PDA

View Full Version : Cel mai bun galben-verde



relansat
22nd May 2006, 21:59
Thread destinat alegerii celui mai bun jucator de la FC Vaslui :ok:

Am ales ca optiuni:

Marius Croitoru`, jucatoru` cheie a echipei, care s`a dovedit un adevarat lider - omu` care trage echipa de el, inzestrat cu dribling subtil, viteza buna si

sut la fel de bun

P. Jovanovic, un mijlocas dreapta foarte bataios, dovada fiind natiunea din care provine :D

Buhusi, a carui simpatizant sunt .... il incadrez in top 3 a fundasilor dreapta din Divizia A dupe jocul prestat in acest campionat

Valentin Badea - omul care ne`a facut de atatea ori sa zambim, mai ales dupe recentu` meci cu Dinamo

Pentru alte optiuni, va rog sa mentionati numele jucatorului si motivele care v`au indreptat sa facetzi aceasta alegere

bluesky
22nd May 2006, 22:15
bai cel mai bun jucator cred ca poate fi numit vali badea care a dat niste goluri decisive la momentele oportune.

pacat de frunza care sa dus la fund rau nu am mai auzit nimic de el .am auzit ca ii accidentat,

relansat
22nd May 2006, 22:23
Sorin Frunza a fost jucatoru` care a ajutat intr`un procent destul de ridicat Vasluiul sa promoveze ... si eu sper intr`un

comeback al sau pt ca avem nevoie de un astfel de jucator ... vom vedea

bluesky
22nd May 2006, 22:26
si ma astept la fel sper sa revina ca mult i se datoreaza lui ca vaslui a intrat in liga 1

razwan_vs
23rd May 2006, 15:39
Bogdan Panaint .........un fundas central excelent....care da si goluri :D
Sfarlea...un mijlocas foarte bun s-a simtit lipsa lui in echipa la meciul cu poli iasi .

relansat
23rd May 2006, 15:41
Mie mi`a placut cum a jucat si Jovanovic, desi a ratat o ocazie singur cu portaru`

OXz0n3
27th May 2006, 15:22
Am votat V. Badea.. dar si Croitoru .:)

vlad1607
27th May 2006, 15:55
Ionut Badea

relansat
27th May 2006, 20:51
Am omis varianta ta vlade :D, nush unde mi`o fost capu` :rolleyes: