesc oamenii pe privat este cam treaba lor si in ptimul rand nu ar trebui facut public, asa cum ai facut tu.

One-Man Show
27th May 2006, 12:40
Da, s-a rezolvat atunci. I-am atras atentia si nu s-a mai repetat, deci s-a rezolvat.

Oricum, treaba cu pm-urile este relativa, nu se pot urmari discutiile si da sanctiuni pentru asa ceva, ceea ce vorbesc oamenii pe privat este cam treaba lor.

Nu prea este OK, nu prea s-a rezolvat atat timp cat el este moderator shi ishi permite sa jigneasca user-ii sau sa editeze mesaje fara o baza solida.


Vei lua o masura sau imi pierd timpul pe aici ?

MariusTR
27th May 2006, 15:40
Ba, cand oi descrie io cum iti bag **** in gatleju ala de oaie atunci sa pui asa mesaje.
Ma pish pe moaca ta tzaran stelist.
Daca acest mesaj chiar a fost scris de catre un moderator si nu s-au luat masuri, atunci e clar.
RUSINE!
Vadim, goana dupa trafic te face sa inchizi ochii.
Trezeste-te pana nu e prea tarziu.... deja pe Offtopic ( si Diverse ) nu intra decat cei 3-4 scandalagii in frunte cu AJ care injura ca la el la Cluj ... unde ti-e mintea????
Pentru mesajul ala se da ban 10 zile direct!!!!
Pe Diverse nu s-a mai postat de ieri . Ne e frica sa nu fim injurati in fata. Trezeste-te omule!

Onlinesport vrea parerea voastra
27th May 2006, 15:47
Nu prea este OK, nu prea s-a rezolvat atat timp cat el este moderator shi ishi permite sa jigneasca user-ii sau sa editeze mesaje fara o baza solida.


Vei lua o masura sau imi pierd timpul pe aici ?
Ti s-a scris deja, pentru acel PM s-a discutat deja cu AJ. Daca va mai face probleme in viitor, vom vedea.

@MariusTR: Citeste atent, era vorba de un PM, nu de un mesaj scris pe forum.

MariusTR
27th May 2006, 15:50
Si cu lumea care nu intra pe Diverse ce veti face?
Cu noi astia vechi care ne e frica sa intram pe Diverse ca sa nu fim batjocoriti de un clujean care injura liber ce veti face? CHIAR nu conteaza?
Toate mesajele sunt editate de acest AJ la misto. Abuzeaza de functie si isi bate joc de toti. INADMISIBIL!

@MariusTR: Citeste atent, era vorba de un PM, nu de un mesaj scris pe forum.
Tu chiar nu urmaresti ce face AJ asta pe Diverse? Tu chiar nu observi cum editeaza mesajele celor pe care ii antipatizeaza? Chiar nu vezi cum isi bate joc de userul de rand doar fiindca este moderator??
DE IERI nu a postat nimeni pe acolo, DE FRICA abuzurilor acestui individ incult de la Cluj!

Bai Jijel ! Ce am scris yo v-a ofensat ? Vorbele mele reprezentau jigniri ? Da' imbecilitatile postate de voi sunt total O.K. ? Adevarul serveshte dushuri reci prostiei calde, da' voua n-am ce sa va explic. 2 provinciali fara carte care se cred amuzanti prin interventii de mirc.
Cata dreptate ai, 2 provinciali, 2 clujeni fara carte care jignesc lumea ....

Hopshio
27th May 2006, 15:57
bah nu va mai legati de anji ca va bat....ce va intereseaza ce vb ei in privat?? se mai enerveaza si pe daka altii ii enerveaza..

One-Man Show
27th May 2006, 16:05
Probabil ca mi-am cladit multe antipatii pe acest forum din diverse motive, probabil ca sunt shi user-i care ma simpatizeaza, dar am pretentia ca am fost corect fata de toti. Mi-am ghidat activitatea pe acest forum dupa o lege veche de mii de ani: ofera shi vei primi. Aplicarea unui astfel de concept însă se loveşte unul dintre lipsurile oamenilor: bunul simţ. Unii colegi probabil vor crede că mă refer la ei. Nimic mai fals! Nu am nimic cu nici unul dintre ei, deoarece ei îmi încurcă cel mai puţin viaţa. Exclus! Mă refer la persoane capabile să destabilizeze ordinea cuiva prin laşitate. Astfel de persoane fac legea pe un forum ce promitea mult, insa se vede in asemenea momente ca realizeaza prea putin. Treburile astea le-am sesizat, da’ nu le-am dat importanta cuvenita:


@ Vadim : Imitation is the greatest form of apreciation. Leaga vorbele astea de maestrul Chiotea.;) Incep sa cred ca nu trollii sunt de vina ci Grinch-u' care ii investeste cu puteri.


