PDA

View Full Version : Vadim si mania stersului



MariusTR
25th May 2006, 11:35
Buey tata, aveam 2000 posturi faine si domnu Vadim le-a sters. Acum am 0 posturi.
Sunt impotriva acestui stil barbaric de a face sarmale artistice cu forumistii vechi.
JOS TIRANIA SI LIPSA DE RESPECT FATA DE FORUMISTII VECHI DE PE OLS!!!
Am vazut treaba asta si la alti forumisti mai vechi.
HUUUUUUUUUUUOOOO!!!
Revoltati-va , tovarasi !

PS: Nu e vorba despre acea "regretabila eroare" . Mesajele mele sterse au fost si de pe Europa si Intern. E o facatura grosolana!

M-am interesat si mai exact domnu Vadim a taiat de la fiecare 3000 posturi indiferent de unde erau ele ca sa faca caterinca.
JOS MARLANIA!

Much much later edit : Bai, cand vad ca am 0 posturi, de parca m-am inscris ieri, imi vine sa injur pe careva! Asa ceva este insuportabil!!

MariusTR
25th May 2006, 12:40
Eu m-am inscris anul trecut pe cand ninjea ca la Polul nord si acum peste un an cand ma arde soarele pe nas si am doar 5 posturi!!! Bai si cate am scris eu pe tot forumul asta timp de un an!

Leo_
25th May 2006, 12:44
numa' tampenii...sunt convins ca, daca te straduiesti, poti face din nou 5000 de posturi...lejer ;) mult succes!

MariusTR
25th May 2006, 12:48
Ce tampenii care tampenii?
Bai pe cand Steaua se lupta eroic in Europa am zis multe multe lucruri interesante. Am deschis dedicatiile muzicale EU AM DESCHIS TOPICU, am facut Steaua vs Dinamo, am comentat mult pe aceasta tema, am scris epopeea lui Noe in barca Europei, am discutat despre Gripa Aviara, despre Regionalisme .... si acum am doar 5-6 posturi???? RUSINE!
Lipsa de respect! Sunt tratat ca un user nou.
sa mi se bage macar juma' din posturile avute ... 1000 asa e corect!
Paul are toate posturile, desi juma din ele sunt aiureli ... asa ceva e inacceptabil... de ce Paul are toate posturile aberante? UNDE E DREPTATEA?

Jerry20cm
25th May 2006, 12:53
Pai de ce ti-a sters toate posturile ce motiv ti-a dat???

MariusTR
25th May 2006, 12:55
Pai nu numai mie , bre tata ... ci la toti userii vechi ... si-ti zic si de ce : Vadim e maniac, d'aia.
Sincer nu a dat nici un motiv.
Buey eu sunt pe aici din iarana trecuta, eu sunt un monstru sacru pe OLS!

Jerry20cm
25th May 2006, 12:58
am vazut ca ai deschis vreo 44 de threaduri..da eu tot nu inteleg de ce sa-ti ia toate posturile:o: :o: :o:

realmadrid.com
25th May 2006, 13:00
@Monstru Sacru :D
Tu esti doar un montru :D...din ala ca in Scooby Doo :D...cu masca, in rest esti o musca care ramane fara aripi de fiecare data cand deschide gura :D

MariusTR
25th May 2006, 13:11
am vazut ca ai deschis vreo 44 de threaduri..da eu tot nu inteleg de ce sa-ti ia toate posturile:o: :o: :o:
Asa e prietene , eu am facut multe pe OLS ... am luptat cu Tudosie cel care a vrut sa fuga cu planurile OLS ca m-a banat ala pana mi-a venit si mie acru, am luptat mult , am vorbit mult si am revolutionat cu topicuri ucigase si inspirate.

VREAU POSTURILE INAPOI!!!

