PDA

View Full Version : ajutor!!!!!



mktradu
11th August 2007, 21:48
imi cer scuze ca nu prea ma pricep dar numai voi pasionatii de nba si baschet ma puteti ajuta.va rog sa-mi spune-ti numele unui jucator din nba in mare voga acum si care are 2.16 sau 2.18m.va multumesc mult

phyxius
11th August 2007, 21:53
aoleu

Raptor
11th August 2007, 22:18
Sa fie Boykins? :thinkso: Sau poate Claudiu Fometescu?

Nan
11th August 2007, 23:38
Here we go .... :D eu il votez pe Bogues

mktradu
12th August 2007, 08:27
pe scurt,povestea este urmatoarea:eu si sotia mea avem o prietena al carei copil de 14 ani a murit acum o saptamana intr-un accident stupid.stim ca acel copil era pasionat de baschet si visa sa ajunga ca acel jucator si din acest motiv parola de la pc-ul copilului credem ca este numele acestui jucator.mama lui vrea sa intre in pc-ul copilului pt a putea scoate pozele lui si sa le pastreze amintire.ne-ar ajuta enorm sa stim exact numele complet.inca o data va multumim din suflet.

Vand vise
12th August 2007, 08:36
poate te ajuta cu ceva... http://www.nba.com/players/

Vand vise
12th August 2007, 08:54
Shaquille O'Neal are 2.16 :D

mktradu
12th August 2007, 09:29
va multumesc mult pt ajutor.maine merg la prietena noastra si cu ajutorul link-ului de mai sus sa rez probl.

caseta
13th August 2007, 21:58
pe scurt,povestea este urmatoarea:eu si sotia mea avem o prietena al carei copil de 14 ani a murit acum o saptamana intr-un accident stupid.stim ca acel copil era pasionat de baschet si visa sa ajunga ca acel jucator si din acest motiv parola de la pc-ul copilului credem ca este numele acestui jucator.mama lui vrea sa intre in pc-ul copilului pt a putea scoate pozele lui si sa le pastreze amintire.ne-ar ajuta enorm sa stim exact numele complet.inca o data va multumim din suflet.

dudule, povestea e trista. dar pt astfel de probleme mai bine apelai la un forum de computere. nu de alta, dar banuiesc ca sistemul de operare de pe respectivul computer e windows. caz in care ajunge sa pui harddiskul respectiv pe alt computer (iti trebuie doar inca un cablu ide sau sata, depinde de HDD) care ruleaza windows. si dupa aia poti copia ce vrei tu de pe diskul respectiv.

Raptor
13th August 2007, 22:40
Aia ma gandeam si eu... da e prea mult efort sa stau sa scriu atata :happy

Daca e parola de BIOS... la fel. So it doesn't really matter. Daca e parola de BIOS poti sa scoti de fapt bateria de la placa de baza si you're in. Sau sa resetezi BIOSu cu un jumper... sau sa... sau sa... sunt atatea cai.

mktradu
14th August 2007, 05:49
am stat de vorba cu un prieten al copilului si am aflat parola nu era numele acestui jucator care nu l-am aflat inca,dar important este ca am rez probl.oricum va multumim mult pentru tot efortul facut de voi in a ne ajuta.am gasit pozele asa ca mama copilului are ce pastra amintire si pentru moment are motive sa planga evenimentul fiind prea apropiat dar in timp speram ca ii va fi mai bine.
PS multumim mult pentru tot su prtul vostru.cred ca acest topic poate fi inchis.