PDA

View Full Version : Condoleante lui Florentin Petre



S2K
20th May 2006, 18:30
Sincere condoleante lui Florentin Petre in urma decesului tatalui.

PS: Pentru ca sa nu va stoarceti prea mult creierii de ce am deschis acest topic, ei bine Petre este singurul jucator care imi place de la voi.

Lidia
20th May 2006, 18:45
PS: Pentru ca sa nu va stoarceti prea mult creierii de ce am deschis acest topic, ei bine Petre este singurul jucator care imi place de la voi.
hmmm... eu credeam ca l-ai deschis fiindca esti OM...
decat sa fi pus ultima replica mai bine nu scriai nimic. :no:

S2K
20th May 2006, 20:58
Lidia, aici nu sunt vazut ca si om, sunt vazut ca si stelist. A cui e vina? Te las pe tine sa ghicesti.

Muad Dib
20th May 2006, 22:57
Lidia, aici nu sunt vazut ca si om, sunt vazut ca si stelist. A cui e vina? Te las pe tine sa ghicesti.
a ta

ady51a
20th May 2006, 23:00
Cand e vorba de asa ceva nu exista dinamovist, stelist, farist, rapidist, timisorean s.a.m.d. Viata e mai presus de orice.

Condoleante Florentin Petre!

delaparis
21st May 2006, 00:47
Condoleante Florentin Petre! ...
Imi pare rau pentru omul asta .. ca si pentru tatal meu care e mort saptamina trecuta ...

In schimb... S2K :no:

starsteel
21st May 2006, 01:11
Condoleante Piticule!
Piticul, un mare sufletist e clar ca la ora asta sufera enorm.
Odihneasca-se in pace!

vlad1607
21st May 2006, 17:07
@Lidia : de acord cu tine PS-ul ala e de tot kktu

Gest Frumos al PCH-ului prezent prin cateva microbuze la casa parintilor de la Popesti LEordeni

Condoleante Forza PEtre !

tchibos
21st May 2006, 23:40
Sa fie iertat!

Condoleante

Aurel.D
22nd May 2006, 10:16
Grea soarta a avut si Petrica, pana acum!
In urma cu cativa ani, a trebuit sa treaca prin suferinta cauzata de moartea "fratelui" sau, Catalin Haldan (nu pot sa il uit cum plangea ca un copil), pe urma prin socul unui accident grav care era sa il indeparteze de fotbal, pe urma prin tristetea cauzata de ratarea atator transferuri in straintate, desi era cel mai indreptatit sa merita asa ceva, iar acum cand Dinamo trece prin perioada asta proasta, cand el a fost contestat si jignit pe nedrept de unii fani, sa fie nevoit sa suporte in plus si una din cele mai grele incercari ale vietii, moartea unui parinte.

Sincer, il compatimesc si sper ca acest eveniment nefericit sa ii faca pe fanii dinamovisti sa inteleaga ca pana la urma fotbalul nu este decat un sport, fotbalistii sunt si ei oameni si trebuie sa ii intelegem si sa ii ajutam atunci cand trec printr-o perioada mai nefericita atat pe plan sportiv cat si in viata personala!
Sunt alaturi sufleteste de Florentin in aceasta grea incercare prin care trece si il asigur de toata compasiunea mea!
Dumnezeu sa il odihneasca in pace, pe tatal lui!

alejandro
22nd May 2006, 10:28
Dumnezeu sa-l ierte!