PDA

View Full Version : Care e principalul "vinovat" pentru acest retur spectaculos?



relansat
22nd May 2006, 22:34
Sunt de parere ca Mircea Rednic este reteta succesului vasluian. Un retur in care am reusit sa strangem 17 puncte din 13 etape,

de aproape 3 ori mai mult decat reusisem in tot turu`. Cand ma gandesc ca am pierdut cateva puncte aiurea: 2p la Otelu` in ultimele minute,

2p cu Timisoara- penalty ratat Panait ... putea fi si mai relaxant returu` insa a fost (sa fim sinceri) mult mai bun decat se astepta si

cel mai optimist suporter al nostru ... arbitraju` a fost din nou unu cel putin discutabil, la meciu` cu Poli T. si cu Poli Iasi am fo` "ciupitzi" in ashe

fel incat sa nu se observe, profesionist as putea spune

DR. LITTO
23rd May 2006, 00:16
antrenorul a facut totul...a renuntat la vedete in favoarea unor baieti
muncitori care voiau cu adevarat sa arate ca stiu sa joace fotbal.asadar nu doar statutul de vedeta face ca o echipa. Ba mai mult acei jucatori cu emblema de "vedeta" au adus in jurul lor numeroase scandaluri.
E o mare piedere plecarea lui Rednic de la Vaslui.. mai rau imi pare nu ca pleaca Rednic ci ca va pleka la o ecipa ca Dinamo... unde nu are un viitor sigur... orice antrenor in afara de basarab panduru ar fi facut mult mai mult im tur ...

oare cine va veni la Vaslui ???????????????????? :(

relansat
23rd May 2006, 01:40
Solutii se gasesc ... ma gandesc acum la cati antrenori au fo` renegatzi de propriile echipe ... hmm, auzeam ieri vorbindu`se

despre o venire a lu` Ciobanu`, antrenor la FC Botosani ... marturisesc ca n`am auzit de el pana acu` ... poate fi doar o gluma

totusi :D ... sper sa nu avem parte de prea multe plecari in intersezon si sa mai aducem un atacant si inca ceva rezerve :)

lolo_grupa_c
16th June 2006, 00:08
iti spun sigur ca rednic a facut aproape totul la vaslui