PDA

View Full Version : Arena europeana la Craiova



resita
12th August 2007, 17:53
Azi in prezenta mai multor invitati, printre care si Mircea Sandu si Dumitru Dragomir precum si fostele glorii ale Craiova maxima, Mititelul a prezentat noua fata a stadionului.
Vestiare, banci de rezerva, tunelul de acces la teren, tribuna oficiala toate sunt la nivel european.

Adrian Mititelu a cheltuit peste 1.5 mil. euro cu stadionul cu toate ca acesta nu este cesionat in favoarea sa.

mai tarziu o sa revin si cu poze de pe stadion

Ted
12th August 2007, 18:09
Copos nu a fost invitat?sau se face ca ploua?
Felicitari lui Mititelu!!cu totii am ras de el la inceput dar uite ca face treaba...Craiova ar putea ajunge departe...

resita
12th August 2007, 20:17
pentru ceea ce a facut Mititelu are toata stima mea :ok:

poze de pe gsp http://www.gsp.ro/galerie-foto-detalii.html?cat=2250&item=53838&p=2

Bancaru
13th August 2007, 13:32
Slabute pozele. Ce naiba e acolo? Parca se vede un sistem electronic de monitorizare a celor cu bilete si abonamente. Parca vedem un vestiar nou. Se pare ca au schimbat din scaunele de la stadion. Am inteles ca e o banca de rezerve noua. In schimb il vedem pe Sandu la ce se pricepe el mai bine - CHIOLHAN. dragomir la belit ochii. Taiat panglici. Mosi nemultumiti.

Lordliv
13th August 2007, 14:00
Slabute pozele. Ce naiba e acolo? Parca se vede un sistem electronic de monitorizare a celor cu bilete si abonamente. Parca vedem un vestiar nou. Se pare ca au schimbat din scaunele de la stadion. Am inteles ca e o banca de rezerve noua. In schimb il vedem pe Sandu la ce se pricepe el mai bine - CHIOLHAN. dragomir la belit ochii. Taiat panglici. Mosi nemultumiti.

mosul ala ,pe care tu il vezi nemultumit,are peste 80 de ani si este cel mai batran suporter activ al stiintei!
este prezent la toate meciurile de acasa ale stiintei,fie ca este ploaie sau ger!

pozele ,nu prea prezinta tribuna oficiala si vestiarele ci doar taiatul motultui:mda:

mArIuSeL
13th August 2007, 15:20
Felicitari lui Mititelu pt. ce a facut la Craiova!:)

danpuric78
13th August 2007, 15:22
Sicer, nu l-am simpatizat pe mititelu niciodata, insa cei care baga bani in infrastructura merita tot respectul.

Insa pana la "arena europeana" mai e mult. In primul rand pentru ca localizate in europa, toate stadioanele romanesti sunt europene. Iar cei care fac astfel de epitete e clar, ca n-au vazut un stadion adevarat.

NORGEMAN
13th August 2007, 15:40
mosul ala ,pe care tu il vezi nemultumit,are peste 80 de ani si este cel mai batran suporter activ al stiintei!
este prezent la toate meciurile de acasa ale stiintei,fie ca este ploaie sau ger!



cred ca se referea la sandu si dragomir

Bancaru
13th August 2007, 16:00
Nu ma refeream la aia doi neaparat. Eu am tot respectul pentru mosul ala, foarte bine, dar nu era vorba despre el in articol. Si inca ceva: articolul nu este facut numai pentru suporterii olteni care trebuie sa tresalte de bucurie ca il vad pe suporterul de 80 de ani. Eu cred ca motiv de mandrie mai este si faptul ca la Craiova, pe celebrul stadion Ion Oblemenco, s-a facut un lucru demn de semnalat. Ori eu nu vad ce s-a facut pentru ca ne arata poze cu alte probleme. Cred ca si pe voi, oltenii, ar trebui sa va supere treaba asta. Sau poate nu am vazut eu toate pozele, desi cred ca erau 9 sau 10. Ma insel?
Ma bucur ca stadionul ala arata altfel. Nu stiu care este meritul lui Mititelu si nici nu ma intereseaza. Conteaza ca ramane ceva. Succes si in divizia A pe noul stadion, pentru ca vad ca nationala in frunte cu Piti a preferat Constanta. Macar pentru oameni si ar fi trebuit sa incerce si Craiova.

Lordliv
13th August 2007, 17:43
am mai spus,pozele nu prezinta ceea ce s a construit nou la stadion !
ele au fost preluate din gsp,si a fost al 3 lea rand de poze prezentate pe acest site ( gsp),mai mult cu tenta malitioasa la adresa tuturor!

cat priveste faptului ca piturca nu a ales craiova ca loc de desfasurare a meciului cu olanda o sa ti spun ,in premiera, ca motive politice l au determinat pe piturca sa se razgandeasca si sa aleaga constanta!:yes:

YoYoyOi
13th August 2007, 19:12
ce de kkt si astia de le gsp: inaugurarea stadionului si cand colo, poze cu Nasu si cu pacaliciul ala, platouri cu haleala si in rest pauza.... de fapt n-am vazut nimic, in afara de vestiarul ala superb :groggy:

resita
13th August 2007, 19:42
un film de la craiova http://www.editie.ro/mod.php?mod=video&idvideo=988

07Ex
14th August 2007, 05:59
Intr-adevar arata marfa stadionul. Felicitari!

Truica Madalin
19th August 2007, 17:44
bv mititelu

Ferdininho
19th August 2007, 20:21
Arena ii europeana cand echipa va ajunge in Europa deocamdata nu vor avea ocazia sa o vada decat cei de prin partea locului.

Cappone
19th August 2007, 20:30
bravo lui mititelu ca baga bani,desi nu este ajutat de autoritatile locale