MariusTR
25th May 2006, 13:22
Bai ... si dupa ce iarasi ajungem la 2000 posturi peste 4 ani, iar o sa le stearga ?? Ce palaria mea???
O sa am 10 ani de OLS si o sa ajung iar sa am 0 posturi?
Sa vezi ce scandal fac! Sa ramana Imparatul fara pene, sa i le jumulim :D

Stai ca-mi storc creierii si bag o poveste cu Imparatul pe " O zi din viata ... "
Stai sa vezi ce fain o sa fie, azi toata ziua o sa scriu povesti :D

Later edit : M-am razgandit si o sa fac o greva ... o saptamana voi intra rar pe OLS in semn de protest. :D
De ce sa mai scriu daca oricum peste un an le sterge?

Ursu carpatin
25th May 2006, 13:58
Buey eu sunt pe aici din iarana trecuta, eu sunt un monstru sacru pe OLS!
Pfaoiaiaiai! Amu văd, din avatarul tău, cum arată un mostru sacru! Păi căţălul meu māncă moştrii fără număr! Mamă ce hăpăilă ţapăn am! Nu vrei să-l cunoşti?:D
Eu unul sufăr că nu mai intri. Un motiv de rās a dispărut.... te rugăm noi, grupa mare, să te răzgāndeşti!!!

MariusTR
25th May 2006, 14:19
.... te rugăm noi, grupa mare, să te răzgāndeşti!!!
Un motiv in plus ca sa fac ce mi-am propus :happy

Edit : Dreq sa ne pieptane , 12 posturi ?!? de un an de zile si am doar 12 posturi! JIGNITOR!

andreiush
25th May 2006, 14:26
Ba monstru sacru ce esti tu.
octombrie, noiembrie, decembrie, ianuarie, februarie, martie, aprilie, mai = 8 luni
Nici macar un an. Asa ca esti mic copil ma, nu te mai da tu tare pe aici. Esti junior pe forumul asta. Altii sunt monstri sacri aici. Aia pe care nu ii suferi tu, aia toti. Asa ca, mai incet.

Paul
25th May 2006, 15:09
MariusTR , te asigur ca e o eroare regretabila a lui Vadim , si fi atent ce scriu mai jos.

1. Daca avea ceva cu tine , iti stergea contul cu totul. Si nu era nevoie de explicatii , ca oricum tu esti - aberantul sef.

2. Tu aveai 3000 de mesaje. 1400 ti-au disparut in urma regretabilei erori in urma careia :
ieppy a pierdut 5000
alejandro 3000
tu ai pierdut 1400
desdemona a pierdut 2000

3. La tine s-a mai petrecut o eroare regretabila. Ai ajuns la 0, dar daca dai search cele 44 de threaduri deschise de tine , si cele 1600 de mesaje au ramas. In mod normal o sa reapara cele 1600 minim , iar intr-un final si celelalte !

Problema e ca Vadim nu prea se pricepe la forumuri si aici e toata buba! Adica si-a prins urechile pe undeva , si cu asta basta.

4. Numarul de mesaje nu conteaza. Am 14.000, dar daca as putea sa ajung la 1.400 as fi cel mai bucuros.

Tu ai avut 3000 , si nu ai zis nimic. Ai croncanit in plus. Sunt unii (si am exemple concrete) care au scris 500 de mesaje , din care 450 de consistenta maxima.

delaparis
25th May 2006, 15:17
Sunt unii (si am exemple concrete) care au scris 500 de mesaje , din care 450 de consistenta maxima.

Din cite inteleg tu nu faci parte din astia ... :D :D

Paul
25th May 2006, 15:30
Din cite inteleg tu nu faci parte din astia ... :D :D
evident ca nu !

BTW.
MariusTR , stai linistit. Exista un back-up la forum , si mesajele tale vor reaparea (asa mi se pare normal si logic)

Vadim
25th May 2006, 15:38
Marius, am scris ca este un bug al softului care m-a pacalit cand am mutat threadurile. Asta este, se mai intampla. Nu se va pune backupul care e facut acum 7 zile pentru ca oricum asta ar insemna as se piarda si mai multe measje de pe tot forumul. Asa am luat teapa numai pe 4 threaduri, pe care le putem reface. Din cate imi spun cei de la vbulletin, nu se pot restaura separat, deci cel mai probabil treaba asa va ramane.

alejandro
25th May 2006, 15:40
Vadim,care sunt exact cele 4 threaduri?

