PDA

View Full Version : Il pierdem pe Rednic, who`s next?



relansat
22nd May 2006, 23:18
Omul caruia ii datoram atat de multe lucruri se pare ca e din ce in ce mai aproape de Dinamo.

Daca nu va fi Dinamo, se anunta ca alta echipa din Cipru il va "racola" pe acesta, care s`a cam saturat de atatea plimbari pe la Husi

sau Focsani din cauza lipsei unui teren de antrenament ... e din ce in ce mai trist faptu` ca municipalitatea nu ajuta cu mai nimic fotbalu` din

oras, una din singurele surse de bucurie pe care le mai are Vasluiul ... e pacat ca pierdem un asemenea antrenor, insa trebe sa ne multumim cu ceea ce

a facut acest om care si`a supus cartea de vizita riscului de a fi "patata" cu o virtuala retrogradare a noastra ce parea iminenta la un moment dat

Si asta nu e tot ... plecarea acestuia in groapa se anunta a fi una amaruie, uitandu`ne si ce jucatori isi ia alaturi de el ...

bluesky
22nd May 2006, 23:25
cam da se pare ca a semnat un precontract cu dinamo urmind din vara sa vina la dinamo.pacat ca pleaca ca la vaslui a facut o echipa de liga 1

razwan_vs
23rd May 2006, 16:29
porumboiiu spune ca la vaslui pt postul de antrenor va vb cu 3 antrenori : Sorin Cartu, Dan Petresci si Ionut Popa (POPA PROSTUL):happy ....daca nu se intelege cu astia 3 ...sa vedem ce antrenor va aduce ...probabil mourinho :drak: ...daca vine trapatoni la timisoara ,,dc sa nu vina mourinho la vaslui :evil:

relansat
23rd May 2006, 16:38
Oricare dintre cei, as alege eu ... Sorin Cartzu, antrenor defensiv insa foarte bun ... Dan Petrescu s`ar descurca de minune la o echipa ca FC Vaslui,

iar Popa este omu` care a reusit sa faca lucruri mari la echipe mici :) ... si eu il astept pe Mourinho, pana atunci sa vina unu` di astia 3 si e :ok:

Loco
24th May 2006, 16:45
gurile rele vb de Multescu, asta chiar e cea mai buna varianta: joc specataculos + victorie

relansat
24th May 2006, 17:08
A facut treaba buna la Sportul si nu numai ... poate fi si acesta o solutie pentru echipa noastra

relansat
20th December 2006, 15:37
Cand am deschis threadu` asta, eram foarte suparat ca a plecat Rednic, insa acum, daca ma gandesc mai bene, suntem pe o panta ascendenta in ceea ce priveste antrenorii. Am evoluat, aducandu`l pe Dulau la echipa, locul pe care ne aflam fiind o marturie clara ca suntem pe drumul cel bun alaturi de acest antrenor, "haina de vreme rea" a Rapidului. Multumim domnule Hizo!!

Lauryca
20th December 2006, 21:11
Mda, erau alte vrenuri atunci. Sa speram ca nu o sa revina, odata cu placarile lui Frunza si Croitoru...