PDA

View Full Version : Card membru FC National



Platanu
23rd May 2006, 21:01
Ce parere aveti despre aceasta initiativa a departamentului de marketing a clubului?

carlo
23rd May 2006, 21:02
Ce parere aveti despre aceasta initiativa a departamentului de marketing a clubului?
De ce nu?:ok:

Bancaru
23rd May 2006, 22:15
Excelent. In mod firesc vor fi oameni care desi nu sunt suporteri (inca) vor veni la un moment dat si la meciuri, ca sa vada cu se se mananca. "Mizeria" din alte locuri ii va indrepta catre stadionul nostru. Important e sa fie la noi "curat".
Felicitari pentru initiativa.

Bancaru
23rd May 2006, 22:36
Iata si cum va arata minunea.
@K - pesimistule

georgemp
24th May 2006, 07:31
Arata bine,se deschide si fan-shopul,avem si reduceri la bilete,restaurant,fan-shop!YEEE!

Bancaru
24th May 2006, 11:15
Intr-n ziar scria ca de la anul vor deveni abonamente.

georgemp
24th May 2006, 12:18
Adica cum,o sa pot intra cu cardul la meci fara sa mai platesc nimic?Parca era ceva asemanator si la timisoara cu poli cardurile de acces.Imi imaginez ca o sa puna dispozitive la intrare ,de tip bancomat,dar mai mici.

Bancaru
24th May 2006, 12:27
Ceva de genul asta. Ma refer la modalitatea de a intra. Daca o sa mai platesti ceva, nu stiu. Probabil ca da. Dar cardul va fi si abonament. Nu o sa ai cardul pentru toate facilitatile si abonament separat. All in one.

Bancaru
24th May 2006, 12:40
Din surse foarte oficiale va aduc la cunostinta urmatoarele: stati linistiti si asteptati. Inca nu a primit nimeni confirmare. Daca dupa toate scandalurile astea Iacov ramane in picioare se face. Vom primi toti cei care am trimis confirmari.

georgemp
24th May 2006, 12:44
Phey nu Iacov le trimite,webmasterul si odata inceput proiectul,

Bancaru
24th May 2006, 12:47
Webmasterul my ass. E un tip acolo, imi scapa acum numele, care e plecat sa rezolve astea. Inainte de a-ti trimite cineva vreo informatie ei trebuie sa fie siguri ca au motiv sa faca aceste carduri si tot ce au mai promis. Dar la club, in zilele astea nu e nimic sigur. Get it?

georgemp
24th May 2006, 21:10
yes!

georgemp
24th May 2006, 22:28
Uite bank,webmasterul ti-a raspuns la intrebare:"webmaster
Administrator

Mesaje: 32

24-05-2006 14:35 inca nu

Formulare se trimit la inceputul saptaminii viitoare."

Bancaru
29th May 2006, 21:56
Deja s-a ajuns la impresionanta suma de vreo 270 de cereri. Dar sa nu ramanem cu buzoaiele unflate. Platanule, tu ce faci, frate? Mai vii pe aici?

alexmanta
31st May 2006, 13:11
am trimis cererea dar nu am primit nicio informatie in acest sens, sper sa nu ma sara din schema.

krapulax
31st May 2006, 15:00
se pare ca n-au trimis la nimeni. eu unul ma lipsesc de card, au zis: pana pe 30, nu s-au tinut de cuvant, salut.

Bancaru
31st May 2006, 15:28
Stati oameni buni linistiti. Nu vedeti ce se intampla la club. Aveti putintica rabdare. Se va rezolva pana luni. O sa vedeti.

krapulax
31st May 2006, 18:34
ce se intampla la club? aceeasi poveste- pleaca antrenorul, lotul se subtiaza.... m-am obisnuit. apropo de spusele lui ber godi mi s-a dat de īnţeles că nu vor fi aduşi decīt tineri.- e foarte bun planul asta in opinia mea, imho, cum se zice. in ceea ce priveste partea cu cred că acum merit mai mult, parca ar fi cuvintele miele. din pacate, la mine nu curg ofertele ca la el, baga-mi-as etc etc.

Bancaru
31st May 2006, 22:06
Mi-e lene sa scriu. Voiam sa raspund...

georgemp
31st May 2006, 23:16
E bulangiu si bergodi asta,dupa ce ca nu a facut mare lucru are si pretentii.Sa vedeti ca nu gaseste o oferta mai buna.De ce sa nu vina tineri?Lasa-i sa vina,ca nu il luam pe Ronaldo!

georgemp
1st June 2006, 21:09
Am primit cererea,o atasez in mesaj.De aici puteti descarca fisa:http://www.filehost.ro/140682/fisa_preinscriere_doc/

spectatorul
1st June 2006, 21:20
Chiar dacă Iacov nu mi-e simpatic, trebuie să spun că această iniţiativă este excelentă. La capitolul marketing FC Naţional s-a integrat īn UE :)

krapulax
18th September 2006, 13:53
sa incheiem acest thread spunand ca maestrul sandulescu, cel care se ocupa din partea clubului de aceasta broblema este acum director nustiudecare la unirea vala'orum urziceni

Bancaru
18th September 2006, 15:00
Adica e la mai bine?

krapulax
18th September 2006, 15:06
pai e mai aproape de litoral. e mai bine, sigur ca da. slujba e mai sigura, ca doar terenul ala de la urziceni nu face nici cat un sfertulet d-ala de cerc de la corner de pe stadionul cotroceni. apropo, din surse sigure am aflat ca brucan, in perioada postoperatorie, cand a apucat sa fie detubat, ar mai fi facut o profetie- cica pana la finele lui 2007 n-o sa mai fie fir de iarba pe stadionul nost': numai beton, oţel şi sticla, nu aşa?

Bancaru
18th September 2006, 15:11
Deci e mai bine la Urziceni. Adevarul e ca e mai aproape de mare, dar eu stiam ca barbatii cauta mai mica. O sa aiba ceva de lucru pentru a promova imaginea clubului. Deja a inceput sa lucreze la felicitarile de Mos Gerila pe care le trimite la Juan Laporta si Moratti. Sa nu mai zic de aia pentru Jiji. Apoi e mult de lucru cu cardurile valahilor alora. Pai venisera la pristoaca colo cata frunza si iarba, ca razasii lui Stefan cel Mare si Sfant. Sper sa nu fi plecat de la club si cu fisa mea, sa o foloseasca acolo la ceva, ca in cativa ani voi candida si eu la ceva. Si cu asta infirm zvonul lansat de Kra****z, acest raspandac al diviziei A, si va spun ca, defapt, a zis ca peste 20 ani fiecare roman va fi candidat.