Paul
25th May 2006, 15:43
Tzeapa e de aproximativ 20.000 de mesaje , dar daca ultimul back-up e vechi de 7 zile. E mult mai bine sa continua asa , decat sa mergi pe vechiul sistem.
In fond s-au sters threadurile de offtopic , nu e o mare problema...

Threadul de bancuri se reface , ca doar cele mai bune bancuri sunt alea noi ;)

PS. Eu am pierdut aproximativ 40 de mesaje :happy:
Incredibil cat de putin , comparativ cu altii

@sashe

Offtopic pentru prieteni
Offtopci pentru dusmani
Bancuri

si inca unu` :D

alejandro
25th May 2006, 15:51
Paul,inca unul,dar care e ala?Eu cred ca ala m-a afectat cel mai mult!
Off topic pentru dusmani cred ca aveam 10 mesaje.
Bancuri - maxim 50.
Off topic pt prieteni - sa zicem 1000!Nu stiu cate erau,dar nu cred ca mai mult de 1000.
Deci,inca 2000 de mesaje pe al 4-lea topic.Care e asta?

andreiush
25th May 2006, 16:08
Pai al 4-lea e cel cu scenariile forumiste, sau cum era. Asta daca Vadim a sters threadurile sticky, asa cum a zis. Eu asa stiu ca ala mai era sticky pe langa cele 3...

alejandro
25th May 2006, 16:15
acolo aveam 1 singur post!
tot raman 2000!
eu unul cred ca s-au sters mai mult decat 4 threaduri!

andreiush
25th May 2006, 16:18
Si la tine e aceeasi problema ca la Mariustr si ca la altii. Daca dai find all posts, acolo apare
Showing results 1 to 25 of 6456

Deci doar numarul care apare e gresit... mesajele exista...

alejandro
25th May 2006, 16:23
Merci Andreiush,m-ai lamurit un pic:)
Daca nu mi le dati inapoi pe toate 3000,le vreau macar pe astea 2000,macar ele sa apara!

ps:si la tine Andreiush tot cam asa e:P

andreiush
25th May 2006, 16:24
Stiu ca si la mine e asa (doar ca diferenta e mica, de vreo 300 de mesaje). Oricum, putin imi pasa ce numar apare acolo, oricum nu e foarte mare la mine.

Paul, si tu ai pierdut mai multe mesaje. Cred ca aveai peste 15.000. 40 sau cat zici tu, e diferenta intre ce scrie si numarul care ti-a mai ramas. Ai avut mai mult de 40 de mesaje pe offtopic pt prieteni. 100%.

micutzu
25th May 2006, 16:30
Mah, atata caz pentru un nr care-ti apare in dreapta. Si mie mi-a scazut nr laa cu vreo 70 de unit. dar nu am facut scandal. I-am dat un PM lui Vadim sa-i semnalez ca ceva e in neregula si cu asta basta. Nu imi vine sa cred ca mi-a sters ceva fiindca nu avea motiv. Deci era clar ca mesajele mele erau intacte doar "contorul" s-a dereglat putin.
Marius, la tine Vadim a dat contorul la zero ca nu ii era in clar consumul tau la suta de posturi :D :P .

andreiush
25th May 2006, 16:33
Sau vrea sa-l vanda pe TR si ca sa para nou a umbat la kilometraj :D

Paul
25th May 2006, 16:35
si eu m`am gandit ca MariusTR e de "vanzare" si vrea sa scoata un pret bun
E ca si Barcauan care inainte sa fie vandut de Dinamo , cica avea ceva probleme cu inima :D

fia
25th May 2006, 16:43
Vadim a umblat si la cifrele afisate pentru anumiti oameni, la cei care a simtit el ca l-au tradat si in plus la fraieri ca mariusica.... ca sa iasa scandal de la el sa uite lumea de adevaratele probleme..... La Paul de ce nu credeati ca au disparut :D? Pentru ca are gura mare si-l facea pe Vadim de n-avea aer.