@ Steaua - Mania : pai ashtia cu semne maro in vf nasului sunt imuni la avertismente.

Shi m-ar putea contrazice cineva cand spun:



Destinul meu pe acest taram ilustreaza exemplar cazul individului aflat intr-o constanta hartuiala cu autoritatea. Daca nu am reusit sa ii inving (inca :evil: ) am stiut cel putin sa-i contrariez. Interventiile mele au creat nenumarate nedumeriri, iritări shi adversităţi, parte dintre ele nestinse complet nici in clipa de fatza.

Moderatorii au pretentia sa fie inamovibili. In realitate sunt imposibili. Sunt satul de cinismul shi scarba acestui sistem vitreg shi cazut, corupt shi corupator ! Ce vor aceste "fantome albastre" iesite din tenebrele demagogiei la lumina zilei ? Vor sa impuna ordine prin actiuni opresive shi represive ?

Moderatorul poate avea profesie sau nu, poate fi sarac sau bogat, prost sau inteligent, de spirit sau "retard", tanar sau batran, de un sex sau de altul (sau de amandoua:D); el este, a fost shi va fi (atata timp cat ii va permite Grinch-ul) moderator. Sa nu care cumva sa ataci un moderator in "albastria" lui (chiar shi pe departe) pentru ca atunci sa fi sigur ca iti va deveni umbra; poate ishi va lua un sidekick (unu' sa tina shi altu' sa scuture la baie;)).

Moderatorul este intotdeauna satul de moderat, da' nu renunta nici in ruptul capului la privilegiul de a fi "albastrel". Strain de fenomenul forum, moderatorul provine adeseori dintr-un user fanatic, complexat shi neinstruit. Se avanta cu gratia unui luptator de sumo pe orice thread i se pare dubios shi loveste din greu cu echidistanta sa in user-ii mai mult sau mai putin inspirati in interventii.

Fin cunoscator al oricarui domeniu in afara celui in care activeaza, moderatorul simte ca face munca patriotica in folosul Imperatorului; o munca grea, demna de Muncile lui Hercule, prin care ajuta la dezvoltarea multilaterala a taramului OLS.

Luat la intrebari despre activitatea sa, moderatorul jigneste, raspunde in zeflemea, poceste nume etc. (pt ca el nu se poate supune regulamentului...nu-i asha Vadime ?) shi invoca invariabil aceeashi scuza : "nu sunt perfect".


Va Urma...

? Bineinteles ca pot aparea nemultumitii de ocazie, cei ce arunca vorbe doar ca sa nu taca, dar shi aceshtia stiu in interiorul lor ca dreptatea este de partea mea.

O singura greseala s-a strecurat in ultimul mesaj citat: "Va Urma". Nu ! Nu va mai urma nimic pentru ca ma retrag de pe acest forum.

Semnatura nu e pusa doar de “florile marului” ! Eu cred shi sustin aceste vorbe:
If You Don't Stand For Something You'll Fall For Anything

Pentru cei de pe Spania: Barcelona va fi mereu campioana !:evil:
Pentru cei de pe Intern: Frustratii vor trai intoteauna pentru esecurile celei mai galonate echipe din fotbalul romanesc ! Steaua a fost, este shi va fi o echipa a campionilor ! :yeah:


:cya:

STEAUA-MANIA
27th May 2006, 16:15
O-M-S ce gen de mesaj te astepti de la un individ care sustine ca "urasc STEAUA" mai e si moderator lol...

MariusTR
27th May 2006, 16:21
DATI-L AFARA PE Angelina Jolie DIN FUNCTIA DE MODERATOR, CA SA PUTEM SA POSTAM SI NOI PE FORUM FARA TEAMA DE A FI ABUZATI DE UN INDIVID INCULT!
Pleaca forumistii ...

Hopshio
27th May 2006, 18:05
O-M-S ce gen de mesaj te astepti de la un individ care sustine ca "urasc STEAUA" mai e si moderator lol...
bah da nu inteleg..tre sa fii stelist ca sa poti fi moderator?? ce ai u cu el ca nu ii stelist..treaba lui ce ii...cata invidie este in tine..fii u moderator ca asta iti doresti..pfoai..

Sergio
28th May 2006, 00:38
O-M-S ce gen de mesaj te astepti de la un individ care sustine ca "urasc STEAUA" mai e si moderator lol...
si eu urasc steaua si sunt moderator. Care e problema? :drak:

Angelina Jolie
28th May 2006, 00:50
N-am apucat sa citesc tot dar spun doar atat. Ce am sters explica mai pe ocolite cum eu fac sex cu Ursu carpatin. Eu nu am jignit pe nimeni pe diverse, am facut doar misto. E o diferenta.
Si PM vine de la PRIVATE MESSAGE! Ce nu-i clar?

Ursu carpatin
28th May 2006, 00:51
Până şi eu am ajuns să urăsc Steaua şi NU sunt moderator! O urăsc de când am venit pe acest forum şi am văzut calitatea majorităţii suporterilor Stelei! Binenţeles că sunt şi suporteri de calitate a Stelei pe aici! Pe ei nu i-am atacat niciodată, din contră, suntem prieteni! dar cu genul OMS, MariusTR etc. nu poţi avea discuţii, musai să-i trimiţi în Pipera, la numărat "ouă"!
Ce mă? OMs a zis aşa ceva? TULAIIII! Mă bârzboiuleOMS-ule), uite, pentru tine îmi schimb înclinaţiile sexuale! Adică nu de tot, că tot eu rămân bărbatul!

Sergio
28th May 2006, 00:54
stai linistit ca esti pe drumul cel bun... daca urasti steaua ai toate sansele sa devii moderator. :drak:

t.b.
28th May 2006, 00:57
:happy :happy :happy
Numa` acuma am vazut threadul asta...


Ne e frica sa nu fim injurati in fata

si cum o data nu ar fi de ajuns:


Cu noi astia vechi care ne e frica sa intram pe Diverse

si credeti ca a fost de ajuns? Nah


CA SA PUTEM SA POSTAM SI NOI PE FORUM FARA TEAMA DE A FI ABUZATI

e sau nu e ceva patologic? asta-i intrebarea :D cred ca astea-s simptome tipice de injuraturofobie


Cat esti de vechi mai TR-ule, ca vad ca ai 20 de postari :drak: :drak: si esti doar din octombrie pe forum. Mi se rupe sufletul in 20 de bucati (cate una pt fiecare post al tau :drak: ) cand vad cat esti de persecutat pe forumul asta. Un adevarat martir care lupta pana la ultima picatura de sange pentru un forum edenic :D

Cata nedrepate, vorba semanturii unui clasic de pe forum :D




Un caz tipic de bagator in seama :rolleyes:

Cra10veanu
28th May 2006, 01:18
ce inadmisibil ? vrei sa vezi cate injuraturi mi-am luat eu pe PM de la stelisti cand am felicitat echipa Boro ca i-a eliminat din semifinale ? :D
s-a vazut baiatu injurat, n-ai auzit de reply ? :D

Angelina Jolie
28th May 2006, 02:08
Nu ca ar trebui sa dau cuiva explicatii, dar in afara de mesajul lui OMS, am editat doar 2 mesaje pe Diverse. Ambele ale lui balaci care a folosit termenul de bozgori. L-am inlocuit cu unguri, l-am rugat sa nu il mai foloseasca si atat.
N-am sters, n-am injurat si n-am dat nimanui vreun avertisment. Bine in afara de TR un mesaj dar el e caz special.:D Unic si inimitabil.
Apoi pe PM fereasca Dumnezo'.:rolleyes:

Elphax
28th May 2006, 02:36
t.b. nu mai pune si tu sare pe ranile lui TR

s-a plans vreo 3 zile ca ii lipsesc jdemii de posturi...

RajaF
28th May 2006, 05:56
Imi pardonati interventia da am si eu o nedumerire. De ce MariusTR se plange de persecutie cand are numai 28 de posturi? Mai posteaza si tu un pic pe forum ininte sa vorbesti :drak:

MariusTR
28th May 2006, 07:57
Imi pardonati interventia da am si eu o nedumerire. De ce MariusTR se plange de persecutie cand are numai 28 de posturi? Mai posteaza si tu un pic pe forum ininte sa vorbesti :drak:
Nu-ti permit sa ai nici o nedumerire, mai nene care esti tu.
Cand eu am pus primul post pe acest forum tu inca faceai pipi in scutecel.
Ia da tu "Find Post by This user" sa vezi cu cine ai de a face :ok:

Eu aveam 3000 posturi pe acest forum pana un anume istet s-a gandit el ce s-a gandit si a dat postometru la 0 ( Tipul e geniu in ale informaticii si forumurilor :D )

PS: La mine sa dai Search post nu la AJ, ca in cazul lui dai numa de injuraturi si inculturalitati crase ( scuzati expresia )

Angelina Jolie
28th May 2006, 07:59
Cu un nimeni in drum ai de-a face. Omul isi batea joc de tine subtil da tu pui botul la orice.
Ultima oara iti explic ca mesajul respectiv era PRIVAT!
Si hai da exemplu de oameni pe care i-am injurat, sters, editat pe Diverse ca daca nu te bag in Arena.

MariusTR
28th May 2006, 08:02
Clujeanule , eu nu discut cu persoane cu un nivel de perceptie si educatie suburbana. Du-te si poarta discutii cu celalalt doct Ursu C. In toata viata mea am evitat oamenii care nu stiu sa lege 2 cuvinte intr-o propozitie normala. Asa ca esti ignorabil.

Ai injurat ca la usa cortului si nu ai patit nimic, in plus a plecat un forumist activ din cauza ta. Ce palaria mea sa-ti mai explic , chiar nu simti ce magarie ai facut, chiar atat nu-ti mere mintea aia suburbana??
O sa mai faci muuuuuuuuuuuulte greseli de acest gen si voi fi acolo sa le arat, poate in sfrasit o sa vada cine trebuie

Ursu carpatin
28th May 2006, 08:04
MariuTR explicămi ceva! Cum han-tătar unii care scriu aici acum erau în scutece prin octombrie 2005????
Dacă prin absurd ai avea dreptate pentru prima dată în viaţă, ar trebui să-i recunoşti meritele de-a fi reuşit să ştie să citească şi să scrie înainte de-a învăţa să fie biped!!!!
Oare tu eşti biped? Până şi eu, care ditamai ursanul sunt biped!!!

Angelina Jolie
28th May 2006, 08:09
Te-am provocat in ArenA besiktasule. Probeaza-ti afirmatiile daca ai sange'n tine. Daca nu dispari :drak:-ului sa nu te vad.
EDIT: Amu ii dau si un PM la ciocoflender sa nu zica dupa aia ca n-o vazut provocarea in timp util.:D
EDIT 2: Pfoai bou is, am uitat sa ii scriu sa nu se oboseasca sa-mi raspunda la PM. Dar cred ca stie ce-l asteapta daca indrazneste.:drak:

Hopshio
28th May 2006, 09:23
Imi pardonati interventia da am si eu o nedumerire. De ce MariusTR se plange de persecutie cand are numai 28 de posturi? Mai posteaza si tu un pic pe forum ininte sa vorbesti :drak:
bah stai ca vreo 15 posturi is numa pe theardul asta si pe ala cu posturile lui vadim sau cum i se zice:))

RajaF
28th May 2006, 17:50
Nu-ti permit sa ai nici o nedumerire, mai nene care esti tu.
Cand eu am pus primul post pe acest forum tu inca faceai pipi in scutecel.
Ia da tu "Find Post by This user" sa vezi cu cine ai de a face :ok:

Eu aveam 3000 posturi pe acest forum pana un anume istet s-a gandit el ce s-a gandit si a dat postometru la 0 ( Tipul e geniu in ale informaticii si forumurilor :D )

PS: La mine sa dai Search post nu la AJ, ca in cazul lui dai numa de injuraturi si inculturalitati crase ( scuzati expresia )

Sa clarificam cateva lucruri asa de la inceput ca sa nu zici dupa aia ca nu ti-am spus, "sa vezi cu cine ai de a face". Fraze de genul "Imi permiteti?" sunt intrebari retorice, pentru ca in nici un caz nu o sa imi pese daca imi dai tu mie voie sau nu sa ma bag in discutie.

