PDA

View Full Version : Etapa 29: Pandurii - Poli Timisoara



Paul
21st May 2006, 20:16
CS PANDURII TG.JIU - FC POLI TIMISOARA
4 iunie , ora 18.00, Telesport

Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

Cristian
21st May 2006, 20:36
Meci de egal, parerea mea

WOLF_ULTRAS
21st May 2006, 20:49
la fel zic si eu un X

07Ex
21st May 2006, 21:01
Bat Pandurii, nici nu se pune problema. Fulgerul Bragadiru sunt varza.

be@
21st May 2006, 21:47
Pfoai . O echipa retrogradata , si una care nu-i in stare sa lege 3 pase .Va dati seama ce meci o sa iasa . :sleep:

poliis
21st May 2006, 22:14
in mod normal, era meci de 1 solist...dar cum a plecat Hagi, nu se stie :D

andrei1921tm
21st May 2006, 22:30
Eu zic k plecarea lui hagi e un soc si acum echipa o sa ishi dea drumul.
O sa fie un meci pregatitor pt viitoarea poli.
Acum simt k se poate.Fortza Viola!!!

be@
21st May 2006, 22:36
Tu chiar crezi ca Hagi era de vina ? Dar Torje cum putea sa joace , si ceilalti , nu ?

Cra10veanu
21st May 2006, 22:40
Tu chiar crezi ca Hagi era de vina ? Dar Torje cum putea sa joace , si ceilalti , nu ?
dar cine e de vina ? femeia de serviciu ? normal ca hagi, daca nu e in stare sa aseze jucatorii aia in teren, sa le explice o tactica de atac, o strategie ceva. La timisoara sint nume mari, referitor la jucatori, un antrenor bun ar putea face treaba cu lotul actual fara probleme

Elphax
21st May 2006, 22:51
nu soc, doar ca acum cei ce asteptau sa plece hagi pot juca pe bune
sunt curios de caramarin si stoica...

Balaci
21st May 2006, 23:20
Meci care nu mai intereseaza pe nimeni,Pandurii is virtual retrogradati,Poli e varza,deci...1x2

rhadoo
21st May 2006, 23:23
meci neintersant decat din pct de vedere al orgoliilor
sa terminat pt pandurii stagiul in divzia A sau liga I CU TOATA REZISTENTA LU CONDESCU,daca nu am fi fost implicati in lupta pt retrogradare as fi vrut sa ramaneti,dar asta e noi in a si voi in b
probabil 2
HAI JIUL PETROSANI!

Cra10veanu
22nd May 2006, 00:14
meci neintersant decat din pct de vedere al orgoliilor
sa terminat pt pandurii stagiul in divzia A sau liga I CU TOATA REZISTENTA LU CONDESCU,daca nu am fi fost implicati in lupta pt retrogradare as fi vrut sa ramaneti,dar asta e noi in a si voi in b
probabil 2
HAI JIUL PETROSANI!
nici-o problema ei in B, voi in A , dar la anul s-ar putea sa va zica si voua acelasi lucru, ati scapat acuma nu va mai infumurati c-ati transpirat tot sezonul.

Elphax
22nd May 2006, 01:09
meci neintersant decat din pct de vedere al orgoliilor
sa terminat pt pandurii stagiul in divzia A sau liga I CU TOATA REZISTENTA LU CONDESCU,daca nu am fi fost implicati in lupta pt retrogradare as fi vrut sa ramaneti,dar asta e noi in a si voi in b
probabil 2
HAI JIUL PETROSANI!

de unde orgolii mai...

Universal
22nd May 2006, 03:08
Meci de 1x .Dezamagitor Timisoara ,anul acesta nu a convins

ASIGURATORUL
22nd May 2006, 10:51
Daca bat Pandurii, finalul de campionat va fi o nebunie!:P Jiul va trage la Steaua, Vasluiul la Bacau si ....Sportul la Rapid, oare?:happy

Universal
22nd May 2006, 10:56
Nu cred ca Jiul trage de Steua,ori Pandurii inving pe Timisora..va ramane totul cum este,cum stim.

Elphax
22nd May 2006, 13:44
Imi pare rau pentru pandurii dar nu au sanse sa ramana in A, Vasluiul e prea tare bazat, adica Porumboiu...
prietenii stiu de ce

andrei1921tm
22nd May 2006, 14:17
Imi pare rau pentru pandurii dar nu au sanse sa ramana in A, Vasluiul e prea tare bazat, adica Porumboiu...
prietenii stiu de ce
si oricum e pacat k a venit el cu jocurile lui josnice:rosu: :jerk: si a stricat echilibrul diviziei A. Vasluiul:rosu: trebuia sa joace acum la matineu alaturi de Bacau.E pacat k se intampla din nou asha ceva tocmai acum cand avem rezultate in europa.
Cat despre meci cred k jucatorii se v-or ambitiona macar de un egal dupa plecarea lui Hagi.dak nu...luam iarasi bataie:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

dede
22nd May 2006, 15:10
oltenii sunt ca si retrogradati, la tim e criza...meci de 1x2
probabil va castiga poli, ca nu au mai batut pe nimeni de mult :P

raja_bell
22nd May 2006, 15:28
pacat de pandurii tg jiu! au luptat admirabil in fata platanilor!
asa e fotbalul, cineva trebuie sa retrogradeze!
sper ca vor parasi divizia a cu o victorie frumoasa in fata unui adversar penibil de arogant si lipsit de valoare!

Tony_Viola
22nd May 2006, 16:05
pacat de pandurii tg jiu! au luptat admirabil in fata platanilor!
asa e fotbalul, cineva trebuie sa retrogradeze!
sper ca vor parasi divizia a cu o victorie frumoasa in fata unui adversar penibil de arogant si lipsit de valoare!
chiar asa, cineva trebuia sa retrogradeze:D poate la anul vom da cu banul si pica .....steaua:ok:
si eu sper intr-un soc prin vestiarul ala plin de interese si fitze de 2 bani odata cu plecarea lui hagi.:yeah:

Universal
22nd May 2006, 16:22
Las' ca la anu' pleaca 4..si mai bie,cu cat is ami multe la retrogradare, cu atat sunt mai putine suspiciuni de blat.

Elphax
22nd May 2006, 17:11
oricum, bine ca nu avem echipa direct in CL, ca atunci ar fi fost mare ' lupta ' pt primul loc: s-ar fi platit oricat sa iei primul loc, oricum dupa aia iti scoteai banul imediat...

Cristian
22nd May 2006, 17:12
Da, va fi disputat campionatu ca si anu asta :D
4 etape in plus de fiecare echipa, puncte mai multe...

Universal
22nd May 2006, 17:13
oricum....anul viitor chiar va fi asa..dar blatul sper sa dispara

Elphax
22nd May 2006, 17:18
n-are cum sa dispara pana nu dispar nashu si mitica

Universal
22nd May 2006, 17:31
vor dispare si ei..si apoi va fi liniste,in sfarsit

raja_bell
22nd May 2006, 17:36
chiar asa, cineva trebuia sa retrogradeze poate la anul vom da cu banul si pica .....steaua
lol! cu banu' se da numai cand e sa se califice rapidul in niscai finala! :D :D :D
nu as avea nici o problema cu o retrogradare (meritata!!!) a stelei!

Universal
22nd May 2006, 17:44
nu vor retrograda cel putin nu in acest deceniu

boosaw
22nd May 2006, 19:01
Acesta este ultimul meci in care Pandurii mai pot spera la divizia A.... O victorie a Pandurilor cumulata cu o infrangere a Vasluiului le mai pot aduce sperante.

chinezu
22nd May 2006, 19:04
si oricum e pacat k a venit el cu jocurile lui josnice:rosu: :jerk: si a stricat echilibrul diviziei A. Vasluiul:rosu: trebuia sa joace acum la matineu alaturi de Bacau.E pacat k se intampla din nou asha ceva tocmai acum cand avem rezultate in europa.
Cat despre meci cred k jucatorii se v-or ambitiona macar de un egal dupa plecarea lui Hagi.dak nu...luam iarasi bataie:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Lasa-ti-i pe Porumboiu si Vaslui! Uitati-va la voi ca sunteti la parnaie! Si nu e la figurat!

steaua-86
22nd May 2006, 19:06
Daca Vasluiul mananca bataie vineri, Pandurii matura pe jos cu TM, duminica. Daca nu, probabil ca o sa aiba plumb in picioare si o sa iasa un X.