Paul
25th May 2006, 16:53
Vadim a umblat si la cifrele afisate pentru anumiti oameni, la cei care a simtit el ca l-au tradat si in plus la fraieri ca mariusica.... ca sa iasa scandal de la el sa uite lumea de adevaratele probleme..... La Paul de ce nu credeati ca au disparut :D? Pentru ca are gura mare si-l facea pe Vadim de n-avea aer.
Si io m`am gandit la asta ... ca plateste niste politze. Da in cazul asta , Tudose era primul pe lista ! DUpa cum vezi Tudose nu a postat pe offtopic pentru prieteni (cum nici eu nu am postat decat vre`o 40-50 de mesaje acolo).

Deci nu a fost afectat. Nici iulian nu a fost afectat. Au fost afectati clientii offtopicului :D

Si mai e o chestie: in afara de MariusTR , nimeni nu cred ca e interesat prea tare de aces cifra :D. Deci pe cine sa afecteze :drak:

Darkslowstar
25th May 2006, 17:22
Eu am pierdut cam 700 de mesaje, dar nu-i big deal. Interesant e ca eu nu eram client la off-topic, decat ocazional, deci prob sunt si alte threaduri implicate. Dar aici se poate intampla orice :)

Mihai
25th May 2006, 17:24
Eu nu inteleg ce ar fi putut sa obtina de la userii respectivi, daca le umbla la cifre:happy crede ca se intorc inapoi sau ce:happy
Eu unu sincer nu cred ca de asta a sters:) poate chiar a gresit omu. Oricum nu i-a mers:happy
Oricum conteaza mai putin nr de posturi, afisat dreapta sus:D

fia
25th May 2006, 17:27
Deci nu a fost afectat. Nici iulian nu a fost afectat. Au fost afectati clientii offtopicului :D
La mine prea au disparut FIX 3000 de mesaje :D


Si mai e o chestie: in afara de MariusTR , nimeni nu cred ca e interesat prea tare de aces cifra :D. Deci pe cine sa afecteze :drak:
Nici pe mine nu ma intereseaza, din partea mea sa mi le-stearga si pe toate...

Mihai
25th May 2006, 17:32
Io zic gata sa nu mai discutam ca facem trafic:happy

Vadim: te rog muta-i toate posturile mele lu mariusica, sa fie si el fericit:D Sau mai bine muta tot ce ai sters la el:drak:

Paul
25th May 2006, 18:59
donez si io 10.000 din averea mea de 14.000 , bietului mariusTR care a fost cel mai ciuntit cu ocazia acestor gafe

din cele 4000 ramase , dau 1000 lu` ieppy , 1000 lu` alejandro si 1000 lu desdemona

Si raman si io cu 1000 :D

PS. Io sincer cred ca a fost o greseala , ca nu vad de ce si-ar taia omu` craca de sub picioare. Sau mai pe romaneste , de ce sa-si dea foc la sura :D

Sau poate ca Vadim avea asigurare la Forum si capata vre`o 50.000 de euro ca i`au luat foc "diversele" :D

Leo_
25th May 2006, 19:20
N-am rabdare sa verific acum, dar si mie mi-au disparut exact 1000 de mesaje...cum dracu vine asta? s-a aplicat rotunjire? :D

Paul
25th May 2006, 19:28
Leo_ : 2808-2041 fac 1000 :o:

Leo_
25th May 2006, 19:31
2808? ce e asta?

Paul
25th May 2006, 19:44
atatea mesaje ai "scrise" daca dau un serach dupa tine :D

Leo_
25th May 2006, 19:47
Am avut peste 3000 de mesaje, pana in 3100. nu stiu ce search ai dat tu...

Angelina Jolie
25th May 2006, 20:28
Dic ala ma, un nou thread genial marca MariusTR. Poi ma ham ham, io-l iert pe Vadim ca m-o puscat de 1000 daca ramai tu cu 14 sau cate ai acum.:D

relansat
25th May 2006, 20:38
Donez si eu lu` MariusTR 4000 mesaje, in caz ca se poate; nu`i nicio problema :ok:

Vadim
25th May 2006, 21:20
Mai, nu mai fiti paranoici. Nu avea nimeni interes sa stearga 10.000 de mesaje. Am explicat bug-ul, asta s-a intamplat si punct. De ce cautati lucruri imaginare cand e atat de simplu si de drastic totul? Credeti ca am eu bucurii sa sterg mesajele lui FIA :D, Marius TR ;), Leo_ :drak:, Paul :cool:, Alejandro :evil:, mie :mda:? Daca banuiti 1% asta va pun eu inapoi de mana cifra aia...


Paul,inca unul,dar care e ala?Eu cred ca ala m-a afectat cel mai mult!
Scenarii forumistice, asta e al patrulea...

Ursu carpatin
25th May 2006, 21:51
Ca să nu-l pierdem pe Marius, le donez şi eu pe cele 500 care le am! Nu-i mult, dar poate se hotărăşte să nu fugă de aici...că mie-mi place omul, īmi dă material....

MariusTR
25th May 2006, 21:54
Pana una alta, mai draga adminule m-ai lasat la fundul gol cu vreo 10 mesaje.
Ia fa matale bine si pune-mi inapoi ce ai luat. Daca nu , fac scandal.

relansat
25th May 2006, 21:55
Cred ca prin bunavointa noastra, mania lu` Vadim va fi stavilita ...
Serios vorbind, disparitia posturilor a fost semnalata de mai multe ori ... imi amintesc ca fia avea constant 8000 de posturi, desi el era activ pe forum :)

Ia fa matale bine si pune-mi inapoi ce ai luat. Daca nu , fac scandal.
prea tarziu, deja ai inceput :D

MariusTR
25th May 2006, 21:59
Nici pe departe , bre tatae. Cand incep eu sa injur abia atunci sa stii ca incep sa ma incalzesc. Cu Vadim inca nu am avut show-uri serioase. Nu demult ii cantam la mandolina, e greu sa incep sa-l injur fara resentimente :D Da daca vad ca-mi face praf situatia la posturi fara sa indrepte situatia , poate ma razgandesc.

Vadim
25th May 2006, 21:59
Pana una alta, mai draga adminule m-ai lasat la fundul gol cu vreo 10 mesaje.
Ia fa matale bine si pune-mi inapoi ce ai luat. Daca nu , fac scandal.
Asta e... refa-le. Oricum se va incerca o restaurare a acelor 4 threaduri.

Angelina Jolie
25th May 2006, 22:01
Hai numa pe dusmani daca ai sanje'n barbadosu' ala baimarean. Ca vreau sa te jumulesc.:drak:

MariusTR
25th May 2006, 22:03
Asta e... refa-le. .
Lasa ca le refac eu cand o sa ai nevoie de sustinere pe aici, cand te ia Paul sau fia la 11 m de nu stii pe unde sa scoti camasa :D
sa vezi cum le refac eu atunci ;)

Angelina Jolie
25th May 2006, 22:04
No ma, iar lingi unde ai scuipat? Tu acum contesti peste 5 minute sustii. Mare bleg esti ma.

Ursu carpatin
25th May 2006, 22:07
Marius, hai pe off pt. duşmani să faci scandal! Comitetul de primire e acolo!

MariusTR
25th May 2006, 22:11
Bai, voi astia 2 , voi nu vedeti ca sunteti degeaba pe aici? Nu vedeti ca nu va bag in seama? Sunteti prea mici pentru mine. Daca v-ati incalzit, faceti dus.
Jucati-va intre voi, luati-va voi 2 singuri de gat , da nu ma mai deranjati, ca acu discut cu nea Vadim care mi-a sters posturile alea multe.

Ursu carpatin
25th May 2006, 22:12
Mosntru sacru ce-mi eşti! Noi mici? Da' ce, eşti Ghiţă Mureşan??? Că-n rest....

Angelina Jolie
25th May 2006, 22:13
Buaaaaaaaaaaaaaaay paizane, taci acolo, nu vezi ca ai 18 posturi? Tu cu noi te pui ma limbric? Cre ca asa-ti mere si pravalia, dupa 8 luni ai profit 18 lei vechi.:D
Ce discuti cu Vadim ma? Nu vezi ca nimeni nu te baga in seama. In afara de ursu si cu mine bineinteles, dar noi avem scopuri ascunse.:drak:
Ma io zic sa lasi dracu pravalia aia si sa te faci capsunar.:ok:

MariusTR
25th May 2006, 22:16
Mdea ...
deci nea Vadime tata, mosule ... ia zi matale , imi pui posturile inapoi cum erau sau schimb tactica si pun o vorba "buna" cand o sa ai nevoie? :D

Angelina Jolie
25th May 2006, 22:18
Alo mah, lipitoare, Vadim nu-i aici, nu mai scanci atata. Hai demonstreaza-i la sef ce rau de gura esti si ia-te in clont cu noi daca ai tupeu. Figurantule, bufonule care esti tu.

realmadrid.com
25th May 2006, 22:19
Donez si eu 1000 pt frizer, poate asa ii tace gura :D

Ursu carpatin
25th May 2006, 22:20
Mariuse, hai pe la noi pe moşie! Promitem să te tocăm mărunt, cāt eşti de monstru!

MariusTR
25th May 2006, 22:21
Ionutz copilu are dreptate, scoala e prea grea :D
Si la faza cu posturile are dreptate, le vreau inapoi.

Angelina Jolie
25th May 2006, 22:21
Io ii donez un picior in dos. Sa nu mai poata sta asezat o luna.:D
Hai in SF ca-ti dau io post mah. Spalator sef. De bude evident.;)

Ursu carpatin
25th May 2006, 22:29
Īncă unul, da' de scaun, īi donez eu!

Ady
25th May 2006, 23:29
nu inteleg ce-i asa mare problema ca au fost sterse post-urile ...
http://tt.tennis-warehouse.com/index.php?
aici se sterg periodic post-urile (si thread-urile) vechi si nu mai plange nimeni , ba chiar poate ca scriu mai mult , ca sa mentina constant numarul de post-uri ... este un forum un pic mai mic decat ols , dar reusesc sa isi mentina userii activi , drept dovada faptul ca au aproape 750.000 de mesaje desi le sterg pe alea vechi ...
mentine in conditiile astea 8000 si ceva de post-uri si atunci esti tare ... :P

Vadim
25th May 2006, 23:35
Trebuie sa faca unii scandal, ca nu pot fara spume la gura. E grea viata, daca nu iei Prozac. Iar ciclul e teroare. :D

Sergio
25th May 2006, 23:38
Ba monstru sacru ce esti tu.
octombrie, noiembrie, decembrie, ianuarie, februarie, martie, aprilie, mai = 8 luni
Nici macar un an. Asa ca esti mic copil ma, nu te mai da tu tare pe aici. Esti junior pe forumul asta. Altii sunt monstri sacri aici. Aia pe care nu ii suferi tu, aia toti. Asa ca, mai incet.
eu stiu un singur monstru sacru pe aici, si ala nu e Mariusik. :drak:

auzi la el, user cu vechime, nici macar un an n-are pe forum... Mariuse, trateaza-te de mania persecutiei si cand te vindeci poti reveni printre noi. Ce zici, incerci?

Vadim
25th May 2006, 23:42
Se pare ca si-a revenit Sfantul Andrei. ;)

Angelina Jolie
25th May 2006, 23:44
N-are scapare. E in stadiu terminal deja. L-as trata io cu un glont in cap, sa-i curm suferinta.

Paul
25th May 2006, 23:45
Pana una alta, mai draga adminule m-ai lasat la fundul gol cu vreo 10 mesaje.
Ia fa matale bine si pune-mi inapoi ce ai luat. Daca nu , fac scandal.
acum ai 20 de mesaje.

