PDA

View Full Version : batalia de la TM



WOLF_ULTRAS
22nd May 2006, 23:28
are careva filmulete cu conflictele de la TM ????

OVIDIU 62
23rd May 2006, 18:08
Am citit si eu in ziarul local VIATA LIBERA de ospitalitatea banateana.Eu stiam de mult de cei de acolo dar imaginea creata in timp de acestia a fost alta.Sa nu uitam ca TIMISOARA chiar daca este in BANAT este tot in ROMANIA.Ca sa vii acasa fara geam la masina 800 de km este intr-adevar o problema destul de grava,ca sa nu amintim de comportamentul jandarmilor la acel meci.RUSINE TIMISOARA.

WOLF_ULTRAS
23rd May 2006, 20:18
au filmat baieti din galerie mai multe incidente din ce sa intamplat poate pune cineva si aici ceva

OVIDIU 62
24th May 2006, 20:52
Otelul Pentru Totdeauna.

OVIDIU 62
24th May 2006, 20:52
Otelul Pentru Totdeauna.

Elphax
24th May 2006, 21:51
parca meciul asta a fost de ceva vreme, mai puteti?
macar pune-ti undeva imagini, sa nu mai vorbiti atata in gol...

OVIDIU 62
25th May 2006, 09:08
Civilizatia de mult a disparut din vestul tarii.Se pare ca aceasta sa mutat in est.Cum e posibil sa ataci autocarul unei galerii care a scandat LIBERTATE PENTRU SUPORTERI si nimic impotriva echipei gazda?

clau_goll
25th May 2006, 09:18
Hai Universitatea Hai Craiova>..tu Campioana Unei Mari Iubiri

OVIDIU 62
25th May 2006, 14:37
Cel mai tampit neam pe acest pamant este neamul prost de oltean.Am avut ocazia 5 ani de zile sa stau langa o camera de olteni.Erau cei mai imputiti oameni posibili si plini de ei.

Doctor_Satan
25th May 2006, 17:21
Hai Universitatea Hai Craiova>..tu Campioana Unei Mari Iubiri
Astea sa le scrii la threadurile despre Craiova, nu aici!
LA BAIE!
FORZA OTELUL!

Darkslowstar
25th May 2006, 17:24
Ma baieti, pe voi nu va duce capul deloc :)

Doctor_Satan
25th May 2006, 17:26
Ma baieti, pe voi nu va duce capul deloc :)
De ce? La ce sustii tu ca nu ne duce capul?

Darkslowstar
25th May 2006, 17:37
Nu ma referam la tine, ci la colegul tau cu obsesii oltenesti. Sorry daca te-am jignit cu ceva.

Doctor_Satan
25th May 2006, 17:45
Nu ma referam la tine, ci la colegul tau cu obsesii oltenesti. Sorry daca te-am jignit cu ceva.
Nu m-as fi simtit jignit decat daca ai fi putut sa demonstrezi ceva!
Si la faza cu obsesiile lui, pe undeva il inteleg! L-or fi stresat tare mult oamenii aia! ;) Si cand n-ai ocazia sa intalnesti si exemple pozitive, ii bagi pe toti in aceeasi oala! E ceva normal pentru oameni!
Uita-te si tu ca daca tiganii ne-au facut de ras, acum toti ne considera tigani!
E adevarat ca e o dovada de ipocrizie, dar ipocrizia face parte din ceea ce este omul!

WOLF_ULTRAS
25th May 2006, 23:46
cei dracu e aici ma eu am deschis asta pentru cei care au filmulete cu incidentele nu altceva...................

Doctor_Satan
26th May 2006, 08:22
cei dracu e aici ma eu am deschis asta pentru cei care au filmulete cu incidentele nu altceva...................
Vorbeste cu administratorul de la noi sa stearga mesajul ala aberant a lu ala cu Craiova lui!

STEELMAN
1st June 2006, 04:01
filmuletele de la tm sunt marca grupa c la fel ca si cele cu jandarmii de la braila cand ne gazeaza in plina strada si multe altele .nu cred ca le vom afisa vreodata cel putin nu aici ci doar pe un site de ultraserie adevarata

lolo_grupa_c
1st June 2006, 19:34
daca vrei un site cu ultrasi adevarati.....iti dau un sfat:cauta pe google....la gloria bistrita.......lol....lol....lol....

SORINULTRA
23rd June 2006, 10:22
acele filme nu vor fi afisate aici

OVIDIU 62
24th August 2006, 17:25
Poate anul asta ne vom razbuna pe Timisoara asta ca acolo joaca si galateanul nostru Izvoranu.