FcPoliFan
22nd May 2006, 19:17
Facem si noi inca un lucru rau anul asta si dupa ce nu am jucat nimic 10 etape (meciul cu Jiul e de ignorat) ii retogradam pe nenorocitii astia. Mai bine pica Vasluiul, dar sansele sunt mici.

chinezu
22nd May 2006, 19:47
Imi pare rau pentru pandurii dar nu au sanse sa ramana in A, Vasluiul e prea tare bazat, adica Porumboiu...
prietenii stiu de ce
''Prietinii stiu de ce '' Nu ti se pare ca e cam rasuflata(demodata)

cristian75poli
22nd May 2006, 20:11
Pfoai . O echipa retrogradata , si una care nu-i in stare sa lege 3 pase .Va dati seama ce meci o sa iasa . :sleep:
Te-ai bagat tu din nou...Castigam la 2 goluri diferenta...

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:

WOLF_ULTRAS
22nd May 2006, 20:19
panduri sunt disperati......... la poli sunt numai prob.........totusi cred ca va bate panduri dar foarte greu pe sf asa

Elphax
22nd May 2006, 20:43
Unele chestii nu se demodeaza , cel putin cat timp sa aplica in prezent...

alex_6tm
23rd May 2006, 11:05
Cei de la Pandurii probabil vor dori sa iasa cu fruntea sus din divizia A si vor incerca sa faca un meci frumos. Ramane de vazut daca vor reusi...Forza Viola

superchumbo
23rd May 2006, 11:16
Daca Hagi a plecat cine antreneaza pe poli pana pe 2 iunie ????

Tony_Viola
23rd May 2006, 16:40
Daca Hagi a plecat cine antreneaza pe poli pana pe 2 iunie ????
rotariu:D

Elphax
23rd May 2006, 17:01
antreneaza cine poate! mai conteaza acum? poate si iancu de pe telefonul mobil!

steaua-86
23rd May 2006, 17:29
ar trebui sa conteze, macar in meciul cu dinamo. asa ca aveti grija sa aiba acoperire :ok:

Universal
23rd May 2006, 19:39
cred ca se va prefigura un meci cam asa : in cazul in care vaslui pierde , pandurii vor avea sogur 1x , daca bate , vor face x2 .Logic

WOLF_ULTRAS
23rd May 2006, 19:56
Tehnicianul Jiului Petroşani, Aurel Şunda, l-ar putea īnlocui pe Gheorghe Hagi pe banca lui Poli Timişoara. Şunda a admis că se află īn negocieri cu clubul de pe Bega.
vati scos :P

chinezu
23rd May 2006, 19:59
cred ca se va prefigura un meci cam asa : in cazul in care vaslui pierde , pandurii vor avea sogur 1x , daca bate , vor face x2 .Logic
E ultima data cand te bag in seama! Daca scoti toti x-si din postul tau mai ca ar fi cat de cat o logica. Dar a discuta de logica cu tine...

Universal
23rd May 2006, 20:11
Eu sunt un om de afaceri,si doresc sa ''vorbim'' in termeni amiabili, nu ma cert cu nimeni. Am, pus x deoarece asa cred, este opinia mea, plus investesc bani prin jocuri,jooc la bursa
apropo de logica , unde ai mai vazut un om 35% german 35% suedez 20% fr 10% roman a fi logic?

Imii cer scuze daca gresesc intr-un fel ortografiic, dar nu am ami vorbiit romaneste de cativa nai buni, si cand vorbesc,atuunci cu bunica,

te salut

chinezu
23rd May 2006, 21:04
Eu sunt un om de afaceri,si doresc sa ''vorbim'' in termeni amiabili, nu ma cert cu nimeni. Am, pus x deoarece asa cred, este opinia mea, plus investesc bani prin jocuri,jooc la bursa
apropo de logica , unde ai mai vazut un om 35% german 35% suedez 20% fr 10% roman a fi logic?

Imii cer scuze daca gresesc intr-un fel ortografiic, dar nu am ami vorbiit romaneste de cativa nai buni, si cand vorbesc,atuunci cu bunica,

te salut
omule! esti pe un forum in care se discuta in limba romana.daca nu o stapanesti e problema ta.

M.I.B.
23rd May 2006, 22:04
Mission 00348 Pandurii Targu Jiu - Poli Aek Timisoara
Motive: Capital
Scop: Dreptate in fotbal
Pronostic: Timisoara este in deruta , se prefigureaza un 2-1 pentru Pandurii Targu Jiu , in cazul in acre invinge , mai are o sansa sa se salveze de la retrogradare.
Misiunea M.I:B. este sa controleze daca totul este si se joaca intr-adevar corect.Ca si PNA avem de gand sa controlam meciul.

Urati-ne noroc sa fie dreptate
M.I.B.