In al doilea rand, cand ai descoperit si tu acum un an cum se apasa butoanele pe tastatura primul lucru pe care l-ai facut a fost sa intri pe un forum. Impresia generala pe care o lasi e ca altceva in afara de a posta pe acest forum nu ai reusit inca sa descoperi despre internet.

Stiu ca aveai 3000 de posturi, si am vazut ce scandal ai facut ca ti-au disparut (de parca vezi doamne ce realizare s-a pierdut). Si la fel de bine stiu ca fac misto de tine degeaba ca nu te prinzi din motive de inteligenta.

AJ vorbeste el mai din topor dar macar cu el te poti intelege ca de la om la om si nu te simti de parca te conversezi cu o maimuta pusa in fata tastaturii.

Si ca sa fiu si on-topic, OMS pana una alta singurul lucru gresit care s-a petrecut pe aici a fost faptul ca ai postat tu un PRIVATE message pe forum.

Angelina Jolie
28th May 2006, 21:22
Ioi ce l-ai piscat mah.:D

Elphax
28th May 2006, 21:38
incepe sa curga sange pe aici, si inca nu s-a ajuns pe arena...

MariusTR
28th May 2006, 21:41
Ioi ce l-ai piscat mah.:D
Ok, acum tradu si noua celor care am facut mai mult de cele 8 clase primare... ce anume ai vrut sa transmiti cu acest mesaj?

"Ioi ce l-ai piscat mah" ???? Cand ai coborat din palmieri, mai tata?

Angelina Jolie
28th May 2006, 21:59
Ma tu ai ascultat vreodata erdeeshurile? Normal ca nu, esti prea penal sa ti le trimita cineva.:D

Paul
28th May 2006, 22:01
Nu prea este OK, nu prea s-a rezolvat atat timp cat el este moderator shi ishi permite sa jigneasca user-ii sau sa editeze mesaje fara o baza solida.


Vei lua o masura sau imi pierd timpul pe aici ?

In cazul asta dreptatea e la mijloc , dar de fapt tu ai dreptate.

A,J, nu e la primu user pe care il "****ieste" in postura de MOD (a se vedea cazul bgd2007) , iar in ambele s-a invocat "stresul" la care e supus A.J.

Nu cred ca e o solutie sa se continue discutiile pe PM .
Evident ala nu e limbaj de mod , dar iti spus asa si fi atent aici:

1. 99 % la primul pas gresit A.J. zboara
2. nu poti cere sa fie demis acum , atat timp cat el e "nou" in functie. Inca nu realizeaza ca e mod.

Cel mai bine ar fi sa`l ignoric a in ritmul asta , poate isi deschide si A.J. o mica frizerie pe forum.

Deja l`am luat in vizor!

Angelina Jolie
28th May 2006, 22:03
Da da, tu esti nervos pt ce ti-am scris pe intern. Hai sa-ti zic eu una. Cand zbor zbor de tot.;)

il cappo
28th May 2006, 22:08
atunci zboara odata... ca prea ai inceput sa plictisesti atata lume ... ai ajuns sa rivalizezi cu Remy...:no:

Angelina Jolie
28th May 2006, 22:11
Nu mor caii cand vor cainii.

Ursu carpatin
28th May 2006, 22:14
Se plictisesc numai unii! Culmea, majoritatea ţin cu Steaua! :jerk: Ce ghinion! Cât depre plecări... asta e! Nimeni nu ne-o sudat aici!:D

MariusTR
28th May 2006, 22:17
atunci zboara odata... ca prea ai inceput sa plictisesti atata lume ... ai ajuns sa rivalizezi cu Remy...:no:
:yeah:
In sfarsit careva care-i zice cum merita taranului :ok:

Angelina Jolie
28th May 2006, 22:19
Tzarani or fi aia ce tund in Baia Mare eventual. Parerea mea.

il cappo
28th May 2006, 22:28
:yeah:
In sfarsit careva care-i zice cum merita taranului :ok:

nu-s primu' care-i da replica (poate pe threadul asta)...pe Intern l-au mai "mototolit" cativa useri...atat pe el cat si pe prietena lui...stii tu care :D

PS:...macar daca ar invata sa scrie romaneste...e valabil pentru ambii... parteneri ; iar in loc de "ba tu esti" sa vina cu argumente sustinute...

Ursu carpatin
28th May 2006, 22:30
Mariuse, tu eşti un tip cult? Nu eşti, chiar de-ai terminat vreo particulară! Un tip cult poate face băşcălie şi fără să jignească. Explicămi ceva, dacă clujenii sunt ţărani, tu, care eşti băimărean (să mă scuze ceilalţi băimăreni) ce eşti? Că de fac o paralele între cele două oraşe iese o parabolă! Oare înţelegi ce vreau să zic? Sau eşti şi tu un gonflabil?

Angelina Jolie
28th May 2006, 22:32
Auleo muica, arata-mi-l pe ala de m-o mototolit pe Intern, ca eu nu l-am vazut.

MariusTR
28th May 2006, 22:34
PS:...macar daca ar invata sa scrie romaneste...e valabil pentru ambii... parteneri ...
Nu-i trebuie gramatica, e moderator pe OLS :evil:

Angelina Jolie
28th May 2006, 22:35
Ma raspunde-mi in ArenA ca vad ca ai multe de zis. Treci si da tot afara, ca aici nu ma obosesc degeaba. Sau ti-e frica besiktasule?

il cappo
28th May 2006, 23:10
Mariuse, tu eşti un tip cult? Nu eşti, chiar de-ai terminat vreo particulară! Un tip cult poate face băşcălie şi fără să jignească. Explicămi ceva, dacă clujenii sunt ţărani, tu, care eşti băimărean (să mă scuze ceilalţi băimăreni) ce eşti? Că de fac o paralele între cele două oraşe iese o parabolă! Oare înţelegi ce vreau să zic? Sau eşti şi tu un gonflabil?

pfui ce logica :jerk: ...pai in postu' la care te referi tu era vorba de o persoana (MariusTR vorbea de AJ) nu de toti clujenii !!!
Daca tu vorbesti de Baia Mare (nu-s de acolo da' n-are importanta) de ce nu vorbesti si de San Francisco...stie toata lumea ca e CAPITALA MONDIALA A HOMALAILOR... asta inseamna ca toti de-acolo-s pe invers ??? inclusiv prietenu' tau ???:evil: :evil:
PS:dar inainte sa cataloghezi pe cineva explicami unde ai invatat sa scrii...ca vii la vorba mea...

Paul
28th May 2006, 23:25
Da da, tu esti nervos pt ce ti-am scris pe intern. Hai sa-ti zic eu una. Cand zbor zbor de tot.;)

relax
am lipsit 3 zile , report bad posts nu functioneaza, da ploua de rupe
daca maine e vreme nasparlei ai toata sansele sa te scanez un pic
daca e soare poti sa aberezi in continuare , ca`s la strand :drak:

Ursu carpatin
29th May 2006, 00:59
il cappo, m-ai prins, dar nu-i relevant. Poţi greşi uneori din grabă!
MariusTR ne-a făcut pe toţi ţărani în mai multe postări, nu era vorba numai de postul acela!

delaparis
29th May 2006, 01:50
In cazul asta dreptatea e la mijloc , dar de fapt tu ai dreptate.

![/b]

Adica O-M-S inseamna One-Mijloc-Show ... :happy

Mai calmati dialogul ca a iesit circ aici ...

Ursu face numere speciale cu mingea lui Angi ...

Angelina Jolie
29th May 2006, 02:00
relax
am lipsit 3 zile , report bad posts nu functioneaza, da ploua de rupe
daca maine e vreme nasparlei ai toata sansele sa te scanez un pic
daca e soare poti sa aberezi in continuare , ca`s la strand :drak:
A nu, stai flex ca n-am mai scris chiar nimic. Ma refeream la faza cu animalele alea.:D