Ai de ales:
a) iti mai pun 2 de 0 in coada
b) iti mai pun 3 de 0 in coada
c) iti mai pun cu 50 in fata
d) iti mai pun un 80 in fata

Variante:
I)50-50
II) Intreaba publicul
III) Sun un prieten (pe Tudose)

Vadim
25th May 2006, 23:45
N-are scapare. E in stadiu terminal deja. L-as trata io cu un glont in cap, sa-i curm suferinta.
Mai am eu unul de argint. :)

Angelina Jolie
25th May 2006, 23:51
Vezi de treaba. La asta un glont din rahat ii trebe. Asa ca el.:D

andreiush
25th May 2006, 23:51
Se pare ca si-a revenit Sfantul Andrei. ;)
Ai vrea tu :D ;)

Vadim
25th May 2006, 23:58
Chiar nu vreau... Fara suparare. :D Stai linistit ca am remarcat la ce "eveniment" scrii.

andreiush
26th May 2006, 00:08
Uita-te pe handbal si vezi la ce evenimente scriu eu ;)

Sergio
26th May 2006, 00:10
Mai am eu unul de argint. :)
cu celelalte ce ai facut? :drak:

Vadim
26th May 2006, 00:21
Pai avem doua. Cu unul stii ce. :D

delaparis
26th May 2006, 02:31
Hai numa pe dusmani daca ai sanje'n barbadosu' ala baimarean. Ca vreau sa te jumulesc.:drak:

:o:


Marius, hai pe off pt. duşmani să faci scandal! Comitetul de primire e acolo!

MAi voi ce faceti aici ? :D

Terminati cu propunerile astea ... :D

Angi draguta cu urs in spate tot vor sa atraga baitasi pe acolo ... :cool:

Admin devine incet incet forum de intilniri si alte ... :o:

Vedeti ca vine CM Germania peste voi si nu vedeti nimic ...
Hai sa mai discutam si pe acolo OLSport ... :D

Angelina Jolie
26th May 2006, 03:01
Ma ne lasi? Noi avem scopul nostru pe forumu' asta, tu il ai pe al tau.

Ursu carpatin
26th May 2006, 07:03
delaparis, meri tu şi scrie, eu vin să citesc, comentez un post, nu mai mult, că io-s făcut pt. off-topic! Pricepi bine, nu pricepi...treci acolo să te facem să pricepi!

delaparis
26th May 2006, 11:22
Mai voi nu stiti de gluma ?

Vadim
26th May 2006, 11:50
AJ, care e scopul tau pe forumul asta?

Leo_
26th May 2006, 11:56
Sa fie moderator :happy

MariusTR
26th May 2006, 12:35
Rolul lui AJ e sa se certe cu "dusmanii" pe Offtopic, mai adminule ;)
Trist ca nu te-ai prins de asa o kestie usoara si clara .
Da daca ai ajuns sa-mi razi toate posturile, la ce ma mai mir ?

PS: Trebuia sa te intrebi treaba asta cand l-ai facut mod ... acu e prea tarziu.

Angelina Jolie
26th May 2006, 20:46
Rolul lui AJ e sa le-o dea la gioale unora. Si sa se si distreze intre timp. Trist ca nu te-ai prins de o chestie asa usoara si clara. De fapt esti stelist, de ce ma mir?:D

vlad1607
26th May 2006, 21:18
nu putea fi altceva decat stelist :D

Onlinesport vrea parerea voastra
26th May 2006, 21:28
Vlade iar ai luat-o pe ulei? Noroc ca te bagi in seama si iti vad avatarul. Ce e porcaria asta???

Ursu carpatin
27th May 2006, 07:35
Rolul lui AJ e sa se certe cu "dusmanii" pe Offtopic, mai adminule
Mă mir că mai respiri! Nu mai vorbi neīntrebat! Rolul lui Angi e bine definit, adică īnpreună cu mine halim franzelopiteci ca şi tine, aşa, de distracţie!:drak:

Angelina Jolie
27th May 2006, 07:39
Exact ma ursule, noi suntem responsabilii cu offtopicul si cu scandalul.:D

MariusTR
27th May 2006, 16:47
Exact ma ursule, noi suntem responsabilii cu offtopicul si cu scandalul
Cata dreptate ai. L-ai injurat pe One Man Show si acum a parasit OLS.
Ai obtinut ceea ce vroiai , ne injuri si nu patesti nimic fiindca esti moderator, mai mult pleaca cel injurat ...

fia
27th May 2006, 17:07
Auzi, daca te injur si eu pe tine, pleci si tu?

MariusTR
27th May 2006, 17:15
fia, ti-ai schimbat nickul , dar ai ramas la fel de "deosebit"...
Nu , mai fia, nu plec daca ma injuri ... te face Vadim moderator si pe tine alaturi de AJ daca te apuci si injuri cand vrei ... sa injurati amandoi pe Diverse cat aveti voi chef ;)

Hopshio
27th May 2006, 18:07
oai cum is unii bah...da ce aveti cu anigi?? marius nu te baga..mesajele alea o fost in privat..zi ca u nu ai injurat niciodata..nu te cred..angi isi face treaba ca moderator....si ii place offtopicul:P:P

Angelina Jolie
27th May 2006, 21:29
Ia arata-mi o injuratura pe forum bah. Ca o mananc. Recunosc ca pe PM ma mai scap, dar alea-s pentru urechile interlocutorului, nu pentru bagatorii de sama ca tine.

MariusTR
27th May 2006, 22:19
Esti varza, bai clujeanule si o sa cazi in curand. Faci greseli de incepator in ale forumului, te inseala lipsa de cultura si educatie... Voi fi acolo ca sa-ti dau elanul final... In curand...

PS: Trimite-mi si mie un pm cum i-ai trimis lui O-M-S si te-ai ras nene, eu stiu sa te pun in cuie cand te scapi ;)

Hopshio
27th May 2006, 22:24
bah poate sa te injure toata ziua pe PM ca nu o afecteaza...atat timp cat pe forum se comporta bine in privat poatem sa faca orice..!!!

MariusTR
27th May 2006, 22:27
Asa e , puteti sa faceti ce vreti pe OLS ... pana cand Vadim o sa se trezeasca intr-o zi si o sa se spele pe fatza ... o sa vada dezastrul cauzat de ignoranta unora ca voi cu 0 cultura si bun simt... Nu va mai dura mult ;)

Ok, AJ trimite-mi si mie niste private cu injuraturi cum numa tu stii sa scoti ... sa vedem ce o sa se intample....
Esti cel mai antipatizat tip de pe Diverse prin glumele tale nesarate de pestera, prin jignirile provocate si prin lipsa de bun simt aratata fata de forumisti, mai ai dreptul la max 2 greseli si iti expira timpul clujeanule, dup'aia te intorci inapoi in pestera din varful dealului de unde ai venit ...

Bine a zis saracul O - M - S inainte sa se duca , fie-i tarana usoara :

Ce am scris yo v-a ofensat ? Vorbele mele reprezentau jigniri ? Da' imbecilitatile postate de voi sunt total O.K. ? Adevarul serveshte dushuri reci prostiei calde, da' voua n-am ce sa va explic. 2 provinciali fara carte care se cred amuzanti prin interventii de mirc.
Intr-o zi o sa realizeze si cine trebuie si o sa va scoata pe amandoi in suturi...

Angelina Jolie
27th May 2006, 23:40
Abia astept momentul cand oi zice si despre tine: Fie-i tzarana usoara. Fa un poll pe diverse sa vedem cine e mai antipatizat dintre noi doi.

Vadim
27th May 2006, 23:41
Fa tu Anjelico. Chiar sint curios. Sau daca vrei fac eu.

Angelina Jolie
27th May 2006, 23:43
Pocire de nume. Avertisment. :D
Pai fa-l tu daca vrei, sa nu zica TR-ul ca nu-l bagi in seama.

Vadim
28th May 2006, 00:26
Hauleu Banele ce muiaka ai! :D Mai stai si tu la umbra...

Hopshio
28th May 2006, 09:18
marius ii cel mai antipatic:P...anji=cool!!!