Tony_Viola
23rd May 2006, 22:14
Mission 00348 Pandurii Targu Jiu - Poli Aek Timisoara
Motive: Capital
Scop: Dreptate in fotbal
Pronostic: Timisoara este in deruta , se prefigureaza un 2-1 pentru Pandurii Targu Jiu , in cazul in acre invinge , mai are o sansa sa se salveze de la retrogradare.
Misiunea M.I:B. este sa controleze daca totul este si se joaca intr-adevar corect.Ca si PNA avem de gand sa controlam meciul.

Urati-ne noroc sa fie dreptate
M.I.B.
ioiii ce tare esti...:ok: . eu zic sa mai faci vizite si pe la meciurile lu steaua dinamo si alte vestite manuitoare a gentilor cu bani prin vestiarele adverse. Multa bafta:)

Universal
23rd May 2006, 22:28
Va avea succes. Doar sunta agenti declarati.In orice caz,nu m-ar mira, acum, dupa ce aplecat hagi, ca Timisoara sa piarda.

Sergio
23rd May 2006, 23:29
Pfoai . O echipa retrogradata , si una care nu-i in stare sa lege 3 pase .Va dati seama ce meci o sa iasa . :sleep:
da mah... pacat ca nu joaca iasul sau nationalu ca sa vedem si noi ceva spectacol...

Cra10veanu
24th May 2006, 03:23
omule! esti pe un forum in care se discuta in limba romana.daca nu o stapanesti e problema ta.
atunci cand te prinde in germania sa-ti spuna daca nu vb bine germana sa-i dai drumu inapoi in moldova :evil: pronostic: mai are rost ? una din ele :D, daca sansa pandurilor e in meciul cu Poli, atunci sa bata pandurii, daca nu, sa bata cine poate :ok:

Elphax
24th May 2006, 10:56
cica pentru Poli deja a inceput TURUL campionatului urmator!
si avand in vedere ce obiectiv are echipa, se va juca la victorie

inca ceva , este totusi posibil sa mai intre 2-3 jucatori tineri, e mai bine sa ii testeze acum, cat nu mai conteaza punctele. Cu acestia, si ceilalti 2 promovati de Hagi se face deja jumatate de echipa. Ramane de vazut ce se intampla cu restul vedetelor...

manu10
24th May 2006, 12:20
omule! esti pe un forum in care se discuta in limba romana.daca nu o stapanesti e problema ta.
da moldoveneste putem vorbi? :D

dannymoga
24th May 2006, 17:19
daca va putea va bate Pandurii, desi echipa crede ca nu mai sunt sanse practic... teoretic sunt...
Dar poli Timisoara va juca , parerea mea mai bine, acum dupa ce a plecat Hagi... sau poate revine Hagi?
meci de x2

chinezu
24th May 2006, 18:44
da moldoveneste putem vorbi? :D
Vorbeste in ce limba vrei tu, ca tot numai tampenii spui.

Universal
24th May 2006, 18:46
Cred ca semnele arata o victorie a pandurilor...

chinezu
24th May 2006, 20:19
Cred ca semnele arata o victorie a pandurilor...
Care semne? Din cer?

Universal
24th May 2006, 20:48
nu..prin ultimele jocuri ale echipelor..

Elphax
24th May 2006, 21:52
n-au prea jucat mare lucru echipele astea 2 in ultima vreme... ;)

superchumbo
25th May 2006, 10:39
0-3

Pepsi-Cola
25th May 2006, 14:47
Egal..!!!

andrei1921tm
25th May 2006, 14:59
0-3
asha sa fie...:yeah: :yeah: :yeah:

OVIDIU 62
25th May 2006, 15:04
pandurii-poli 1-0

Elphax
25th May 2006, 15:07
o sa va dau un pronostic dupa turneul amical din weekend de la TM...

FcPoliFan
25th May 2006, 17:12
Meciul s-a devansat pe sambata.

OVIDIU 62
25th May 2006, 20:53
Bat Pandurii Cu 2-1.

r3my
26th May 2006, 01:10
Intr-adevar... un meci foarte interesant.
O ultima zvacnire a Pandurilor fata in fata cu ambitia timisorenilor. Vom vedea care vor fi mai puternici. Pronosticul meu e 2.

cristian75poli
26th May 2006, 05:33
Bat Pandurii Cu 2-1.
NU crezi ca trebuie sa te hotarasti in privinta scorului? Sau ai de gand sa tot dai pronosticuri pana incepe meciul...mai bine pariaza pe "POLI"

"POLI"- CAMPIONII!!!:ok:

tuxie
26th May 2006, 10:38
o sa va dau un pronostic dupa turneul amical din weekend de la TM...
Pana la urma, merge ceva lume la stadion? Pretul ala scos de mitici e de toata jena, plus ca io ies de la lucru abia pe la 17 si pana ajung la stadion se face 17:20, asa ca au ales combinatia asta de tot cocosul. Organizare tipica pentru mitici :rosu:
Pe de alta parte, sper sa-si ia Oli o lectie mica de la Poli :D
Daca joaca baietii motivati, poate le freaca Torje si/sau Bucur vreo 2 boabe la "elitistii lepefe" :D

Cristian
26th May 2006, 19:56
Salut, am si eu o intrebare
Cum ii spune la melodia aia care o baga de la statia de amplificare cand da Poli Timisoara Gol??
Pronostic X2 la meci

FcPoliFan
26th May 2006, 19:59
Love Generation - Bob Sinclair ;)

Daca joaca cu tinerii, Poli are o sansa.

Elphax
26th May 2006, 20:01
Cum sa mearga lumea la meci la asa ora?

Acum dau pronostic: 2 sigur, daca am batut echipa LPF, batem pe oricine, nu? ;)

Tony_Viola
26th May 2006, 20:01
Salut, am si eu o intrebare
Cum ii spune la melodia aia care o baga de la statia de amplificare cand da Poli Timisoara Gol??
Pronostic X2 la meci
nu-ti pot zice ca am uitat cum e sa dea poli gol:mda: .

Cristian
26th May 2006, 20:01
Merci frumos FcPoliFan ;)

Cristian
26th May 2006, 20:05
Tony_Viola lasa frate nu dispera, va veni si vremea noastra cand vom matura cu capitala ;)

Steeltown Boy
26th May 2006, 23:00
La meciul asta nu bate nimeni. Doar dak n-o fi vreun autogol :evil:

rhadoo
27th May 2006, 00:52
daca era mai devreme meciul poate ca mai spera condescu la ceva,dar acum cred ca va fi unX urat
HAI JIUL PETROSANI!

chinezu
27th May 2006, 10:27
0-0

lolo_grupa_c
27th May 2006, 11:00
meci de 2!!!poli vrea sasi revina...macar pt. SUPORTERI...

Tony_Viola
27th May 2006, 11:53
Tony_Viola lasa frate nu dispera, va veni si vremea noastra cand vom matura cu capitala ;)
de abia apuc:ok: . dupa turneul asta zic si eu un 3-1 pt poli/hello

Elphax
27th May 2006, 12:50
hai ca mai este o saptamana, in stilul asta o sa si uitam cand e meciul...

Universal
28th May 2006, 03:30
bate Pandurii Tarhi Jiu , daca nu cumva un 1x suedez :)

Ursu carpatin
28th May 2006, 13:10
Eu 1X am vrut să pun, dar nu se poate! Exact precum plimbăreţul care-a postat īnaintea mea!

cristian75poli
28th May 2006, 17:00
Castigam lejer acest meci. 2 SOLIST!!!

"POLI" - CAMPIONII!!!

Universal
29th May 2006, 04:51
Multumesc pentru remarka Ursu C, dar cred ca se poate,Pandurii mai au o sansa sa se salveze..trebuie sa joace tare

maciu
29th May 2006, 11:01
poli trebuie sa castige...daca pierde...adio fani pe stadion

Tony_Viola
29th May 2006, 12:38
poli trebuie sa castige...daca pierde...adio fani pe stadion
hmmm....nu prea as crede:no:

Cristian
29th May 2006, 13:09
nici eu nu cred, sa vezi ce-o sa fie la meciul cu dinamo ;)
Va uita lumea de tot ce s-a intamplat pana acum toate infrangerile, ca asta e sansa lor sa bata pe dinamo ;)
Nu uitati oricine poate bate pe dinamo :D
Cat despre meciul cu Pandurii cred intr-o revenire de forma a timisorenilor pronostic X2

tutye
29th May 2006, 16:38
Sper sa bata poli in ciuda incidentelor cu fanii lor de dupa meciul cu Otelul!!!

chinezu
29th May 2006, 19:53
nici eu nu cred, sa vezi ce-o sa fie la meciul cu dinamo ;)
Va uita lumea de tot ce s-a intamplat pana acum toate infrangerile, ca asta e sansa lor sa bata pe dinamo ;)
Nu uitati oricine poate bate pe dinamo :D
Cat despre meciul cu Pandurii cred intr-o revenire de forma a timisorenilor pronostic X2
chiar si in situatia asta nasoala in care se afla dinamo cred ca tot ii zapaceste pe ingamfatii de la tm(pt a cata oara? 8,9...)

Vlad
29th May 2006, 20:16
hai ma ca meciul cu dinamo e mai incolo, pana atunci se vor intampla multe!

...iar pandurii, n-au ei echipa sa bata pe poli chiar si asa

Tony_Viola
29th May 2006, 23:35
chiar si in situatia asta nasoala in care se afla dinamo cred ca tot ii zapaceste pe ingamfatii de la tm(pt a cata oara? 8,9...)
cand incepem sa va batem va spun eu ca nu va mai scoatem din sut:ok: . poshta va facem pe toti de la echipa la suporteri:evil: :evil:

tuxie
30th May 2006, 13:31
cand incepem sa va batem va spun eu ca nu va mai scoatem din sut:ok: . poshta va facem pe toti de la echipa la suporteri:evil: :evil:
Vorbeste frumos cu Porumboiu !! :evil:

Elphax
30th May 2006, 13:43
Lasa mai ca e periculos cu minerii. Ultima oara cand am fost la Petrosani era sa iau un borcan cu muraturi in cap... Si plin de negreala de aia specifica :D

Tony_Viola
30th May 2006, 17:48
cand incepem sa va batem va spun eu ca nu va mai scoatem din sut:ok: . poshta va facem pe toti de la echipa la suporteri:evil: :evil:
looool eu credeam ca e dinamovist:P . scuzele mele:D....am uitat ca e de la vaslui:))

rhadoo
30th May 2006, 18:44
Lasa mai ca e periculos cu minerii. Ultima oara cand am fost la Petrosani era sa iau un borcan cu muraturi in cap... Si plin de negreala de aia specifica :D
de ce esti rau?si nu ne confunda cu oltenii ca nu avem nici o treaba cu ei,doar ca sunt mineri si ei si sunt sponsorizati de compania lignitului tg jiu
noi acum nu mai avem treaba cu mineritul:headbang: din pacate
si daca au dat dupa tine sorry da meciul cu voi a fost aiurea,arbitrii au fost clar cu voi si probabil de aia
HAI JIUL PETROSANI!

Tony_Viola
30th May 2006, 21:01
de ce esti rau?si nu ne confunda cu oltenii ca nu avem nici o treaba cu ei,doar ca sunt mineri si ei si sunt sponsorizati de compania lignitului tg jiu
noi acum nu mai avem treaba cu mineritul:headbang: din pacate
si daca au dat dupa tine sorry da meciul cu voi a fost aiurea,arbitrii au fost clar cu voi si probabil de aia
HAI JIUL PETROSANI!
glumea stai linistit:ok: . eu va plac;)

Universal
30th May 2006, 21:05
Eu cred ca Pandurii vor trage tare, mai au o sansa..pana nu moare, vor lupta, deci 1x

andrei1921tm
30th May 2006, 22:22
Eu cred ca Pandurii vor trage tare, mai au o sansa..pana nu moare, vor lupta, deci 1x
Eu cred k nu mai are sanse si asta pt k Porumboiu a umblat la albitri si a stricat un campionat care devenea ca de cat curat.La matineu trebuia sa joace la anu bacau si vaslui... nu de alta da m-am saturat de sholdovenii astia care nu joak corect...si mai rau vine iara pinalti.:headbang: :headbang: :headbang: :jerk:

Rossi
31st May 2006, 07:57
Poli o sa joace in nota obisnuita ...adik nimik

si Pandurii obtin victoria

chinezu
31st May 2006, 08:30
Vorbeste frumos cu Porumboiu !! :evil:
Iar amintesti de Porumboiu? Ti-am zis sa-ti vezi de ''parnaiasul'' tau.

Elphax
31st May 2006, 11:19
[QUOTE=rhadoo]de ce esti rau?si nu ne confunda cu oltenii ca nu avem nici o treaba cu ei,doar ca sunt mineri si ei si sunt sponsorizati de compania lignitului tg ji[/
QUOTE]

Nu sunt rau, dar asa a fost. Stai linistit ca oricum a fost acum cativa ani. De atunci nu m-au mai interesat meciurile de la Petrosani...

Tony_Viola
31st May 2006, 16:14
Poli o sa joace in nota obisnuita ...adik nimik

si Pandurii obtin victoria
daca tu zici....:rosu: . oricum asa-i ca ar fii fain sa ne revenim cu voi?:D :D

unik
31st May 2006, 16:34
:P 0-3 ... Torje Torje Torje ... ultimul din 11m ...

Elphax
31st May 2006, 16:56
Unik, vezi ca e cam mult rosu pe celalalt monitor... :D :D :D :D
(scuze pt off-topic)

chinezu
31st May 2006, 17:23
daca tu zici....:rosu: . oricum asa-i ca ar fii fain sa ne revenim cu voi?:D :D
Voi intr-un singur mod va reveniti! La autopsie!

chinezu
31st May 2006, 18:10
cand incepem sa va batem va spun eu ca nu va mai scoatem din sut:ok: . poshta va facem pe toti de la echipa la suporteri:evil: :evil:
Omule, eu cunosc 2 Tony_Viola. Unul era vopsitor(ii placea culoarea violet) si al doilea chiar...viola(verb). Pe al doilea l-am vazut la o emisiune tv.

Tony_Viola
31st May 2006, 22:41
Omule, eu cunosc 2 Tony_Viola. Unul era vopsitor(ii placea culoarea violet) si al doilea chiar...viola(verb). Pe al doilea l-am vazut la o emisiune tv.
ma bucur ca ai prieteni dinastia:D . insa eu nu sunt nici unul dintre ei:headbang:

Universal
31st May 2006, 22:47
Nu bate Timisoara..se antreneaza ei pt Dinamo..un egal nu strica

Balaci
1st June 2006, 11:48
Bat Pandurii de data asta si Timisoara bate pe Dinamo in ultima etapa,si toata lumea e multumita:D

Elphax
1st June 2006, 12:31
Nici asa nu ar fi rau :D

tuxie
1st June 2006, 15:45
Voi intr-un singur mod va reveniti! La autopsie!
Pai ce, iti faci autopsie in public? Sper ca lasi intrarea libera macar, altfel n-o sa ai spectatori care sa-si revina :drak:

six
1st June 2006, 21:45
Pronostic 2 si la gara(autocar de 5*la noi)pt ca urmeaza meciul cu dina*o....hai ceau ca am Telesport:ok: :) ;)

Universal
1st June 2006, 22:23
Bat Pandurii de data asta si Timisoara bate pe Dinamo in ultima etapa,si toata lumea e multumita:D

Corect :ok:

superchumbo
2nd June 2006, 11:35
sigur ca da timisoara bate pe dinamo!!!!!

andrei1921tm
2nd June 2006, 11:56
sigur ca da timisoara bate pe dinamo!!!!!
nu face numeni topicu Poli-dinamo de acum k eu cred k numai 3 zile nu e destul....parerea mea:D

tuxie
2nd June 2006, 18:49
nu face numeni topicu Poli-dinamo de acum k eu cred k numai 3 zile nu e destul....parerea mea:D
Da-l dracu topic, faceti bannerele :D

Universal
2nd June 2006, 18:52
acum deja incepe nervozitatea....

Tony_Viola
3rd June 2006, 02:47
acum deja incepe nervozitatea....
sa vezi tu numa nervozitate...ne vom sparge tastaturile de cap:D

maciu
3rd June 2006, 13:09
timisoara ii va zdrobi pe slabii aia.....is prea slabi pt div A,iar poli le va spulbera orice sansa de a mai sta in A

FcPoliFan
3rd June 2006, 13:11
Cu rezultatul Vasluiului de ieri, Pandurii practic nu mai au nici o sansa sa scape de la retrogradare. Chiar daca ar castiga ultimele doua partide, rezultatele directe sunt doua egaluri 1-1, deci ar intra in vigoare criteriul diferentei de goluri (nu?). Jiul are -13 si Pandurii -23. Sansele sa recupereze asa o diferenta sunt, totusi, mici, daca nu foarte mici. Precum sunt in sine sansele ca Pandurii sa castige la Galati.

ISPAT_SIDEX
3rd June 2006, 13:30
PANDURILOR.BATETI PT NOI SA LUAM LOCUL TIMISOAREI:yeah:
LUPTATI PT NOI PT CA NOI ORICUM BATEM CONSTANTA.

maciu
3rd June 2006, 13:49
PANDURILOR.BATETI PT NOI SA LUAM LOCUL TIMISOAREI:yeah:
LUPTATI PT NOI PT CA NOI ORICUM BATEM CONSTANTA.
ce glumet esti...nu aveti cum sa bateti farul

ISPAT_SIDEX
3rd June 2006, 13:57
bai.meciul e azi.vom vedea.

chinezu
3rd June 2006, 17:06
Va castiga Tg Jiu pt ca intalnesc o echipa fff subtire.

TaciAcolo
3rd June 2006, 18:32
2-0 deja min 30 :D

r3my
3rd June 2006, 18:47
ce glumet esti...nu aveti cum sa bateti farul
nici nu... au toate sansele.

Paul
3rd June 2006, 19:14
hmmm ... 2-0
mai pierde si jiul deseara cu 4 sau 5-0, si in ultima etapa Jiul e obligat sa scoata punct cu Rapid ca altfel ar putea fi depasiti de Pandurii (pandurii si jiul se lupta la golaveraj)

Inaintea etapei diferent era de 10 g in fav lu` Jiul ... cu astea 2 goluri e de 8

ISPAT_SIDEX
3rd June 2006, 19:48
bai rapidistule.ziceai ca nu bate otelu?
uitate si ai sa vezi.
asa ca..............CIOCU MIC.

Darius
3rd June 2006, 19:50
Lotul de jucatori care vor face deplasarea la Tirgu Jiu este urmatorul: Popa, Zimmermann, Emeghara, McKain, Canu, Latovlevici, Soporan, Izvoranu, Torje, Caramarin, Balace, Bucur, Gluscevic, Mansour, Axente, Daminuta, Coman, Stanic, Siminic, Scutaru, Radoi.

Asadar, Roti merge si el pe "mana" tinerilor promovati la echipa mare de catre Hagi...nu lipsesc Torje, Latovlevici, Scutaru, Daminuta :ok:


Si primul 11: Poli Timişoara: 12. M. POPA – 13. EMEGHARA, 4. McKAIN, 23. CĀNU , 27. LATOVLJEVIC – 25. TORJE, 16. SOPORAN, 8. CARAMARIN (revenit), 6. IZVORANU – 17. BĂLACE - (2 goluri,dar degeaba), 18. G. BUCUR.

S-a terminat: 3-2 pentru Pandurii...

ddpurple
3rd June 2006, 20:35
maica ne-au tras-o si astia...wow

VLAD@SIN
3rd June 2006, 20:41
maica ne-au tras-o si astia...wow
lasa, si asa era meci fara miza, important acu ii sa bata pe dinamo:ok:

chinezu
3rd June 2006, 21:01
Va castiga Tg Jiu pt ca intalnesc o echipa fff subtire.
De obicei nu ma laud,dar astazi...

Steeltown Boy
3rd June 2006, 21:20
Felicitari Pandurilor!!! :ok: Cu rezultatul asta dati Otelului sansa sa termine campionatul in prima jumatate a clasamentului.
Imi pare rau insa ca ptr asta trb sa va invingem in ultima etapa :mda:

chinezu
3rd June 2006, 22:52
Forzza Jiul!!!!

FcPoliFan
3rd June 2006, 22:58
In prima rep. Poli n-a jucat nimic, iar ceea ce a jucat in a doua nu a ajuns. Ca deobicei, Pandurii s-a respectat si la 3-2 tragea de timp cu fiecare ocazie. Nimic nasanatos in asta, e si normal, dar cu siguranta nu le voi duce lipsa. Pacat ca mai sunt si altii ca ei.

claudio25ro
3rd June 2006, 22:59
felicitari timisoara...ati reusit ceea ce nu sperati...adica cu putin "noroc" de la Dinamo sa terminati in a doua jumatate a clasamentului...adica sub FARUL ;)

Cristian
3rd June 2006, 23:59
Oricum zic eu ca nu se mai salveaza Pandurii au -21 pe cand Jiul are -15.
La rezultatele directe nu stiu cine iese mai in avantaj.
Oricum Pandurii nu castiga la Galati ;)

six
4th June 2006, 11:22
felicitari timisoara...ati reusit ceea ce nu sperati...adica cu putin "noroc" de la Dinamo sa terminati in a doua jumatate a clasamentului...adica sub FARUL ;):drak: sincer ne cam pisham si pe faru si pe dinamu asa cacofonic vorbind :evil: .....cat despre meci intradevar noi suntem pepsi masluit asa ca asteptam sa vina Ianku si sa imparta biletele de tren ca asa nu se mai poate....RUSINE echipei noastre:P :headbang: :rosu: FELICITARI PANDURILOR...:ok: